Kobiety TVN w plebiscycie lesbijskiego portalu

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

Szkoda,Âża ja nie umiem malowaĂŚ, w tym temacie jestem caÂłkowitym bestalenciem :wink: To mi przypomina malarstwo Starowiejskiego,takie mam skojarzenie :wink:
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
WeeBastard
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 31 mar 2005, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WeeBastard »

osobiœcie uwa¿am plakat za ciekawy, nie na tyle jednak by M. Œroda robi³a darmow¹ reklamê twórcom i publicznie ocenia³a ich prowokacjê. ja tego bynajmniej nie odbieram jak pani minister i obra¿anie siê na autorów jest tu raczej nie na miejscu. plakat generalnie wg mnie zachêca do debaty nad stereotypami, trzeba do tego podchodziÌ na ch³odno i z rozwag¹. na Boga, nie przyk³adajmy r¹k do jeszcze g³êbszego osadzania siê tych stereotypów!
...and a Happy New Year!
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

Say_No_To_Compromise pisze:osobiœcie uwa¿am plakat za ciekawy, nie na tyle jednak by M. Œroda robi³a darmow¹ reklamê twórcom i publicznie ocenia³a ich prowokacjê. ja tego bynajmniej nie odbieram jak pani minister i obra¿anie siê na autorów jest tu raczej nie na miejscu. plakat generalnie wg mnie zachêca do debaty nad stereotypami, trzeba do tego podchodziÌ na ch³odno i z rozwag¹. na Boga, nie przyk³adajmy r¹k do jeszcze g³êbszego osadzania siê tych stereotypów!

W³aœnie popieram jak wy¿ej,mi siê plakacik bardzo podoba,fajny jest namalowany z poczuciem humoru :wink: Ja tam nie mam o co siê obra¿¹Ì :wink: :!:
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

Say_No_To_Compromise pisze:osobiœcie uwa¿am plakat za ciekawy, nie na tyle jednak by M. Œroda robi³a darmow¹ reklamê twórcom i publicznie ocenia³a ich prowokacjê. ja tego bynajmniej nie odbieram jak pani minister i obra¿anie siê na autorów jest tu raczej nie na miejscu. plakat generalnie wg mnie zachêca do debaty nad stereotypami, trzeba do tego podchodziÌ na ch³odno i z rozwag¹. na Boga, nie przyk³adajmy r¹k do jeszcze g³êbszego osadzania siê tych stereotypów!
strategia o ktorej piszesz nie jest taka zÂła, ale z drugiej strony czy wyobraÂżasz sobie, Âże na plakat przedstawiajÂący ÂŻyda jako starego, z pejsami, chciwego brudasa Âśrodowiska Âżydowskie powinny zareagowac jako zachĂŞta do debaty? chyba nie, po prostu poniÂżej pewnego poziomu nie powinno sie schodziĂŚ, ponizej poziomu, ktĂłry jest obraÂźliwy.
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

te babki z plakatu maja bardzo Âładne nogi i biusty jak wszyskie feministki zreszta :lol: taka cecha jak wredna to tylko zaleta w tym popieprzonym kraju a to czy ktos jest brzydki czy nie to kwestia gustu a leniwa to ja jestem jak najbardziej, chyba ze dostane kopa. Najwazniejsze miec dobre samopoczucie babki!
ale moze tu nie ma moderatora? bo w koncu nikt nie zwrĂłciÂł uwagi na zmiane tematu? Ja regularnie gÂłosuje na kazie, ona poprawia mi samopoczucie, ale kinge tez lubie ale i tak kazia jest najsexy z wszystkich feministek czyÂż nie :lol: :?:
WeeBastard
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 31 mar 2005, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WeeBastard »

zadra pisze:strategia o ktorej piszesz nie jest taka zÂła, ale z drugiej strony czy wyobraÂżasz sobie, Âże na plakat przedstawiajÂący ÂŻyda jako starego, z pejsami, chciwego brudasa Âśrodowiska Âżydowskie powinny zareagowac jako zachĂŞta do debaty? chyba nie, po prostu poniÂżej pewnego poziomu nie powinno sie schodziĂŚ, ponizej poziomu, ktĂłry jest obraÂźliwy.
rozumiem Ciebie i teÂż masz racjĂŞ. problem leÂży jednak w ustaleniu co jest obraÂźliwe, a co nie. dla mnie np. ten plakat w ogĂłle nie jest obraÂźliwy; wiem jaka jestem i nie identyfikujĂŞ siĂŞ z postaciami z plakatu - to mnie nie dotyczy, dotyczy mnie jednak feministyczne podejÂście do Âżycia.
tak na marginesie, czy te 3 'lasencje' z plakatu wyglÂądajÂą strasznie? nie powiedziaÂłabym.
jeÂśli chodzi o ÂŻydĂłw - nie mĂłw hop; z tego co wiem, to nie jest pierwsza taka akcja autorĂłw i z pewnoÂściÂą nie ostatnia - kaÂżdy ma szansĂŞ na oberwanie od nich :)
bambi pisze:ale moze tu nie ma moderatora? bo w koncu nikt nie zwrĂłciÂł uwagi na zmiane tematu?
wybacz Âże ja tak po chamsku, ale ile moÂżna natrzaskaĂŚ postĂłw na temat zmian w jakimÂś gÂłosowaniu?; oddaÂłaÂś gÂłos na takÂą a takÂą i zestawienie teraz wyglÂąda tak i tak... ok! cieszymy siĂŞ, wiĂŞc teÂż skaczemy tam zagÂłosowaĂŚ. i tu siĂŞ sprawa zapĂŞtla. :roll:

Od moeratora: Nie wolno pisaĂŚ dwĂłch postĂłw pod rzÂąd! Sklejone!
...and a Happy New Year!
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

Say_No_To_Compromise pisze:
bambi pisze:ale moze tu nie ma moderatora? bo w koncu nikt nie zwrĂłciÂł uwagi na zmiane tematu?
wybacz Âże ja tak po chamsku, ale ile moÂżna natrzaskaĂŚ postĂłw na temat zmian w jakimÂś gÂłosowaniu?; oddaÂłaÂś gÂłos na takÂą a takÂą i zestawienie teraz wyglÂąda tak i tak... ok! cieszymy siĂŞ, wiĂŞc teÂż skaczemy tam zagÂłosowaĂŚ. i tu siĂŞ sprawa zapĂŞtla. :roll:
ja tez nie widze problemu! grunt, Âżeby dyskusja trwaÂła! :D
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

Say_No_To_Compromise pisze:
bambi pisze:ale moze tu nie ma moderatora? bo w koncu nikt nie zwrĂłciÂł uwagi na zmiane tematu?
wybacz Âże ja tak po chamsku, ale ile moÂżna natrzaskaĂŚ postĂłw na temat zmian w jakimÂś gÂłosowaniu?; oddaÂłaÂś gÂłos na takÂą a takÂą i zestawienie teraz wyglÂąda tak i tak... ok! cieszymy siĂŞ, wiĂŞc teÂż skaczemy tam zagÂłosowaĂŚ. i tu siĂŞ sprawa zapĂŞtla. :roll:
alez pewnie ze to nudne tak pisac ciagle o tym samym :) tylko sie zastanawiaÂłam dlaczego nie ma jeszcze macka ktĂłry bedzie napominaÂł ze nie na temat rozmowa i ze za kolorowoitp :lol: :lol:
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

kobiety tvn w plebiscycie portalu

Post autor: salladyn »

Ja gor¹co i stanowczo popieram feminizm ale niestety nie polskie feministki(z ma³ymi wyj¹tkami;Porozumienie Kobiet 8 Marca,Kazimiera Szczuka,Kinga Dunin).Czemu feministki zamiast walczyÌ o to by kobieta która urodzi³a dziecko mia³a tak¹ szansê znaleŸÌ pracê jak kobieta która dziecka nie urodzi³a,debatuj¹ n.p. nad jak to okreœli³y skrajnie szowinistyczn¹ kampani¹ reklamow¹ Radio 94(teraz nowa nazwa to Antyradio).Nomen omen zrobi³y temu radio darmow¹ reklamê.Czy bardziej uw³aczaj¹ce dla kobiety jest pokaznie jej cia³a gdzie w miejsce kobiecych sutków s¹ pokrêt³a od radia,czy to ¿e jest dyskryminowana w pracy najczêœciej przez mê¿czyzn i nierzadko molestowana seksualnie :?:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ja tu zagl¹dam niemal codziennie i jestem przera¿ony. £ukasz sam kaza³ tego nei mdoerowaÌ, bo sie po prostu nie da. I ma racjê. :oops: Du¿o trzebaby po prostu skasowaÌ. Po za tym ja ju¿ siê nawet nie ³¹pioê o co fanom Sczuki chodzi. :? Czytam ich posty i nic nie rozumiem. :?
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

Marcin pisze:Ja tu zagl¹dam niemal codziennie i jestem przera¿ony. £ukasz sam kaza³ tego nei mdoerowaÌ, bo sie po prostu nie da. I ma racjê. :oops: Du¿o trzebaby po prostu skasowaÌ. Po za tym ja ju¿ siê nawet nie ³¹pioê o co fanom Sczuki chodzi. :? Czytam ich posty i nic nie rozumiem. :?
he, he! :D dobre, naprawde cudo :D
po prostu kazia rozsadza TVN od srodka, przerasta nawet to forum 8)
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
WeeBastard
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 31 mar 2005, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WeeBastard »

najpierw na temat:
wybraÂłam sie wczoraj specjalnie do Empiku po ZadrĂŞ, i co? I nic - nie byÂło!
Chyba tym razem nie bĂŞdÂą mieli zwrotĂłw :)

i trochĂŞ w okolicach tematu:
zadra pisze:he, he! :D dobre, naprawde cudo :D
po prostu kazia rozsadza TVN od srodka, przerasta nawet to forum 8)
tak jest! z drobnym wyjÂątkiem - to MY je rozsadzamy :lol:
zupeÂłnie od niechcenia Âłamiemy konwencje i wprowadzamy relatywistyczny zamĂŞt. jakieÂż to postmodernistyczne :wink:
...and a Happy New Year!
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

Say_No_To_Compromise pisze:najpierw na temat:
wybraÂłam sie wczoraj specjalnie do Empiku po ZadrĂŞ, i co? I nic - nie byÂło!
Chyba tym razem nie bĂŞdÂą mieli zwrotĂłw :)

i trochĂŞ w okolicach tematu:
zadra pisze:he, he! :D dobre, naprawde cudo :D
po prostu kazia rozsadza TVN od srodka, przerasta nawet to forum 8)
tak jest! z drobnym wyjÂątkiem - to MY je rozsadzamy :lol:
zupeÂłnie od niechcenia Âłamiemy konwencje i wprowadzamy relatywistyczny zamĂŞt. jakieÂż to postmodernistyczne :wink:
mozesz zamĂłwic "ZadrĂŞ" przez internet - ja dostaÂłam w ciagu dwĂłch dni i nigdzie nie musiaÂłam sie ruszac
a co do tematu to ktos skasowaÂł moja wypowiedz :? jakis ciec :? ,co za straszna cenzura na tym forum dla 17-latkĂłw :) obrazaja sie czy co :?
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

kobiety tvn w plebiscycie

Post autor: salladyn »

Jak widze nikt nie odpowie na moje niewygodne dla was pytanie,ktore zadalem kilka postow wczesniej.[/list]
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
WeeBastard
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 31 mar 2005, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk

Re: kobiety tvn w plebiscycie portalu

Post autor: WeeBastard »

salladyn pisze:Ja gor¹co i stanowczo popieram feminizm ale niestety nie polskie feministki(z ma³ymi wyj¹tkami;Porozumienie Kobiet 8 Marca,Kazimiera Szczuka,Kinga Dunin).Czemu feministki zamiast walczyÌ o to by kobieta która urodzi³a dziecko mia³a tak¹ szansê znaleŸÌ pracê jak kobieta która dziecka nie urodzi³a,debatuj¹ n.p. nad jak to okreœli³y skrajnie szowinistyczn¹ kampani¹ reklamow¹ Radio 94(teraz nowa nazwa to Antyradio).Nomen omen zrobi³y temu radio darmow¹ reklamê.Czy bardziej uw³aczaj¹ce dla kobiety jest pokaznie jej cia³a gdzie w miejsce kobiecych sutków s¹ pokrêt³a od radia,czy to ¿e jest dyskryminowana w pracy najczêœciej przez mê¿czyzn i nierzadko molestowana seksualnie :?:
nie zamierzam wystêpowaÌ tutaj w roli jakiejœ tuby propagandowej œrodowiska, gdy¿ niektóre akcje minister Œrody te¿ nie s¹ mi po drodze. problem w tym ¿e zmiany o których mówisz mam nadziejê, w³aœnie siê dokonuj¹, lecz jest to niezwykle mozolny i czasoch³onny proces. zmiany musz¹ siê dokonywaÌ w zbiorowej œwiadomoœci ca³ego spo³eczeùstwa, inaczej te wszystkie utyskiwania i apele pozostan¹ przys³owiowym g³osem na pustyni. Minister Œroda mo¿e, w najlepszym przypadku, pe³niÌ rolê animatora czy dyrygenta w tym procesie(to chyba jednak zbyt du¿o powiedziane). Mam wra¿enie, i¿ oczekuje siê od niej jakichœ wymiernych, medialnych akcji i dlatego ucieka siê do czegoœ bardzo namacalnego, by nie zostaÌ pos¹dzon¹ o nieróbstwo i poddanie w w¹tpliwoœÌ uzytecznoœci instytucji której piastuje minister Œroda.
moim zdaniem, tych dwĂłch problemĂłw w ogĂłle nie naleÂży zestawiaĂŚ ze sobÂą - to inny ciĂŞÂżar gatunkowy :)
to co minister robi dla wyrĂłwnania szans(pokÂładam takÂą nadziejĂŞ) odczuwalne bĂŞdzie za lat kilkanaÂście moÂże.
atak na seksistowskie kampanie promocyjne to jest z kolei to co moÂżna zaÂłatwiĂŚ tu i teraz.
...and a Happy New Year!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości