Wspólny wywiad Forumowiczów

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Kogo w pierwszej kolejności prosimy o wspólny wywiad?

Jan Błaszkowski, Fakty Gdańsk
8
35%
Marzanna Zielińska, Fakty Łódź
8
35%
Paweł Abramowicz, Fakty Wrocław
3
13%
Brygida Grysiak, TVN24 Kraków
3
13%
Jarosław Kostkowski, TVN24 Toruń
1
4%
 
Liczba głosów: 23

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

WspĂłlny wywiad ForumowiczĂłw

Post autor: Łukasz »

W innym temacie na naszym Forum napisaliÂście, Âże to bardzo dobry pomysÂł, aby przeprowadziĂŚ wspĂłlny wywiad, w ktĂłrym Forumowicze uÂłoÂżyliby pytania. A wiĂŞc proszĂŞ teraz zdecydowaĂŚ w sondzie z kim chcielibyÂście przeprowadziĂŚ taki wywiad. OczywiÂście ta osoba musi siĂŞ teÂż na to zgodziĂŚ i zaakceptowaĂŚ takie warunki wywiadu.

P.S. Wszelkie pytania dotyczÂące doboru nazwisk do sondy proszĂŞ nie kierowaĂŚ do mnie na Forum, tylko poprzez PW.

JeÂśli ktoÂś nie wie, o co chodzi: http://forum.tvn.personal.pl/viewtopic.php?t=94
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: WspĂłlny wywiad ForumowiczĂłw

Post autor: Krasu »

ÂŁukasz pisze:OczywiÂście ta osoba musi siĂŞ teÂż na to zgodziĂŚ i zaakceptowaĂŚ takie warunki wywiadu.
PrzecieÂż ta osoba nie bĂŞdzie wiedziaÂła od kogo sÂą pytania. ProponujĂŞ aby w temacie nie pisaĂŚ nic innego poniÂżej jak tylko swoje propozycje pytaĂą, ktĂłre bĂŞdÂą zadane GoÂściowi :idea: Sam wywiad przeprowadzi juÂż ktoÂś z tvn.personal :idea: W zasadzie mam niedaleko do Abramowicza :)

PS Powtarzam - proponujê nie komentowaÌ za du¿o tylko pisaÌ swoje pytania, które maj¹ byÌ zadane. WiêkszoœÌ zapewne zostanie wykorzystana :idea:
Pozdrawiam - KRASU 8)
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Re: WspĂłlny wywiad ForumowiczĂłw

Post autor: Sylwia »

Krasu pisze:
ÂŁukasz pisze:OczywiÂście ta osoba musi siĂŞ teÂż na to zgodziĂŚ i zaakceptowaĂŚ takie warunki wywiadu.
PrzecieÂż ta osoba nie bĂŞdzie wiedziaÂła od kogo sÂą pytania. ProponujĂŞ aby w temacie nie pisaĂŚ nic innego poniÂżej jak tylko swoje propozycje pytaĂą, ktĂłre bĂŞdÂą zadane GoÂściowi :idea: Sam wywiad przeprowadzi juÂż ktoÂś z tvn.personal :idea: W zasadzie mam niedaleko do Abramowicza :)

PS Powtarzam - proponujê nie komentowaÌ za du¿o tylko pisaÌ swoje pytania, które maj¹ byÌ zadane. WiêkszoœÌ zapewne zostanie wykorzystana :idea:
Dobrze, tylko musimy wiedziec kto bĂŞdzie goÂściem, bo jak narazie jest remis :) , no chyba, ze zrobimy wywiad z nimi wszytskimi :D
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Puki co zadawajcie pytania uniwersalne - do kaÂżdego. MoÂżecie w postach zaznaczaĂŚ np.
:arrow: Rymanowski: Pytanie.
i bĂŞdzie wiadomo, Âże to pytanie ma byĂŚ skierowane do okreÂślonej osoby :idea:
Pozdrawiam - KRASU 8)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Krasu napisaÂł, Âże "do kaÂżdego"... oczywiÂście "do kaÂżdego" ale z osĂłb wymienionych w sondzie.
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

But, of course :!:
Pozdrawiam - KRASU 8)
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Dlaczego takich sÂłabych reporterĂłw wybraÂłeÂś do robienia wspĂłlnego wywiadu. Nie lepiej byÂło daĂŚ sekielskiego, kunicĂŞ czy sianeckiego.
OsobiÂście chciaÂłbym aby taki wywiad z pytaniami od forumowiczĂłw przeprowadziĂŚ jeszcze raz z AnitkÂą. :lol: :lol: :lol:
kawiocha

Post autor: kawiocha »

Do³¹czam siê!!! ANITKA RULEZ!!! :D :D
Ale proponujĂŞ zadaĂŚ takie pytania, Âżeby coÂś wiĂŞcej wspomniaÂła o swoim Âżyciu osobistym :oops: :oops: :oops:
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Ja zagÂłosowaÂłem jak kilka innych osĂłb ja Jana BÂłaszkowskiego.
Pozdrawiam, Filip
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości