[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

no nieŸle.. dziœ program ewidentnie by³ podzielony na 2 czêœci... w pierwszej czêœci noty by³y pora¿aj¹co niskie a w II gwa³townie siê podnios³y i pad³ rekord Kasi i Maracina (40 pkt!)... coœ mi siê zdaje ¿e re¿yserowi siê I czêœÌ nie spodoba³a, powiedzia³ co mia³ do powiedzenia Iwonie PavloviÌ i odrazu zmiêk³a mówi¹c jak¿e te taùce s¹ trudne (co chyba jest prawd¹ ale dlaczego tego na pocz¹tku nie powiedzieli?!).. bynajmniej z ka¿dego odcinka mo¿na coœ wywnioskowaÌ...
slaffek1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: czwartek 14 kwie 2005, 16:37

Post autor: slaffek1 »

Z tego co wiem to rezyser sie cieszy jak jest krytycznie :)
gwarantuje ze wyupowiedzi sedziow nie sa rezyserowane ..
Skrzynecka naprawde super mimika twarzy ruchy uklad ekstra zasluzyla na te 10
pozdraiwam :D
:D :D :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

no ale moÂże baÂł siĂŞ Âże mu siĂŞ gwiazdy popÂłaczÂą przez takie noty.. :D:D
a co do Skrzyneckiej to fakt, zasÂłuÂżyÂła na komplecik punktĂłw.. pamiĂŞtam jak w pierwszym odcinku byli jako pierwsi, wtedy to opinie nie byÂły idealne ale jakoÂś siĂŞ rozruszali i jest!..
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Jeszcze odcinek temu myœla³em, ¿e Klaudia Carlos wygra. Có¿... :( :( Wola³em, ¿eby odpad³ pasztet g³ogowski.
Awatar użytkownika
Paweł:)
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 17 kwie 2005, 11:40
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Paweł:) »

ja tez myÂślaÂłem Âże klaudia wygra ale najwyraÂżniej sie pomyliÂłem :cry: teraz trzymam kciuki za janiaka i korcz :wink: zobaczymy kto w nastĂŞpnym odejdzie mam nadzieje Âże pasztet :lol: :lol:
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Czy dziÂś w "Co za tydzieĂą" takÂże bĂŞdÂą nadawane kulisy "TaĂąca z gwiazdami"? :szczesliwy:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Awatar użytkownika
Paweł:)
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 17 kwie 2005, 11:40
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Paweł:) »

Maciek pisze:Czy dziÂś w "Co za tydzieĂą" takÂże bĂŞdÂą nadawane kulisy "TaĂąca z gwiazdami"? :szczesliwy:
sÂą bo mĂłwili Âże w co za tydzieĂą bĂŞdÂą kulisy ale dziÂś bedÂą z odcinka 3 chyba :) ale pewnie tak bo tydzieĂą temu byÂły z 2 :wink:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

A gdzie oni to realizujÂą? W Warszawie czy Krakowie? Nie mam ochoty na ten program, a do tej pory nie udaÂło mi sie trafiĂŚ na napisy koĂącowe - zawsze zapominam.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
Paweł:)
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 17 kwie 2005, 11:40
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Paweł:) »

mi sie wydaje Âże to jest realizowane w warszawie :>
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ale ja proszê o konkretn¹ odpowiedŸ. Tylko jeden raz uda³o mi siê trafiÌ na litery, podczas jakiejœ powtórki, ale tak szybko zosta³y przewiniête, (mo¿e by³o jakieœ spóŸnienie,) ¿e nie przeczyta³em wszystkiego
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
Paweł:)
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 17 kwie 2005, 11:40
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Paweł:) »

tak w warszawie przedchwilÂą lektor co za tydzieĂą mĂłwiÂł
slaffek1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: czwartek 14 kwie 2005, 16:37

Post autor: slaffek1 »

TAK TO JEST W WARSZAWIE NA Ursusie mialem okazje tma byc nie dlaeko centrum handlowego Factory :D pozdro
:D :D :D
Awatar użytkownika
Paweł:)
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 17 kwie 2005, 11:40
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Paweł:) »

"Taniec z gwiazdami" zwiêksza sobotni¹ ogl¹dalnoœÌ TVN-u


Hubert UrbaĂąski i Magda MoÂłek (fot. tanieczgwiaz-dami.onet.pl)
Jedyna wiosenna nowoœÌ w ramówce TVN-u - program "Taniec z gwiazdami" - mo¿e siê staÌ hitem wiosny tej stacji. Pierwsze trzy odcinki ogl¹da³o œrednio 3,3 mln widzów.

Program jest nadawany od 16 kwietnia (sobota, godz. 21.05). ProwadzÂą go Magda MoÂłek i Hubert UrbaĂąski. Znane osoby rywalizujÂą w nim, taĂączÂąc w parze z profesjonalistami. Program powstaje na licencji BBC. Pierwsze trzy odcinki "TaĂąca..." oglÂądaÂło Âśrednio 3,3 mln widzĂłw (kolejne: 2,9 mln; 3,6 mln; 3,3 mln). DawaÂło to TVN-owi w trakcie trwania programu Âśrednio 22,9 proc. udziaÂłu w rynku - o 4,3 proc. wiĂŞcej niÂż wyniĂłsÂł Âśredni udziaÂł stacji o tej porze w marcu br.
"Taniec z gwiazdami" ma tak¿e lepsz¹ ogl¹dalnoœÌ (o 1,3 mln widzów) ni¿ nadawany w kwietniu 2004 roku mniej wiêcej o tej samej porze program "Jestem, jaki jestem 2" (2 mln). Nowy program TVN-u wygrywa z nadawanym w tym paœmie w Polsacie "Idolem 4". W kwietniu "Idola" ogl¹da³o œrednio ok. 1,8 mln widzów - o 1,5 mln mniej ni¿ program TVN-u (wszystkie dane AGB Polska).
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Rozmiem, Âże jest to cytat z jakiejÂś gazety lub portalu internetowego. A dokÂładniej, gdzie to napisano? :wesoly:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Awatar użytkownika
Paweł:)
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 17 kwie 2005, 11:40
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Paweł:) »

no tak zapomniaÂłem napisaĂŚ ÂźrĂłdÂło: http://www.press.pl
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości