Witold Tabaka

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Witold Tabaka

Post autor: matik »

Witold Tabaka - od 2009 roku był reporterem Panoramy TVP2, teraz jest prezenterem TVN24 BIS.
http://tvnfakty.pl/witold-tabaka-z-tvp2-do-tvn24bis
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Witold Tabaka

Post autor: michal_borkowski »

Chyba trema trochę zjadła dziś Witolda Tabakę, który poprowadził dziś Świat w Południe na antenie TVN24 BIS.
To tylko moje skromne zdanie
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Witold Tabaka

Post autor: prze_kw »

Przed pracą w "Panoramie" był, m.in. z Michałem Traczem, reporterem "Wiadomości".
Liczą się tylko Fakty.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Witold Tabaka

Post autor: michal_borkowski »

Mój luby dziś stwierdził, że Witold Tabaka przypomina mu Mariusza Kamińskiego (tego od podróży do Madrytu).
To tylko moje skromne zdanie
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Witold Tabaka

Post autor: matik »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Witold Tabaka

Post autor: matik »

Ostatnio Witold Tabaka prowadził 2 wydania "Poranka" w TVN24 BIS i po tych występach stwierdzam, że to póki co jedyne pasmo w którym Tabaka dobrze się odnajduje - ewidentnie pasmo bez promptera dużo bardziej pasuje do tego dziennikarza, bo przy zwykłym czytaniu informacji tak jak w innych pasmach ewidentnie się nie odnajduje.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Witold Tabaka

Post autor: matik »

ObrazekObrazek
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Witold Tabaka

Post autor: matik »

Tabaka od pewnego czasu nie prowadzi już programów w TVN24 BIS a przygotowuje reportaże do Czarno na białym w czym dużo lepiej wypada.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 91 gości