[TVP1] Wiadomości

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Odrobny
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: niedziela 02 sty 2005, 16:54
Lokalizacja: wa-wa

Post autor: Odrobny »

Mo¿e i TVP wys³a³a sprostowanie ale nie zmienia to faktu, ¿e Wysocka jest FATALNA! I tyle. A jak j¹ zostawi¹ na g³ównych, bocznych czy jakichkolwiek to tylko problem Wiadomoœci bo tego siê nie da ogl¹daÌ jak memle.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

O Dorocie Wysockiej mogĂŞ tylko powiedzieĂŚ, Âże ma silne plecy, nic wiĂŞcej juÂż nie wypada...
Tobi, czy Ty nie masz wiĂŞkszych problemĂłw? PomyÂśl logicznie - gdyby to byÂło nagranie TVN to musieliby to podaĂŚ. Podejrzewam, Âże pochodziÂło z TVP3 PoznaĂą. Wszak ktĂłz inny wysyÂłaÂł by na premierĂŞ jakiejÂś sztuki teatralnej ekipĂŞ reproterĂłw? Na pewno nie TVN.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

doktorfaustus1 pisze:W oczekiwaniu na DanutĂŞ HoleckÂą...

Przegl¹da³em swoje archiwum i doszed³êm do wniosku, ¿e wszystkie te zdjecia wykonano jednego dnia, podczas jednej sesji.
Nie da siê ukryÌ. Ja wole jednak Danusie troche póŸniej. Mia³a fajniejsz¹, fryzurke, kolor w³osów i w fajniejsze rzeczy ja ubierali. ;)
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

I jeszcze kilka s³ów o Dorocie Wysockiej i Michale Adamczyku.
ÂŹrĂłdÂło - wirtualnemedia.pl
Dorota Warakomska, szefowa "Wiadomoœci" w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl zaprzeczy³a informacjom gazety "Fakt" jakoby Dorota Wysocka-Schnepf zosta³a odsuniêta od prowadzenia g³ównego wydania "Wiadomoœci".

- Dorota Wysocka nie bêdzie odsuniêta od prowadzenia g³ównych wydaù Wiadomoœci i nie sk³ada³am jej propozycji wyjazdu na placówkê zagraniczn¹ (Fakt poda³, ¿e ma wyjechaÌ do Waszyngtonu - przyp. red.). Dorota Wysocka bêdzie próbowaÌ swoich si³ w Wiadomoœciach jako reporterka, nadaj¹c relacje na ¿ywo z Sejmu i relacjonuj¹c na ¿ywo inne wydarzenia polityczne, przygotowuj¹c tak¿e materia³y filmowe i relacje. Nadal te¿ bêdzie prowadziÌ g³ówne wydania Wiadomoœci a tak¿e wydania wieczorne oraz bloki poranno-po³udniowo-popo³udniowe - powiedzia³a serwisowi Wirtualnemedia.pl, Dorota Warakomska.
NajbliÂższe wydania tego programu bĂŞdzie prowadziÂła 29 i 30 stycznia br.

RĂłwnieÂż MichaÂł Adamczyk ma dalej prowadziĂŚ "WiadomoÂści".
- MichaÂł Adamczyk odpoczywa teraz po wyprawie na biegun z Kaminskim i MelÂą. Podczas wyprawy na AntarktydĂŞ udowodniÂł, Âże jest bardzo dobrym reporterem, kreatywnym, z dobrym warsztatem, dlatego bĂŞdzie bardziej niÂż do tej pory wykorzystywany w WiadomoÂściach jako reporter. W najbliÂższym czasie bĂŞdzie relacjonowaÂł skoki w Zakopanem, przygotowujÂąc materiaÂły i wchodzÂąc do programu na Âżywo. Z pewnoÂściÂą bĂŞdzie teÂż prowadziÂł WiadomoÂści, ktĂłre konkretnie wydania - zdecydujemy wkrĂłtce - dodaÂła Warakomska.
Chcia³em zwróciÌ uwagê, ¿e dla Adamczyka to ¿adna nowoœÌ - by³ tam ju¿ rok temu...

PS Aro moÂżesz zamieÂściĂŚ zdjĂŞcia lub te capsy, na kltĂłrych Twoim zdaniem Danka wyglÂąda najlepiej?

A tutaj zdjêcie Moniki Olejnik z materia³u, który wyemitowano we wczorajszych g³ównych Wiadomoœciach.

Obrazek
Ostatnio zmieniony wtorek 25 sty 2005, 10:12 przez doktorfaustus1, łącznie zmieniany 1 raz.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Niestety ja nie trzymam na kompie zdjec ani capsĂłw Danusi. Mam chyba jedno czy dwa zdjĂŞcia, ale juÂż na forum byÂły pokazywanie. :)
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

A to zdjecia Joli z tej samej sesji (pewnie w czerwcu 2002r, po wprowadzeniu scenografii w pomaraĂączowo-Âłososiowej scenografii).

Obrazek
Obrazek
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Co do Wysockiej to nie polegaÂła bym na tym co ta debilka Warakomska mĂłwi bo ona o Joli i reszcie to samo mĂłwiÂła...

Co do Danki i jej fryzur to podobaÂła mi siĂŞ w tym ostsatnim okreÂśle jej bytnoÂści na wizji :) Âładnie teÂż ze spiĂŞtymi wÂłosami wyglÂądaÂła...
Co do ubioru to Âładnie jej byÂło w czerni i brÂązach :)
Android <3
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

A dzisiaj jakaœ nowoœÌ - w wyadanich o 8.00 i 12.00 by³a Wysocka, natomiast o 15.00 ma byÌ Durczok. Ciekawe czy tylko chwilowo, czy ju¿ na sta³e dosta³ prowadzenie, któregoœ z wczeœniejszych wydaù.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

natomiast o 15.00 ma byĂŚ Durczok
:shock: :shock: :evil: :evil: :evil: no to widze Âże nasza ulubienica pojechaÂła po caÂłoÂści ?

btw... ma ktoœ ju¿ ksi¹¿kê Kamila ? Ja wczoraj kupi³am i dzisiaj zacznie siê czytaÌ...
Android <3
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ja dopiero planuje zakup, ale wczeÂśniej muszĂŞ wydac jeszcze okoÂło stĂłwy na dwa podrĂŞczniki do historii XX wieku i jeden o Leonardo da Vinci.
A wiecie, ¿e ksi¹¿ki Lisa pt "Nie tylko fakty" wci¹¿ nie ma w Bibliotece Jagielloùskiej?
Dla nie wtajemniczonych - BJ to biblioteka narodowa, czyli jest tam wszystko co w danym roku ukazaÂło siĂŞ w Polsce. Czemu nie ma Lisa? Nie wiem.
Nie wierzycie - sprawdÂźcie :arrow:
http://www.bj.uj.edu.pl/uj/katalog

MoÂże Wysocka przygotowuje siĂŞ do jakiegoÂś wywiadu lub moÂże bĂŞdzie robiĂŚ na szybko jakiÂś materiaÂł? Ewentualnie Durczok ma jakieÂś zobowiÂązania w kontrakcie.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kajtek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: wtorek 12 paź 2004, 17:46

Post autor: kajtek »

Durczok o 15? Wysocka i Adamczyk zostaj¹ w g³ównych? No to g³upota personalna Warakomskiej osi¹gnê³a zenit... Wiadomoœci id¹ na dno, nie ma co - ja nie wiem, Dworaki, Gaw³y czy inni Grzywaczewscy tego nie dostrzegaj¹? Dlaczego oni wziêli w ogóle ca³¹ tê Warakomsk¹? Ju¿ za czasów S³awiùskiego by³o lepiej...

Ja kupi³em ksi¹¿kê Durczoka - jednak by³em nastawiony na coœ innego - jednak jestem bardzo pozytywnie zaskoczony

BTW: We wczorajszych WiadomoÂściach, w jakiÂś materiale, byÂł pokazany Ziemiec jak wchodzi do studia WiadomoÂści, zza ekranu, widzieliÂście to? To jak w koĂącu rozplanowane jest to studio? MoÂże ktoÂś pokusiÂłby siĂŞ o szkic?
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Kajtek kilka s³ów wyjaœnienia. Wysocka zostaje w g³ównych, Adamczyk ograniczony do pozosta³ych wydaù. Durczok jak zwykle o 19.30, ale dzisiaj pojawi³ siê tez o 15.00 i we w³asnym imieniu zaprosi³ na wydanie wieczorne, którego te¿ zazwyczaj nie prowadzi³. Moze planuje d³u¿szy urlop (np narty) i musi odpracowaÌ dy¿ury?
Wczoraj pokazali Ziemca w materiale o Telekamerach - najpierw podczas przygotowaĂą w newsroomie, potem jak wchodzi do studia. ZrobiÂłem capsy, ale sÂą fatalnej jakoÂści. Mimo wszystko za jakieÂś 5 minut zamieszczĂŞ kilka z nich. TrochĂŞ mi szkoda Ziemca - na gali byÂło widac, Âże bardzo mu zaleÂży. Ale niech siĂŞ nie martwi - na pewno dostanie Wiktora w kategorii Odkrycie roku (mam takÂą nadziejĂŞ).

Co do studia - mo¿e postaram siê stworzyÌ taki rysunek, ale we wczorajszym wydaniu by³o widaÌ tak¿e blat biurka - tj poni¿ej jest taka "pó³eczka" na kartki, myszkê etc.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Durczok o 15? Wysocka i Adamczyk zostaj¹ w g³ównych? No to g³upota personalna Warakomskiej osi¹gnê³a zenit... Wiadomoœci id¹ na dno, nie ma co
nic dodaÌ nic uj¹Ì...
Android <3
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Proszê wybaczyÌ z³¹ jakoœÌ zdjêÌ, ale wci¹¿ niemogê zdobyÌ siê na kupno karty TV.

Obrazek Obrazek
Jak widaÌ wejœcie do studia znajduje siê po prawej stronie prezentera, czyli tak jak w starej scenografi. (Chyba, ¿e maj¹ tam wiêcej wejœÌ).

Obrazek

Obrazek Obrazek

O proszê widaÌ "pó³eczkê" oraz monitory z podgl¹dem. Ten blat jest zainstalowany troszeczkê ni¿ej, nie widac tego na capsie ale jest zrobiony z mlecznego szk³a.

Po przeciwnej stronie jest studio pogody - tj blue box, przy pomocy którego realizowana jest wiêksza czêœÌ prognozy.

PS Dwa tygodnie temu Jacek GasiĂąski zrobiÂł stand upa przy pomcy telefonu komĂłrkowego, dzisiaj Dariusz Ociepa wykorzytaÂł sekretarkĂŞ... automatycznÂą sekretarkĂŞ. :lol:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Hmmmm Kamil o 15.00?? Mo¿e powróc¹ do koncepcjii z 1999 Przenter g³ównych "bierze" te¿ wydanie o 15??

A teraz z innej beczki: Ju¿ w niedzielê lub sobotê bêde mia³ by¿ mo¿e 3 ksi¹¿ki : "WygraÌ ¿ycie" K.Durczoka, "Œmiech Iguany" M.Luft i "By³em dziennikarzem" W. Reszczyùskiego. Oczywiœcie zamieszczê ciekawe fragmenty.
Żartowałem.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości