[Polsat] Wydarzenia

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Panowie, proszĂŞ zaprzstaĂŚ sÂłownych potyczek. Przynajmniej, jeÂśli majÂą wyglÂądaĂŚ one wÂłaÂśnie tak, jak powyÂżej. Starajcie siĂŞ o nic nie oskarzaĂŚ, bo to nigdy nie jest w dobrym tonie. Tak, to ja, Wujek Dobra Rada. rotfl
A tak na powaÂżnie, to naprawdĂŞ sprĂłbujcie byĂŚ dla siebie milsi, w myÂśl zasady, w ktĂłrÂą zaciekle (i chyba trochĂŞ naiwnie) wierzĂŞ: kto siĂŞ czubi, ten siĂŞ lubi. :mrgreen:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

ProszĂŞ mnie nie upominaĂŚ. :twisted: :twisted: :twisted:
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Artur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: czwartek 27 sty 2005, 16:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Artur »

Dla przypomnienia kilka punktĂłw z regulaminu:
§1 - Pisz¹c posty nie nale¿y:
3. Wywo³ywaÌ konfliktów i k³ótni, które mog³yby popsuÌ mi³¹ atmosferê na Forum.

§2 - Pisz¹c posty nale¿y pamiêtaÌ o:
2. UdzielajÂąc siĂŞ w rozpoczĂŞtej dyskusji, naleÂży trzymaĂŚ siĂŞ z gĂłry narzuconego tematu.

§3 - Na forum bezwzglêdnie nie mo¿na:
2. ObraÂżaĂŚ innych UÂżytkownikĂłw Forum, wyzywaĂŚ ich i poniÂżaĂŚ.
No ale skoro nawet Admin nie przestrzega tych punktow regulaminu. Z drugiej strony przecieÂż:
§4 - Inne uwagi:
1. Administrator ma zawsze racjĂŞ :)
Tak powa¿nie, to naprawdê przestaùcie siê k³óciÌ, bo nie doœÌ, ¿e nie ma w tym niÌ œmiesznego, to zupe³nie nie rozumiem o co ta ca³a k³ótnia, bo nie ma ona poprostu ¿adnego sensu :znudzony:
???????????? ???? ???????? ??????????? ;)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Dzisiaj w Wydarzeniach przynajmniej nie by³o zbêdnej wiochy. By³a za to w Wiadomoœciach TVP. Najpierw zobaczyliœmy norkê Wiadomoœci udekorowan¹ ozdobami, jakich na wsiach u¿ywa siê podczas festynu. Po tym radosny albo raczej œmiesznym obrazku widzowie zobaczyÌ mogli prowadz¹c¹. Pani Dorota dzisiaj by³a wyraŸnie rozp³akana. Od razu wyt³umaczy³a czemu ma taki nastrój. Niczym anchorzyca rodem z USA stwierdzi³a, ¿e dzisiejszy dzieù jest dniem bardzo smutnym. Oczywiœcie ma³o nas obchodzi nastrój prowadz¹cej. Smutna pewnie dlatego, ¿e Wielkanoc spêdzi³a w pracy. Ale ¿eby od razu p³akaÌ? Potem zapowiedzia³a przez ³zy, ¿e zaraz pojawi siê Kraœko. Tego bym ju¿ nie zniós³. Popad³bym w ¿a³obê. Wiêc wy³¹czy³em ten PROFESJONALNY PROGRAM INFRMACYJNY.

Obrazek
To pewnie Durczok uk³ada³ te zielone bomby, kwiatuszki wzd³uz sto³u, jakieœ pierdu³ki na ca³ym stole itd... Ciekawe tylko kto wpad³ na pomys³ postawienia tej ¿ó³tej doniczki z zielonym trawskiem? Przypatrzcie siê dobrze Drodzy Forumowicze. Tandeta jakiej w ¿adnym innym kraju nie ma. Jarmark. Wiocha. Festyn...
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Tak, tragedia. Rozumiem, Âże ustawiÂą obok prowadzÂącej jakiegoÂś wiosennego kwiatka albo coÂś w tym stylu (jak np. w TVN24), ale to juÂż jest wiocha.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

ÂŁukasz pisze:Pani Dorota dzisiaj byÂła wyraÂźnie rozpÂłakana. Od razu wytÂłumaczyÂła czemu ma taki nastrĂłj. Niczym anchorzyca rodem z USA stwierdziÂła, Âże dzisiejszy dzieĂą jest dniem bardzo smutnym. OczywiÂście maÂło nas obchodzi nastrĂłj prowadzÂącej. Smutna pewnie dlatego, Âże Wielkanoc spĂŞdziÂła w pracy. Ale Âżeby od razu pÂłakaĂŚ?
W tym momencie przekroczy³eœ wszelkie normy. Twoje arogancja i chamstwo (patrz tytu³ zdjêcia) siêgnê³y zenitu. Szkoda tylko, ¿e zabrak³o Ci najwyraŸniej odwagi, aby napisaÌ jakie zdjêcia pokazano miêdzy czo³ówk¹ programu, a kadrem z Wysock¹. Tym bardziej, ¿e dzisiejsze materia³y Kraœki, Byszewskiej i Suchakiej by³y bardzo dobre.

PS nie wiedziaÂłem, Âże rzerzucha i Âżonkile sÂą charkterystycznym elementem dla wiejskich festynĂłw. Do tej pory kojarzyÂłem obie roÂśliny z WielkanocÂą.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

ÂŁukasz masz racjĂŞ co do wystroju :D jak na jarmarku w wigiliĂŞ Ziemiec jako gajowy a dzisiaj Wysocka rusaÂłka pieprzona

Niestety swoim 2 komentarzem przekroczyÂłeÂś wszelkie granice dobrego smaku... naprawdĂŞ uwaÂżasz Âże to temat do zabawy ???
Sk¹d wiesz mo¿e ona jest g³êboko wierz¹ca i tak jak ludzie w Watykanie g³êboko to prze¿ywa... ma do tego pe³ne prawo nie jest cyborgiem...
Choroba PapieÂża to nie temat do zartĂłw :evil:

Co zas do materia³ów to istotnie Suchacka i Kraœko mieli bardzo dobre
Android <3
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Trzeba zachowaÌ styl i klasê. Owszem, skomentowaÌ, ale nie tak. Nie robiÌ debilnej miny. To jak w koùcu, jarmark i radosna wiocha w studiu, czy najsmutniejszy dzieù w roku? Ogl¹daliœcie relacjê z Watykanu? Ile osób p³aka³o, a ile by³o pe³nych dumy i podziwu? Ilu by³o szczêœliwych, ¿e papie¿ mimo zabiego wyszed³ do nich? Profesjonalna prowadz¹ca powinna mieÌ wyczucie, którego zabrak³o Wysockiej. Lisowi czy amerykaùskim anchorom to siê nigdy nie zdarza³o. Czêsto ogl¹dam zachodnie i amerykaùskie dzienniki i widzê jakie wyczucie maj¹ prowadz¹cy. Nie mo¿na robiÌ szopki w stylu paù z Teleexpressu. Nie mo¿na mieÌ zap³akanej twarzy. Trzeba oddaÌ powagê i uczucia, ale nie w takim przesadny sposób! Szczególnie w kontraœcie z trawskiem w ¿ó³tych doniczkach.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Owszem minĂŞ na poczÂątku miaÂła arcy debilnÂą to fakt...
ale jej osobiste odczucia nie znikaj¹ w momencie w³¹czenia kamery i nie porównuj jej do anchorów z Cnn czy BBc bo
a)pewnie nawet nigdy o nich nie sÂłyszaÂła :D
b)oni mja akurat trochĂŞ inny stosunek do PapieÂża...

Owszem byÂła jednoczesnie i wiocha z donicami....obciach masakryczny ale i powaga.
Android <3
Artur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: czwartek 27 sty 2005, 16:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Artur »

Eeee, no có¿. Znowu taka wiocha to to nie jest. Te kwiatki na pod³odze, wzd³ó¿ sto³u wygl¹daj¹ ca³kiem ³adnie, te zielone kule ju¿ troche gorze, a te doniczni na stole... no... tego...
GĂłwno? No tak, nazwa pliku moÂże nie jest do koĂąca adekwatna do zawartoÂści, ale kaÂżdy moÂże mieĂŚ swoje zdanie ;)

Co do Wysockiej, to ona faktycznie tak pÂłakaÂła? Bo jakoÂś nie widziaÂłem dzieiejszych WiadomoÂści. Ale to dlaczego pÂłakaÂła? Z powodu papieÂża? TeÂż mi go Âżal, Âże jest taki schorowany, ale Âżeby od razu pÂłakac. No coÂż, na kaÂżdego przyjdzie jego kolej i widaĂŚ nawet papieÂżowanie nie pomoÂże ;( Tylko zupeÂłnie nie rozumiem po co byÂła ta caÂła szopka z puszczanym z taÂśmy powitaniem "wygÂłoszonym" przez papieÂża w dniu jego ostatniego wyjÂścia ze szpitala, kiedy to "objawiÂł siĂŞ" w oknie klinki...
Ostatnio zmieniony poniedziałek 28 mar 2005, 10:55 przez Artur, łącznie zmieniany 1 raz.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Artur pisze:GĂłwno? No tak, nazwa pliku moÂże nie jest do koĂąca adekwatna do zawartoÂści, ale kaÂżdy moÂże mieĂŚ swoje zdanie ;)
Sprytni jesteÂście. Tak tylko sobie nazwaÂłem. MyÂślaÂłem, Âże nikt nie zauwaÂży. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

gĂłwno
BRAWO BRAWO BRAWO :D:D:D moje uznanie ÂŁukaszu :brawo: jak byÂś wiĂŞcej zamieszczÂł to jeszcze debilka... kretynka i inne :D profesjonalna inaczej

Fajnie ze Artur zwrĂłciÂł uwage bo mi umknĂŞÂło a szkoda :D

Co do Wysockiej to nie pÂłakaÂła na wizji tylko wyglÂądaÂła jak by sie miaÂła rozplaÂłakĂŚ...

Ona wczora i dzisiaj przeskoczyÂła w byciu tragicznÂą nie tylko Kajdanowicza ale nawet samÂą siebie...
Android <3
Artur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: czwartek 27 sty 2005, 16:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Artur »

Tak, wÂłaÂśnie sobie obejrzaÂłem te wiadomosci na tvp.pl i zdaje siĂŞ, Âże ona faktycznie nie pÂłakaÂła, tylko wyglÂądaÂła, jakby miaÂła siĂŞ rozpÂłakaĂŚ. Tak swojÂą drogÂą, to zdaje siĂŞ, Âże ona tak zawsze wyglÂąda :lol:.
kamuii pisze:Fajnie ze Artur zwrĂłciÂł uwage bo mi umknĂŞÂło a szkoda :D
To nie ja, tylko Doktorek, ale teÂż bym to pewnie zauwaÂżyÂł, bo zapisaÂłem sobie to zdjĂŞcie :lol:.
A ta dekoracja w WiadomoÂściach jest fajna i na pewno bardziej wiosenna niÂż ta w tvn24... ChociaÂż te doniczki na stole to jednak nie bardzo...
???????????? ???? ???????? ??????????? ;)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Âże ona tak zawsze wyglÂąda .
ja to nazywa minÂą srajÂącego kota :)
Android <3
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

kamuii pisze:Fajnie ze Artur zwrĂłciÂł uwage bo mi umknĂŞÂło a szkoda :D
Hmm Artur?
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości