Edyta Górniak

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Wspó³czuje Edzi jako cz³owiekowi, kobiecie, matce, ¿onie.... Ale kompletnie wali mnie to jeœli mam jej wspó³czuÌ jako gwieŸdzie: jasnym jest, ¿e postaÌ takiego formatu jak Edyta jest na celowniku paparazzi, bruksów itp. TO cena któr¹ p³aci siê za s³awê. Poza tym obowi¹zuje zasada: nie wa¿ne jak byle pisali o Tobie. Edyta powinna siê cieszyÌ ¿e ktokolwiek jeszcze chce j¹ footgrafowaÌ, bo ostanio jest gwiazd¹ drugiej œwie¿oœci. A ukrywanie syna to maniera godna hollywódzkiej gwiazdy.

BTW... ile lat ma Allan??
MAKEPOVERTYHISTORY
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

No niestety Edyta nie pokazuje tego, co potrafi w tej piosence no, ale teraz wpÂływ na to, co Ona wykonuje ma jej facet ktĂłry namowiÂł jÂą do Âśpiewania takiej muzy. Piosenki nie gra ani ESKA, ani RMF, ani Zetka. Moze Edyta jednak przemysli sprawĂŞ tych piosenek.

Obawiam sie tak, ze, ze po wczorajszej akcji z FAKTEM mozemy dÂługo czekac na nowÂą plyte bo Edyta znowu sie zamknie w sobie.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Mam doskona³¹ wiadomoœÌ dla ArO. :D Ju¿ w kolejnym odcinku "Mamy Ciê", we wtorek 10 maja bêdzie Edyta Górniak.

PS. Jeszcze jedna dobra wiadomoœÌ dla ArO. Wkrêcona zosta³a równie¿ Anna Mucha z "M jak mi³oœÌ". :D I wreszcie dobra wiadomoœÌ dla sympatyków TVN (i TVP równie¿). Trzecia ofiara to Katarzyna Kolenda-Zaleska. Zapowiada siê bardzo ciekawie.
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

PS. Jeszcze jedna dobra wiadomoœÌ dla ArO. Wkrêcona zosta³a równie¿ Anna Mucha z "M jak mi³oœÌ". I wreszcie dobra wiadomoœÌ dla sympatyków TVN (i TVP równie¿). Trzecia ofiara to Katarzyna Kolenda-Zaleska. Zapowiada siê bardzo ciekawie.
BĂŞde oglÂądaÂł ze wzglĂŞdu na Kasie:)
Wróciłem!!
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Marcin pisze:Mam doskona³¹ wiadomoœÌ dla ArO. :D Ju¿ w kolejnym odcinku "Mamy Ciê", we wtorek 10 maja bêdzie Edyta Górniak.

PS. Jeszcze jedna dobra wiadomoœÌ dla ArO. Wkrêcona zosta³a równie¿ Anna Mucha z "M jak mi³oœÌ". :D I wreszcie dobra wiadomoœÌ dla sympatyków TVN (i TVP równie¿). Trzecia ofiara to Katarzyna Kolenda-Zaleska. Zapowiada siê bardzo ciekawie.
Dzieki za info, ale wiedziaÂłem juz w piÂątek. Nagranie programu odbyÂło siĂŞ 4 maja. Wpada na nasze forum Alek RogoziĂąski z Radia Kolor ktĂłry EdytĂŞ wkrĂŞcaÂł. :D

DziÂś o 14:30 Edyta w "Co za tydzieĂą" :D
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Nie chciaÂła zakoĂączyĂŚ tylko zrobiĂŚ przerwĂŞ. I zrobiÂła...


MoÂżesz zamieÂściĂŚ filmik :?: Na forum Edyty jesteÂśmy zainteresowani bo nikt tego nie pamiĂŞta. :)
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

To ty nie œci¹gn¹³eœ tego z internetu?? Przecie¿ mozesz podaÌ link
Żartowałem.
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Plik mozna daĂŚ tu http://rapidshare.de/ i potem jak sie zapisze to na dole bĂŞdzie link ktĂłry podajesz osobie ktĂła chce plik ÂściÂągac. Takie zapisywanie pliku moze trwac i 2 godziny. To zaleÂży od tego jaki masz net.



A teraz coœ dla £ukasza bo pisa³ jakiœ czas temu, ¿e podoba mu siê "Szczêœliwej drogi ju¿ czas" w wykoaniu Edyty. Otó¿ dziœ na festiwalu opolskim wyst¹pi Edyta w³aœnie z t¹ piosenk¹. Dziœ koncert z okazji 80-lecia Polskiego Radia. Wystêp Edyty przewidziany jest na godzine 21:44.

Oto caÂły rozkÂład dzisiejszego programu ktĂłry znalazÂł faustus:
W czĂŞÂści pierwszej koncertu usÂłyszymy:

Autobiografia - Artur Gadowski + IRA
Dziwny jest ten Âświat - GraÂżyna ÂŁobaszewska
Czy te oczy mogÂą kÂłamaĂŚ - Raz, dwa, trzy
Jej portret - BogusÂław Mac i Anna Maria Jopek
Nie zadzieraj nosa - Ptaky
Dni, ktĂłrych nie znamy - Krzysztof KiljaĂąski
ObÂława - Kukiz i Piersi
Czas nas uczy pogody - Kayah
Tango Milonga - Budka Suflera

W czĂŞÂści drugiej:

BiaÂła flaga - Myslovitz
SzczĂŞÂśliwej drogi juz czas - Edyta GĂłrniak
Mi³oœÌ ci wszystko wybaczy - Blue Cafe
Jest taki samotny dom - Marcin Rozynek
Karuzela z madonnami - Kora i Maanam
Cicha woda - Kurtycz i MaleĂączuk
MaÂłgoÂśka - Maryla Rodowicz, Kamil i Jacek Piskorz
Niech Âżyje bal - w wykonaniu wszystkich gwiazd

I mam jeszcze informacje na temat Sopotu, ale nie mogĂŞ powiedzieĂŚ. :P W kaÂżdym razie domyÂślcie sie kogo one dotyczÂą. :)
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

DziĂŞki. Potem zamieszcze na forum Edyty. :)


WÂłaÂśnie czekam na jej wystĂŞp w Opolu. :P
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Edyta przed chwil¹ skoùczy³a wystêp w Opolu. Pocz¹tek mia³a dobry (cicho, spokojnie, pokaza³a si³ê swego g³osu, tak urokliwie œpiewa³a), ale potem, jak dla mnie, spiepszy³a tê piêkn¹ piosenkê ("Szczêœliwej drogi ju¿ czas") - zaczê³a wyÌ (bez obrazy).
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Obrazek


Mnie sie oczywiscie podobaÂło, ale ja nie jestem obiektywny. JuÂż sÂą zdjĂŞcia dostĂŞpne. :)

Oto mp3 z wczorajszego wystĂŞpu http://rapidshare.de/files/2354802/Edyt ... _.mp3.html

Klikamy na FREE w tabelce, a potem czekamy aÂż sekundy na samym dole dojdÂą do 0 i pokaÂże siĂŞ plik. :)
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
regoat
Początkujący
Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: piątek 03 cze 2005, 21:21
Kontakt:

Post autor: regoat »

E a pani Edyta dalej pracuje tam w Londynie czy ja zwolnili. Miala byc taka wielka miedzynarodowa kariera a jest 'kawa czy herbata'.
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Ale Ty masz informacje. Edyta od kilku lat mieszka w Polsce. Kariera miaÂła byĂŚ na razie w Niemczech, ale Edyta zerwaÂła kontrakt z Virgin. Powody sÂą tu malo wazne. Ja je znajÂąc uwazam, ze slusznie postÂąpila.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
regoat
Początkujący
Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: piątek 03 cze 2005, 21:21
Kontakt:

Post autor: regoat »

bu ha zerwala kontrakt. no tak jak komus sie nadaje szansa to oczywiscie robi z siebie ofiare, stroi fochy, pÂłacze jak to na najgorzej na Âświecie i jaka jest nieszczeÂśliwa.

Ale to musialo sie tak skonczyc. Bo dla kariery naprawde trzeba sie poswiecic a Edyta chyba jest do tego za slaba psychcznie. Szkoda przez duze 'S'.
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Virgin w materiaÂłach informacyjnych przedstawiaÂł EdytĂŞ jako modelkĂŞ ktĂłra miaÂła kaprys i nagraÂła sobie pÂłytĂŞ. Ty byÂś uwaÂżaÂł, ze Ona ma talent czy, Âże pÂłytĂŞ poprawiono komputerowo ?? TraktowaÂłbyÂś jÂą powaÂżnie ?? Edyta zerwaÂła kontrakt zaraz po tym jak chciano by sie rozebraÂła w teledysku do piosenki "The Story So Far".

Ciekawe jak by Nasza kochana Polska zareagowaÂła na taki teledysk. Pewnie by jÂą na stosie przed Radiem Maryja chcieli spaliĂŚ.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości