Materiały w głównym wydaniu "Faktów"

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

SiM
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: czwartek 07 kwie 2005, 23:39

Post autor: SiM »

No coÂś w tym jest. Za ciekawe Fakty to wczoraj nie byÂły! MoÂże Anita Werner w weekendy?? :D
LordTomas
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 386
Rejestracja: poniedziałek 06 wrz 2004, 16:50
Lokalizacja: Warschau

Post autor: LordTomas »

1. Kajdanowicz to jest do d***
2.WidziliÂście wczorajsze podpisy :)
"Nie sposób odpowiedzieć na argumenty płynące z pięknych ust." (Addison)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Edyta pisze:Rymanowski jest faktycznie s³abiutki. Nie wiem jak ten facet dosta³ siê do g³ównego wydania Faktów. Ale Kajdanowicz te¿ na g³ówne nie pasuje.
dosta³ siê gdy zabrak³o twórców i wizytówek FAKTÓW czyli Lisa i ¶.p Marcina Paw³owskiego
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

tobi pisze: dosta³ siê gdy zabrak³o twórców i wizytówek FAKTÓW czyli Lisa i ¶.p Marcina Paw³owskiego
Sk¹d ty masz te informacje :?: :?: Bo s¹ prawdziwe jak serwis telewizji Trwam. Otó¿, nie wiem czy pamietasz, ale Ryman by³ w Faktach ju¿ za czasów Lisa i Paw³owskiego. Lis prowadzi³ wydania od poniedzia³ku do czwartku a Ryman od pi¹tku do niedzieli.
MAKEPOVERTYHISTORY
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Ale by³em zdziwiony jak w³¹czy³êm w sobote o 1.30 FAKTY na TVN24 powtórke. Ciekawe zjwisko zaoobserowaowa³em gdy obraz by³ opó¿niony o kilka dobrych sekund. Zjazd kamery, a w jego trakcie Grzegorz ju¿ zapowiada kolejny materia³. Albo gdy Wiktor Bater omawia jakieœ obazki te w tv za kilak sekund co mia³o ma³y sens. Na szczêœcie od 2 wszytko wróci³o do normy i ja upewni³êm siê ¿e to nie moja choroba nieodkryta a wada jakas w TVN.
Czy o 19 teÂż byÂła taka akcja :?:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Awatar użytkownika
Paweł:)
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 17 kwie 2005, 11:40
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Paweł:) »

nie wiem :?
LordTomas
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 386
Rejestracja: poniedziałek 06 wrz 2004, 16:50
Lokalizacja: Warschau

Post autor: LordTomas »

Nie wiem co siĂŞ dzieje ale w mojej TV to samo siĂŞ dzieje z powtĂłrkÂą faktĂłw :mad: :mad: :mad:
"Nie sposób odpowiedzieć na argumenty płynące z pięknych ust." (Addison)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

PRZEDwczoraj byÂło to samo. Pod koniec siĂŞ jakby poprawiÂło. AÂż dziwne....i niby maja najnowsze technologie i takie regualrne wpadki. WkurzajÂące jest to :evil:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
LordTomas
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 386
Rejestracja: poniedziałek 06 wrz 2004, 16:50
Lokalizacja: Warschau

Post autor: LordTomas »

U mnie to jest w kaÂżdej powtĂłrce faktĂłw :D
"Nie sposób odpowiedzieć na argumenty płynące z pięknych ust." (Addison)
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

mikasur pisze:Fakty weeknedowe z Kajdanowiczem, po ca³ym tyg. WSPANIA£YCH FAKTÓW z Papiezem, by³y gorzej ni¿ okrope i nudne, by³y TRAGICZNE :!: :!: :!:
Jedan widaÌ, ze z ca³ej trójki prowadz¹cych najlepsza jest Pochanke. Sprawdzi³a siê podczas tygodnia gdzie mia³a miejsce œmierÌ Jana Paw³a II, Kajdanowicz prowadziÌ takie trzygodzinne Fakty to by sobie pewnie nie poradzi³, bo on przyzwyczajony tylko czytaÌ napisany tekst i tyle. A szczególnie tamten pi¹tek by takim dniem gdzie kartki z tamtejszymi wiadomoœciami dnia posz³y w kosz, sytuacja zdrowia papie¿a zmienia³a siê z minuty na minutê i trzeba by³o podawaÌ tylko informacje bie¿¹ce...
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Widzieliœcie przed chwila w Faktach?? :D Ryman zapowiada materia³ Tomasza Sekielskiego, a... dali Sianeckiego z wczoraj!!!! Ale jaja!!!! Chyba po minucie siê kapli i przerwali emisjê. Ryman zacz¹³ siê tr³umaczyc, ze to niby wina sprzetu :wink: Potem dali kolejny materia³, a potem ten, co mia³ byÌ - Sekli. Tego jeszcze nie by³o!!! :D :D (chyba)
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Awatar użytkownika
Paweł:)
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 17 kwie 2005, 11:40
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Paweł:) »

ja widziaÂłem tylko nie wiem co w tym byÂło smiesznego no pomylili sie kaÂżdemu sie moÂże zdarzyĂŚ :) :) :)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

To byÂło komiczne - sam Ryman byÂł ubawiony. Fajnie siĂŞ poÂżegnaÂł.

JakoÂś tak:
"W dzisiejszych, dzisiejszych Faktach to juÂż wszystko. :D"

Przy innych materia³ach mówi³, ¿e ma nadziejê, ¿e zadzia³¹j¹, a przy prawid³owym mówi³, ¿e ma nadziejê, ¿e nie bêdzie powtóki z rrozrywki - trochê chyba przesadza³, ale by³o œmiesznie. :D
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Hih, akurat jak poszed³ materia³ Sianka mordowa³em siê z zak³adaniem sznurówek do butów :lol: i coœ przesta³o mi graÌ, bo pierwsze zdanie Siano mia³ doœÌ charakterystyczne. I tak jestem zaskoczony, ¿e tak póŸno sie zorientowali, bo materia³u posz³a oko³o 50 sekund czyli mega, mega du¿o. Pewnie Jêdrzejowski sobie komara przyci¹³, dzieù by³ wczoraj wyj¹tkowo ciê¿ki- przynajmniej w KRK.
A Ryman- chÂłopak siĂŞ wyluzowaÂł w koĂącu :wink:
MAKEPOVERTYHISTORY
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

To byÂło komiczne - sam Ryman byÂł ubawiony. Fajnie siĂŞ poÂżegnaÂł.

JakoÂś tak:
"W dzisiejszych, dzisiejszych Faktach to juÂż wszystko. "

Przy innych materia³ach mówi³, ¿e ma nadziejê, ¿e zadzia³¹j¹, a przy prawid³owym mówi³, ¿e ma nadziejê, ¿e nie bêdzie powtóki z rrozrywki - trochê chyba przesadza³, ale by³o œmiesznie.
Moim zdaniem Ryman fajnie wybrn¹³!!! ojej!! Chyba zaczynam go lubiÌ...

Kod: Zaznacz cały

Hih, akurat jak poszed³ materia³ Sianka mordowa³em siê z zak³adaniem sznurówek do butów  i coœ przesta³o mi graÌ, bo pierwsze zdanie Siano mia³ doœÌ charakterystyczne. I tak jestem zaskoczony, ¿e tak póŸno sie zorientowali, bo materia³u posz³a oko³o 50 sekund czyli mega, mega du¿o. A Ryman- ch³opak siê wyluzowa³ w koùcu  
 
Ja mia³am podobn¹ sytuacjê . Robi³am coœ na kompie i mówiê, ¿e coœ nie tak. Na pocz¹tku myœla³am, ¿e to tylko pomy³ka materia³ów w sensie zamiana, a tu puœcili z poprzedniego dinia. Ale fakt, ze póŸnoi spostrzegli b³ad.
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości