[TVP1] Wiadomości

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

I znowu nazwisko Warakomskiej siĂŞ przewija, i znowu pan rzecznik pierdoÂły opowiada. Zamiast sie przynac gÂłupoty opowiada, Âże wciÂąz bĂŞdÂą kupowaĂŚ reportaÂże. Pewnie czekajÂą na wygaÂśniĂŞcie kontraktu Maxa, ktĂłrego materiaÂły ostatnio czĂŞÂściej lecÂą w TVP2. Wiadomo, wiedÂźma nie da mu zarobiĂŚ.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

doktorfaustus1 pisze:Gdybyœ ogl¹da³ regularnie Wiadomoœci, to wiedzia³byœ, ¿e takie zachowanie Durczoka jest norm¹ - tj zawsze jest schylony nad monitorem i zawsze siê œmieje. I to go w³aœnie odró¿nia od zapowietrzonych i bufonowatych prezenterów typu Grzegorz Kajdanowicz, którzy wygl¹daj¹ jak po po³kniêciu kija.
Œwietnie. Niech jeszcze wlizie na tej stó³ i zacznie taùczyÌ kankana. Czy Tobie takie cœ imponuje? Ja zamierza³em zobaczyÌ program informacyjny, a nie rozrywkowy, ale Durczok o tym biedactwo zapomnia³. Jakby go wywali z Wiadomoœci, to z pewnoœci¹ znajdzie pracê w Teleexpressie. Okej, niech mu tam jeszcze rurê postawi¹ i niech zacznie na niej taùczyÌ. :evil: Wyobra¿asz sobie Justynê Pochankê, le¿¹c¹ na stole i œmiej¹c¹ siê z materia³u Sianeckiego, czy puenty tego materia³u. No widzisz, bo ja nie. Durczoka w tej roli te¿ sobie nie wyobra¿a³em, a¿ do wczoraj. :evil: 10 razy bardziej wola³bym widzieÌ w Wiadomoœciach Grzegorza Kajdanowicza, ale zachowuj¹cego siê powa¿nie, ni¿ tych pajaców. Jeœli imponuje Ci takie zachowanie prezentera Wiadomoœci, to zapewne jesteœ zago¿a³ym fanem "Ciao Darwin". :twisted: :twisted: :twisted: :D :D :D
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Daruj sobie te komentarze klasy "B".
Wiadomoœci nie musz¹ na si³ê udawaÌ powagi - to jeden z najpowa¿niejszych programów informacyjnych w Polsce. Ba. Wielu w³asnie takie zarzuty stawia redakcji z Pl. Powstaùców.
Jak napisaÂła w ostatniej Polityce Krystyna Lubelska twarzÂą WiadomoÂści jest Durczok, ktĂłry przyciÂąga widzĂłw swoim kameralnym i swobodnym stylem bycia. W odrĂłznieniu do kilku a_u_t_omatĂłw z redkacji FaktĂłw nie udaje waÂżniaka i bufona. Doskonale wie, kiedy moÂże pozwoliĂŚ sobie na "puszczenie oka" w stronĂŞ widzĂłw, a kiedy naleÂży zachowaĂŚ umiar. To prawo, ktĂłre majÂą tylko nieliczni - min Lis.
Wczoraj mĂłgÂł sobie na takie zachowanie pozwoliĂŚ i zapewne w przyszÂłoÂści teÂż - ma coÂś czego nie posiada Âżaden inny dziennikarz - zgodĂŞ widzĂłw. Poza tym naprawdĂŞ nie zrobiÂł niczego zÂłego - jak zwykle przesadzasz, tym bardziej, Âże Durczok nie "leÂżaÂł na stole" (znowu mijasz siĂŞ z prawdÂą) tylko siedziaÂł pochylony nad monitorem. On nie przedstawia informacji o koĂącu Âświata, wiĂŞc wolno mu ÂśmiaĂŚ siĂŞ pod koniec programu.
Szkoda, Âże o takim prawie nie wie nikt z redakcji FaktĂłw. Tam tylko udaje siĂŞ powagĂŞ i skupienie. (ZresztÂą nic poza udawaniem im juÂż nie zostaÂło) Prym w takim postĂŞpowaniu wiedzie Grzegorz Kajdanowicz, ktĂłry nawet najbardziej banalne informacjie odczytuje z minÂą jakby miaÂł koÂłek w dupie (prosze wybaczyĂŚ to stwierdzenie). Brakuje mu naturlanoÂści i pewnoÂśc sibie. Prezentuje informacje jak maszyna lub karabin, a nie czÂłowiek.
Na Boga, czy kazdy program informacyjny musi byc nudny jak flaki z olejem i sztuczny w swej pseudo powadze aÂż do przesady?
Rozumiem rĂłwniez Twoje pseudo oburzenie - wczorajsze Fakty byÂły pociÂągajÂące jak serwis TV TRWAM. Musisz w jakiÂś sposĂłb zagÂłuszyĂŚ wÂłasne komplesky.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Widzisz, a mi sposĂłb prezentowania faktĂłw kajdanowicza bardzo mi siĂŞ podoba. Nie robi z FaktĂłw kabaretu, jak Durczok.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Dariusz Ociepa przesadziÂł dzisiaj w swoim materiale o pogrzebie tego chÂłopca z ÂŁodzi. Nie powinnien byÂł zamieszczaĂŚ tzw. "setek" z wypowiedziami dzieci z przedszkola. Zapewne i one sÂą w szoku - lepiej, Âżeby odwiedziÂł je specjalny psycholog i porozmawiaÂł o tym co siĂŞ staÂło, a nie pan z kamerÂą.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

doktorfaustus1 pisze:(...), ktĂłrzy wyglÂądajÂą jak po poÂłkniĂŞciu kija.
"Po³kn¹Ì kija" to zwi¹zek frazeologiczny. Mówimy tak o kimœ, kto... zbyt d³ugo siedzi w toalecie. :wink:
marcin_pabianice pisze: (...), to zapewne jesteÂś zagorzaÂłym fanem "Ciao Darwin". :twisted: :twisted: :twisted: :D :D :D
Czy to byÂła jakaÂś aluzja? :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

doktorfaustus1 pisze:W odrĂłznieniu do kilku a_u_t_omatĂłw z redkacji FaktĂłw nie udaje waÂżniaka i bufona.
Nie zgodze siê i myœle ¿e masz jakieœ zakompleksienie i nie mo¿esz zrozumieÌ ¿e FAKTY nie raz pokaza³y sw¹ wy¿szoœÌ.

doktorfaustus1 pisze:On nie przedstawia informacji o koĂącu Âświata, wiĂŞc wolno mu ÂśmiaĂŚ siĂŞ pod koniec programu.
Szkoda, Âże o takim prawie nie wie nikt z redakcji FaktĂłw.
Wie wie. i nie raz Iwona Radziszewska czy Pati to pokazaÂły. I naturalnie Anita swoimi komentarzami czy szczerymi bÂądÂż wiele mĂłiÂącymi uÂśmiechami.

doktorfaustus1 pisze:Prym w takim postĂŞpowaniu wiedzie Grzegorz Kajdanowicz, ktĂłry nawet najbardziej banalne informacjie odczytuje z minÂą jakby miaÂł koÂłek w dupie (prosze wybaczyĂŚ to stwierdzenie). Brakuje mu naturlanoÂści i pewnoÂśc sibie. Prezentuje informacje jak maszyna lub karabin, a nie czÂłowiek.
A co do niego to nie raz komentowaÂł czy ukrywaÂł uÂśmiech i inteligenty widz a taki oglÂąda FAKTY wiedziaÂł o co chodzi.Chyba Âż Ty nie rozumiesz. Mam przypomnieĂŚ kto oglÂąda WIADOMOÂŚCI...moÂże dlatego Durczok musi czsami coÂś wyjaÂśniĂŚ.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

widze Âże Warakomska znowu chce sobie wrogĂłw narobiĂŚ... maÂło jej :?
niech ruszy Maxa a zobaczy co siĂŞ bedzie dziaÂło... ludzie go lubiÂą
Co do Durczoka to on sie zawsze tak kÂładzie i mi to nie przeszkadza moze teÂż siĂŞ ÂśmiaĂŚ byle nie rymowaÂł jak ostatnio...
Co do maÂłego Brajana to wszystkie stacje zbiÂły na jego Âśmierci niezÂły plon... wszĂŞdzie byÂła szopka i nie tylko Ociepa przesadziÂł tej z Polszmaty sie teÂż czepiajÂą...chociaÂż mi sie jej materiaÂł podobaÂł bo jako jedyna czepiÂła siĂŞ rodzicĂłw chÂłopca to pewne rzeczy mogÂła sobie darowac...
Android <3
kajtek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: wtorek 12 paź 2004, 17:46

Post autor: kajtek »

Tak siĂŞ z boku przysÂłuchuje tej rozmowie i bardzo mnie korci Âżeby coÂś powiedzieĂŚ: nie Âśmieszny, a raczej infantylny jest ten kto siĂŞ smieje, a Âśmieszny - w maÂło pozytywnym znaczeniu - jest ten kto zawsze zachowuje siĂŞ jak na pogrzebie
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

A dzisiaj swietna byÂła Gawryluk... co profesjonalistka to profesjonalistka jedyna Dorota wsrĂłd Dod-elektrod ;)
szczegĂłlnie fajny byÂł tekst o polskim Aviatorze ;)
ZresztÂą caÂłe WaramoÂści byÂły dobre... szkoda tylko ze nic o Millerze nie powiedzieli... tu podobaÂły mi siĂŞ Wydarzenia z resztÂą od paru dni Wydarzenia sÂą naprawde Âświetne...
Android <3
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Maciek pisze:"Po³kn¹Ì kija" to zwi¹zek frazeologiczny. Mówimy tak o kimœ, kto... zbyt d³ugo siedzi w toalecie. :wink:
Buchachachacha, proszê nie ¿artowaÌ bo nie wytrzymam, buchachachacha. MaÌku drogi wybacz moj¹ z³oœliwoœÌ, ale wiem, ¿e w tym roku zdajesz egzamin koùcowy w gimnazjum. Wiem równie¿, ¿e w tzw czêœci humanistycznej mog¹ pojawiÌ siê zadania, w których nale¿y wyjaœniÌ znaczenie zwi¹zku frazeologicznego. Proponujê wiêc dok³adn¹ lekturê odpowiednich s³owników. Niestety mylisz siê. Okreœlenie Jakby kij po³kn¹³" oznacza cz³owieka nienaturalnie, przesadnie wyprostowanego, sztywniaka. Takie t³umaczenie podaje S³ownik frazeologiczny pod red. Skorupka S., Warszawa 1987. Z takim autorytetem siê nie dyskutujê. I proszê na serio potraktowaÌ moje rady....


Tobi dorgi cieszê siê, ¿e takie osoby jak Ty udzielaj¹ siê na tym forum. Rozumiem, ze jestem ze wsi, nie ma wykszta³cenia i byÌ mo¿e nie rozumiem czytanego tekstu. Takie wnioski mo¿na wysnuÌ z Twojego ostatniego posta. Pójdê krok dalej - gdyby nie Durczok to pewnie nie wiedzia³bym jak siê nazywam i kim jestem... Na szczêœcie s¹ Fakty , których ogl¹danie mo¿na przyrównaÌ do leczenia na odleg³oœÌ. Oto ka¿dy widz programu emitowanego przez TVN o 19.00 staje siê noblist¹, rekinem biznesu etc. Szkoda tylko, ¿e ma k³opot ze zrozumieniem znaczenia niektórych zwi¹zków frazeologicznych. (MaÌku wybacz - nie mog³em siê powstrzymaÌ :twisted: , bardzo Ciê lubiê wiec nie gniewaj siê :lol: Zreszt¹ jeszcze inna "szycha" tego forum nie wie co to znaczy ).

PS dzisiejszych wiadomosci nie oglÂądaÂłem - nie byÂło mnie w domu, pobraÂłem plik, obejrzĂŞ jutro.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

http://www.superexpress.pl/se/index.jsp ... position=1
Artkó³ o Maxie Collonco z Super Hieny :)
Wielkie gwiazy TVP sie za nim ujĂŞÂły ;) i widzowie a wiĂŞc wiedzma Warakomska dostanie po Âłbie ;)
Faustus jest fajne zdjĂŞcie Joli w papierowym wydaniu... :lol:
Android <3
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Czy sÂą szanse na skan? :P Ewentualnie przed 18 wybiorĂŞ siĂŞ na poszukiwania tej gazety - na pewno bĂŞdzie jeszcze w kioskach.

Wracaj¹c do sprawy Mariusza - s¹dzê, ¿e za wszelk¹ cenê powinni go zostawiÌ. Owszem musz¹ mieÌ korespondenta od polityki, ale musz¹ mieÌ te¿ takiego Maxa. Œmiem twierdziÌ, ¿e o "zwyk³ego", mówi¹cego poprawn¹ polszczyzn¹ dziennikarza nie trudno. Ka¿dy znaj¹cy jêzyk angielski, historiê USA oraz ekonomiê poradzi sobie na placówce w Waszyngtonie. Nawet Warakomska tam prze¿y³a, wiêc czemu inni mieliby nie przetrwaÌ? Ale drugiego, tak zakrêconego jak Mariusz, ze œwiec¹ szukaÌ. Owszem, on mo¿e dra¿niÌ, irytowaÌ, a nawet wkuri..aÌ, ale nie mo¿na odmówiÌ mu profesionalizmu. Udowodni³ to 11 wrzeœnia i w póŸniejszych relacjach.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Jesli chodzi o mnie to nie ma szansy na scan :( bo ja Super Hieny nie kupuje... ale mozĂŞ ArO a Jola.P jest na okÂładce ;)
TeÂż uwaÂżam ze Max powienien zostac ;)
Nawet Warakomska tam przeÂżyÂła, wiĂŞc czemu inni mieliby nie przetrwaĂŚ?
:lol: :lol: wÂłasnie ;)
Android <3
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Có¿ - niech stracê, pójdê i kupiê t¹ Superhienê.
A teraz kilka capsĂłw z 18 lutego.
Wydanie o 15.00
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Wydanie g³ówne.
Obrazek Obrazek

A takie cudo znalaz³ Kwiatek - widaÌ tam Jolê w studiu z przed 1997r oraz póŸniejszego szefa TVP1 - S. Zieliùskiego jako preznetera Panoramy.

Obrazek

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości