Fakty - program informacyjny TVN

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

mi sie wydaje Âże Fakty TVN ale na telestronach TVN pisze TVN Fakty to niech tak bĂŞdzie ale chyba nikt nie mĂłwi TVN przed ani po Faktach to wiĂŞc to sÂą Fakty poprostu :D :D :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

W logu FaktĂłw jest napisane Fakty TVN, i to lepiej brzmi gdyÂż czyje Fakty, Fakty TVN.
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

No wÂłaÂśnie: FAKTY TVN - jak dla mnie :wink:
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

wÂłoch pisze:W logu FaktĂłw jest napisane Fakty TVN, i to lepiej brzmi gdyÂż czyje Fakty, Fakty TVN.
no i ja stosujĂŞ nazwĂŞ Fakty TVN
no ale chyba TVN woli "Fakty" widaĂŚ to na poczÂątku jak prezenter/ka przedstawia siĂŞ np "Justyna Pochanke,Fakty witam paĂąstwa" no i hasÂło programu>> "LiczÂą siĂŞ tylko Fakty" wiĂŞc niech kaÂżdy mowi na Fakty tak jak chce,ale dla mnie Fakty sa tylko jedyne oczywiÂście w TVN :D :D :D
MisiuS
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: piątek 03 cze 2005, 20:54

Strasznie stronnicze fakty vs cimoszewicz

Post autor: MisiuS »

Brawo fakty... i pochanke...

czy nie uwazacie ze material o sfalszowaniu oswiadczenia byl strasznie nieobiektywany, przez to ze wycieli cale wytlumaczenie Cimoszewicza

i o dziwo nawet Pochanke nic nie powiedziela (chyba pierwszy raz)...
z pierwszoplanowego materialu zrobili "3-sekundowa" migawke

w tym momencie przelaczylem (po raz kolejny) tv na inny kawal i czekam na wiadomosci...


---
[Odejscie Lisa nie zabilo Faktow, ale wykonczy je Pochanke]
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Strasznie stronnicze fakty vs cimoszewicz

Post autor: pawell »

chyba oglada³eœ jakieœ inny program bo to nie by³a 3 sekundowa migawka tylko oko³o 2-3 minutowy materia³ a dok³adnie nie wiem bo nie siedze przed tv z zegarkiem i nie mierze czasu trwania materia³ów
i nikt ci nie nakazuje oglÂądania faktĂłw mogÂłeÂś se oglÂądaĂŚ ten inny kawal :lol: :lol:
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

napiszĂŞ to samo ale w innym wÂątku:

dzisiaj Fakty niepunktualnie, bo chyba materia³ Sekiego przyszed³ za póŸno (najpierw by³a jego zapowiedŸ, póŸniej zapowiedŸ i materia³ Tomasza Sianeckiego, a potem znowu zapowiedŸ i w koùcu materia³ tomka se.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

no to wiem bo juÂż to czytaÂłem w wÂątku Justyna Pochanke... :D zresztÂą MisiuS mĂłgÂł napisaĂŚ to w innym wÂątku o faktach a nie otwieraĂŚ kolejny temat :x
Jordan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: poniedziałek 01 sie 2005, 21:37

Post autor: Jordan »

no , teraz to Ty przesadzasz.. :shock: - WiadomoÂści sÂą "ultralewicowe"..?
-bÂłagam CiĂŞ - nie gadaj takich bajek ( inteligentny facet a zajeÂżdza takimi stwierdzeniami-wycieruchami) - to juÂż nie te czasy.
-i powiem Ci ,Âże jak redaktorem nie jest ten pan co pozazdroÂściÂł sÂławy Amstrongowi , to dziennik jest naprawdĂŞ wporzo.- i nawet nie tak natrĂŞtnie antyamerykaĂąski.

- wogĂłle zauwaÂżam ,Âże Fakty tak daleko zapuÂściÂły siĂŞ w uliczki intelektualno-dydaktycznych wycieczek na wizji- Âże zaczynajÂą powaÂżnie odpadaĂŚ od poziomu jaki majÂą WiadomoÂści.- in minus NIESTETY.. :?
TOÆ TO DOS£OWNIE JAKIE¦ ¦WIECKIE KAZANIA,KTÓRE NAM PRAWI¡ BEZ PRZERWY..!!! :shock:
--idzcie tak dalej.., a zobaczycie dokÂąd dojdziecie....

--- a dzisiejsza przebitka z podpisem " ...Pani Kanclerz " gdy caÂły ekran wypeÂłnia zbliÂżenie Pana Tuska - to juÂż chyba tylko do kanonĂłw dziennikarskiej fuszery moÂżna zaliczyĂŚ..- nie zÂły ubaw musieli mieĂŚ 'przyjaciele' z innych stacyjek.. :lol: - no chyba ,Âże....
...by³o to zamierzone !!! - no.., to wtedy sprawdzi³a by siê w 100% moja opinia ¿e TVN programowo ma TUSKA i Platformê g³êboko w... 8)


.tak czy inaczej.

poziom FaktĂłw roÂśnie. :D

- a dlaczego wogĂłle je oglÂądam..?
sam nie wiem.- chyba Âżeby siĂŞ poÂśmiaĂŚ.


.
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Jordan pisze:no , teraz to Ty przesadzasz.. :shock: - WiadomoÂści sÂą "ultralewicowe"..?

.
Jak wytÂłumaczysz zawyÂżanie liczby uczestnikĂłw parady rĂłwnoÂści,jak wytÂłumaczysz Âże prowadzÂący WiadomoÂści Kamil Durczok,w swoim programie Debata(co prawda to nie wiadomosci ale tam teÂż sprzedaje swojÂą idologiĂŞ) podczas trwania programu WÂładysÂława Frasyniuka do gÂłosu dopuÂściÂł go razy:1 na niecaÂłe 45 sekund.To nie sÂą przypadki mĂłgÂłbym przykÂładĂłw mnoÂżyĂŚ,nie twierdzĂŞ Âże nic siĂŞ we WiadomoÂściach nie zmienia,ale nie wystarczy tylko daĂŚ profesjonalnÂą DorotĂŞ Gawryluk aby program staÂł siĂŞ dobry.No nie mĂłwiÂąc juÂż o siejÂącej spustoszenia Dorocie Wysockiej(ktĂłra akurat nie stoi po Âżadnej ze stron politycznych).WiadomoÂści to nie jest niezaleÂżny program.Jeden telefon od Krritv i wszystko jest po myÂśli pani Waniek.Co do FaktĂłw nie czarujmy siĂŞ.Nie moÂżna przeciez mĂłwiĂŚ o PO na przykÂład partia ktĂłra ma takie same szanse na zwyciĂŞstwo w wyborach jak inne :lol: To by byÂło dopier Âśmieszne.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Jordan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: poniedziałek 01 sie 2005, 21:37

Post autor: Jordan »

Salladyn - eeee,tam - nie zauwa¿y³em z t¹ liczb¹ uczestników manifestacji- zreszt¹ chyba nie warto akurat tym siê przejmowaÌ- marginalna sprawa. - ja jestem z przekonaù doœÌ 'centrystyczno-prawicowy' - inaczej mówi¹c 'liberal conservative' :) a jakoœ mnie ta lewicowoœÌ Dziennika nie razi ... - ale zgadzam siê z Tob¹ co do jednego , wprost tragicznego w swej przemowie ,faktu u nas jest nagminny brak OBIEKTYWNEGO (ideologicznie) DZIENNIKARSTWA. - jeœli wykszta³ci³y siê ju¿ jakieœ autorytety na tym polu - to s¹ one ŒCIŒLE PODPORZ¥DKOWANE jakieœ wyra¿nie okreœlonej opcji politycznej.
Âłokropnie to smutne jak by Bigosowa powiedziaÂła..
--wiesz, gdy tak rano s³ucham zwykle dyskusji dziennikarzy w radiu Talk FM - to czasami NA PR AW DÊ chce mi siê po prostu RZYGAÆ- nie 'zwracaæ' ..ale po prostu RZYGAÆ. - ELITA INTELEKTUALNA DZIENNIKARSTWA a oni siê po prostu p r z e k r zy k u j ± - zupe³nie jak na Jarmarku koñskim w Pcimiu Dolnym.- i TO MA BYÆ NASZA ELITA INTELEKTUALNA!! ?? :shock: - przecie¿ oni pojêcia nie maj± o sztuce polemiki jakiej ucz± w ka¿dej szkole elementarnej w takim kraju barbarzyñców,(podobno), jak np. okropne Stany Zjednoczone.
D N O !
i to dotyczy dosÂłownie WSZYSTKICH ! - czy to Olejnik,czy ÂŻakowskiego czy tego pana od 'sÂławy Amstronga'.
-Âżadnej klasy,Âżadnego szacunku do sÂłuchacza.. NIC.
-oni chyba nas wszystkich uwaÂżajÂą za idiotĂłw... :shock:

-ale sÂłucham,bo wolĂŞ sÂłuchaĂŚ po polsku radia niÂż po angielsku.


ps. dzisiejsze Fakty.
--ach ! - co za oszczêdnoœÌ komentarzy,co za asceza intelektualna..- tylko SUCHE FAKTY., sonda¿ : 27% -PiS , 21 % -PO.
--- i to nic ,Âże sondaÂż zupeÂłnie sprzeczny z kilkoma innymi sondaÂżami z tego samego okresu, to nic Âże szokujÂąca zmiana LIDERA., -kompletnie NIC.
-po prostu SUCHE FAKTY.
-no moÂże oprĂłcz p.Dorna na wizji ,ktĂłry komentowaÂł zarzuty jakie Pan Cimoszewicz postawiÂł z imienia(i na wizji),Panu......Tuskowi(m.innymi).. :D :lol:

-dla mnie bomba !

ps ps. ciekawe.., jakie to HAKI MA DORN NA "FAKTY"..? :lol:
a mo¿e.... "Fakty" to taka akcja "bilboardowa" PiSu...??!!- po co wydawaÌ forsê na jakieœ tam kawa³ki papieru ,jak mo¿na proœciej wle¿Ì do domów ogl¹daczy..? :lol:

.
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

czytaÂłem kiedyÂś w Neewsweeku, Âże na Âświecie popularne sÂą teraz informacje ze swoimi poglÂądami (np. CNN i BBC World straciÂły na oglÂądalnoÂści na rzecz Fox News i Sky News). Jak znajdĂŞ ten artykuÂł w domu to wam przeskanujĂŞ i moÂże uwierzycie.
Jordan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: poniedziałek 01 sie 2005, 21:37

Post autor: Jordan »

Fox News ,Sky News..- no có¿., nic nadzwyczajnego... - a ich gwa³towny "przyrost ogl¹dalnoœci" nie wynika z jakiegoœ nadzwyczajnego poziomu - po prostu nast¹pi³a gwa³towna polaryzacja pogl¹dów politycznych w spo³eczeùstwie - i,jak siê okaza³o,kompletna 'bankrucja' lewackich 'œrodków masowego przykazu intelektualnego' (The New York Times jest najlepszym przyk³adem ,wpadki redakcji i ich 'nie o mylnych redaktorów') - ludzie rzucili siê w drugim kierunku- no i dlatego ta popularnoœÌ Foxu na przyk³ad. - to nie dlatego ¿e oni(Fox ) jest tak prawicowy czy te¿ wyrazisty ideologicznie , to sta³o siê dlatego ¿e lewacy stracili ju¿ zupe³nie miarê przyzwoitoœci w ocenie rzeczywistoœci i ludzie szukali jakieœ odrutki. - tak bêdzie i w Polsce gdy ludzie poczuj¹ potrzebê OBIEKTYWNEJ oceny rzeczywistoœci i przyjdzie czas gdy liczba czytelników np. Gazety Wyborczej zacznie mocno spadaÌ. 8)
- nie pocieszaj mnie ,Âże gdzie indziej teÂż jest ten podtekst ideologiczny - bo gdybyÂś posÂłuchaÂł na przykÂład co ostatnio leciaÂło w radiowĂŞÂżle Yale (Uniwersytet dla dzieci-chegewarykĂłw w pÂłaszczykach od Armaniego w kraju 'wielkiej konspiracji prawicowej z Teksau i niepoprawnoÂści politycznej') ) w audycji pod tytuÂłem " Ameryka gnĂŞbi KubĂŞ i jego PrzywĂłdcĂŞ Castro swymi bezsensownymi restrykcjami" - to byÂś siĂŞ zÂłapaÂł za gÂłowĂŞ ( albo "umarÂł" ze Âśmiechu.. 8) ) - media o TAKIEJ WYRAZISTOÂŚCI IDEOLOGICZNEJ - to dopiero coÂś !!! - na naukĂŞ pĂŞdraki !! :lol:

- moim zdaniem,: ALBO jeste¶ przyzwoity ALBO nie. - albo GRASZ i jeste¶ pionkiem w rêkach ró¿nych 'panów' i strugasz wariata - albo dzia³asz NA SWÓJ ,W£ASNY rachunek.- i masz poczucie elementarnej przyzwoito¶ci.

a'propos., jeÂśli juÂż mĂłwimy o przyzwoitoÂści - to fajny przykÂład byÂł w dzisiejszych Faktach. - po prostu : k l a s y k a .

-zagadka: jak przedstawiÌ swojego ulubieùca mówi¹c o stosunkowo przykrym a nawet wprost komediowym elemencie Jego, (mojego ulubieùca),dzia³alnoœci - ale powiedzieÌ to tak,by na tle innych Jego g³upota 'mniej œwieci³a 'go³¹ du...¹' mizerii intelektualno-programowej..? :lol:
-jest jedno wyjÂście.
robimy cocktail.
--Polska naœmiewa siê ze spotu reklamowego PiSu atakuj¹cego w sprawie podatków swojego przysz³ego koalicjanta(sic!) - gdzie facet nie jest tym w spocie ,za kogo chce PiS by go uwa¿ano - to komentarz 'Pana o w¹skich usteczkach' dramatycznie koùczy siê na frazie :....i tego by³o ju¿ za wiele !'- i w³aœnie wtedy wchodzi na foniê g³os Pana Kamiùskiego, szefa kampanii wyborczej PiSu - t³umacz¹cego zaistania³¹ sytuacjê.
-- czyli wniosek ma byĂŚ prosty :
dla PiSu byÂło tego juÂż za wiele ,Âłokropnie (Bigosowa)przejĂŞÂło siĂŞ i wziĂŞÂło siĂŞ za wyjaÂśnianie zaistniaÂłej sytuacji
- a to KÂŁAMSTWO i manipulacja. - niestety.
"za wiele.." ? - niby dla kogo..?
-dla Pana Waltera..?

- toÌ wasz ukochany PiS do koùca wypiera³ siê ¿e zrobi³ b³¹d w tej ca³ej sprawie.
-i dopiero gdy caÂła Polska podÂśmiewuje siĂŞ - zdecydowano siĂŞ zrobiĂŚ tĂŞ pokazĂłwkĂŞ w Faktach.
-a juÂż o coktailu nie wspominam ( ' 'wszystkich wynuraĂŚ w bÂłocku - to i mniej bĂŞdzie widoczne nasze.. :lol: )

nadal czekam na OBIEKTYWNE Fakty.
( moÂże wtedy gdy KaczyĂąski dostanie poparcie "SolidarnoÂści" - jak "awuesowski pocaÂłunek Âśmierci "- a jego notowania spadnÂą do kilkunastu procent..?)

wiecie co., juÂż trochĂŞ nudzi mnie to ciÂągÂłe narzekanie.
zgoda.
zgadzam siĂŞ . dowalajcie dalej mojej ulubionej Platformie ,tak jak dotychczas.
- ale .., gdybyÂście tak zrezygnowali jednoczeÂśnie z wÂłaÂżenia w d...ĂŞ KaczyĂąskim.... 8)
eeeh., pomarzyĂŚ moÂżna...
:? 8)

dobranoc.


.
Jordan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: poniedziałek 01 sie 2005, 21:37

Post autor: Jordan »

widzĂŞ teraz dlaczego 'upchniĂŞto mnie' do tego osobnego wÂątku
- musia³o 'kilka dni' up³yn¹Ì bym to zrozumia³... -a ¿e mi t r o c h ê smutno - nie bêdê ukrywa³. ale widocznie nic moje uwagi nie wnosz¹ kreatywnego w ¿ycie tego Forum...
- tak wiĂŞc rezygnujĂŞ z dalszego dzielenia siĂŞ swoimi,poniekÂąd stronniczymi pewnie ,spostrzeÂżeniami.
- nie bêdê ukrywa³ ¿e spowodowane to jest tak¿e materia³em jaki obejrza³em w dzisiejszym wydaniu "Faktów"(21 sierpieñ 2005) .- gdzie w sposób 'wo³aj±cy o pomstê do nieba' tendencyjnie i obrzydliwie - przeprowadzono równanie pomiêdzy pobieraniem przez ugrupowanie polityczne pieniêdzy z bud¿etu pañstwa na kampaniê wyborcz± a N I E PO B I E RA N I E M pieniêdzy na dzia³alno¶æ ugrupowania jako takiego w ci±gu CA£EGO okresu MIÊDZY WYBORAMI...
wybaczcie mi to okreÂślenie ale to byÂło juÂż zupeÂłnie chamskie zagranie ze strony redakcji 'FaktĂłw" i nie mam juÂż Âżadnych wÂątpliwoÂści czyjÂą tubÂą tak naprawdĂŞ jest ta telewizja. -
- to moje pisanie juÂż nie ma sensu.

- a jeÂśli przyszÂłe wybory wygra Samoobrona z LPRem - to bĂŞdĂŞ wiedziaÂł k o m u to moÂżna zawdziĂŞczaĂŚ.
( bo œlepe lansowanie PiSu mo¿e przynieœÌ naprawdê zaskakuj¹cy wynik...
niestety.)

pozdrawiam wszystkich serdecznie. i dziĂŞkujĂŞ tym ktĂłrzy zechcieli ze mnÂą polemizowaĂŚ.( bez wzglĂŞdu na ich poglÂądy ,oczywiÂście)

-
-do 'usÂłyszenia' w Nowej Polsce.- juÂż po wyborach.
-( ale juÂż przy bardziej obiektywnych mediach,miejmy nadziejĂŞ..)

wszystkiego dobrego.

czeœÌ.

.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

byæ mo¿e to by³a wewnêtrzna akcja FAKTÓW z utwierdzeniem Tego ¿e 19 to FAKTY TVN.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości