[TVN/TTV] Sędzia Anna Maria Wesołowska

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Sędzia Anna Maria Wesołowska

Post autor: adik1148 »

Od 7 lutego Sędzia Anna Maria Wesołowska nadaje w HD ! Bardzo ładnie to wygląda :) Przyjemniej jest oglądać naszą sędzinę w tej wysokiej jakości :)
TheXF
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 227
Rejestracja: wtorek 04 gru 2012, 13:49

Re: Sędzia Anna Maria Wesołowska

Post autor: TheXF »

http://www.fakt.pl/Anna-Maria-Wesolowsk ... 317,1.html
Według KRRiT, pokazywane sprawy są zbyt trudne w percepcji dla małoletnich widzów poniżej 16 roku życia z punktu widzenia ich dojrzałości emocjonalnej, moralnej i intelektualnej oraz mogą wywoływać reakcje lękowe, spowodować utratę zaufania do członków rodziny, zachwiać poczuciem bezpieczeństwa oraz mieć negatywny wpływ na ich dalszy rozwój psychiczny, moralny i fizyczny
Kara w wysokości 100 tys. zł.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Sędzia Anna Maria Wesołowska

Post autor: Camilo »

Strzelając ostatnio po EPG w godzinach późnowieczornych włączyłem na TVP Regionalną, gdzie miał być program Michała Fajbusiewicza a była... Anna Maria Wesołowska, która przez dobrych kilka minut tłumaczyła jakieś procedury sądowe. W końcu przełączyłem, bo nie chciało mi się już tego słuchać, ale nie wiem, czy to była jakaś nowa pozycja, czy to stały cykl, czy jakiś jednorazowy, przedłużony występ. W każdym razie można to odnotować po ostatniej porażce z "Mediatorami".
Kacper3100
Początkujący
Początkujący
Posty: 73
Rejestracja: niedziela 15 lip 2012, 14:06

[TVN] Sędzia Anna Maria Wesołowska

Post autor: Kacper3100 »

Po kilku latach nieobecności powraca Sędzia Anna Maria Wesołowska. https://bezprawnik.pl/serial-sedzia-ann ... rRKyGJJOCM
Kacper3100
Początkujący
Początkujący
Posty: 73
Rejestracja: niedziela 15 lip 2012, 14:06

[TVN] Sędzia Anna Maria Wesołowska

Post autor: Kacper3100 »

Serial wróci do telewizji TTV jesienią tego roku.
lucek86
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 28 cze 2020, 14:19

Re: [TVN/TTV] Sędzia Anna Maria Wesołowska

Post autor: lucek86 »

Cześć,
Chciałbym zapytać, czy bywa tu jeszcze ktokolwiek, kto oglądał odcinki SAMW premierowo w 2006 roku. Jestem administratorem wiki o tymże serialu i jego ogromnym fanem, załączę tutaj linka do strony https://sedzia-anna-maria-wesolowska.fa ... owska_Wiki na którą oczywiście bardzo serdecznie zapraszam. Tym niemniej nie oglądałem serialu premierowo, a zacząłem się nim interesować dopiero około 2012-13 roku. Czytając archiwalne wpisy na forum można się bardzo dużo dowiedzieć. Czy jest tutaj ktoś, kto być może nagrywał odcinki w jakiś sposób? Obecnie mam dostęp do wszystkich odcinków poza odcinkiem 67, który uznaje się za odcinek zaginiony, tzw. lost media, wiem, że on został wyemitowany premierowo i w powtórce, co potwierdza forum, użytkownicy o nim pisali. Poza tym interesująca jest również kwestia braku emisji kilku odcinków. Chociażby po emisji odcinka 69, czyli ostatniego odcinka, w którym występuje Bińczak, ktoś napisał, że powinien zostać wyemitowany jeszcze jeden odcinek z nim, gdyż ta osoba była na jego nagrykwach w studio. A zatem można wysnuć wniosek, że odcinek nigdy nie został wyemitowany. Poza tym pisaliście też tutaj o tym, że kręcone zostały odcinki z nowymi obrońcami (poza Mękalem i Wilk), tymczasem kolejny odcinek z jakimkolwiek innym obrońcą to dopiero 106, gdzie występuje mecenas Zawalski. Kolejny odcinek z innym obrońcą jest dopiero w kolejnym sezonie, a zatem jest mało prawdopodobne, aby wtedy był kręcony. Wysnuć zatem można kolejny wniosek, że są odcinki z innym prawnikiem, których nigdy nie wyemitowano. Ja wiem, że to forum jest lekko zakurzone; wiem również, że pytam o rzeczy, które miały miejsce ponad 15 lat temu, natomiast bardzo zależy mi na jakichkolwiek informacjach. Jeżeli ktoś jest jeszcze aktywny na tym forum i wie cokolwiek, może ma kontakt do kogoś z TVN, sam coś pamięta, coś nagrywał lub też posiada jakiekolwiek inne informacje, to ja gorąco proszę o kontakt ze mną, bo naprawdę bardzo mi na tym zależy. Można się ze mną skontaktować najlepiej za pośrednictwem wiki, do której linka wysłałem, można też tutaj odpisać na forum. Bardzo, bardzo dziękuję każdemu z góry, jeżeli cokolwiek udałoby się ustalić i pomóc.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości