Jakub Ostrowski

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 29530
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Jakub Ostrowski

Post autor: melona »

Jakub Ostrowski - Prezenter Sportu w TTV, który jeszcze w tym programie nie zadebiutował.
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 29530
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Jakub Ostrowski

Post autor: melona »

Jakub był związany z TVN. Od września przechodzi do Polsat i poprowadzi Wydarzenia 24.
https://www.tvpolsat.info/news/50198/ja ... darzen-24/
Felix11
Początkujący
Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: sobota 26 lis 2005, 19:41

Re: Jakub Ostrowski

Post autor: Felix11 »

Mamy wrzesień a tymczasem...
Obrazek

W linkowanym artykule nie ma wzmianki, że Jakub przechodzi od września, zwłaszcza, że jak widać dalej jest związany z TVN.
@melona przestań niszczyć to forum, bo jak nie wymyślisz sobie czegoś czego nikt nie napisał to wrzucasz masę bezsensownych linków aby tylko coś opublikować. Mam przypomnieć ile problemów było na przestrzeni lat przez Twoje i Twojego kolegi durne wybryki?
👬. 👨‍❤️‍👨. 🏳️‍🌈
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 29530
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Jakub Ostrowski

Post autor: melona »

@Felix11 A czytałeś linka? https://www.tvpolsat.info/news/50198/ja ... darzen-24/
W kolejnych tygodniach szeregi stacji zasili też były dziennikarz Warner Bros. Discovery - Jakub Ostrowski.
Felix11
Początkujący
Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: sobota 26 lis 2005, 19:41

Re: Jakub Ostrowski

Post autor: Felix11 »

W przeciwieństwie do Ciebie czytałem. I powtórzę co napisałem bo do pustego łba jak widać nie dociera. W artykule nie ma nic napisanego, że to stanie się we wrześniu tak jak Ty napisałeś w swojej wypowiedzi. Więc to jest już kolejne kłamstwo z Twojej strony.
Komunikat Telewizji Polsat jasno mówi, że dziennikarz rozpocznie pracę w październiku. I żeby było jasne, komunikat telewizji a nie tego portalu z linka.
👬. 👨‍❤️‍👨. 🏳️‍🌈
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości