Szkło kontaktowe

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: tracer2013 »

Ciekawie Szkło Kontaktowe by wyglądało , gdyby było nadawane z tego holu jak się wchodzi do budynku TVN. Tam gdzieś by mogli zrobić miejsce do tego programu.
MaC_93n
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: środa 18 mar 2015, 21:15

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: MaC_93n »

Dziś jak zwykle w soboty - Wojciech Zimiński i Jerzy Iwaszkiewicz
tracer2013 pisze:Ciekawie Szkło Kontaktowe by wyglądało , gdyby było nadawane z tego holu jak się wchodzi do budynku TVN. Tam gdzieś by mogli zrobić miejsce do tego programu.
Oczywiście, że ciekawie - miejsce jest nawet podobne do tego z pierwszych lat emisji z holem w tle (najlepiej by było).

PS: Przepraszam za post za postem.
Ostatnio zmieniony sobota 21 mar 2015, 22:12 przez matik, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono 2 posty. Istnieje taka funkcja jak EDYTUJ. Ponadto pisanie o tym, że dziś jest taki skład prowadzących jak w każdą sobotę mija się z celem.
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: tracer2013 »

Dzisiaj zaszły małe zmiany w czołówce Szkła Kontaktowego - okulary Pana Grzegorza Miecugowa są teraz niebieskie.Tydzień temu Pan Miecugow zmienił okulary na niebieskie i ktoś im napisał smsa,że należy zmienić czołówkę.No i dzisiaj lekko zmienili tę czołówkę :)
MaC_93n
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: środa 18 mar 2015, 21:15

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: MaC_93n »

Niestety wczoraj nie miałem możliwości oglądania Szkła, ale dziś bardzo chętnie obejrzę efekt końcowy.
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: tracer2013 »

MaC_93n pisze:Niestety wczoraj nie miałem możliwości oglądania Szkła, ale dziś bardzo chętnie obejrzę efekt końcowy.
Mam zdjęcie tej czołówki

To jest czołówka przed modyfikacją :

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek


To jest czołówka po modyfikacji :

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Według mnie ta modyfikacja im wyszła tak średnio, ponieważ ta końcówka zmodyfikowanej czołówki mnie się za bardzo nie podoba.W starszej wersji czołówki Pan Grzegorz Miecugow lekko się uśmiechnął pod sam koniec tej czołówki i według mnie wyglądało to lepiej.Według mnie powinni trochę jeszcze dopracować ten koniec zmodyfikowanej czołówki i jak to dopracują to będzie dobrze.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: michal_borkowski »

Pan Grzegorz ma słabość do przyciągających wzrok, designerskich okularów.
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: Camilo »

Widać wyraźnie, że dla Miecugowa jakiś stylista pracuje, bo pamiętam jak do niedawna zdarzało mu się w "Szkle" występować np. w koszuli zapiętej na ostatni guzik i to takiej nabytej jeszcze chyba w Pewexie, co - umówmy się - bez względu na stosunek do mody w godzinnym programie jednak trochę raziło...
MaC_93n
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: środa 18 mar 2015, 21:15

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: MaC_93n »

Jeszce wracając do czołówki - na pewno posiadają różne technologie i moim zdaniem zamiast nagrywać nowe ujęcia, które wyszły im średnio powinni tę oryginalną czołówkę po prostu przemalować tam gdzie trzeba na kolor niebieski.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: Camilo »

Zimiński w hołdzie Wojciechowi Młynarskiemu. ;)

http://szklokontaktowe.tvn24.pl/dorowna ... 29025.html
MaC_93n
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: środa 18 mar 2015, 21:15

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: MaC_93n »

Dziś w Wielką Sobotę w SK wyjątkowo Wojciech Zimiński i Marek Przybylik. Wie ktoś może dlaczego dziś nie ma pana Jerzego?
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: tracer2013 »

Dzisiaj Szkło Kontaktowe będzie nadawane z Zamku Książ w Wałbrzychu.
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: tracer2013 »

Dzisiaj Szkło Kontaktowe będzie też nadawane z Wałbrzycha, ale z innego miejsca, bo z Starej Kopalni. Wczoraj w Szkle Kontaktowym był konkurs sms- owy, aby napisać co to znaczy "Bonsai" bon to znaczy doniczka , a sai drzewo. I ta osoba , która pierwsza napisała tego smsa wygrała drzewo Bonsai.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: michal_borkowski »

Efektowna promocja, ciekawe ile kosztowała? Dość często pokazują migawki, tak jak kiedyś z Jeleniej Góry - Cieplice. Przejeżdżałem kiedyś i wyglądała intrygująco, trzeba przyznać. W ogóle całe te okolice jeszcze nie są do końca odkryte turystyczne. Może następnym razem transmisja ze sztolni w Walimiu?
To tylko moje skromne zdanie
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: Greg Haus »

michal_borkowski pisze:Efektowna promocja, ciekawe ile kosztowała? Dość często pokazują migawki, tak jak kiedyś z Jeleniej Góry - Cieplice. Przejeżdżałem kiedyś i wyglądała intrygująco, trzeba przyznać. W ogóle całe te okolice jeszcze nie są do końca odkryte turystyczne. Może następnym razem transmisja ze sztolni w Walimiu?
Z tego co wiem to dość sporo za promocję z Zamku Książ w prognozie pogody zapłacił Wałbrzych, co do dzisiejszej transmisji nie wiem. To akurat moje rejony, co do sztolni to mimo wszystko kojarzą się z śmiercią wielu osób, wiec wątpie by tego typu program tam zwitał. Już prędzej Grodno :) Bardzo fajnie wygląda transmisja SK ze SK. Szkoda, że na wieżę widokową się nie wspięła ekipa, jest panorma na całe miasto.

A ten konkurs z Bonsai to chyba w związku z festwialem kwiatów w ksiązku, ktory startuje za niecałe 2 tygodnie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: Camilo »

Marek "rany boskie" Przybylik ustawił się tam najlepiej, bo odpowiedzialność zerowa, a nie dość, że zapłacą za program, to jeszcze zapewnią weekend w Wałbrzychu. :lol2:
Nie mniej jednak bez urazy, ale taki trochę program emeryci emerytom. Włączyłem na moment i przełączyłem.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości