Justyna Pochanke

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

kamuii pisze:A po co miaÂła siĂŞ tam pojawiaĂŚ ?
z tego co wiem fakty miaÂły siĂŞ dobrze :) teraz im lecÂą ratingi :)
Lec¹ w górê czy w dó³? :lol: :lol:

Tak na powa¿nie, to zauwa¿my ¿e FAKTY maj¹ bardzo wiern¹, sta³¹ widowniê. Ju¿ od d³u¿szego czasu ogl¹dalnoœÌ programu informacyjnego TVN oscyluje wokó³ 4 milionów. Owszem, rok temu potrafi³y zgromadziÌ nawet 5 milionów, ale teraz jest wiêksza konkurencja. WIADOMOŒCIOm ratingi te¿ lec¹. Zyskuj¹ chyba tylko "Wydarzenia" :x :wink:
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

LecÂą bo nie ma Lisa i tyle i tego co on robiÂł aby ten program wyglÂądaÂł. DziÂś co raz czĂŞÂściej stawiaja na taniÂą sensacje, a Lis..............

ZyskujÂą WYDARZENIA i WIADOMOÂŚCI i nie zdziwi mnie jak po powrocie Hanki Smoktunowicz WYDARZENIA trafiÂą do walki na 19 z FAKTAMI. To bedzie ciekawe ale i ze strony Lisa wredne. Natomiast wcale mnie to nie zdziwi.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

tobi pisze:LecÂą bo nie ma Lisa i tyle i tego co on robiÂł aby ten program wyglÂądaÂł. DziÂś co raz czĂŞÂściej stawiaja na taniÂą sensacje, a Lis..............

ZyskujÂą WYDARZENIA i WIADOMOÂŚCI i nie zdziwi mnie jak po powrocie Hanki Smoktunowicz WYDARZENIA trafiÂą do walki na 19 z FAKTAMI. To bedzie ciekawe ale i ze strony Lisa wredne. Natomiast wcale mnie to nie zdziwi.
Lis w "Wydarzeniach" te¿ stawia na tani¹ sensacjê :!: Do 19. tematy poruszane w "Wydarzeniach" s¹ na dobrym poziomie, po 19. jest nudno, sensacyjnie, niczym z "Uwagi" -teamty spo³eczne, dla kru domowych :twisted: Owszem w FAKTACH te¿ siê tak zdarza byÌ, ale ca³y program jest na takim samym poziomie, w "Wydarzeniach" pierwsza czêœÌ do 19. jest dobra, druga gorsza...
Pozatym WIADOMOŒCi wcale nie zyskuj¹ :roll: Porównuj¹c wyniki np. w rokiem wczeœniejszym straci³y wiele. Zmiany wœród prowadzacych, có¿ nie wysz³y na dobre :?
Pozatym pow¹tpiewam tak szybk¹ zmianê pory "Wydarzeù". Dopiero co zmienili godzinê nadawania :!: (O 18:45 nie nadaj¹ jeszcze nawet miesi¹c). O 19. "Wydarzenia" raczej by nie wygra³y (chyba, ¿e z Lisem w roli g³ównej). Hanka z CNN niewiele siê nauczy, poprostu nie ma twarzy do programu informacyjnego (wg mnie i kilku inych osób).
Ja pozostajĂŞ z FAKTAMI, a Smoktunowicz nie bĂŞdzie drugim Lisem napewno... :twisted: :twisted: :twisted:
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

ja rĂłwniez wole FAKTY z Justyna Pochanke, jest profesjonalistka :D pomijajac to czy wymachuje czy nie wymachuje rĂŞkami czy biustem - to zalezy od temperamentu, np Anita Werner siedzi wyprostowana sztywno, patrzy z chÂłodem, dziwnie rusza ustami, choc tez nie mozna odmĂłwic jej profesjonalizmu :D
kandzia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: czwartek 27 sty 2005, 18:34
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kandzia »

CzeœÌ jestem nowa, ale moim zdaniem Justyna Pochanke prowadzi Fakty bardzo profesjonalnie.
Kandzia
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

Za chwilĂŞ zostaniesz zakrzyczna. :twisted: . Obrona nic Ci nie da. :lol: .
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

nie strasz jej :)

Witaj : )

Jak nie bĂŞdzie jechac po Anitce na pewno krzywda jej siĂŞ nie stanie...samo uwielbienie dla Justyny nie jest niczym zÂłym kaÂżdy ma swĂłj gust :) My jesteÂśmy fanami Anity to jej bronimy nie nasza wina ze krĂłlowa JustyÂśma sÂłaby fan-club ; )
ZresztÂą jak to mĂłwi Black wÂśrĂłd ÂślepcĂłw jednooki jest krĂłlem wiĂŞc na tle A*tomata to sobie nawet i Pochanke moze byĂŚ profesjonalna
Android <3
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

kandzia, u nas na forum jest taki zwyczaj, Âże jak siĂŞ jest nowÂą dziewczynkÂą to trzeba pokazaĂŚ swoje zdjĂŞcie. A wiĂŞc czekamy. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

oj ÂŁukasz ÂŁukasz a co na to Kasia ?
i co ze zwyczajem ze jak ktoÂś jest Administratorem to ma swoje zdjĂŞcie w emblemacie ???? :lol: :lol: :lol: :lol:
Android <3
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Podejrzewam u Ciebie uroczy Adminie pedofilie :lol: :lol: :lol: :lol: WystĂŞpujÂąc w obronie dziewczynki i kolejnych dziewczynek prosze Ciebie abyÂś nie odstraszaÂł nowych forumowiczek takimi textami.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
kandzia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: czwartek 27 sty 2005, 18:34
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kandzia »

swoje zdjecie postaram umieÂściĂŚ

***

zastanawia mnie dlaczego fani Anity Werner tak bardzo siĂŞ czepiajÂą tych, ktĂłrzy maja inne zdanie
Kandzia
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

kandzia pisze:swoje zdjecie postaram umieÂściĂŚ
Jak najszybciej. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

zastanawia mnie dlaczego fani Anity Werner tak bardzo siĂŞ czepiajÂą tych, ktĂłrzy maja inne zdanie
nie tych którzy maj¹ inne zdanie tylko tych którzy nie widz¹ hipokryzji i b³êdnych decyzji tvn-u
Android <3
kandzia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: czwartek 27 sty 2005, 18:34
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kandzia »

Dlaczego hipokryzji TVN-u przecieÂż Justyna PochankĂŞ jest Âświetna dziennikarkÂą
Kandzia
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

No wlasnie i dalczego to wy decydujecie ktore decyzje sa bledne i jakie zachowania nazywamy hipokryzja, kazdy inteligentny czlowiek, sam potrfi cos ocenic, to co dla ciebie jest hipokryzja innmu moze sie wydac czyms z gruntu odmiennym, co nie oznacza ze zlym
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 12 gości