Telekamery

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Tymbardziej, ¿e Or³oœ z informacj¹ nie ma za wiele wspólnego. Nie ma ¿adnego wp³ywu na kszta³t i uk³ad materia³ów w Telexpressie. Pisze sobie tylko zapowiedzi. Chocia¿ i to mu na pewno sprawdzaj¹, czy nie pope³ni³ b³êdu. Sam Or³oœ bardziej jest kiepskim aktorem, gra³ w jakichœ tam filmach, serialach. A w Teleexpressie jest niepowa¿ny, niewiarygodny, jak wszyscy prezenterzy Teleexpressu sprawie wra¿anie, ¿e nie wie o czym mówi... bo pewnie naprawdê nie wie...
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

ArO pisze:Michos wyluzuj troszeczke. Nie podoba³o Ci sie to spoko, ale nie wszyscy s¹ w tej grupie. Ja jestem zadowolony z nagród dla "M jak mi³oœÌ". TVN te¿ jako tako sobie poradzi³. W wielu kategoriach ludzie z tej stacji zajmowali 2 albo 3 miejsce. To te¿ du¿o.

M jak miÂłoÂśc mozna bylo przewidziec bo czego sie spodziewac jak serial 12 mln widzow oglÂąda :?: :?
Zgadza sie - w kategorii SERIAL powinni wygraĂŚ. Ale mamy takÂą publikĂŞ ze "automatycznie" skresla aktora i aktorke z tego serialu, niewazne nawet kogo sie nominuje z serialu - i to nie jest fajne..


W œrodku Telekamer zorientowa³em siê, ¿e od poprzednich gal nie wiele to siê ro¿ni. Ci¹gle wiêkszoœÌ g³osuj¹cych to telenowelowe kobiety. St¹d zwyciêstwo Drzyzgi (Ale zas³u¿one), pora¿ka Pochanke, II miejsce Wrony i wygrana Richardson
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Jak dla mnie to TVN sobie poradzi³, tylko Redakcja TeleTygodnia pope³ni³a karygodne b³êdy, wed³ug mnie nominacje s¹ w du¿ej czêœci manipulacjami. Nie bêdê siê tu wiêcej rozpisywa³, bo moje zdanie ju¿ wyrazi³ Marcin na poprzedniej stronie tego tematu.
ArO pisze:Oto miniaturki zdjec jesli ktos chce zobaczyc http://foto.akpa.pl/imprezy.php?id=1021
DziĂŞki! Nawet UrbaĂąskiego na nich znalazÂłem. :)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
aniab
Początkujący
Początkujący
Posty: 81
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 15:37
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: aniab »

Ja sie ciesze ze wygraÂła Ewa Drzyzga.

Jestem rozczarowana ze tylko ona z TVN i to byÂło dla mnie troszke dziwne! Jakby ktos maczaÂł w tym palce, wygraÂł OrÂłos :roll: czego sie kompletnie nie spodziewaÂłam, myslaÂłam ze Pochanke ma telekamere na 100%.
Oczywiscie Kozuch :evil: i Pyrkosz, tylko dlatego ze graja w M jak MiÂłosc, nic innego kozuch nie robi, nie wiem dlaczego dostaÂła ta statuetke.
Co do Richardson to sie ciesze, chociaz Majewskiego tez lubie, ale Richardson jednak powinna ja dostac.
Zgadzam sie z tym jak napisaÂł ktos wyzej ze jak wygraÂł ktos z TVP to dÂługo pokazywali, Drzyzge tylko raz dwa i juz koniec. nieÂładnie :evil:

Mam nadzieje ze za rok bedzie lepiej i Ewa powtĂłrzy swĂłj wynik, a Kozucha ktos pokona...
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Nic tylko plakac (a moze smiac sie) czytajÂąc Wasze posty...
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Czy to jakiÂś sojusz ?

Post autor: PabloOoOo_90 »

Czy tam nie byÂło jakiÂś przekrĂŞtĂłw ?
A czy nie wydaje siê Wam ¿e TVP i TVPolsat maj¹ jakiœ sojusz ?? WidaÌ to np. po aktorach tak pani z Fali Zbr. 2 miejsce mia³a gra równie¿ w Ndinz³e i nie ma ¿adnych k³ótni tak jak to by³o np. z P. Wilczkiem, jak zagra³ w KiT . Czy nie weydaje Wam siê to troszkê dziwne ?
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Tak oczywiscie...

TVP takze ukrywa UFO i dinozaura. ZnajdujÂą sie w tajnych podziemnych magazynach. No i zapomniaÂłem dodac, ze to wspĂłlne magazyny z Polsatem.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Zapewne :D
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

a wiecie co - ja mam takie wrazenie, ale z czyms innym - jak kiedys wydawalo mi sie ze TVN i TVP "wspolpracuja" w informacji w kompletnej marginalizacji Polsatu tak teraz wydaje mi sie sojusz TVP i Polsatu w wyniszczaniu FaktĂłw - co byÂłoby logiczne...
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Re: Czy to jakiÂś sojusz ?

Post autor: tobi »

pablo_xl pisze:Czy tam nie byÂło jakiÂś przekrĂŞtĂłw ?
A czy nie wydaje siĂŞ Wam Âże TVP i TVPolsat majÂą jakiÂś sojusz ??
I OrÂłoÂś odbierajÂąc nagrode tyle wspominaÂł o Hani Smoktunowicz
( stara koleÂżanka z Expressu).
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

DziĂŞi Aro, popsuÂłeÂś tajemnice. Teraz wsszyscy bĂŞdÂą wiedzieli, Âże mamy UFO i dinozaura. Dobrze, Âże przynajmniej innych sekretĂłw nie zdradziÂłeÂś.

PS w sprawie Smoktunoiwcz - przypominam, ze rok temu teÂż miaÂła trzecie miejsce, ale za pracĂŞ w Dzienniku TV4.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Doktor spokojnie. O zÂłotej rybce jeszcze nie mĂłwiÂłem. :D :D :D :D :D
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

doktorfaustus1 pisze:PS w sprawie Smoktunoiwcz - przypominam, ze rok temu teÂż miaÂła trzecie miejsce, ale za pracĂŞ w Dzienniku TV4.
A ktoÂś zapomniaÂł? :wink:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Tak, ja :D
Grzesioo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 368
Rejestracja: wtorek 31 sie 2004, 19:56
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Grzesioo »

JeÂśli ktoÂś ma to na 4FUN.TV sÂą relacje z za kulis Telekamer. Trudno mi powiedzieĂŚ dokÂładnie o ktĂłrej ale widziaÂłem fragmenty w Âśrode po 17-tej.
Nie wiedziaÂłem Âże UrbaĂąski to taki luzak :D .
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości