Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Tam nie chcÂą dobrych tylko a*utomatycznych

DokÂładnie tak :!: :!: :!: Tobiego rozumienia caÂłkowicie nie rozumime i siĂŞ znim nie zgadzam. Po prostu jasno z tego wynika ze Anitka jest juÂż na odstzrale i jest to juÂż okres schyÂłkowy jej pracy w tvn-nie :cry: :!:
Nie bĂŞdzie juÂż dobrze bĂŞdzie co najwyÂżej jeszcze gorzej.
MĂłj pesymizm nie wynika z mojego "widzi mi siĂŞ" tylko z faktĂłw jakie dostarczajÂą nam wÂładze tvn-u.
A Fakty sÂą takie, Âże Anitka juÂż powoli ginie wÂśrĂłd tych wszyskich a*otoamatĂłw i dla mnie to nawet trufdno nazwaĂŚ pracÂą. :!:
Ci co byli zapobiegliwi i przewidzieli to wszystko od wrzeÂśnia mogÂą byĂŚ dumni z tego, Âże poznali w peÂłni mechanizmy tvn-u :!: :cry:
A ja jak zwykle niepoprawnym optymista pozostane i twierdze Âże skoro 2 prezenterĂłw o Poranku i dwĂłch do Dnia to zgodnie z podstawowymi prawami ekonomii bĂŞdzie zapotrzebowanie na wiĂŞcej dyÂżurĂłw i takÂże Anitki. MoÂże dostanie 2 Poranki 1 DzieĂą i Fakty popoÂłudniowe. Albo 2 Dni i 2 Fakty popoÂłudniowe. Anite z Grassem bym nie zniĂłsÂł.
Jak chcecie to mogĂŞ wam napisac ile ona kiedyÂś pracowaÂła i ile byÂła na wizji ale po co jak tak oczywiste rzeczy kaÂżdy powinien wiedzieĂŚ.

Tylko dlaczego Anitka tam jeszcze jest :?: Czy to jest trwanie w oczekiwaniu na zmiane czy po prostu z koniecznoÂści tzn.z tego Âże w koĂącu gdzieÂś zatrudnionym trzeba byĂŚ.

Rachunek ekonomiczny jest teÂż taki, Âże majÂąc o poÂłowĂŞ mniej dyÂżurĂłw siĂŞ o poÂłowĂŞ mniej zarabia.

MoÂże jak bĂŞdzie w popoÂłudniowych to bĂŞdzie to mozna jakoÂś logicznie wytÂłumaczyĂŚ ale jak nie to poraÂżka caÂłkowita. :cry:

Przed chwilÂą dowiedziaÂłem siĂŞ rzeczy ktĂłra mnie zszokowaÂła a ktĂłra tyczy siĂŞ bardzo mocno Anitki :!: :!: :!:
Z tego co siê dowiedzia³em wynika, ze Anitka chce jak najbardziej uciszyÌ szum który wokó³ niej powsta³. Tak przynajmiej ja wsioskuje.
Ja myœlê, ze ona chce teraz od tego siê jak najbardziej odci¹Ì. Coœ mi siê zdaje, ¿e ma ju¿ naprawde tego wszystkiego dosyÌ. :!:
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

michos pisze:
A ten Kostrzewa ¿onaty Jeœli tak, to czy szczêœliwy w ma³¿eùstwie - wiesz do czego pijê :wink
Czy Âżonaty to nie wiem. Jest chyba byÂłym prezesem Bre Banku. ZtresztÂą jest tu jedna specjalistka od ekonomii(Sylwia mianowicie-fanka Kurasia :D )wiĂŞc pewnie ona coÂś wiĂŞcej o nim wie.
Przepraszam,¿e tak póŸno, ale w szkole wystawiali oceny i by³o urwanie g³owy.

Wojciech Kostrzewa urodzi³ siê w 1960 r. Obywatel Polski i Niemiec, by³y prezes BRE Banku. Studiowa³ prawo na Uniwersytecie Warszawskim. W stanie wojennym nie wróci³ z seminarium naukowego w Berlinie, gdzie pojecha³ jako reprezentant NZS. Przyznano mu stypendium na uniwersytecie w Kolonii (katedra ekonomii), a póŸniej otrzyma³ posadê na tamtejszym uniwersytecie w katedrze prawa wschodnioeuropejskiego. Potem pracowa³ w Instytucie Gospodarki Œwiatowej. Na pocz¹tku lat 90. zosta³ doradc¹ Leszka Balcerowicza. W wieku lat trzydziestu obj¹³ stanowisko prezesa Polskiego Banku Rozwoju. W 1995 r. odszed³ z PBR. Czeka³a ju¿ na niego nowa posada w Banku Rozwoju Eksportu. Anga¿owa³ siê w wiele przedsiêwziêÌ inwestycyjnych. BRE Bank ma na przyk³ad ponad 13 proc. akcji Elektrimu i stara siê o przejêcie tej firmy. "Bussines Week" uzna³ Kostrzewê za mistrza w "robieniu dobrego wyniku".

Wojciech Kostrzewa jest Âżonaty i ma cĂłrkĂŞ. Poza jĂŞzykiem polskim zna rĂłwnieÂż jĂŞzyk niemiecki i angielski.

Jedno jest pewne- jest œwietnym fachowcem i ITI z nim nie zginie. Miejmy nadziejê,¿e zobaczy, i¿ brak Anity w Faktach znacz¹co zmniejesza wartoœÌ holdingu.

Tam nie chcÂą dobrych tylko a*utomatycznych
MajÂą szczĂŞÂście, ze w redakcji biznesowej tak (jeszcze) nie jest. SprĂłbujÂą takie cos wprowadziĂŚ to pojadĂŞ tam i wysadze ich w powietrze razem z tymi cholernymi ukÂładami.
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

WyczerpujÂąca biografia. Jestem pod wraÂżeniem :shock: :shock:
Miejmy nadziejê,¿e zobaczy, i¿ brak Anity w Faktach znacz¹co zmniejesza wartoœÌ holdingu.
No w³aœnie na wartoœc spó³ki sk³adaj¹ siê te¿ ludzie i to oni sa najwiêkszym kapita³em. Miejmy nadzieje, ¿e przynajmiej jeden m¹dry tam bêdzie :!: :?:
MoÂże jak bĂŞdzie w popoÂłudniowych to bĂŞdzie to mozna jakoÂś logicznie wytÂłumaczyĂŚ ale jak nie to poraÂżka caÂłkowita.
Niestaty cudu nie byÂło :cry: :cry: :cry: wiĂŞc najwczesniej w czwartek moÂżemy siĂŞ jej spodziewac ale i to nie jest do koĂąca pewne :?:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

MajÂą szczĂŞÂście, ze w redakcji biznesowej tak (jeszcze) nie jest. SprĂłbujÂą takie cos wprowadziĂŚ to pojadĂŞ tam i wysadze ich w powietrze razem z tymi cholernymi ukÂładami.
as o Kurasiu juÂż zapomniaÂłaÂś ? :lol: ????
wiĂŞc najwczesniej w czwartek moÂżemy siĂŞ jej spodziewac ale i to nie jest do koĂąca pewne
pewnie raz w tygodniu bedzie tylko... :(
Android <3
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Przepraszam, Âże siĂŞ wtrÂącam, ale muszĂŞ te pytanie zadaĂŚ publicznie :lol:

Michos : Anitka odwiedza czasami serwis http://www.wiadomosc.info ? czy tylko Twojej pozdrownie, tzn. wyznanie miÂłoÂści, Jej tam miaÂło charakter propagandowy?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

a gdzie to pozdrowienie ?
Android <3
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Maciekw pisze:Przepraszam, Âże siĂŞ wtrÂącam, ale muszĂŞ te pytanie zadaĂŚ publicznie :lol:

Michos : Anitka odwiedza czasami serwis http://www.wiadomosc.info ? czy tylko Twojej pozdrownie, tzn. wyznanie miÂłoÂści, Jej tam miaÂło charakter propagandowy?
Sorry moÂże jestem tĂŞpy ale nie mam caÂłkowicie pojĂŞcia o co ci chodzi :?: :?: :?:
Jzak to jakas zaczepka to wypraszam sobie :!:
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

JuÂż odpowiadam. OkoÂło tygodnia temu, w okolicach bodajÂże wtorku-Âśrody w serwisie wiadomosc.info, z ktĂłrym notabene jestem zwiÂązany pojawiÂło siĂŞ pozdrowienie mniej wiĂŞcej wyglÂądajÂące tak :
Od : michos
Dla: Aniry z TVN24 kocham CiĂŞ

Aniry - tak by³o, zapewne autorowi wkrad³ siê b³¹d i pomyli³ literkê t z liter¹ r.

Niestety logi w serwisie zapamiĂŞtujÂą tylko kilkadziesiÂąt ostatnich akcji [ w tym i pozdrowieĂą ] , wiĂŞc wiĂŞcej dowodĂłw w tej sprawie przedstawiĂŚ nie mogĂŞ.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

To ja oœwiadczam z ca³¹ stanowczoœci¹ i odpowiedzialnoœci¹ za s³owo, ¿e nigdy tam nic takiego nie pisa³em :!: :!: :!:
To, Âże mam nick w necie "michos" nie oznacza Âże to ja :!: Wielokrotnie spotykaÂłem siĂŞ z sytuacjÂą podszywania siĂŞ pod mojÂą osobĂŞ(o czym raczyÂłem wspomnieĂŚ w osobnym temacie)
Jak nastĂŞpnym razem bĂŞdzi ktoÂś chciaÂł mnie o takie rzeczy zapytaĂŚ to na pw a nie ogÂłaszac to wszem i wobec.
Ale oczywiÂście podzielam uczucie ktĂłre tu jakiÂś inny michos wyraziÂł :lol: :D


Niestety logi w serwisie zapamiĂŞtujÂą tylko kilkadziesiÂąt ostatnich akcji [ w tym i pozdrowieĂą ] , wiĂŞc wiĂŞcej dowodĂłw w tej sprawie przedstawiĂŚ nie mogĂŞ.
Nie moÂżna tego nazwaĂŚ dowodem :!:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Przed chwil¹ dowiedzia³em siê rzeczy która mnie zszokowa³a a która tyczy siê bardzo mocno Anitki. Z tego co siê dowiedzia³em wynika, ze Anitka chce jak najbardziej uciszyÌ szum który wokó³ niej powsta³. Tak przynajmiej ja wsioskuje.
Michos, a mĂłgÂłbyÂś zdradziĂŚ swoje ÂźrĂłdÂło :?: Napisz coÂś wiĂŞcej, choĂŚby na pw, bo przyznajĂŞ, Âże nie bardzo pojmujĂŞ istotĂŞ twoich przypuszczeĂą. :roll:
Ostatnio zmieniony wtorek 11 sty 2005, 11:59 przez Black Jack '62, łącznie zmieniany 2 razy.
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

ooooooooooo i Black siĂŞ znalazÂł :) :lol:
Jak Ty wytrzymujesz tak dÂługi odwyk od Anitki ??? ;(
ale niestety jeszcze trochĂŞ i nawet w fucktach popoÂłudniowych jej nie bĂŞdzie pewnie :( zresztÂą moze spakuje walizki i w ogĂłle da sobie z tym spokuj ile moÂżna daĂŚ siĂŞ gnojic :(
Android <3
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Znowu za mnÂą tĂŞskniliÂście :?: :lol: Jakie to miÂłe :) :lol:
Nie wytrzymaÂłbym, gdyby nie nawaÂł pracy, to mnie jedynie podtrzymuje przy Âżyciu :wink:

Zawsze, po takiej d³ugiej roz³¹ce z komputerem, kiedy go w³¹czam albo mam nadziejê, ¿e przeczytam coœ krzepi¹cego, albo bojê siê znaleŸÌ tutaj coœ maxymalnie ,,do³uj¹cego'' dotycz¹cego Anity.
Ostatnio zmieniony wtorek 11 sty 2005, 12:08 przez Black Jack '62, łącznie zmieniany 1 raz.
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Znowu za mnÂą tĂŞskniliÂście Jakie to miÂłe
oczywiÂście :) :lol:
Od kelnera do doktora! Ale dzieje siĂŞ tak dzieki negatywnym zjawiskom zachodzÂącym w naszej spoÂłecznoÂści, a ktĂłre odczuwamy na wÂłasnej, bÂądÂź cudzej (patrz: Anita) skĂłrze
:twisted: :twisted: dopiero teraz obczajiÂłam sobie twojÂą aktualizacje ;) co to ma oznaczaĂŚ czyÂżbyÂś korzystaÂł z koterii i nepotyzmu ???? :twisted: :twisted: jak moÂżesz :) i to fan Anitki nieÂładnie oj nieÂładnie :lol: [/quote]
Android <3
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Ehhh.. Kamuii, no co Ty! Kelnerowniem, a raczej barmanowaniem dorabiaÂłem studiujÂąc, teraz nawet jakbym chciaÂł znowu tak sobie poÂżyĂŚ, to nie mam na to czasu :lol:
Ale to mi³e mieÌ œwiadomoœÌ, ¿e to kim siê jest zawdziêcza siê tylko i wy³¹cznie swojej ciê¿kiej pracy, wyrzeczeniom, a nie np. rodzicom, uk³adom itd.
MiaÂłem szczĂŞÂście, Âże nie natrafiÂłem na ,,takie koteryjne towarzystwo'' jak Anita. Ale jeszcze wszystko przede mnÂą :wink:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

no to dobrze bo z twojego posta mogÂło wynikac co innego i juÂż siĂŞ baÂłam :) ze to jakieÂś koteryjne gierki sÂą :) ale jak nie to sooper ;)
Bo zaraz bym Anitce doniosÂł i miaÂł bys u niej minusa niestety :D :)
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Radzik1993 i 31 gości