[TVN] Project Runway

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Project Runway

Post autor: michal_borkowski »

Dużo restauracji ma też pokoje na wynajem, więc można by te dwie rzeczy połączyć - tak sobie wczoraj pomyślałem oglądając Magdę Gessler w restauracji "Młyn" w Bytowie.
To tylko moje skromne zdanie
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Project Runway

Post autor: prze_kw »

W najbliższym odcinku uczestnicy będą projektować dla członków rodzin konkurentów, a jurorami będą Weronika i Teresa Rosati (aktorka i projektantka). TVN reklamuje odcinek postacią jednego z projektantów, który chce powiedzieć ojcu o swojej orientacji - http://www.telemagazyn.pl/aktualnosci/w ... ,id,t.html
Liczą się tylko Fakty.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Project Runway

Post autor: michal_borkowski »

Nowy odcinek z delikatnym podtekstem walki z homofobią, jednak mocnych - szczerych wyznań na antenie zabrakło. Może i lepiej, by nie otrzeć się o ekranowy banał.
To tylko moje skromne zdanie
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Project Runway

Post autor: michal_borkowski »

O kontrowersyjnej wypowiedzi jednego z uczestników PR, pisze niszowy, acz pozycjonujący się na wpływowy i ekskluzywny, magazyn "Pride": http://pridemag.pl/item/1398-coming-out ... ect-runway
To tylko moje skromne zdanie
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Project Runway

Post autor: prze_kw »

Z jednej strony to dobrze, że takie zachowania są pokazywane, ale z drugiej - cała sprawa była rozdmuchana i dziecko by się zorientowało, że "wyjście z szafy" projektanta to element promocyjny show. Również słowa Piotra "jest tu nas trzech gejów" - niepotrzebne. Natomiast dziwi mnie, że środowiska feministyczne nie zainteresowały się sprawą pana buraka-szowinisty-homofoba, który odpadł w ostatnim odcinku. Straszny typ.
Liczą się tylko Fakty.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Project Runway

Post autor: michal_borkowski »

Widocznie nie oglądają tego programu.
To tylko moje skromne zdanie
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Project Runway

Post autor: michal_borkowski »

Jutro o 21. 30, w 11. odcinku "Project Runway" o finał walczyć będzie czworo uczestników: Anna Młynarczyk, Michał "Vandis" Zieliński, Patryk Wojciechowski i Sylwia Kozubska. Wszyscy będą musieli przygotować kreacje do sesji zdjęciowej, przy czym za aparatem fotograficznym stanie sam Marcin Tyszka. O tym, kto dostanie się do finału drugiej edycji zadecydują nie tylko dobrze nam znani jurorzy, ale i goście specjalni: dziennikarka Monika Olejnik oraz naczelna magazynu "Elle", Monika Stukonis.
To tylko moje skromne zdanie
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Project Runway

Post autor: michal_borkowski »

W finale zobaczymy Michała Zielińskiego - zwycięzcę półfinałowego odcinka,Patryka Wojciechowskiego i Anię Młynarczyk. Z show odpadła Sylwia Kozubska.
To tylko moje skromne zdanie
arturoo
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: czwartek 03 kwie 2014, 20:04

Re: Project Runway

Post autor: arturoo »

Michał Zieliński zwycięzcą II polskiej edycji Project Runway. Drugie miejsce należy do Patryka Wojciechowskiego zaś trzecie do Anny Młynarczyk.
Ciekawe czy wiosną 2016 zobaczymy III edycję?
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Project Runway

Post autor: michal_borkowski »

Zwycięzca ostatniej edycji Project Runway, Michał Zieliński, przypomniał o sobie w dzisiejszej edycji "DD TVN". Razem z Jakubem "Jacobem" Bartnikiem, został zaproszony na rozpoczęty wczoraj w Łodzi - "Fashion Week Poland", gdzie zaprezentuje swoją konkursową kolekcję.
To tylko moje skromne zdanie
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Project Runway

Post autor: Trzeciak »

Już wiadomo, że wiosną nie zobaczymy trzeciej edycji programu. Stacja jednak nie zrywa definitywnie z formatem i nie wyklucza kontynuacji w dalszej przyszłości: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/be ... osna-w-tvn
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Project Runway

Post autor: michal_borkowski »

...czyli w poniedziałki zobaczymy prawdopodobnie "Drugą szansę". No, ale o tym już w innym wątku...
To tylko moje skromne zdanie
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości