Kazimiera Szczuka

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
ficus88
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: wtorek 03 maja 2005, 21:18
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Kazimiera Szczuka

Post autor: ficus88 »

salladyn pisze:Tak strona mi siê bardzo podoba³a.Wreszcie ktoœ pokaza³ Kaziê nie tylko od strony Najs³abszego Ogniwa,ale równie¿ jako feministkê,i wielbicielke ksi¹¿ek.
No i o to mi chodziÂło... :wink: chciaÂłabym, zeby trafili na nia przede wszystkim ludzie ktĂłrzy oceniajÂą KaziĂŞ tylko dziĂŞki "NO" - nie znajac jej zaangaÂżowania w ruchach feministycznych, wyksztaÂłceniu itd... :) pozdrawiam :D
...zerwij kwiatek na Ziemi, a poruszysz najbardziej odległe gwiazdy...
Awatar użytkownika
ficus88
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: wtorek 03 maja 2005, 21:18
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: ficus88 »

Say_No_To_Compromise pisze:
Fusiak pisze:
A nie prosciej bylo tak: http://www.kaziasz.prv.pl ??
ficus88 pisze:hm... nie widze ró¿nicy...

to spróbuj klikn¹Ì pierwszy adres...:-)
No faktycznie, masz racjĂŞ.. :D wczeÂśniej tego nie zauwaÂżyÂłam... :wink:
...zerwij kwiatek na Ziemi, a poruszysz najbardziej odległe gwiazdy...
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Kazimiera Szczuka

Post autor: salladyn »

Dziêki jakby ci siê uda³o to daj znaÌ chêtnie ogl¹dnê.Powiedz mi jeszcze tylko jak siê nazywa³ ten odcinek.¯ebym go ewentualnie ogl¹dn¹³ w wakacje.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Kazimiera Szczuka

Post autor: salladyn »

Fusiak pisze:Jak bĂŞdĂŞ to miaÂł, to na pewno dam znaĂŚ :D
A jeÂśli siĂŞ nie mylĂŞ, to ten odcinek miaÂł tytuÂł "Znieczulica spoÂłeczna" (nomen omen) :lol:
OprĂłcz ogniwa pokazywali w nim rĂłwniez parodiĂŞ Najsztub pyta (w ktĂłrym "Najsztub" waliÂł goÂścia ÂłopatÂą w Âłeb :evil2:), a takÂże mĂłwili o Nieustrszonych. Akurat wszystkie te programy w jakiÂś sposĂłb pasujÂą do tematu znieczulicy spoÂłecznej ;););)
Ja juÂż nie mam siÂły broniĂŚ Kazii i udowadniaĂŚ Âże wcale nie jest wredna i zachĂŞca polakĂłw do znieczulicy.MoÂże kto inny to zrobi :?:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Kazimiera Szczuka

Post autor: salladyn »

Chodzi ci o to ¿e chcê ogl¹daÌ parodiê Najs³abszego Ogniwa a jednoczeœnie broniê Kazii?To tylko pozorna sprzecznoœc.Po prostu to ¿e chcê ogl¹dn¹Ì ten odcinek to nic innego jak ciekawoœÌ,co nie oznacza ¿e Kazii nie lubie.Mam nadzieje ¿e ju¿ wyjaœni³em wszystko :roll:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Re: Kazimiera Szczuka

Post autor: anialek »

Chyba dobrze,Âże Kazia wzbudza tyle kontrowersji,to znaczy,Âże nie jest nijakÂą bezbarwnÂą i gÂłupiutkÂą laleczkÂą :!: PrzecieÂż niewaÂżne jak o tobie mĂłwiÂą,waÂżne,Âże wogĂłle mĂłwiÂą :D :D :
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
WeeBastard
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 31 mar 2005, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WeeBastard »

ja teÂż sprzecznoÂści nie widzĂŞ i teÂż bym chciaÂła obejrzeĂŚ :roll:
jeÂśli chodzi - rozgÂłos, nie podzielam Twojej opinii, Anialek, Âże najwaÂżniejsze jest by mĂłwiono o kimÂś.
dlatego m.in. nie znoszĂŞ Dody, WiÂśniewskiego i tym podobnych...
g³oœno o nich i wokó³ nich, a jak cz³owiek siê przys³ucha to nic z tego nie wynika, gdy¿ naprawdê nic nie maj¹ sob¹ do zaprezentowania.
Szczuka jest z zupeÂłnie innej bajki, gdyby chciaÂła rozgÂłosu to byÂśmy siĂŞ od jej zdjĂŞĂŚ i wywiadĂłw w gazetach opĂŞdziĂŚ nie mogli :)
czasem warto po prostu robiÌ swoje, jak ona w³aœnie, a ci którym zale¿y, napewno zauwa¿¹.
...and a Happy New Year!
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

Say_No_To_Compromise pisze:ja teÂż sprzecznoÂści nie widzĂŞ i teÂż bym chciaÂła obejrzeĂŚ :roll:
jeÂśli chodzi - rozgÂłos, nie podzielam Twojej opinii, Anialek, Âże najwaÂżniejsze jest by mĂłwiono o kimÂś.
dlatego m.in. nie znoszĂŞ Dody, WiÂśniewskiego i tym podobnych...
g³oœno o nich i wokó³ nich, a jak cz³owiek siê przys³ucha to nic z tego nie wynika, gdy¿ naprawdê nic nie maj¹ sob¹ do zaprezentowania.
Szczuka jest z zupeÂłnie innej bajki, gdyby chciaÂła rozgÂłosu to byÂśmy siĂŞ od jej zdjĂŞĂŚ i wywiadĂłw w gazetach opĂŞdziĂŚ nie mogli :)
czasem warto po prostu robiÌ swoje, jak ona w³aœnie, a ci którym zale¿y, napewno zauwa¿¹.
No tak masz caÂłkowitÂą racjĂŞ, teÂż nie przepadam za DodÂą,czy WiÂśniewskim,ale przyznasz,Âże Kazia jednak wzbudza kontrowersje :wink:
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

kazia

Post autor: zadra »

MuszĂŞ Wam powiedziec, Âże wczoraj na Paradzie Kazia wyglÂądaÂła bardzo fajnie i byÂła od samego poczÂątku do samego koĂąca! :D

MiaÂła prowadziĂŚ na zakoĂączenie piknik, ale byÂło za duÂżo ludzi, wiĂŞc nic z tego nie wyszÂło, ale i tak przemiawiaÂła! :D
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Re: kazia

Post autor: anialek »

zadra pisze:MuszĂŞ Wam powiedziec, Âże wczoraj na Paradzie Kazia wyglÂądaÂła bardzo fajnie i byÂła od samego poczÂątku do samego koĂąca! :D

MiaÂła prowadziĂŚ na zakoĂączenie piknik, ale byÂło za duÂżo ludzi, wiĂŞc nic z tego nie wyszÂło, ale i tak przemiawiaÂła! :D

Szkoda,Âże mnie tam nie byÂło,tylko kawaÂłek w TV widziaÂłam,ale to nie to samo co na Âżywca oglÂądaĂŚ :cry: A KaczyĂąski ten homofob dziaÂła mi nanerwy :!: I zawsze ta organizacja neofaszystowska MÂłodzieÂż wszechpolska :evil: :evil:
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

parada

Post autor: zadra »

http://kobiety-kobietom.com/galeria/dis ... 199&pos=41

powyÂżej link do zdjecia na Parady na ktĂłrym widaĂŚ KaziĂŞ obok Agnieszki Grzybek :D
Awatar użytkownika
ficus88
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: wtorek 03 maja 2005, 21:18
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: ficus88 »

Fotka Âświetna, a KaziĂŞ pokazano wczoraj w "Faktach" podczas materiaÂłu odnoÂśnie akcji minister ÂŚrody... :]
...zerwij kwiatek na Ziemi, a poruszysz najbardziej odległe gwiazdy...
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

ficus88 pisze:Fotka Âświetna, a KaziĂŞ pokazano wczoraj w "Faktach" podczas materiaÂłu odnoÂśnie akcji minister ÂŚrody... :]
Ja oczywiÂście cierpiĂŞ na chroniczny brak czasu i nie oglÂądam juÂż nic w TV i nawet na "NO",ale na caÂłe szczĂŞÂście dajÂą powtĂłrki :!:
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
WeeBastard
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 31 mar 2005, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WeeBastard »

anialek pisze:
ficus88 pisze:Fotka Âświetna, a KaziĂŞ pokazano wczoraj w "Faktach" podczas materiaÂłu odnoÂśnie akcji minister ÂŚrody... :]
Ja oczywiÂście cierpiĂŞ na chroniczny brak czasu i nie oglÂądam juÂż nic w TV i nawet na "NO",ale na caÂłe szczĂŞÂście dajÂą powtĂłrki :!:
a sÂą powtĂłrki z FaktĂłw??
:shock: :wink:
...and a Happy New Year!
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

Fusiak pisze:No pewnie, Âże sÂą :]
JeÂśli siĂŞ nie mylĂŞ, to o 2:30 (w tygodniu) i 1:30 (w weekendy) w tvn24. Wiem, bo nawet w ostatniÂą sobotĂŞ specjalnie oglÂądaÂłem, Âżeby zobaczyĂŚ "debiut" Kajdana ;)
No tak,ale spaĂŚ teÂż trochĂŞ trzeba,brak czasu taki miesiÂąc ciĂŞÂżki i ogĂłlnie pracy po pachy. :cry: Nic zaraz lipiec wiĂŞc chyba bĂŞdzie wiĂŞcej luzu :?: :D
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 12 gości