TVN24 - dyskusja ogólna

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

No ArO niedziwie ci sie wczeœnie jej by³o ma³o, ale tak nap[rawde TVN ma do wymiany studia terenowe, mo¿e jeszcze te, w których s¹ widoki na maiasto przejd¹ ale resza albo ³¹czenia czasami s¹ na takim niebieskim tle matko co to jest??
Wróciłem!!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

ArO pisze:A ja dopiero od ok 4 dni wiem kto to jest Brygida Grysiak. :D
Ja teÂż. :D :D :D
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

marcin_pabianice pisze:
ArO pisze:A ja dopiero od ok 4 dni wiem kto to jest Brygida Grysiak. :D
Ja teÂż. :D :D :D
Powiedzcie, Âże zartujecie :| :| Brygida jest jednÂą z najlepszych terenowych reporterem tvn24 i pracuje w kanale- uwaga, od poczÂątku.
MAKEPOVERTYHISTORY
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nie, mĂłwiĂŞ jak najbardziej powaÂżnie. Do tej pory nie zwrĂłciÂłem na niÂą absolutnie Âżadnej uwagi.
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Ja rĂłwnieÂż. Dopiero jak oglÂądaÂłem nocami TVN24 na TVN i bardzo czĂŞsto pokazywali Brygide to zwrĂłciÂłem na niÂą uwagĂŞ. PojawiaÂła siĂŞ przecieÂż caÂły czas. Czasami miaÂłem wraÂżenie, Âże kobieta nie sypia. :D

Tak w ogole jak jÂą zobaczyÂłem to myÂślaÂłem, Âże to jakaÂś nowa reporterka. :D
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Sallieri
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: niedziela 10 kwie 2005, 00:03
Lokalizacja: Warszawa

RE:

Post autor: Sallieri »

hehe...no teraz byÂło jej sporo....moÂże nawet to nie za dobrze bo siĂŞ rozbestwiÂłem i teraz bym codziennie chciaÂł jÂą ogladaĂŚ i sÂłuchaĂŚ,a tu niestety dziÂś nic z tego.OglÂądaÂłem magazyn 24 godziny ale Brygisi i jej piĂŞknego gÂłosu nie uÂświadczyÂłem....
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

NiesÂądze, Âże za duzo byÂło wsam raz sprawdziÂła siĂŞ babka
Wróciłem!!
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

list

Post autor: michal641 »

NapisaÂłem meila z pytaniem w tej sprawie do Miecugowa, ale od ponad tygodnia nie odpowiada. Do kogo moge jeszcze napisac? :?:
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

moÂże napisz do Pieczynskiego mi zawsze odpisuje:)
Wróciłem!!
Sallieri
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: niedziela 10 kwie 2005, 00:03
Lokalizacja: Warszawa

RE:

Post autor: Sallieri »

heh...no ÂżyczyÂłbym sobie takich problemĂłw Âżeby jej byÂło za duÂżo :]
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Re: RE:

Post autor: tobi »

Sallieri pisze:hehe...no teraz byÂło jej sporo....moÂże nawet to nie za dobrze bo siĂŞ rozbestwiÂłem i teraz bym codziennie chciaÂł jÂą ogladaĂŚ i sÂłuchaĂŚ,a tu niestety dziÂś nic z tego.OglÂądaÂłem magazyn 24 godziny ale Brygisi i jej piĂŞknego gÂłosu nie uÂświadczyÂłem....
Ja natomiast zauwa¿y³em ¿e dzisiejsze, tj. ju¿ wczorajsze wydanie Magazynu24GODZINY byo wyj¹tkowe krótkie. Pierwsza czêœÌ zxaczê³a siê 21.02 i skoùczy³a o 21.21 kiedy to wszechmocna Pochanke Justyna oœwiadczy³¹ ¿e spotykamy siê ju¿ za chwile. Chwila ta trwa³a 10min i by³a zaspokjana szerko¹ gama autorekalmy i reklam nie auto. Po czym o 21.51 po³¹czy³a siê z Szk³em i Grzegorzem Miecugowem i KONIEC. W sumie trwa³ on bez reklam nie wiêcej ni¿ 40min :mad:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

tu miaÂło siĂŞ cos pojawiĂŚ, zdj. ale siĂŞ nie pojawi.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

UOKiK uznaÂł TVN24 za monopolistĂŞ

Post autor: ArO »

Zaczê³o siê niewinnie. TVN24 podpisa³ umowê z sieci¹ kablow¹ Automatic Serwis na w³¹czenie kana³u do jej oferty. Operator postanowi³ w³¹czyÌ stacjê tylko w niektórych miastach. By³o to wbrew umowie. TVN24 zaprotestowa³, a UOKiK uzna³ kana³ za monopolistê.


Ca³a sprawa rozgrywa siê w Bydgoszczy. Po jednej stronie barykady TVN24, po drugiej UOKiK i sieÌ kablowa Automatic Serwis, która podpisa³a umowê na w³¹czenie stacji do swojej oferty, ale - wbrew tej umowie - chce zrobiÌ to tylko w miastach, gdzie ma konkurencjê oferuj¹c¹ ten kana³.

W poÂłowie kwietnia delgatura UrzĂŞdu Ochrony Konkurencji i Konsumenta wydaÂła decyzjĂŞ, w ktĂłrej uznaÂła zapisy umowy pomiĂŞdzy TVN24 a operatorem Automatic Serwis za dziaÂłania ograniczajÂące konkurencjĂŞ. Zapisy te zobowiÂązywaÂły sieĂŚ kablowÂą do udostĂŞpnienia sygnaÂłu TVN24 wszystkim abonentom pakietu podstawowego, a nie jak chciaÂł Automatic Serwis tylko w wybranych miastach.

Uzasadnieniem takiego stanowiska UOKiK ma byĂŚ fakt, iÂż TVN24 jest jedynym kanaÂłem telewizyjnym o profilu informacyjno-publicystycznym na rynku.

- Nie zgadzamy siê z prób¹ zakwalifikowania TVN24 jako podmiotu monopolistycznego. TVN24 jest jednym z ponad dwudziestu kana³ów tematycznych dzia³aj¹cych na polskim rynku. Specyfik¹ kana³u tematycznego jest jego specjalizacja. Nadinterpretacja tego faktu dokonana przez bydgosk¹ delegaturê UOKiK prowadzi do stwierdzenia, i¿ kana³y tematyczne z definicji zajmuj¹ pozycje monopolistyczn¹ - czytamy w oœwiadczeniu zarz¹du TVN24. - Tymczasem kana³y te rywalizuj¹ pomiêdzy sob¹ o miejsce w ofercie programowej operatora kablowego, który uk³ada z nich ofertê w zale¿noœci od oceny zapotrzebowania na dan¹ tematykê wœród swoich klientów - napisa³a stacja w komunikacie.

Jak mĂłwiÂą przedstawiciele TVN24, zapisy umowy, o ktĂłrych mowa w decyzji Bydgoskiej Delegatury UOKiK sÂą czĂŞÂściÂą ramowej umowy uzgodnionej pomiĂŞdzy TVN24 a OgĂłlnopolskÂą IzbÂą GospodarczÂą Komunikacji Kablowej w 2002 roku. SÂą one standardowymi zapisami spotykanymi w umowach wielu innych dystrybutorĂłw stacji tematycznych i nie stanowiÂły nigdy przedmiotu sporu pomiĂŞdzy IzbÂą a TVN24.

- Kilkumiesiêczne negocjacje z Automatyka Serwis dotyczy³y faktu, i¿ chcia³ on wprowadziÌ sygna³ TVN24 tylko do tych sieci na terenie których dzia³ali konkurencyjni operatorzy kablowi oferuj¹cy TVN24. W sieciach, w których operator nie posiada³ konkurencji, nie przejawia³ ¿adnej chêci do wzbogacenia oferty programowej. Naszym zdaniem decyzja Bydgoskiej Delegatury UOKiK przyczyni siê do pogorszenia konkurencyjnoœci na rynku telewizji kablowych, czego skutki ponios¹ abonenci. Ostatni rok zosta³ uznany przez rynek mediowy jako pocz¹tek rozwoju kana³ów tematycznych w Polsce. Na œwiecie ten trend jest widoczny od kilkunastu miesiêcy a widownia kana³ów tematycznych systematycznie roœnie - napisa³ zarz¹d TVN24 w oœwiadczeniu.

medialink.pl
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Relacje TVN24

Post autor: Łukasz »

Przed chwil¹ TVN24 zakoùczy³a transmisjê z "Majowego pikniku" u prezydenta. Prezydent wyg³osi³ przemówienie z okazji 1 maja, potem by³ goœÌ z W³och (by³y premier tego kraju), a teraz prezydent zaprosi³ na spotkanie towarzystkie, z dziennikarzami. Zapraszaj¹c powiedzia³ m.in. takie zdanie: Jestem wdziêczny, ¿e TVN24 jest tutaj stale i transmituje to spotkanie. Oczywiœcie, ¿e jest wdziêczny, bo TVP3 pokazuje jakiœ program motoryzacyjny 1 maja, gdy tyle siê dzieje w kraju.

Poza tym dzisiaj emitowane s¹ szczególne promosy, równie¿ te dok³adnie sprzed roku. I plansze: "Rok Polski w Unii Europejskiej". Oczywiœcie nie bêdê szczegó³owo opisywa³ jak bardzo TVP siê skompromitowa³a, bo to ju¿ wszyscy wiedz¹. :D
Ostatnio zmieniony czwartek 05 maja 2005, 11:29 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Re: 1 maja w TVN24

Post autor: doktorfaustus1 »

£ukasz pisze: Poza tym dzisiaj emitowane s¹ szczególne promosy, równie¿ te dok³adnie sprzed roku. I plansze: "Rok Polski w Unii Europejskiej". Oczywiœcie nie bêdê szczegó³owo opisywa³ jak bardzo TVP siê skompromitowa³a, bo to ju¿ wszyscy wiedz¹. :D
W tym przypadku dokonaÂłeÂś samokompromitacji roku. WidzĂŞ, Âże doskonale orientujesz siĂŞ w propozycjach programowych TVP zwiÂązanych z rocznicÂą wejÂścia do Unii Europejskiej. A wiec spieszĂŞ poinformowaĂŚ:

:arrow: niedziela TVP1, godz. 16.05 DzieĂą pierwszy ( http://tvp.pl/2,20050425199166.strona )
:arrow: poniedziaÂłek TVP2, godz. 15.00 Jutro juÂż bĂŞdzie inaczej (film Marii Wiernikowskiej - jeÂżeli wiesz kim ona jest...)
:arrow: od 30 .04. do 3. 05 w TVP2 cykl "Przez granice Europy"
:arrow: podsumowania roku w Unii juÂż od piÂątku w Wiadomosicach i Panoramie i Kurierze.

Zwracam uwagê na fakt, i¿ s¹ to nowe programy wyprodukowane przez TVP lub przy jej wspó³pracy.

Tak wiĂŞc widzisz drogi ÂŁukaszu kto siĂŞ kompromituje, kto daje programy o Polsce w Unii, a kto plansze "Rok Polski w Unii Europejskiej". JeÂżeli chcesz to dalej podniecaj siĂŞ tymi planszami. Ja oczekujĂŞ wiĂŞcej....
Rozumiem, Âże Waltera staĂŚ tylko na grafikĂłw komputerowych, bo Âżadnej specjalnej propozycji programowej nie przygotowano.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 3 gości