Kazimiera Szczuka

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

chcia³bym, przypomn¹Ì o tym co zamieœci³em na poprzedniej stronie.

Obrazek
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Onet.pl zamieÂściÂł rozmowĂŞ ze szczukÂą>> http://czytelnia.onet.pl/0,1239100,1,artykuly.html
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

:: Kamil pisze:chcia³bym, przypomn¹Ì o tym co zamieœci³em na poprzedniej stronie.

Obrazek
Znamy,znamy i czytamy-a ten artykuÂł,chyba kaÂżdy ma prawo nosiĂŚ co tam chce :wink:
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Fusiak pisze:No dobrze, dobrze, juÂż siĂŞ tak nie chwal. CzytaliÂśmy ;);) (...)
nie chwalĂŞ siĂŞ tylko przypominam bo zdziwiÂło mnie Âże nikt z fanĂłw Szczuki tego nie skomentowaÂł :]
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

To, co zostaÂło napisane w "Fakcie" uwaÂżam za skandal i ÂświadomÂą prowokacjĂŞ. Ja noszĂŞ koszulkĂŞ takÂą jak Kazia i ogĂłlnie siĂŞ podoba :)
Moge te¿ wyjœÌ w koszulce "powiedz nie patriarchatowi". Tego nikt nie skomentuje. Dziwiê siê ze tak g³adko to przyjeliœcie. Przecie¿ to napad na Kaziê Szczukê!!!!
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

Fusiak pisze:
:: Kamil pisze:chcia³bym, przypomn¹Ì o tym co zamieœci³em na poprzedniej stronie.
No dobrze, dobrze, juÂż siĂŞ tak nie chwal. CzytaliÂśmy ;);)

Ale przysraÂł babie. No i dobrze.
tak jej przysraÂł ze nie bedzie mogÂła spaĂŚ po nocach :lol: to jakiÂś ograniczony tepak o IQ pustaka czyli zwykÂły czytelnik "faktu" :lol: niech uwaza zeby sie nie zsikaÂł z wrazenia bo bedzie musiaÂł zbierac na pampersy :lol: :lol:
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

bambi pisze: (...) czyli zwykÂły czytelnik "faktu" (...)
przeczytaj nag³ówek skana :? to jest redaktor
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

:: Kamil pisze:
Fusiak pisze:No dobrze, dobrze, juÂż siĂŞ tak nie chwal. CzytaliÂśmy ;);) (...)
nie chwalĂŞ siĂŞ tylko przypominam bo zdziwiÂło mnie Âże nikt z fanĂłw Szczuki tego nie skomentowaÂł :]
bo bez kometnarza :evil: ZresztÂą co tu komentowaĂŚ prymityw pisuje do prymitywnej gazeety :evil: :!:
Ps:Gdybym to ja zaÂłoÂżyÂła takÂą koszulkĂŞ,to nikt by nie zwrĂłciÂł na to uwagi,ale zrobiÂła to Kazia osoba publiczna i jeszcze do tego feministka :!: Szkoda gadaĂŚ,ten redaktorzyna chyba nie ma powaÂżniejszych tematĂłw do opisywania-jednym sÂłowem pan czubek :!: :wink:
Kurcze co to ma za znaczenie jakÂą kto nosi koszulkĂŞ,czy to jest najwaÂżniejsza sprawa w Polsce :evil: :cry: :?: :!:
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

a ja tak samo jak ten pan co napisaÂł ten tekst:
Mam gdzieÂś okres Kazimiery Szczuki :evil2:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Aleksandra pisze:To, co zostaÂło napisane w "Fakcie" uwaÂżam za skandal i ÂświadomÂą prowokacjĂŞ. Ja noszĂŞ koszulkĂŞ takÂą jak Kazia i ogĂłlnie siĂŞ podoba :)
Moge te¿ wyjœÌ w koszulce "powiedz nie patriarchatowi". Tego nikt nie skomentuje. Dziwiê siê ze tak g³adko to przyjeliœcie. Przecie¿ to napad na Kaziê Szczukê!!!!
anialek pisze:bo bez kometnarza :evil: ZresztÂą co tu komentowaĂŚ prymityw pisuje do prymitywnej gazeety :evil: :!:
Ps:Gdybym to ja zaÂłoÂżyÂła takÂą koszulkĂŞ,to nikt by nie zwrĂłciÂł na to uwagi,ale zrobiÂła to Kazia osoba publiczna i jeszcze do tego feministka :!: Szkoda gadaĂŚ,ten redaktorzyna chyba nie ma powaÂżniejszych tematĂłw do opisywania-jednym sÂłowem pan czubek :!: :wink:
Kurcze co to ma za znaczenie jakÂą kto nosi koszulkĂŞ,czy to jest najwaÂżniejsza sprawa w Polsce :evil: :cry: :?: :!:
s³uchajcie.. wy jesteœcie œlepo zapatrzone w t¹ ca³¹ Szczukê i ¿adnen tekst krytykuj¹cy t¹ osobê wam nie pasuje.. tylko byœcie chcia³y ¿eby ka¿dy wychwala³ pod niebiosa jaka ona jest piêkna, m¹dra, mi³a, sympatyczna.. itppp.. a chyba wszystkie te okreœlenia s¹ wytworem waszego zapatrzenia :| chocia¿ jakbyœcie by³y prawdziwymi Fankami Szczuki to nie pisa³ybyœcie o ró¿nych g³upotach (które i tak trudno zrozumieÌ) wogóle nie na temat.. :/ znalaz³o siê pare osób œlepo zapatrzonych które aby skacz¹ i ciesz¹ siê ¿e chocia¿ tyle ich jest.. :?
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

:: Kamil pisze: s³uchajcie.. wy jesteœcie œlepo zapatrzone w t¹ ca³¹ Szczukê i ¿adnen tekst krytykuj¹cy t¹ osobê wam nie pasuje.. tylko byœcie chcia³y ¿eby ka¿dy wychwala³ pod niebiosa jaka ona jest piêkna, m¹dra, mi³a, sympatyczna.. itppp.. a chyba wszystkie te okreœlenia s¹ wytworem waszego zapatrzenia :| chocia¿ jakbyœcie by³y prawdziwymi Fankami Szczuki to nie pisa³ybyœcie o ró¿nych g³upotach (które i tak trudno zrozumieÌ) wogóle nie na temat.. :/ znalaz³o siê pare osób œlepo zapatrzonych które aby skacz¹ i ciesz¹ siê ¿e chocia¿ tyle ich jest.. :?
Œmieszny jesteœ z tymi swoimi tekœcid³ami,bo chyba mo¿emy robiÌ i pisaÌ- to co nam siê ¿ywnie podoba,ostatecznie ¿yjemy w wolnym kraju.Chyba zauwa¿y³eœ :?: :wink: Zreszt¹ czy najwa¿niejszy temat w Polsce to koszulka Kazi :?: Nie masz czegoœ ciekawszego,dziwi mnie,¿e ci¹gle dr¹¿ysz ten temat :?: :wink: A niech Kazia nosi to co jej siê podoba-nam nic do tego :!: :wink: Spasuj trochê kolego i pace! :D
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

s³uchajcie.. wy jesteœcie œlepo zapatrzone w t¹ ca³¹ Szczukê i ¿adnen tekst krytykuj¹cy t¹ osobê wam nie pasuje.. tylko byœcie chcia³y ¿eby ka¿dy wychwala³ pod niebiosa jaka ona jest piêkna, m¹dra, mi³a, sympatyczna.. itppp.. a chyba wszystkie te okreœlenia s¹ wytworem waszego zapatrzenia :| chocia¿ jakbyœcie by³y prawdziwymi Fankami Szczuki to nie pisa³ybyœcie o ró¿nych g³upotach (które i tak trudno zrozumieÌ) wogóle nie na temat.. :/ znalaz³o siê pare osób œlepo zapatrzonych które aby skacz¹ i ciesz¹ siê ¿e chocia¿ tyle ich jest.. :?
Gdybym tylko jej nie znaÂła, to mogÂłabym byĂŚ "Âślepo zapatrzona", ale tak to nic z ÂślapotÂą nie ma wspĂłlnego, bo wiem, ze jest taka, jakÂą ja tu przedstawiam. ZresztÂą nie generalizuj, bo ja np. nie chciaÂłabym, aby wszyscy KaziĂŞ wychwalali pod niebiosa, o czym Âświadczy mĂłj blog. To cecha neurotyczna. Polemiki sÂą ksztaÂłcÂące, ale Ty nie powinieneÂś siĂŞ wypowiadaĂŚ na temat osĂłb, ktĂłrych na oczy nie widziaÂłeÂś i kompletnie ich nie znasz! ZastanĂłw sie nad tym, co tu wypisujesz. A tak poza tym, w trzeciej edycji "Tiszertu dla wolnoÂści" startujĂŞ z hasÂłem "Mam okres" i "Jestem nieogolona", wiĂŞc spodziewaj siĂŞ mnie na dworcu. Bye, bye! Mam nadziejĂŞ, Âże miÂło spĂŞdzasz czas na zgromadzeniach MÂłodzieÂży Wszechpolkiej.
Pozdrawiam
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

Mam nadziejĂŞ,Âże temat koszulki Kazi zostaÂł zakoĂączony i nie bĂŞdziemy siĂŞ niepotrzebnie kÂłuciĂŚ,bo i po co :wink: :?: Jaki w tym wszystkim sens,my wiemy swoje,a Ty wiesz swoje :wink: Pace :!:
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Aleksandra pisze: (...) Mam nadziejĂŞ, Âże miÂło spĂŞdzasz czas na zgromadzeniach MÂłodzieÂży Wszechpolkiej.
o nie.. nie wiem jakbym siĂŞ czuÂł wÂśrĂłd ludzi ktĂłrzy sÂą cofniĂŞci w rozwoju i urzÂądzajÂą cyrki przeciw osobom takim jak ja :? wykluczone.. i nie wiem "co ma piernik do wiatraka"
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

o nie.. nie wiem jakbym siĂŞ czuÂł wÂśrĂłd ludzi ktĂłrzy sÂą cofniĂŞci w rozwoju i urzÂądzajÂą cyrki przeciw osobom takim jak ja :? wykluczone.. i nie wiem "co ma piernik do wiatraka"
Oni teÂż bojkotujÂą cudze poglÂądy. Niestety.
Pozdrawiam
Frakcja wybitnie wkurzona
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości