[TVN] Sopot Festival 2007

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Najlepszy wykonawca finału to:

Feel - "A gdy jest już ciemno"
11
30%
Emmanuel Moire - "Ca me fait du bien"
5
14%
Monrose - "Shame"
3
8%
September - "Cry for you"
6
16%
Thierry Amiel - "Coeur Sacré"
1
3%
Sophie Ellis Bextor - "Me and my imagination"
9
24%
The cloud room - "Hey Now Now"
2
5%
 
Liczba głosów: 37

Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

Nie wiem czy wiecie czy tez nie, ale jest juz lista osob, ktore zawalcza o sÂłowika:
1. Andrzej Piaseczny - "Z g³êbi duszy"
2. EMI - "Nie walcz"
3. Ewelina Flinta - "NieskoĂączona historia"
4. Goya - "MĂłj"
5. Krzysztof KiljaĂąski - "I Don't Know Where Life's Going"
6. ÂŁzy - "Przepraszam CiĂŞ"
7. Makowiecki Band - "Piosenka na nie"
8. Mandaryna - "Ev'ry Night"
9. Papa Dance - "Bez braw na finaÂł"
10. Virgin - "Znak pokoju"

Jak widac jest to mieszkanka kiczu, ale i wartosciowa muzyka sie znajdzie. ÂŹle nie jest, moglo byc gorzej, chociaz 3 osoby bym z tej listy juz teraz wykresliÂł ;-))
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Goya, Mandaryna, ÂŁzy, Virgin to poraÂżka. WczeÂśnie nigdy nie miaÂły szansy uczestniczyĂŚ w tym festiwalu. CĂłz jaki pan taki kram...
Ehh szkoda s³ów.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

EMI ?? He he podopieczna TVN-u to tu chyba przypadkiem trafiÂła. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

i tak zgadlem moje 2 typy do odrzucenie, tj. Mandaryne i Virgin - chociaz i te moga pobudzic widzow tych troche... no wiecie jakich ;-) Natomiast nie rozumiem dlaczego skreslasz Goye? Ja uwazam ze jej ubiegloroczna propozycja na Eurowizje - "All my senses" byÂła godna podziwu (ba - to byl moj typ i nie tylko moj ;-) ) Co do ÂŁez sie nie wypowiadam bo roznie to jest ...
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

EMI pochodzi z takiego ma³ego miasteczka po³o¿onego 9 km na pó³noc od mojego miasta. (Produkuj¹ tam chusteczki VELVET).
Kiedy wygrywaÂła program TVNu wszĂŞdzie byÂło o niej gÂłoÂśno, ale praktycznie od roku nikt juÂż o niej nie mĂłwi, nie zaprasza na jakieÂś imprezy plenerowe etc. MoÂże mama jej nie pozwala - z tego co wiem teraz koĂączy gimnazjum.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Ale to samo byÂło z Weberem. Tylko TVN Go promowaÂł i chyba "Zetka". Teraz w kaÂżdym razie tylko te media to robiÂą no i jakieÂś maÂłe lokalne rozgÂłoÂśnie. To jasne, ze EMI teraz siĂŞ pojawi TYLKO dlatego, ze jest pod skrzydÂłami TVN-u.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

To ja juÂż mogĂŞ zdradziĂŚ kto byĂŚ moÂże bĂŞdzie jednÂą z gwiazd Sopotu. :P TVN zaprosiÂł EdytĂŞ GĂłrniak na festiwal i nie sÂą to Âżadne ploty tylko zostaÂło to potwierdzone. Teraz wszystko zaleÂży od Edyty, ale jak sÂądzĂŞ zgodzi siĂŞ bo przecieÂż promocja jest waÂżna. :)
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

eeeee, gwiazda? hmmm... troszke przykurzona, spodziewaÂłem siĂŞ raczej kogoÂś, kto jest na szczytach list przebojĂłw teraz, a nie 10 lat temu :? -->
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

A znasz jakÂąs polskÂą bardziej popularnÂą wokalistkĂŞ bo ja nie ?? A poza tym pokazaÂła w Opolu, Âże jest wielka. ZaÂśpiewaÂła najlepiej ze wszystkich i nie tylko ja tak uwaÂżam. ZostaÂła pozytywnie zrecenzowana przez tych ktĂłrzy do tej pory Âźle o Niej pisali. Poza tym pamiĂŞtaj, Âże tam gdzie jest Edyta to jest teÂż duÂża widownia. To wÂłaÂśnie "Rozmowy w toku" najlepszy wynik zawdziĂŞczajÂą programowi z EdytÂą, a "Mamy CiĂŞ!" z EdytÂą takÂże miaÂło bardzo dobry wynik ponad 3 mln widzĂłw. TVN wie, co robi. :P

Mam nadzieje, Âże to wypali z Sopotem i jakiÂś spory recital bĂŞdzie. :P
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

Jesli chodzi o edyte to bylem tego prawie pewien i na moje oko to na pewno sie zgodzi. Wystarczy ogladac uwaznie programy z niÂą w tvn ;-)[/i]
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

No ok, niech sobie spiewa skoro to faktycznia aÂż taaaka gwiazda, byle siĂŞ za hymn nie braÂła. I mam nadziejĂŞ, Âże jakieÂś inne gwiazdy naprawdĂŞ wielkiego formatu sie zjawiÂą -->
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

tak czy siak: dowiemy sie tego w najblizsza Âśrode na konferencji sopotu ;-) ML pisaÂł chyba wczoraj ze patronem radiowym ma byc PR1 a nie Zetka- ciekawe, co? :lol:
enjoy16
Początkujący
Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: piątek 20 sie 2004, 11:01

Post autor: enjoy16 »

Znamy czeœÌ obsady tegorocznego festivalu;)
WystÂąpi wÂłoski wokalista Patrizio Buanne , wschodzÂąca gwiazda sceny R&B Lemar oraz doskonale znany w Polsce Gordon Haskell , a takÂże niemiecka legenda ciĂŞÂżkiego grania, grupa Scorpions
NiektĂłrzy siĂŞ ucieszyli,inni zÂłowieszczo krytukujÂą juÂż tegoroczny Sopot.
Tymczasem myÂśle Âże to dopiero poczÂątek i Tvn nie powiedziaÂła odstaniego sÂłowa...Bowiem wszyscy wymienieni artyÂści wystÂąpi drugiego dnia festivalu.W koncercie duetĂłw.
Dopiero trzeci dzie sopockiego ÂświĂŞta ma byĂŚ poÂświĂŞcony wystĂŞpom gwiazd.Jakich? Tego organizatorzy jeszcze nie podali.
WiĂŞc czekajmy cierpliwie,bo nawizska prawdziwcyh gwiazd (wedÂług TVN oczywiÂście) zostanÂą OGÂŁOszone zapewne niebawem.
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

hmm, jesli "prawdziwe" gwiazdy maja wystapic dopiero 3 dnia to na dzien dzisiejszy jestem bardzo zadowolony. Jesli juz nikt nie pojawi sie z "gwiazd" to tvn ma u mnie minusa, aczkolwiek nie sa to Âźli artysci. Po prostu spodziewalem sie czegos wiecej. No ale jesli to tylko 2 dzien... :P
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Wirtualnemedia.pl pisze:The Scorpions wystÂąpiÂą na zakoĂączenie drugiego dnia festiwalu, w sobotĂŞ 3 wrzeÂśnia. (...)

Przed koncertem The Scorpions w sopockim Amfiteatrze zaprezentujÂą siĂŞ polscy artyÂści w duetach z zagranicznymi gwiazdami. Na scenie pojawiÂą siĂŞ Natalia Kukulska i Lemar, Katarzyna Skrzynecka i Gordon Haskell oraz Kasia Kowalska i WÂłoch Patricio Buanne, ktĂłrzy wykonajÂą po polsku przebĂłj Kowalskiej "To, co mam".

Sobotni koncert rozpocznie siĂŞ o godzinie 20 i potrwa okoÂło 4 godzin. Gospodarzami wieczoru bĂŞdÂą Magda MoÂłek i Hubert UrbaĂąski.

Organizatorem festiwalu w Sopocie przez najbliÂższe cztery lata bĂŞdzie telewizja TVN, wczeÂśniej zajmowaÂła siĂŞ tym Telewizja Polska. Partnerem medialnym jest Polskie Radio.

Szczegó³y dotycz¹ce programu pierwszego i trzeciego dnia tegorocznego festiwalu TVN poda w lipcu.
Okazuje siĂŞ, Âże Nasze przewidywania siĂŞ sprawdziÂły, czoÂłowa para TVN-u poprowadzi kolejny, po "TaĂącu z gwiazdami", projekt. MyÂślĂŞ, Âże to dobra decyzja. :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości