Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Blacku. o tym kto ma Poranek wiadomo juÂż po 23 na http://www.tvn24.pl
I nikt mi nie odpowiedziaÂł na posta wyÂżej :cry:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Tobi! Wystarczy przejÂżeĂŚ ostatnie posty i dowiesz siĂŞ co siĂŞ dziaÂło tydzieĂą temu! Anita miaÂła 2 poranki i dzieĂą na Âżywo, a Patrycja zdaje siĂŞ 3 albo 2 dni na Âżywo. JuÂż nie pamiĂŞtam.

kamuii - nadal czekamy na jakiÂś bombowy gag :evil2: :D
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

kamuii - nadal czekamy na jakiÂś bombowy gag
Bombowy mĂłwisz ??? :twisted:
Mówisz masz :D wpada przera¿ona Styœka do gabinetu Anity i wo³a Anita musisz uciekaÌ goni¹ Cie pa³y... mój m¹¿ ( nie wiadomo co gorsze :evil2:)
Miecugow i wogĂłle.... znaleÂźiono Âślady twojej skÂładni stylistycznej na tym mailu o podÂłoÂżeniu Bomby i dopisek... "Nu StyÂśka nu pagadi" :D:D
I oni juÂż wiedzÂą

Na to wpada przeraÂżony Marciniak i to samo dawaj jej nawija wystraszona Anita pakuje juÂż swoje rzeczy i szuka w garderobie pasiakĂłw,wybiega na ulice a tam suka ( z tektury :D) a tutaj wpada Marcin ( Nie Balck to nie Ty bĂŞdziesz delegacjÂą :D) i woÂła Mamy CiĂŞ

Po pierwsze: obawiam siê, ¿e nie zdo³a³bym z³apaÌ i póŸniej utrzymaÌ Anity na rêkach, a gdyby zaczê³a biec i uciekaÌ, to bym jej nie dogoni³... no chyba, ¿e na rowerze
to musisz Black na pakernie pochodziĂŚ trochĂŞ :D przy odrobinie szczĂŞscia spotkasz tam AnitĂŞ :D
Kamuii musisz siê przemóc SprawdŸ proszê o wpó³ do siódmej, czy jest Anita, a jak bêdzie Porada, poœpisz sobie dalej - ja tak w³aœnie robiê
No w³¹snie nie wiem czy dam rade wstaÌ w œrodku nocy :D
Ale sprubuje :D[/code]
Android <3
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Kamuii musisz siê przemóc SprawdŸ proszê o wpó³ do siódmej, czy jest Anita, a jak bêdzie Porada, poœpisz sobie dalej - ja tak w³aœnie robiê
nie ma raczej potrzeby. juÂż na http://www.tvn24.pl widaĂŚ kto ma poranne przeglÂądy prasy biznesowej czyli prowadzi Poranek.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

kamuii pisze: Mówisz masz :D wpada przera¿ona Styœka do gabinetu Anity i wo³a Anita musisz uciekaÌ goni¹ Cie pa³y... mój m¹¿ ( nie wiadomo co gorsze :evil2:)
Miecugow i wogĂłle.... znaleÂźiono Âślady twojej skÂładni stylistycznej na tym mailu o podÂłoÂżeniu Bomby i dopisek... "Nu StyÂśka nu pagadi" :D:D
I oni juÂż wiedzÂą

Na to wpada przeraÂżony Marciniak i to samo dawaj jej nawija wystraszona Anita pakuje juÂż swoje rzeczy i szuka w garderobie pasiakĂłw,wybiega na ulice a tam suka ( z tektury :D) a tutaj wpada Marcin ( Nie Balck to nie Ty bĂŞdziesz delegacjÂą :D) i woÂła Mamy CiĂŞ
Bombastyczny gag Kamuii, fucktycznie :evil2: :brawo: :super: :smiech: :lol:

Tylko Âże nie uda siĂŞ go na razie ''wykonaĂŚ'', bo wszystko wskazuje na to, iÂż Anita jednak na urlop poszÂła :placze: Sorry, Âże Ci zawracaÂłem gÂłowĂŞ Kamuii i namawiaÂłem do budzenia o nieludzkiej porze, bo nie byÂło znowu Anity w poranku ;/ nie bĂŞdzie w dniu na Âżywo :zalamany: ... no chyba, Âże wziĂŞÂła dwa dni wolnego, by pojechaĂŚ na koncert U2... :?:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Black Jack '62 pisze:Sorry, Âże Ci zawracaÂłem gÂłowĂŞ Kamuii i namawiaÂłem do budzenia o nieludzkiej porze, bo nie byÂło znowu Anity w poranku ;/ nie bĂŞdzie w dniu na Âżywo :zalamany: ... no chyba, Âże wziĂŞÂła dwa dni wolnego, by pojechaĂŚ na koncert U2... :?:
a kiedy byÂła ostatni raz na wizji i w czym?
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

W czwartek w dniu na Âżywo,
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Szkoda, Âże to nie dzisiaj byÂła w dniu na Âżywo. Kurcze :/ Dlaczego akurat teraz Anita poszÂła na urlop... :?: Tyle siĂŞ wydarzyÂło dzisiaj, a ona jest przecieÂż rewelacyjna, kiedy trzeba pracowaĂŚ na podwyÂższonych obrotach, kiedy nic nie jest wyreÂżyserowane, kiedy patrzy na rozgrywajÂące siĂŞ tragedie, kiedy musi je na gorÂąco komentowaĂŚ, omawiaĂŚ z innymi... Szkoda, Âże jej dziÂś nie byÂło ;/ Ciekawe, czy jutro bĂŞdzie juÂż normalny program :?: MoÂże sciÂągnÂą AnitĂŞ z urlopu :roll: ...raczej nie, dosyĂŚ ich tam jest... poradzÂą sobie bez Anity :twisted:
Ostatnio zmieniony czwartek 07 lip 2005, 20:19 przez Black Jack '62, łącznie zmieniany 1 raz.
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nie mog³¹ przewidzieÌ co siêdzisiaj wydarzy. Ale fakt, ostatnio dzia³o siê w dniu na ¿ywo du¿o - wydarzenia w komisji œledczej, wydarzenia w Londynie - olimpiada i atak terrorystyczny. :(
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Wiem, ¿e nie mog³a tej tragedii przewidzieÌ... to by³oby raczej trudne do przewidzenia. Po prostu ubolewam nad tym, ¿e nie by³o w tvn24 Anity w tak trudnym i ciê¿kim dniu :sad: Kiedy dowiadujê o wszystkich tragediach za jej poœrednictwem, zdecydowanie ³atwiej siê je przyswaja... wiem, o dziwnie brzmi, mo¿e nawet trochê egoistycznie, ale dla mnie istotne jest kto (najlepiej, ¿eby to by³a w³aœnie Anita) i jak przekazuje nawet te najgorsze informacje. A Anita pokaza³a jak nale¿y siê zachowaÌ, kiedy siedzi siê przed kamer¹ w takich ciê¿kich chwilach i informuje widzów na bie¿¹co, nie szuka sensacji, nie rozsiewa paniki, mówi spokojnie, z wyczuciem chwili, ze wspó³czuciem, zatroskaniem... Dzisiaj mi tego ewidentnie brakowa³o.
Có¿, urlop... :?: Wcale nie jest na sto procent pewne, ¿e Anita jest na urlopie. Co jeœli ju¿ wyjecha³a, ¿eby nagrywaÌ swój nowy program :?: Mamy ma³y przedsmak tego, o czym wczeœniej pisaliœmy - nie uczestniczy w relacjonowaniu aktualnych - wa¿nych - wydarzeù. Anita byÌ mo¿e jeŸdzi po œwiecie, nie ma jej na wizji i jest powoli zapominana przez widzów :sad: Mam nadziejê, ¿e to bardzo futurystyczny scenariusz, ale obawiam siê, ¿e jego realizacja jest bli¿ej ni¿ nam siê wydaje ;(
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Mnie teÂż bardzo od rana brakowaÂło Anity :( bo sobie przypomniaÂłam z jakim taktem i wyczuciem relacjonowaÂła Wydarzenia z Bieslanu.
Ale z giej strony nie ÂżyczĂŞ jej zeby kiedykolwiek musiaÂła takie coÂś relacjonowaĂŚ :(

A uwaÂżam teÂż Âże Grass z Kondratowicz dawali sobie bardzo dobrze radĂŞ ;)

Black tak sobie myÂślĂŞ Âże oni chyba jednak sciÂągnÂą AnitĂŞ z urlopu ;)
Android <3
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

MoÂże ja ÂściÂągnÂą - mogliby, chociaÂż teraz... juÂż nie ma po co.

No dobra, nie ma Anity live, to powspominajmy :D
Oto ten ''wakacyjny'' dodatek z ''Twojego Stylu'':D :
Obrazek

PS Kamuii - rewelacyjny wierszyk :lol: :smiech:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Hehe dziĂŞki :)
fajny can mam to juz w wersji papierowej :D wyrwaÂłam z gazety a nawet 2 :D
Ale na kompie teÂż siĂŞ przyda bardzo Âładnie wyglada teraz sobie na ten sam widok z okna mojego pokoju spoglÂądam :D
Android <3
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

...wyrwaÂłaÂś 2 :?: ahaaa :D tĂŞ kartkĂŞ, ktĂłrÂą zeskanowaÂłem i wkleiÂłem wyÂżej i tĂŞ pierwszÂą stonĂŞ, na ktĂłrej jest to zdjĂŞcie:
Obrazek, prawda :?: :wink: :D

A tak w ogĂłle, to tylko Ci pozazdroÂściĂŚ widoku z okna :D I wyglÂądaj przez nie czĂŞsto i uwaÂżnie, moÂże ktĂłregoÂś dnia wypatrzysz AnitĂŞ :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
ktosiu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sobota 09 lip 2005, 14:11

Post autor: ktosiu »

hm. nie chce przeszkadzac ale mialabym do Was taka prosbe: wiele osob mowi mi ze jestem podobna do Anity Werner i mam podobny glos, a nigdy nie widzialam jej w akcji. Macie moze mozliwosc udostepnic mi jakies nagranie? Z gory dziekuje :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 34 gości