[TVP 2] Kocham Cię, Polsko

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

manio136
Bywalec
Bywalec
Posty: 723
Rejestracja: sobota 25 lut 2012, 22:20

Re: [TVP 2] Kocham Cię, Polsko

Post autor: manio136 »

Maciek_POZ pisze:Aha, czyli program jedzie w takcie rocznym. Dobra, zobaczymy, będziemy obserwować co dalej. Choć gdzieś już czytałem, że przyszłość tego programu jest mocno niepewna...
Jak mi zdejma "Kocham Cie, Polsko", oswiadczam ze zrobie cos zlego Kurskiemu...
W TVP ogladam tylko "1z 10" i wlasnie "Kocham Cie, Polsko" no i dla beki DTV... yyy... "Wiadomosci".
Mój gwiazdozbiór - Cleo, Joanna Kryńska, Dagmara Kaczmarek-Szałkow, Małgorzata Kukuła, Kamila Kalińczak, Olga Mildyn, Anna Dec, Katarzyna Zdanowicz, Joanna Dunikowska-Paź
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: [TVP 2] Kocham Cię, Polsko

Post autor: Maciek_POZ »

Manio, to właśnie rzeczony Kurski "Kocham Cię Polsko" przywrócił na anteny TVP2, więc sam go nie zdejmie. Chyba, że któraś z osób zrobiłaby coś politycznie niepoprawnego i wtedy odejdzie autocenzura, jak w przypadku "Pegaza", ale tam raczej się na to nie zanosi. Jedno jest pewne: z pewnością nie pojawią się w drużynach takie osoby jak np. Maja Ostaszewska, Daniel Olbrychski, Tomasz Karolak bo oni wyraźnie się określili. Nikt z "czarnej listy" nie będzie w mediach narodowych witany z kwiatami w ręku...
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: [TVP 2] Kocham Cię, Polsko

Post autor: prze_kw »

Nie Kurski, a Kapuściński, poprzedni szef TVP2, przywrócił program do Dwójki. Umowy podpisano przed nowym rokiem.
Liczą się tylko Fakty.
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: [TVP 2] Kocham Cię, Polsko

Post autor: Maciek_POZ »

No to się walnąłem. Mogłem napisać: "za rzeczonego Kurskiego Kocham Cię Polsko wróciło na anteny TVP2". Wtedy byłoby wszystko OK :P
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: [TVP 2] Kocham Cię, Polsko

Post autor: Camilo »

Obsada znacznie lepsza niż kilka lat temu, Kurdej-Szatan bije na głowę Kurzajewskiego. Tego tradycyjnego, swojsko-ludowego klimaciku, który zapamiętałem, też jakby dużo mniej. I z tych ramówek ogólnych kanałów to chyba najrozsądniejszy wariant na sobotnie wieczory przed telewizorem.
manio136
Bywalec
Bywalec
Posty: 723
Rejestracja: sobota 25 lut 2012, 22:20

Re: [TVP 2] Kocham Cię, Polsko

Post autor: manio136 »

Maciek_POZ pisze:Manio, to właśnie rzeczony Kurski "Kocham Cię Polsko" przywrócił na anteny TVP2, więc sam go nie zdejmie. Chyba, że któraś z osób zrobiłaby coś politycznie niepoprawnego i wtedy odejdzie autocenzura, jak w przypadku "Pegaza", ale tam raczej się na to nie zanosi. Jedno jest pewne: z pewnością nie pojawią się w drużynach takie osoby jak np. Maja Ostaszewska, Daniel Olbrychski, Tomasz Karolak bo oni wyraźnie się określili. Nikt z "czarnej listy" nie będzie w mediach narodowych witany z kwiatami w ręku...
No to Basia Kurdej-Szatan dlugo juz tego nie poprowadzi. Na swoim profilu na FB poparla akcje przeciwko ustawie o zakazie aborcji.
Mój gwiazdozbiór - Cleo, Joanna Kryńska, Dagmara Kaczmarek-Szałkow, Małgorzata Kukuła, Kamila Kalińczak, Olga Mildyn, Anna Dec, Katarzyna Zdanowicz, Joanna Dunikowska-Paź
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: [TVP 2] Kocham Cię, Polsko

Post autor: Maciek_POZ »

manio136 pisze:No to Basia Kurdej-Szatan dlugo juz tego nie poprowadzi. Na swoim profilu na FB poparla akcje przeciwko ustawie o zakazie aborcji.
Szkoda by było, bo nie ma co ukrywać - z nowej obsady ona się najlepiej sprawdza. Jak napisał Camilo bije na głowę poprzednika. A swoim zachowaniem w tej sprawie którą przytoczyłeś pokazała, że mądra z niej kobieta. Im więcej rozsądnych osób zacznie się wypowiadać przeciwko takim pomysłom, tym być może dadzą odpór wszystkim nawiedzonym spod znaku Płaszcza i Szpady, w większości podstarzałych facetów.
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
ketjow
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 192
Rejestracja: wtorek 13 maja 2014, 21:15

Re: [TVP 2] Kocham Cię, Polsko

Post autor: ketjow »

tak, wiem, że o gustach się nie dyskutuje ale bardzo mnie dziwi stwierdzenie, że Kurdej-Szatan bije na głowę Kurzajewskiego i że sprawdza się najlepiej z nowej obsady. Moim zdaniem jest przepaść pomiędzy Nią i Musiałem a Kamelem, który to moim zdaniem "bije ich na głowę" . Widać jednak, że lata doświadczenia to bardzo cenna wartość.
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: [TVP 2] Kocham Cię, Polsko

Post autor: Maciek_POZ »

Wiadomo, że pod względem doświadczenia w konferansjerce to Kammel jest lata świetlne zarówno przed B. Kurdej-Szatan, o Musiale już nie wspominając. Ale w tym programie wyznaczono mu inną rolę. I Manio, i Camilo i moja skromna osoba po prostu uznały, że nowa prowadząca jest lepsza od poprzednika. Nie wiadomo, czy Kammel byłby lepszy jako prowadzący, jednakże prawo symetrii nakazywało by go porównywać co najwyżej z poprzednimi kapitanami drużyn, czyli K. Zielińską lub J. Koroniewską...
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: [TVP 2] Kocham Cię, Polsko

Post autor: Camilo »

Kammel to w ogóle ewenement ostatnich lat. W TVP1 zawsze wydawał się dosyć naburmuszony i zarozumiały, później wybuchła afera z Niezgodą i wydawało się, że już pozamiatane. A on wykonał tak gigantyczny kawał pracy nad sobą, że jak dla mnie jest teraz w niekwestionowanej czołówce prezenterów telewizyjnych. Gdzie by się nie pojawił, to zawsze stara się trzymać fason.

A co do Kurdej-Szatan i Musiała, nieraz okrzykiwanych nadziejami telewizji, to bardzo fajnie, że dostali szansę. Nie wiem jak było wcześniej, bo w sobotę obejrzałem po raz pierwszy - widać jednak, że uczą się jeszcze na tym żywym organizmie. Ale już teraz wypada to dosyć fajnie i dlatego nie żyłbym nostalgią do Kurzajewskiego, Zielińskiej czy Koroniewskiej, bo oni już swój szczyt osiągnęli i nie był to Mount Everest bynajmniej.
manio136
Bywalec
Bywalec
Posty: 723
Rejestracja: sobota 25 lut 2012, 22:20

Re: [TVP 2] Kocham Cię, Polsko

Post autor: manio136 »

Na FB Basia Kurdej- Szatan dodala fotke z ktorej wynika ze kreca nowy sezon "Kocham Cie, Polsko".
Bojkot TVP trwa ale trzeba bedzie zrobic wyjatek...
Mój gwiazdozbiór - Cleo, Joanna Kryńska, Dagmara Kaczmarek-Szałkow, Małgorzata Kukuła, Kamila Kalińczak, Olga Mildyn, Anna Dec, Katarzyna Zdanowicz, Joanna Dunikowska-Paź
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: [TVP 2] Kocham Cię, Polsko

Post autor: Trzeciak »

Dokładnie to spoty promujące program. Odcinki będą kręcone już za kilkanaście dni.

Przy okazji potwierdzono, że w obsadzie programu Macieja Musiała studiującego w Krakowie zastąpi Antonii Królikowski. Oby to nie przeszkodziło w wyjątku od bojkotu TVP, bo ten pan już wystarczająco położył i "SuperSTARcie", i "Mów mi mistrzu!".
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: [TVP 2] Kocham Cię, Polsko

Post autor: michal_borkowski »

Antek Królikowski rozpoczął też flirt z serialem TVN "Na Wspólnej", gdzie wciela się w rolę... nauczyciela fizyki - tak w ramach OT.
To tylko moje skromne zdanie
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: [TVP 2] Kocham Cię, Polsko

Post autor: Maciek_POZ »

Dziś program wrócił na wizję po przerwie: mieliśmy starcie wokaliści vs. wokalistki. Była nowa konkurencja (coś na podobieństwo "Familiady"), a także zmodernizowana "Polszczyzna", teraz zawodnicy mając założone na sobie litery muszą ustawiać się tak, aby ułożyć zadane słowo. Mamy też nowego kapitana w postaci A. Królikowskiego. Jedno jest niezmienne - nieprzeciętna uroda B. Kurdej-Szatan :twisted:
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
Felippe
Bywalec
Bywalec
Posty: 745
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 20:54

Re: [TVP 2] Kocham Cię, Polsko

Post autor: Felippe »

W nowej edycji ma być też runda podobna do popularnej gry planszowe 5 sekund.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości