Jesienna ramówka TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
iSiO
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: niedziela 17 kwie 2005, 17:49

Post autor: iSiO »

WojewĂłdzki to czasami przegina i chcÂąc byÂś smieszny jest zaÂłosny. Pamietam jeden z odcinkĂłw jego programu w ktĂłrym byli bracia cugowscy i powiedzieli juz na poczatku po paru pytaniach ze nie chca rozmawiaĂŚ o Budce suflera, ale wojewoda caÂły czas do tego piÂł i przez 40 min ich o to pytaÂł :|

CO do samej ramĂłwki to fajna, Kryminalni 3, W11 i pare nowych seriali z aktorami ktĂłrych lubie. Filmy teÂż niczego sobie.
MOgli by jednak zakupiĂŚ np serial LOST, bo ja osobiscie ogladaÂłem tylko Pilota tego serialu ale bardzo fajny.

Co do Anime, to hmm osobiscie ich nie lubie, jednak np pamietam czasy kiedy ogladaÂłem Jatamana (o ile to jest Anime?). JeÂśli juz chodzi o TVN to mogli by kupiĂŚ "Kapitan JastrzÂąb", czy jak to sie nazywa w innych paĂąstwach Kapitan Tsubasa (o ile to jest anime :lol: )
LordTomas
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 386
Rejestracja: poniedziałek 06 wrz 2004, 16:50
Lokalizacja: Warschau

Post autor: LordTomas »

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
"Nie sposób odpowiedzieć na argumenty płynące z pięknych ust." (Addison)
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

jesienna ramĂłwka tvn

Post autor: salladyn »

Trzeba siĂŞ uczyĂŚ od Beaty Tyszkiewicz.Ona goÂścia olaÂła :lol: ,i to musiaÂłobyĂŚ piĂŞkne,muszĂŞ to zobaczyĂŚ.WojewĂłdzki byÂł kiedyÂś Âśmieszny nawet go lubiaÂłem,a teraz jedynie bezradnie siĂŞ szamota.Jest tak ociĂŞÂżaÂły intelektualnie Âże ÂświatÂło siĂŞ obok niego zagina.Czasem mam wraÂżenie Âże w przeciwieĂąstwie do tych co pijÂą z fontanny wiedzy on nawet nie przepÂłukaÂł w niej gardÂła.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

mam nadziejĂŞ Âże TVN wytnie to co robiÂł WojewĂłdzki i nie pokaze tego w pierwszym programie bo jak to widzowie zobaczÂą jeszcze sie zniechĂŞcÂą do tego programu i nie bĂŞdÂą go oglÂądaĂŚ ciekawe kto wpadÂł na takie gÂłupi pomysÂł zeby tego debila zaprosiĂŚ do programu :/
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

pawell pisze:mam nadziejĂŞ Âże TVN wytnie to co robiÂł WojewĂłdzki i nie pokaze tego w pierwszym programie bo jak to widzowie zobaczÂą jeszcze sie zniechĂŞcÂą do tego programu i nie bĂŞdÂą go oglÂądaĂŚ ciekawe kto wpadÂł na takie gÂłupi pomysÂł zeby tego debila zaprosiĂŚ do programu :/
Ja mam nadzieje ze nie wytn¹.Niech bêdzie widaÌ klasê Beaty Tyszkiewicz.A co do pomys³u z zaproszeniem chama w towarzystwie zabójczo inteligentnej damy-Beaty Tyszkiewicz to rzeczywiœcie nie wiem jaki tego mia³byÌ cel.Chyba taki ¿eby pokazaÌ jaka przepaœÌ intelektualna miêdzy nimi istnieje (nie muszê chyba wyjaœniaÌ na czyj plus 8) )
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

no i kolejne promosy ju¿ od jakiegos czasu pokazuja ma³e urywki piosenek gwiazd jakie wyst¹pi¹ danego dnia w Sopocie przed chwilk¹ by³ z Simply Red tak¿e niedawno by³ promos tylko Magdy M. by³ tam gdzie by³ nagrywany wszystkich razem ale z innymi szczegó³ami :p no i by³a wiadomoœÌ od kiedy serial bêdzie nadawany itp
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Nie wiem czy o tym juz byÂło, ale w pierwszym odcinku nowego show Szymona Majewskiego bĂŞdzie:

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... 86452.html -->
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

kurcze jednak bĂŞdzie jakieÂś wkrĂŞcanie :x :x
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
igor19
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 21:20

Post autor: igor19 »

SÂłuchajcie to jest niezÂłe!!!!

Majewski wkrĂŞciÂł Leppera wysyÂłajÂąc na jego spotkanie swoich ludzi, ktĂłrzy dziwnie siĂŞ zachowywali, tanczyli i wyglupiali sie podczas podniosÂłego hymnu... <haha>

Szymon wkrĂŞciÂł teÂż Kalinowskiego. Kobitka z jego ekipy przedstawila sie ze jest z telewizji SMS, i pytala sie polityka z lornetka przy oczach co sadzi o krotkowzrocznosci. Potem biegla polem i krzyczala zeby przewodniczacy przewiozl ja na kombajnie.
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

i bardzo dobrze :-) zapowiada sie ciekawa mieszanka - takie prawdziwe show (tylko czy na to starczy czasu?! )

a czy ktos widzial reklamowke "Wybory rezydenckie" ? moze to ma jakis zwiazek z SMS?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

igor19 pisze:Szymon wkrĂŞciÂł teÂż Kalinowskiego. Kobitka z jego ekipy przedstawila sie ze jest z telewizji SMS, i pytala sie polityka z lornetka przy oczach co sadzi o krotkowzrocznosci. Potem biegla polem i krzyczala zeby przewodniczacy przewiozl ja na kombajnie.
:smiech: :smiech: szkoda Âże nie byÂło takich gagĂłw w "Mamy CiĂŞ" to by byÂło nawet ciekawie :P
Bartek pisze:(tylko czy na to starczy czasu?! )
program bêdzie trwa³ 1 h bez reklam 45 minyt gdzieœ 10 minut na te "gagi" reszte na aktualne wydarzenia, plotki i skanadale :D ale 22:05 do 23:05 to stanowczo za póŸna pora dla takiego serialu zamiast "Anio³ stró¿" o 21:30 powinien sie zaczynaÌ ten program a anio³a daÌ na inny dzieù :roll:
Bartek pisze:a czy ktos widzial reklamowke "Wybory rezydenckie" ? moze to ma jakis zwiazek z SMS?
ja widziaÂłem ale to jest zwiÂązane z superkinem ale nie wiem o co w tym chodzi :|
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Dared00

Post autor: Dared00 »

W Wyborach Rezydenckich na pewno bĂŞdzie chodziÂło, Âże bĂŞdzie siĂŞ gÂłosowaĂŚ, ktĂłry film ma lecieĂŚ w ten piÂątek, a ktĂłry w nastĂŞpny. To pewniak, ale nie caÂłkiem pewny :D.

No i to tyle.
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Ja bym chciaÂł Âżeby znowilli emisjĂŞ serialu "Gwiezdne Wrota"
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

na oficjalnej stronie TVN-u s¹ ju¿ 3 loga seriali(niania,magda m.,anio³ strĂł¿) oraz Szymon Majewski SHOW a tak¿e jest informacja o Teraz My! :D
ale jeszcze jest logo mamy ciê :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Fajnie to zrobili "Wybory Rezydenckie" wkrĂłtce w TVN ciekawe co to bêdzie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości