[Player.pl] Lip Sync Battle Ustawka

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Felippe
Bywalec
Bywalec
Posty: 745
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 20:54

[Player.pl] Lip Sync Battle Ustawka

Post autor: Felippe »

"Lip Sync Battle" ma się pojawić w najbliższych miesiącach na Player.pl.

„Lip Sync Battle” będzie to polska wersja amerykańskiego formatu, w którym gwiazdy będą rywalizować w tzw. lip dubie, czyli dostosowywaniu ruchu warg do odtwarzanych piosenek.

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/of ... -produkcje
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Lip Sync Battle

Post autor: Isadora »

Czyli taki "Playback show" dla dorosłych ;) Tylko ciekawe jakie gwiazdy uda się producentom namówić do tej zabawy:D Większość jest sztywna, z przerośniętym ego, brakiem dystansu i poczucia humoru, niestety.
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Felippe
Bywalec
Bywalec
Posty: 745
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 20:54

Re: Lip Sync Battle

Post autor: Felippe »

Trochę podobne do "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Lip Sync Battle

Post autor: Isadora »

No powiedzmy, że taka lżejsza i mniej ambitna wersja ;)
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Lip Sync Battle

Post autor: Trzeciak »

Isadora pisze:Czyli taki "Playback show" dla dorosłych ;) Tylko ciekawe jakie gwiazdy uda się producentom namówić do tej zabawy:D Większość jest sztywna, z przerośniętym ego, brakiem dystansu i poczucia humoru, niestety.
Jaki "Playback show"? Jakie "TTBZ"? To nie będą żadne przebieranki, tylko parodie znanych piosenek.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Lip Sync Battle

Post autor: Isadora »

A kto tu mówi o przebierankach, obejrzałam materiał na Youtubie i skojarzył mi się z programem Mini PlaybackShow czyli z formułą zgodnie z którą ktoś udaje, że śpiewa czyjś przebój, z taśmy leci oryginał i trzeba zrobić to tak, żeby nie wyglądało na podróbę. Oczywiście, z tego co widziałam, aktorzy uruchamiają swój warsztat komediowy, bo chodzi o to, żeby była dobra zabawa, ale najważniejszy jest idealny dubbing, tak mi się wydaje. Nie wiem czy aktorzy, celebryci czy kto tam jeszcze będzie mają podgląd na ekranie, tak jak na karaoke czy muszą opanować pamięciowo słowa piosenek (wersja dla ambitniejszych :D )
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Felippe
Bywalec
Bywalec
Posty: 745
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 20:54

Re: Lip Sync Battle

Post autor: Felippe »

Trzeciak pisze:
Isadora pisze:Czyli taki "Playback show" dla dorosłych ;) Tylko ciekawe jakie gwiazdy uda się producentom namówić do tej zabawy:D Większość jest sztywna, z przerośniętym ego, brakiem dystansu i poczucia humoru, niestety.
Jaki "Playback show"? Jakie "TTBZ"? To nie będą żadne przebieranki, tylko parodie znanych piosenek.
Widziałem materiał z Terrencem Howardem, jak jest za kogoś przebrany, więc trochę mi się skojarzyło "TTBZ".

http://www.youtube.com/watch?v=l22sr-ejwmY
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Lip Sync Battle

Post autor: Isadora »

Ja widziałam materiał z Anne Hathaway i Tomem Cruise, podtrzymuję swoją opinię, że u nas z namówieniem gwiazd z wyższej półki tak łatwo nie będzie, a już stworzenie par do rywalizacji do dopiero będzie wyzwanie dla produkcji :lol: Bez problemu, jak sądzę, dadzą się namówić Koroniewska, Cichopek, Norbi, Herbuś, kto wie, może nawet Stenka :D Przyznam, że bardzo jestem ciekawa, które gwiazdy zgodzą się na udział w tym programie.
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Felippe
Bywalec
Bywalec
Posty: 745
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 20:54

Re: Lip Sync Battle

Post autor: Felippe »

Hmm. Wygląda na to, że u Jimmy Fallona też jest Lip Sync Battle. To w sumie to jakby u Kuby Wojewódzkiego, jego goście dostosowywali ruch warg do odtwarzanych piosenek.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Lip Sync Battle

Post autor: Isadora »

Dobre skojarzenie z Wojewódzkim, na tych filmikach, które przeglądałam przewija się bardzo atrakcyjne dziewczę, chyba ktoś na kształt naszej Wodzianki, tyle, że wody nie podaje :D
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Felippe
Bywalec
Bywalec
Posty: 745
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 20:54

Re: Lip Sync Battle

Post autor: Felippe »

Tak sobie myślę, że ten format śmiało mogliby dać do zimowej ramówki TVNu, a nie na Player. No chyba, że jeśli na Playerze okaże się sukcesem, to wcisną go do wiosennej ramówki.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Lip Sync Battle

Post autor: Isadora »

Też tak myślę, że w zimowej ramówce z powodzeniem mógłby być, ale byłoby to ogromne ryzyko, mógłby przebić program "Damą być" :lol:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
wilk74

Re: Lip Sync Battle

Post autor: wilk74 »

Isadora pisze:Też tak myślę, że w zimowej ramówce z powodzeniem mógłby być, ale byłoby to ogromne ryzyko, mógłby przebić program "Damą być" :lol:

Dokładnie, Damą być musi być w czołówce:-) ale w sumie ja to czekam i na jedno i na drugie.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Lip Sync Battle

Post autor: Isadora »

Oby tylko z Rozenek nie zrobili prowadzącej :shock: To gwiazda stacji więc wszystko możliwe ;)
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Felippe
Bywalec
Bywalec
Posty: 745
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 20:54

Re: [Player.pl] Lip Sync Battle

Post autor: Felippe »

Basia Kurdej Szatan umieściła na swoim fejsie takie oto zdjęcia
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hp ... e=56B50023
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości