Fakty - program informacyjny TVN

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

W¹tpie aby Lis spe³nia³ ¿¹dania o ile takoewe by³y i mia³ z nadania pluÌ na TVP. Mo¿e plu³ bo przekrêty i nadu¿ycia by³y tak absurdalne jak na telewizje puibliczn¹ ¿e nie potrafi³ przejœÌ obok tych faktów obojêtnie i jako rzetelny dziennikarz œmia³ o tym swich widzów poinformowaÌ.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Nikt nie jest bez winy, a je¿eli ta wina jest wyraŸna, nale¿y mówiÌ o tym g³oœno. Jednak moim zdaniem stacje komercyjne czêsto nagina³y wszelkie dopuszczalne normy. W swojej krytyce posunê³y siê a¿ tak daleko, ¿e gotowe by³y opluwaÌ niewinnych ludzi, zapominaj¹c, ze wszelkie przekrêty i nadu¿ycia posiada³y zupe³nie innych autorów - np nadp³ata za nowy wie¿owiec. Ca³a sprawa sta³a siê tak nieprzyjemna, ze ingerowaÌ musia³y Komisja Etyki TVP i Rada Etyki Mediów, które stanê³y w obronie dziennikarzy TVP. (Teraz nie mam czasu - jutro zamieszczê odpowiedni link). Œwietnym przyk³adem by³ równie¿ Polsat, który z jednej strony walczy³ o w³¹czenie TVP do swojej platformy cyfrowej, z drugiej w Informacjach pokazywa³ ludzi sprzeciwiaj¹cych siê abonamentowi, którzy mówili, ¿e nadawcy publicznego nie ogl¹daj¹.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Zdano
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: wtorek 01 lut 2005, 14:45

Post autor: Zdano »

ja tam nie kocham TVP ale Fakty przeginaÂły. To byÂło niesmaczne. Ale Lis chyba to kochaÂł bo w co drugim programie coÂś na ten temat wymyÂślaÂł. A przecieÂż wychowaÂł siĂŞ w TVP. NieÂładnie.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Hmm... a dzisiaj teÂż jakaÂś awaria? WydawaÂło mi siĂŞ, Âże Grzesioo zapowiadaÂł wczoraj w Faktach Pochanke, a tu Ryman dziÂś.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Trudno nazwaĂŚ to awariÂą, jeÂśli juÂż: "awaryjka". :wink:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

W tym przypadku mamy do czynienia nie z awarj¹ a z bardzo powa¿nym kryzysem. Ogl¹dalnoœÌ programu spadnie na ³eb, na szyjê. A mo¿e Justyœ wybiera siê na galê Vivy? (Nie bedê ogl¹da³ tego targowiska próznoœci).
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Jaka gala. Gdzie bĂŞdzie transmitowana?
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

[T][V][P]2 godzina 20.00 -Targowisko pró¿nych i pustych, czyli Viva najpiêkniejsi.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

to chyba nie to... bo Ryman siĂŞ zapowiedziaÂł na jutro poza tym gdyby szÂła na impre to by jej a*tomat nie zapowiedziaÂł
Android <3
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

doktorfaustus1 pisze:TVP2 godzina 20.00 -Targowisko pró¿nych i pustych, czyli Viva najpiêkniejsi.
Nie s¹dzê, ¿eby np. Hubert Urbaùski i Otylia Jêdrzejczak byli "puœci i pró¿ni". :? Przemyœl to...
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

nie ka¿dy kto tam siê pojawia taki w³asnie jest. Ale ogólenie tego typu imprezy to takie w³asnie "Vanity fair" czyli targ pró¿noœci... niestety wszelkie Paschalskie i inne domoros³e aktoreczki siê tam pokazuj¹ i wzajemnie siê oklaskuj¹... ¿enada
Android <3
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Kamuii ma racje. oto pseudo elita robi sobie imprezkĂŞ, wybiera pseudo najpiĂŞkniejszych w kilku kategoriach i nakrĂŞca notowania wÂłasnych akcji. Na miejscu Otyli i Huberta nawet bym tam nie szedÂł. Wstyd dostaĂŚ takÂą nagrodĂŞ.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

wÂłasnie a dzisiaj mieliÂśmy na tvn popis czegoÂś poodbnego
MĂłwiĂŞ tu o programie "moja krew" z 2 idiotkami czyli SzapoÂłowska & cĂłrka...
Ja pierdoleee naprawde juz nikogo bardziej pró¿nego pustego i g³upiego nie mo¿na by³o chyba znaleŸÌ.przecie¿ ¿adna z nich niczego sob¹ nie reprezentuje a zachowuj¹ siê jakby by³y conajmniej laureatkami Nobla...
Ten upiorny Âśmiech i gra oraz pozerstwo przytÂłaczaÂły mnie o mdÂłoÂści...
No i niejaki "HAMET" oraz inne odkrywczo murzyùskie myœli by³y nie do pobicia..."To jest takie moejsce kochaaaanaaa gdzie nie ka¿dy moze wejœÌ","ohhohooo ja jestem inteligentna i to miejsce jest nie dla ka¿dego tak jak ja nie jestem dla ka¿dego". I to jest w³asnie nasza polska elita bawi¹ca siê na Galii Vivi...Ja osobiœcie na pewno bym siê tam nie pokaza³a.¯enada na maxa.
Android <3
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Ale troszkĂŞ marudzicie. Ja was rozumiem - owszem, nie jest to konkurs zbyt ambitny, ale jeÂśli popatrzec naĂą ze strony technicznej, to byÂł Âładniej zrobiony niÂż "Telekamery". No, i osobiÂście uwaÂżam wygranÂą Otylii za lekkie przegiĂŞcie. OczywiÂście - darzĂŞ jÂą szacunkiem i podziwiam, ale przecieÂż ona naprawdĂŞ nie grzeszy urodÂą... :o

A o "Mojej krwi", Aniu, nawet nie warto dyskutowaĂŚ. :? :wink:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

"Moja krew" to jest caÂłkowicie gÂłupi program :x jaki mogli juÂż daĂŚ
W ogĂłle takie zadania trudne, gÂłupie itp :?
W dodatku odcinku krĂŞcone w byÂłym studiu programu "Jak Âłyse konie"
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości