[TVP3] Kurier

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

Wiesz, Kronika przez kilka lat ma taki sam styl, prawie nic siĂŞ nie zmienia
okreÂśliÂł bym to "takie proste wiadomosci regionalne" i nic wiĂŞcej :cry:
trochĂŞ to studio juÂż przestarzaÂłe...
-----
niedawno w Gazecie Krakowskiej opisywali KronikĂŞ
prezenterĂłw, jak powistaje program itp itd
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Kojarzysz mo¿e kiedy by³ ten artyku³ w Krakowskiej??? Z chêci¹ przeczyta³bym 8) Pamiêtasz, ¿e Kronika dwa lata temu w rankingu Press zosta³a uznana za najlpeszy regionalny program informacyjny??? Moim zdaniem œmiech na sali :D :D :D Ich newsy s¹ beznadziejne, nie ciekawe, wieczorne wydania to przegl¹d kulturalno towarzyski Krakowa i okolic... Poza tym zdarzaj¹ siê materia³y, które s¹ o wszystkim tylko nie o tym co najwa¿niejsze. A w mojej opinii przoduje w tym red. Joanna Adamik, która nie doœÌ ze seplenii to ma tak beznadziejne te niusy ¿e litoœÌ zbiera.
MAKEPOVERTYHISTORY
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Te¿ mnie zdziwi³o to wyró¿nienie. W domu mam TVP3 Kraków i TVP3 katowice i s¹dzê, ¿e Aktualnoœci s¹ ciekawsze (zreszt¹ wyprudukowali kilka gwiazd - Durczok, Marek Czy¿). Ale najlepszym programem s¹ Fakty TVP3 Wroc³aw - wejdŸcie na ich stronê intenetow¹, ju¿ sama scenografia budzi wra¿enie. Jest nowoczesna i niepowtarzalna. Rok temu uznano ten program za drugi serwis regionalny w Europie - wówczas wygra³ jakiœ niemiecki.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

najgorszy lokalny serwis to ÂŁWD w TVP3 ÂŁĂłdÂź, tego normalnie nie da siĂŞ oglÂądaĂŚ, materiaÂły na kiepskim poziomie, a studio to po prostu Âżenada :? :arrow:
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

U mnie studio jest wyj¹tkowe, bo w tle za prowadz¹cym jest przezroczytsa sciana, tzn. szk³o za któym widaÌkawa³ek Parku Leœnego. W zime pada za studiem 'na ¿ywo' œnieg a na drzewie mo¿na podziwiaÌ karmnik dla ptaków. WYJATKOWE STUDIO. I od powstania Tego oœrodka zmienia³o sie ono ju¿ kilka razy. Ale pod wzglêdem przygotowywanych materia³ow to w mojej ocenie i tak bije telwizja przygototwywana przez red. Telewizji Kablowej. Zeszto w TVP3 ma³o wieœci z Olsztyna a wiêcej ze wsi. A ja wole o moim mieœcie, ni¿¿e podpalono w jakiej swski komuœ stodo³e:)
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

Kubs pisze:Kojarzysz moÂże kiedy byÂł ten artykuÂł w Krakowskiej??? Z chĂŞciÂą przeczytaÂłbym :)
Wiesz jeszcze niedawno - w mpiÂątkowym wydaniu G.Krakowskiej
moÂże jeszcze jÂą znajdĂŞ [...] :wink:
ale skanera nie mam, zeby ci to przeskanowac... :arrow: to by³ taki obszerny artyku³/reporta¿ na ca³¹ stronê
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Dzienx, poszukam, ale nie wiem czy mam ochotĂŞ oglÂądaĂŚ rodzinkĂŞ Krakowskiej Kroniki 8) 8) 8)
MAKEPOVERTYHISTORY
morus1000
Początkujący
Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: wtorek 18 maja 2004, 14:57
Lokalizacja: Bydgoszcz

NOWA TVP 3

Post autor: morus1000 »

Telefantazje:: Gazeta telewizyjna ::Gazeta Wyborcza

TVP 3 zapowiada zmiany w sposobie emisji swoich programĂłw.
U gĂłry ekranu pojawi siĂŞ kolejny pasek , na ktĂłrym bĂŞdÂą szÂły wiadomoÂści. Na dotychczasowym ( dolnym ) pĂłjdÂą wiadomoÂści krajowe ,
na gĂłrnym zagraniczne . Dodatkowo z lewej strony ekranu widnieĂŚ bĂŞdzie plansza z notowaniami gieldowymi ,prawa zarezerwowana ma byĂŚ na prognoze pogody.


NO TO CZEKA NAS POLSKI Rai NEWS24 :D :D :D :D :D :D :D
-- forum km w Bydgoszczy -- km.69.pl

---------------------------------------------------------
[*]Jan Paweł II (Karol Wojtyła) 2 kwietnia 2005 [*]
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

A gdzie bĂŞdzie obraz :D To bĂŞdzie kicz. Oni chcÂą sprawiaĂŚ wraÂżenie telewizji informacyjnej, a takÂą absolutnie nie sÂą :twisted: Te zmiany mnie ÂżenujÂą... MoÂże to i Âśmieszne, ale albo tworzÂą telewizjĂŞ informacyjnÂą, albo regionalnÂą albo normalnÂą! A obudowywanie ze wszystkich stron jakimiÂś bzdetnymi belkami to katastrofa!
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

marcin_pabianice pisze: A obudowywanie ze wszystkich stron jakimiÂś bzdetnymi belkami to katastrofa!
Masz racjê. W sumie mo¿e jeszcze by tak straszliwie nie przeszkadza³y gdyby te wiadomoœci by³y napisan¹ ma³¹ czcionk¹ [jak na TVN24] ale znaj¹c TVP to wypal¹ z jak¹œ du¿¹ czcionk¹ na 1/6 ekranu z góry i z do³u to ju¿ mi siê nie chce myœleÌ... No ale TVP z tego s³ynie, tak samo jest w przypadku znaczków Tylko dla doros³ych czy Ogl¹danie za zgoda rodziców - TVP da taki du¿y ten znaczek, ¿e 10 metrów od telewizota go mozna zobaczyÌ, polsat znowu strasznie ma³y a TVN poœredni i umiarkowany
:)
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Mi siĂŞ skojarzyÂło z Bloomberg TV, bo nie znam Rai 24 News. Nie podobajÂą mi siĂŞ te zmiany w TrĂłjce.
Anonymus pisze:tak samo jest w przypadku znaczkĂłw Tylko dla dorosÂłych czy OglÂądanie za zgoda rodzicĂłw - TVP da taki duÂży ten znaczek, Âże 10 metrĂłw od telewizota go mozna zobaczyĂŚ, polsat znowu strasznie maÂły a TVN poÂśredni i umiarkowany
:)
Najmniejszy jaki widziaÂłem to byÂł na RTL7. Do tego byÂł on na biaÂłym tle.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Nie widziaÂłem jeszcze tych zmian? Kiedy dajÂą takie okienka?
W sprawie rozmiaru czcionki - nie wiem czy zauwaÂżyliÂście ale pasek z informacjami na dole ekranu dziaÂła juÂż poprawnie - tj czcionka odpowiednia, wiĂŞksza od TVN24 o jakieÂś 3 mm.
Ale nie martwcie siĂŞ - juÂż niedÂługo nastÂąpiÂą tam wielkie zmiany. Ale to na razie tajemnica. Za kilka miesiĂŞcy zmieniÂą caÂłkowicie studia - przenoszÂą siĂŞ do nowego gmachu na Woronicza, a razem z przeprowadzkÂą zmiani siĂŞ TVP3 Regionalna... :D
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

No, ciekaw jestem tych "wielkich" zmian na Woronicza... :wink:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Monika
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: niedziela 02 sty 2005, 15:17

Post autor: Monika »

Ja tam lubiê Kurier. W odró¿nieniu od TVN 24 jest tam wiêcej informacji i siê tak nie powtarzaj¹. TVN ma za to lepsz¹ scenografiê choÌ Kurier siê poprawi³. Generalnie TVN 24 ma te¿ lepszych prezenterów chocia¿ takiego dobrego jak Siezieniewski nie ma. I jako ca³y program TVN jest lepszy - ta mu¿yka, dzingle, taka atmosfera informacji. W TVP jest Kurier a potem jakieœ ksi¹¿ki albo film. Jakoœ to niepouk³adane.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Nie wiem czemu albo moge siĂŞ domyÂślaĂŚ dlaczego Siezieniewski kojarzy mi siĂŞ z PoradÂą z TVN24.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości