Jan Błaszkowski

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Edyta
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: piątek 18 lut 2005, 10:30

Jan Błaszkowski

Post autor: Edyta »

Na forum Gazety Wyborczej znalaz³am informacjê, ¿e reporter Faktów B³aszkowski ( Gdaùsk ) to czo³owy antykleryka³ telewizyjny. Studenci podsumowali materia³y filmowe polskich stacji i wysz³o im ¿e ten facet najczêœciej nadaje na koœció³ w Polsce i przedstawia go w krzywym zwierciadle.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Bo reporterzy siê boj¹ z³ego s³owa na szanownych biskupów powiedzieÌ (szczególnie Ci w skompromitowanych Wiadomoœciach TVP - wychwalaj¹ koœció³ jak tylko siê da). A B³aszkowski i tak jest delikatny i obiektywny w os¹dach. On jest z Gdaùska, wiêc obs³ugiwa³ takie wydarzenia jak sprawa pra³ata Jankowskiego, afera Stella Maris, antyaborcyjny statek Langenort i wojna Wa³êsy z radiem Maryja. We wszystkich tych materia³ach zachowywa³ obiektywizm - przedstawia³ arguemnty obydwu stron. Co wiêcej, nawet nie krytykowa³ w komentarzach Koœcio³a, a by³o i jest za co.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

antyk

Post autor: zadra »

W Polsce doÂśc Âłatwo zostaĂŚ antyklerykaÂłem, wystarczy publicznie powiedizec coÂś o koÂściele, nawet nie skrytykowac, ale po prostu nie na klĂŞczkach.

zreszta opracowania studentĂłw nie sÂą fiarygodne, bo polskie media sÂą sfiksowane na punkcie koÂścioÂła, nie jest on prezentowany obiektywnie, ale wÂłaÂśnie na klĂŞczkach.

zresztÂą w TVN jest tylu klerykaÂłow, poczynajÂąc od Pochanke i -nomen omen - Kolendy :) , Âże kilku antyklerykaÂłow dla rownowagi bardzo by sie im przydaÂło!
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Ja nieuwaÂżam by Jan BÂłaszkowski byÂł Âźle nastawiony do koÂścioÂła w Polsce. ChciaÂłem zauwaÂżych, Âże te czĂŞste materiaÂły reportera FaktĂłw z mojego miasta i okolic byÂły zwiÂązane najczĂŞÂściej z sprawÂą praÂłata Jankowskiego.
Wróciłem!!
Awatar użytkownika
Wojciech 29 xxx
Bywalec
Bywalec
Posty: 981
Rejestracja: czwartek 28 wrz 2017, 10:48

Re: Jan Błaszkowski

Post autor: Wojciech 29 xxx »

Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 107 gości