Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Polecam teraz Magazyn 24Godziny. Pochanke identycznie ubrana. Ta sama marynarka i golfik. SpĂłjrzcie kto moÂże.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

CzyÂżby to byÂł jakis sÂłuzbowy mundurek? :D Cociaz rozmiar zdecydowanie nie ten sam :wink: :arrow:
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Ale nie powiesz. PodobieĂąstwo ogromne :?: :?: :?:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

I juÂż serka pobita, gratulujĂŞ konkurencjii!!
Żartowałem.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

To nie koniec konkurencjo :lol: :lol: :lol: :lol:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Nawet to
Nawet nieÂźle wyglÂąda ale ja chcem AnitkĂŞ w faktach o 19 :!: :!: :!:
A masz capsy Anitki bez tych bajerĂłw czyli zrobione podczas trwania poranku czy faktĂłw popoÂłudniowych :?:
Polecam teraz Magazyn 24Godziny. Pochanke identycznie ubrana. Ta sama marynarka i golfik. SpĂłjrzcie kto moÂże.

Pewno ÂściÂągnĂŞÂła od Anitki :twisted: :!: Pierwszy raz Anitka byÂła tak ubrana kilka tygodni temu.
Cociaz rozmiar zdecydowanie nie ten sam
Poza tym Anitka jest o wiel wyÂższa od pochanke :!:

CzekaÂłem aÂż wreszcie setka zostanie pobita i dociÂągnĂŞliÂśmy.

To nie koniec konkurencjo
Pobijemy was :lol: :) ale oczywiÂście serdecznie zapraszamy do wspĂłlnej dyskusji :lol:

MoÂże Wojciech Kostrzewa polubi AnitkĂŞ i wpÂłynie na zmianĂŞ decyzji wÂładz tvn-u :?: ByÂły prezes ITI Jan Wejchert zrezygnowaÂł :!: TrochĂŞ to dziwne bo prezes ten nie naleÂży do klanu WejchertĂłw czy WalterĂłw :!:
ChociaÂż oczywiÂście to jest taka gÂłupia nadzieja bo wiadomo, Âże i tak trzon decyzyjny to Waltery, PieczyĂąski, Sojka i Miszczak.


Anitki znĂłw dzisiaj nie ma w poranku :!: :cry: :cry: :cry:
To nie jest urlop to jest okres schyÂłkowy Anitki w tvn-nie :cry:
Przypomnê, ¿e tó¿ przed œwiêtami równie¿ mia³a urlop wiê c nie wierzê aby celowo teraz posz³a na zwolnienie :cry:
Anitkao jak tam jeszcze jesteÂś to odejdÂź z honorem zanim ciĂŞ zgnĂŞbiÂą do koĂąca.
Ja osobiÂście nie widzĂŞ caÂłkowicie sensu ciÂągniĂŞcia tego dalej :cry: :cry:
A temat przyklejony o grafikach jest bez sensu bo nie wiadomo czy ona w tym grafiku jest :?: :cry:
Jak jej dzisiaj nie ma to moÂże bĂŞdzie jutro w poranku a w czwartek i piÂątek w faktach :?: :?: :?:
Tpo jest niemoÂżliwe aby jeden pracowaÂł praktycznie bez przerwy a druga chodziÂła caÂły czas na urlopy :!: Niech mi ktoÂś powie w jakiej inne pracy pracodawca daje tyle wolnego :?:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

DelikatnoœÌ sprowadzania na ziemiê rodem z tvn-u
No wiesz jak mozesz mnie do nich porĂłwnywac toÂż to jawna obraza ... :lol:
Jak tak dalej pĂłjdzie, niedÂługo nie bĂŞdzie o czym pisaĂŚ
Niestety....
Chyba Âże Anita od pewnego czasu przesiaduje na tajnych zebraniach
Zarz¹du i wspó³opracowuje plany na ten rok - ha, ha, ha
tak i okaÂże siĂŞ Âże ma swojÂą teczkĂŞ :):) o pseudonimie ... "Anitka" :)
Âładnie wyglÂąda w studiu WiadomoÂści ale wole zeby nadal byÂła w tvn24 i tvn bo dzieki temu jest czĂŞÂściej na wizji niz jakby byÂła w tvp
Tu bym siê k³óci³a... :) tzn bardzo fajnie wygl¹da w studiu tvp... choÌ w studiu fucktów g³ównych lepiej :lol:
ale nie sÂądze by byÂła dÂłuÂżej na wizji...

A teraz co do sytuacji Anitki a wiĂŞc "o co k.... chodzi... ?" czyli krĂłtka historia Anitki na wizji...

1.Najpierw mieliÂśmy AnitkĂŞ w tvn 24...
2.Nag³y awans do fucktów g³ównych...
3.NiepodwaÂżalny profesjonalizm Anitki powoduje wzrost popularnoÂści
4.Zachwyt szefĂłw , uwielbienie gazet i widzĂłw
5.Wiktor
6.Mamy ciĂŞ - Anitka ostatecznie pokazaÂła Âże nie jest krĂłlowÂą sniegu
7.BiesÂłan i ogromne gratulacje nawet od ludzi ktĂłrym dotychczas byÂła obojĂŞtna a nawet jej nie lubili
8.Zmiana ramĂłwki i degradacja do fucktĂłw popoÂłudniowych
9.Gnojenia ciÂąg dalszy czyli ograniczanie dyÂżurĂłw w tvn 24
10.zero zainetersowania gazet (podejrzane- pewnie PieczyĂąski w tym maczaÂł palce)
10.Noc amerykaùska - dziwna decyzja by gnojon¹ Anitkê obsadziÌ w ciekawym i sztandarowym tego dnia programie.... Jak siê póŸniej okaza³o w celu upokorzenia jej... co ciekawe Anitka wygl¹da na zachwycon¹...
11.Ostatnie tygodnie... Anita raz jest raz jej nie ma o co tu w³asciwie chodzi niby jest gnojona i ka¿dy to wie,ale wystêpuje w reklamówce swi¹tecznej ? Wystêpuje te¿ w Przeœwietleniu po œmierci Marcina... czyli nikt nie ogranicza jej wejœcia na wzijê,bierze urlop na rajd .Z drugiej strony widzimy jej zniechêcenie i brak motywacji po tym jak j¹ potraktowano co jasno dowodzi ¿e nie czuje siê tam dobrze...wiemy te¿ ze jest to osoba bardzo ambitna wiêc obserwujemy to jak siê mêczy gdzieœ gdzie nie mo¿e pokazaÌ swoich umiejêtnoœci...Jednak kolejne maile do tvn pozostaj¹ g³uche a niektóre otrzymuj¹ opryskliw¹ odpowiedz chama Pieczyùskiego ¿eby siê nie wtr¹caÌ.Teraz co do urlopów... Sprawa jest podejrzana z tego co wiem po 20 latach pracy przys³óguje ok. 20 dni urlopu jak policzy³ Michos jej w samym grudniu nie by³o ju¿ 15 dni... Tak to sobie do pracy moze prezes Walter przychodziÌ... Przecie¿ chyba niemo¿liwe aby Anitka albo Patrycja a¿ tak bardzo sobie w kulki lecia³a i druga musia³a j¹ kryÌ...??? Jest te¿ raczej niemo¿liwe by mia³a któraœ z nich a¿ tak dobre uk³ady zeby mog³y sobie przychodziÌ do pracy kiedy im siê to ¿ywnie podoba...bo w tedy obie siedzia³y by w glównych fucktach a nie miernoty typu A*tomat...Nie by³y by te¿ dyskryminowane... Nie prowadz¹ magazynu 24 h ani dnia na ¿ywo
Konia z rzĂŞdem temu kto odpowie na pytanie "o co tu k... chodzi ?"
Android <3
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Anita Werner w Magazynie 24GODZINY a tym samym 1wszy raz w Dniu Na ÂŻywo
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Sooper BRAWO :P :P :)widzisz Michos czyli jednak moÂżliwe jest jej przejÂście do magazynu 24 h :)
tylko czy nadal jest w fucktach... to trza sprawdziĂŚ :) moÂże wyjaÂśniÂła siĂŞ sprawa jej czĂŞstych nieobecnoÂści ... chociaÂż w sumie prĂłby kamerownie nie byly jej potrzebne bo to to samo studio i wogĂłle ale cholera ich tam wie...
Android <3
Robin
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 67
Rejestracja: niedziela 09 maja 2004, 18:19
Lokalizacja: Katowice :-)
Kontakt:

Post autor: Robin »

TeÂż siĂŞ cieszĂŞ :!: :D :D Bo znĂłw jej rano nie byÂło i siĂŞ niepokoiÂłem, a tu taka niespodzianka!!
Anita Werner jest the best!!!
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

ÂŚwietny zbiĂłr wydarzeĂą kamuii, ale na pytanie ,,o co k.... chodzi'' nie potrafiĂŞ odpowiedzieĂŚ :!:
Tym bardziej teraz, gdy Anita pojawiÂła siĂŞ w ,,Dniu na Âżywo" :!:
JeÂśli nie zastÂąpiÂła kogoÂś, kto jest na urlopie i pojawi siĂŞ tam jeszcze
w najbliÂższym czasie, to moÂżna mieĂŚ nadziejĂŞ ...
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

No nie chce nic mĂłwiĂŚ ale od wtorku poprzedniego nie byÂło A*utomata JĂŞdrzejowskiej. To pewnie zobaczymy jÂą jutro i tak do koĂąca weekendu. Oby to nie byÂło zastĂŞpstwo bo serio Ona tam pasuje bardziej.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

ÂŚwietny zbiĂłr wydarzeĂą kamuii, ale na pytanie ,,o co k.... chodzi'' nie potrafiĂŞ odpowiedzieĂŚ
dziĂŞki :) no chyba nikt nie potrafi :)

a co do A*tomatki to moÂże jÂą wy'out'owali :) wÂątpliwe ze wzglĂŞdu na znajomoÂści z "tÂą ktĂłra ma fundacjĂŞ" ale everything cab happen in tvn-nepotyzm... :)

a mo¿e ten m³ody z wczoraj jest za Anitkê a nasza Anitka do magazynu 24 h na sta³ê :)
Android <3
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Jestem zaÂłamany i wÂściejkÂły na sibie bo nie mogÂłem tego debiutu ohladaĂŚ i dopiero zobaczyÂłem jÂą w serwisie o 15 :cry: :cry: :cry:
Chyba gdzie¶ ponad razy nagrywa³em automat6yczniue dzieñ na ¿ywoi z my¶l± ¿e bêdzie Anitka I JEJ NIE BY£O A TU PO PONAD PÓ£ROCZNEJ PRZERWIE aNITKI W DY¯URACH W DZIEÑ TAKA NIESPODZIANKA :cry: :cry: :cry: :D :D :D
a CZEKAÂŁEM NA TO OD BARDZO DAWNA :!: :cry:

Powiedzcie coœ wiêcej :!: Ile by³a :?: jaka by³a :?: ci co ogl¹dali niech coœ napisza :!: Ja po 1 serwisie stwierdzam ¿Ÿe nasza Anitka siê o¿ywi³a i jakoœ inaczej to wygl¹da ni¿w p0oranku.
No ale co siĂŞ dziwiĂŚ :!: Grafiku prezenterĂłw tvn24 nikt nie moÂże rozszyfrowac :!:
Ale zobaczymy dalej czy bĂŞdzie :?: Bo jak bĂŞdzie tylko dzisiaj to bĂŞdzie to oznaczaÂło Âże byÂła w zast ĂŞpstwie za jĂŞdrzejowskÂą.
A moÂże posÂłuchali naszych rad i bÂłagaĂą :?:
JeÂśli nie zastÂąpiÂła kogoÂś, kto jest na urlopie i pojawi siĂŞ tam jeszcze
najbliÂższym czasie, to moÂżna mieĂŚ nadziejĂŞ ...
To jest skomplikowane jak skurwysyn i nawet ja siĂŞ tu pogubiÂłem. Niech ktoÂś tu powie o co tu chodzi.
Sytuacja jest cholernie dziwna bo nie ma równie¿ marciniaka który zawsze prowadzi³ dzieù na ¿ywo :!: Ale jak chodzi o niego to na pewno wzi¹³ urlop bo ostatnio zapieprza³ 5 razy w tygodniu i na dy¿ury mia³ czasami nawet ponad 7h czyli urlop jest pewny.
A jak tak jest to Aniotka mogÂła siĂŞ tu pojawiĂŚ tylko w zastrĂŞpstwie :!: :?:
I ciekawe czy bĂŞdzie w faktach popoÂłudniowych czy poranku :?: Bo jak w faktach by jej nie byÂło to nie jest za dobrze.

OczywiÂście o 6.30 sprawdziÂłem ale zaraz potem wychodziÂłem. :cry: :cry: :cry:

Czy ktoÂś w ogĂłle coÂś z tego rozumie :?:

Boje siĂŞ, Âże mogli jÂą wypieprzyĂŚ z faktĂłw :!:
Wtedy bardzo prawdopodobne jest pojawienie siĂŞ tam jĂŞdrzejowskiej ale przecieÂż w paÂździerniku byÂła jeszcze reklamĂłwka i Anitka ostatnio byÂła czĂŞsto w tych faktach :!: :?:

A z zachowania jej to chyba juÂż nic nie rozszyfruje bo jest to zadanie bardzo trufdne a Anitka ostatnio jest naprawdĂŞ dziwna. :?:
Na pewno jest inna niÂż w porankach ale czy jest lepsza :?:
A moÂże ma stres bo w koĂącu od bardzo danwa jej w dzieĂą nie byÂło :?:
A moÂże w tvn24 wszyscy poszli na urlop i Anitka jest w zastĂŞpstwie i w faktach popoÂłudniowych w tym tygodniu jej nie bĂŞdzie a bĂŞdzie w nastĂŞpnym :?:

Brak tu jakiejkolwiek logiki i porzÂądku :!: Totalny chaos :!:

Kamuii w peÂłni siĂŞ zgadzam z tym co napisaÂłaÂś. Idealne podsumowanie i niestety prawdziwe :cry: Ale o co tu kur..a chodzi :?: :?: :?:
Ostatnio zmieniony wtorek 04 sty 2005, 16:34 przez michos, łącznie zmieniany 1 raz.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Bardzo proszĂŞ dla tych, ktĂłrzy dziÂś nie widzieli:

Obrazek

Obrazek

:D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 32 gości