Praca dźwiękowca w TVN - jak się wkręcić?

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
lisi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: czwartek 11 sie 2005, 15:16

Praca dÂźwiĂŞkowca w TVN - jak siĂŞ wkrĂŞciĂŚ?

Post autor: lisi »

... piszĂŞ tutaj, bo za bardzo nie wiem gdzie uzyskaĂŚ informacje mi potrzebne a czujĂŞ, Âże to wÂłaÂśnie moÂże byĂŚ dobre miejsce :] ...

... chodzi o to, Âże poszukujĂŞ pracy w charakterze "muzycznym" tj. osoby od dÂźwiĂŞku w Mediach (TV lub Radio) i zastanawiam siĂŞ co trzeba zrobiĂŚ by siĂŞ odpowiednio wkrĂŞciĂŚ ... oczywiÂście najÂłatwiej jest mieĂŚ znajomoÂści, no ale niestety ja ich nie mam :( ...

... studiuje (wlasciwie juz skonczylem bo pisze inzynierke) kierunek "Multimedia" na PJWSTK w wawie, mam doswiadczenie w tworzeniu muzyki (klubowa oraz podklady pod strony WWW i prezentacje multimedialne) w programach Cubase SX, Pro Tools, Reason oraz Acid, znam programy do obrobki dzwieku WaveLab oraz SoundForge oraz wiem co robic w przypadku kiepskiej jakosci nagran (bramka szumow, kompresor i podobne urzadzenia) ... umiem montowac, przerabiac, ciac i laczyc - jednym slowem - dzwiek to moja "zyciowa akcja" :] ...

... zastanawiam sie, czy w TVN jest zapotrzebowanie na takie osoby jak ja ... oraz jak ew. znalezdz sie w takim gronie "szczesliwcow" :] ... jest to powazna akcja, bo marzeniem moim jest pracowac w zawodzie zwiazanym z moimi zainteresowaniami ...

... pozdrawiam !! :D ...
:: koorba rec. ::
kolumbus
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: wtorek 19 paź 2004, 12:04

Post autor: kolumbus »

Zerknij do "Prywatnych wiadomoÂści" jeÂśli jeszcze tego nie uczyniÂłeÂś :)
O TYM, KIM JESTEŚ, NIE DECYDUJE TO, KIM CHCESZ BYÆ, TYLKO TO, CO ROBISZ ...
Awatar użytkownika
lisi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: czwartek 11 sie 2005, 15:16

Post autor: lisi »

... zerknouem ... ale wiadomosc mnie nie pocieszyla ... ech ... natomiast juz zabieram sie za odpisywanie :] ...
:: koorba rec. ::
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości