Materiały w głównym wydaniu "Faktów"

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

michos pisze:i nie odpowiada mi oglÂądanie programu w ktĂłrym wszytko leci jak z karabinu maszynowego :twisted:
To bardzo proste. :twisted: Nie oglÂądaj go. :twisted:
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

To bardzo proste. Nie oglÂądaj go.
RobiĂŞ to rzadko :!:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Wczorajsze Fakty by³y tragiczne a materia³ S³awiùskiej... totalne dno :twisted: zupe³nie o niczym, nic z niego nie wynika³o i nawet nie wyjaœnia³ o co w nim chodzi... W soomie a*tomatowi trafij siê jeden dobry komentzra ale og³ónie by³m je w stanie obejrzeÌ tylko przez 5 minut... Mam nadziejê ze dzisiaj zapowie Justyœ... Kolejny tydzieù Rymana to przesada :? Lubiê go i jak mia³ by byÌ 3 tyg a*tomat to ju¿ wole Rymana ale to juz siê robi nudne...
Do FucktĂłw powinna wrĂłciĂŚ Anitka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a Fuckty bez Lisa to nie Fuckty moze i jest nadety ale to on je stworzyÂł....
Android <3
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

kwiatek pisze:Nie no ty jesteÂś jakaÂś nie normalna : w 3 tematch piszesz Âż fakty to dno bez Lisa itp. Fakty sÂą bez Lisa lepsze Lis to nadĂŞty bufon!!!
1. Twoje: "nie normalna" pisze siĂŞ razem, a nie rozdzielnie :!:
2. wcale nie jestem nienormalna, po prostu takie mam zdanie i po co siĂŞ bezsensownie czepiasz? twoje czepianie siĂŞ znaczy, Âże jesteÂś nietolerancyjna/y (czytaj:niekulturalna/y) :!: :!: :!:
3. to, ¿e piszê, i¿ Fakty s¹ beznadziejne w 3 tematach jest moj¹ spraw¹, a z reszt¹ forum chyba jest od tego, ¿eby wypowiadaÌ w³asne zdanie w ró¿nych sprawach :twisted:
4. moim zdaniem Fakty bez Lisa sÂą beznadziejne :!: (co napisaÂłam juÂż powyÂżej)
5. uwaÂżam, Âże Lis nie jest "nadĂŞtym bufonem", a wspaniaÂłym preznterem i dziennikarzem
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Jedno ci powiem - nie zadzieraj ze mnÂą...
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

mikasur pisze:3. to, Âże piszĂŞ, iÂż Fakty sÂą beznadziejne w 3 tematach jest mojÂą sprawÂą,
No mi sie wydaje, Âże na tym forum to nie tylko Twoja sprawa. :)
mikasur pisze:a z reszt¹ forum chyba jest od tego, ¿eby wypowiadaÌ w³asne zdanie w ró¿nych sprawach :twisted:
Ale Twoje wÂłasne zdanie ogranicza siĂŞ do stwierdzenia, iÂż "Fakty" do dno. I nic wiĂŞcej.
Czasami to Twoje-WÂłasne-Zdanie w ogĂłle nie pasuje do tematu dyskusji - patrz: temat o kardowaniu.
Dwa Twoje posty zostaÂły tam skasowane.

I to koniec tych prywatnych rozmĂłw o wszystkim,
tutaj siĂŞ dyskutuje o materiaÂłach.
JeÂżeli chcecie sobie dalej dogryzaĂŚ to na PW,
a odpowiedzi nie na temat bêd¹ wylatywaÌ, bez wzglêdu na d³ugoœÌ, treœÌ czy ew. proœby o zostawienie.
:)
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

[quote="szymcio9"]

Ale Twoje wÂłasne zdanie ogranicza siĂŞ do stwierdzenia, iÂż "Fakty" do dno. I nic wiĂŞcej.
Czasami to Twoje-WÂłasne-Zdanie w ogĂłle nie pasuje do tematu dyskusji - patrz: temat o kardowaniu.



W porz¹dku. WIELKIE SORRY. Mogê Ci przyznaÌ racjê w tym, ¿e forum to nie tylko moja sprawa - byÌ mo¿e zapêdzi³am siê i nieznacznie w tym, ¿e nie podajê konkretnych argumentów. W takim razie napiszê, dlaczego Fakty bez Lisa to dno - bo: brakuje mi jego komentarzy, wspania³ych materia³ów dziennikarzy, które mog³y powstawaÌ tylko dziêki silnej rêce Lisa nad ca³ym zespo³em, brakuje mi Faktów z pleneru, niezwyk³ych pomys³ów Lisa, a dziœ mamy Kajdanowicza-automata, bezmózgowca, Rymana, który 100 razy przypominami dzieù tygodnia, gorsze materia³y, okropn¹ czo³ówkê i ca³¹ oprawê - która po prostu mi siê nie podoba!

To MOJE ZDANIE pasowaÂło do tego tematu, bo stwierdziÂłam tam, Âże Âżadne lepsze kadrowanie nie poprawi poziomu FaktĂłw, ktĂłry staÂły siĂŞ nĂŞdzne po odejÂściu Lisa.
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Szymcio, przesadzasz. JesteÂś bardzo zÂłudny, jeÂśli myÂślisz, Âże w kaÂżdym temacie kaÂżdy bĂŞdzie trzymaÂł siĂŞ z gĂłry narzuconego tematu. To poprostu niemoÂżliwe, bo praktycznie zawsze dyskusja jakoÂś odbiega od tematu, a tego, Âże zamierzasz tu wprowadziĂŚ terror wcale nie pochwalam. jeÂśli coÂś jest nie na temat, to jest funkcja wydzielania postu z tematu. :?
Okej, chcesz, kasuj ten post - Twoja wola. Szkoda tylko, Âże nie zauwaÂżasz innych nieprawidÂłowoÂści w swoich dziaÂłach, jak choĂŚby to, Âże nie wszystkie tematy sÂą tam, gdzie byĂŚ powinny. :? Najlepiej od razu skasuj wszystko, mniej roboty, no nie. :twisted:
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

WyobraÂź sobie, Âże nie skasujĂŞ Twego posta, bo miaÂłbyÂś kolejny powĂłd do narzekania.

I wydaje mi siĂŞ, Âże w tym momencie to Ty przesadzasz i ostatnio czepiasz siĂŞ wszystkiego na prawo i na lewo. Bo ja o wiele nie proszĂŞ.

Wiem, ¿e na tym forum jest niemo¿liwe, aby w ka¿dym temacie trzymaÌ siê z góry narzuconego tematu, bo prêdzej czy póŸniej znajd¹ siê osoby, które zaczn¹ prowadziÌ prywatne dyskusje miêdzy sob¹ w miejscu nie przeznaczonym do tego - tak jak my teraz, bo przecie¿ trudno by³o za³o¿yÌ nowy temat pt. "WywaliÌ szymcia, czy nie?", prawda?

A jak ju¿ moderator coœ-komuœ-powie to ludzie od razu siê burz¹, bo ka¿dy myœli, ¿e on b³êdów nie pope³nia i jemu wszystko wolno, a w momencie ew. upomnienia jest siê w szoku.

Na takie zwrócenie uwagi wiêkszoœÌ userów reaguje mniejsz¹ b¹dŸ wiêksz¹ z³oœci¹, podczas gdy sami s¹ ee... nadgorliwymi bohaterami (¿e tak napiszê). Ju¿ nieraz zdarza³o siê tak, ¿e ktoœ ze 'starych' okrzycza³ czy obrazi³ niejednego 'nowego', zapominaj¹c, ¿e sam kiedyœ takowym by³. I myœlê, ¿e nie chcia³by siê spotkaÌ z takim przyjêciem jakie zgotowa³ w³aœnie komuœ innemu.

A ja za pierwszym razem proszê o przeczytanie regulaminu, niepisanie capsem itp, wysy³am PW, staram siê byÌ wyrozumia³y... fakt faktem, ¿e wiêkszoœÌ ma to g³êboko i szeroko gdzieœ i potrzebne s¹ zdecydowane dzia³ania, które z kolei niektórym siê nie podobaj¹.

Co do podziaÂłu topicĂłw to masz racjĂŞ, moÂżna dzieliĂŚ tematy, ale jak juÂż kiedyÂś pisaÂłem powstaÂłoby mnĂłstwo wÂątkĂłw w ktĂłrych rozmowa skoĂączyÂłaby siĂŞ po kilku odpowiedziach.

A popatrz na forum medialinku - tam moderatorzy ju¿ jedn¹ wypowiedŸ, która mo¿e sprowokowaÌ k³ótniê, jeden post nie na temat wywalaj¹ do œmietnika no i forum jakoœ istnieje. Ba! Ma siê bardzo dobrze. Ale u nas to nie przejdzie... W ogóle tutaj moderatorzy s¹ niepotrzebni, ka¿dy sam o siebie i o forum zadba.

Je¿eli masz jakieœ w¹tpliwoœci to za³ó¿ nowy temat (a jak bardzo chcesz to ten Ci podzielê), zrób sondê czy napisz do £ukasza, a jak bêdzie trzeba to ust¹piê miejsca na stanowisku np. Tobie. Bo jasne jest, ¿e je¿eli nie podobaj¹ siê w³adzê ni¿sze to interweniuje siê u w³adz wy¿szych. Jest admin? Jest. To napisz, ¿e ja wprowadzam re¿im, ¿e jestem z³y i ma mnie zwolniÌ. Kropka.

PS: "Ciekawostki telemetryczne" zostajÂą tam gdzie sÂą.
:)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Szymcio, ale ja CiĂŞ doskonalĂŞ rozumiem, bo poniekÂąd jesteÂś w kropce, ale po kilku postach nie na temat zdanie, Âże teraz wszystko bĂŞdziesz kasowaÂł co bĂŞdzie nie na temat brzmi torchĂŞ nie teges. :D
I wydaje mi siĂŞ, Âże w tym momencie to Ty przesadzasz i ostatnio czepiasz siĂŞ wszystkiego na prawo i na lewo.
Chodzi Ci o tego nowego usera, który chcia³ zostaÌ moderatorem? No sorry, ale jak zobaczy³em taki post to a¿ mnie zatka³o, dlatego nie mog³em sobie nie pozwoliÌ na odpowiedŸ i odpowiedzia³em mu, ¿e to jest niemo¿liwe i dlaczego jest to niemo¿liwe. Nazywasz to czepialstwem? Có¿?
Co do podziaÂłu topicĂłw to masz racjĂŞ, moÂżna dzieliĂŚ tematy, ale jak juÂż kiedyÂś pisaÂłem powstaÂłoby mnĂłstwo wÂątkĂłw w ktĂłrych rozmowa skoĂączyÂłaby siĂŞ po kilku odpowiedziach.
Có¿, jednak s¹dzê, ¿e by³by wiêkszy porz¹dek. Czy wszystko trzeba na si³ê pchaÌ od tematów, które maj¹ po kilkanaœcieestron, jeœli post jest na inny temat? Zdaje siê, ¿e Ci to nie odpowiada. A w innym temacie by³oby na temat.
a jak bĂŞdzie trzeba to ustÂąpiĂŞ miejsca na stanowisku np. Tobie
Wydaje mi siĂŞ, Âże to stwierdzenie byÂło nie na miejscu. :twisted:


Dobra, ju¿ siê nie k³óÌmy. To bez sensu. :D


/EDIT szym:
Racja.
Dlatego juÂż nie odpowiem, a mĂłgÂłbym.
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Fakty, mi mo i¿ z Pochanke, to od poniedzia³ku mnie nudz¹, po prostu nudz¹! :evil: No makabra! Nie ma Siana, a wiêc s³odkiego, czaruj¹cego akcentu na koniec i wszystko siê sypie. Gdy jest Sianecki, to on chocia¿ stara siê ratowaÌ ca³oœÌ, a tak... szkoda s³ów. :(
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

No ja jestem przeciwnego zdania. Od poniedziaÂłku Fakty nabraÂły rumieĂącĂłw. BiaÂłe Pochanke sÂą jakieÂś, program trzyma tempo od poczÂątku do koĂąca, a 27 minut leci jak z bicza strzeliÂł. ZaleÂży co kto oczekuje. I widaĂŚ, ze szafa Justyny powiĂŞkszyÂła siĂŞ o parĂŞ Âładnych ciuszkĂłw :D OgĂłlnie im mniej Rymana, tym lepiej.
MAKEPOVERTYHISTORY
kurczag
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: środa 26 maja 2004, 20:53

Post autor: kurczag »

nie zgadzam sie z tym co mowisz :!: :!: uwazam ze wczoraj byl bardzo dobry material Macka Mazura konczacy fakty na etmat promocji Polski na swiecie. a no i jeszcze zauwazylem ze jak w faktach jest laczenie to na ekranie za prowadzacym jest pokazywana spacjalna grafika (bardzo mi sie to podoba)
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Nie oceniam tu jako tako Justyny - ona jest w porzÂądku, jak zawsze, a ogĂłlnie caÂłe Fakty - ktĂłre poprostu byÂły dla mnie nudne, bezbarwne, mdÂłe.
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

NIkt nie powiedzia³, ¿e wszystkim musz¹ siê podobaÌ. S¹ bardzo dobre, ale doskona³e jak za czasów Lisa. On juz jednak nie wróci, wiêc mo¿na podarowaÌ sobie kombatanckie wspomnienia i myœleÌ o przysz³oœci. Wydaje mi siê, ¿e wkrótce do zespo³u Faktów ma du¿e szanse do³¹czyÌ Maciej MAzur (które materia³y to przerost formy nad treœci¹) i Jaros³aw Kostkowski.
MAKEPOVERTYHISTORY
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości