Nowa grafika na 10 urodziny

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

K@mil_K pisze:HejAktualna grafika ma ju| ok 3 lata, pojawila sie jak dobrze pamietam kiedy weszla 3 edycja Big Brothera i co roku na wiosne czy tez jesien czekam z nadzieja, ze pojawi sie juz nowa, choc ta podoba mi sie najbardziej z tych wszystkich co mialo TVN. Moze jednak w tym roku to sie juz zmioeni, przekonamy sie juz we wrzesniu, bo raczej nie chce mi sie czekac tych kilku lat do pelnej 10 TVN-u.
obecna grafika utrzymuje siĂŞ od 03.03.2002 roku czyli do wymiany o ile zajdzie taka na 10 urodziki bedzie miaÂła ok 5 lat sporo :roll: ale ja raczej wÂątpie aby w tym roku coÂś sie zmieniÂło ale miejmy nadziejĂŞ :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Awatar użytkownika
lisi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: czwartek 11 sie 2005, 15:16

Post autor: lisi »

... mogliby przynajmniej zrobic ja w kilku wersjach kolorowych, np. zamiast niebieskiego - czerwony - ladnie by sie z zoltym komponowal ;) ... a wracajac do tematu - najlepiejby bylo jakby coroku zmieniali grafike - w Polsce duzo jest talentow grafiki ktorzy za 1/3 zrobia niemniejszy wypas tylko chyba checi troche mniej ...
:: koorba rec. ::
Awatar użytkownika
mati
Początkujący
Początkujący
Posty: 57
Rejestracja: czwartek 21 lip 2005, 00:15
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Post autor: mati »

... mogliby przynajmniej zrobic ja w kilku wersjach kolorowych, np. zamiast niebieskiego - czerwony - ladnie by sie z zoltym komponowal ... a wracajac do tematu - najlepiejby bylo jakby coroku zmieniali grafike - w Polsce duzo jest talentow grafiki ktorzy za 1/3 zrobia niemniejszy wypas tylko chyba checi troche mniej ...
RzeczywiÂście fajnie by byÂło tylko Âżeby nie przesadzili :lol: Jakby grafike co roku robili to gdzieÂś pewnie napisali by Âże plagiatuja POLSZMAT.Oni w ciÂągu ostatnich 3 lat zmieniali grafike chyba 4 razy :!: :shock:
Liczą się tylko FAKTY.Codziennie o 19.00 w TVN
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

niech zrobiÂą grafikĂŞ bardzo dobrÂą ktĂłra sie nie znudzi szybko na pare lat a nie kiepskie i zmieniac je co rok na przykÂład :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

PrzydaÂła by sie rewolucja graficzna, coÂś nowego i innego niÂż to co teraz jest, bo jak dadzÂą coÂś podobnego to siĂŞ szybko znudzi.
Wróciłem!!
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

nowa grafika na 10 urodziny

Post autor: salladyn »

WejdŸcie sobie na stronê http://www.velvet.de potem w zak³adkê velvet.design a potem w rok 2003 i naciœnijcie e-city-redesign.Jak dla mnie to jedna z najlepszych grafik na œwiecie.Œwietnie podkreœla³by wielkomiejskoœÌ(chodzi mi o zawartoœÌ programow¹) stacji tvn.Ta grafika velvetu dla e-city jest po prostu rewelacyjna.Mogliby podobn¹ zrobiÌ dla tvn.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

fajna zamiast serduszek w przypadku TVN-u mogli by daÌ kó³eczka a wracaj¹c do tej oprawy bardzo mi sie podoba ona jak i oprawa muzyczna :roll: :D :D :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

zmiana grafiki na 10 urodziny

Post autor: salladyn »

Dokladnie o tym samym pomyœla³em(chodzi mi o te kó³ka),co do oprawy graficznej to œwietnie wspó³gra ona z muzyk¹ która z kolei nie zag³usza tej pierwszej.Grafika jest kolorowa ale nie tandetna i jest wykonana dla oprawy dziennej i nocnej.Co tu du¿o bêdê mówi³,jest rewelacyjna.

(wiem Âże za duÂżo uzywam sÂłowa "jest",od teraz bĂŞdĂŞ prĂłbowaÂł stosowaĂŚ elipsĂŞ :) )
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Zobaczcie na 2004 rok na Alrai - te¿ maj¹ niez³¹ grafikê, mi osobiscie podobaj¹ sie takie dynamiczne wst¹¿eczki i ludzie w oprawie. Wszystko jasne, optymistyczne i energetyczne :)
MAKEPOVERTYHISTORY
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

nowa grafika na 10 urodziny

Post autor: salladyn »

OsobiÂście grafik podobnych do tej co prezentuje alrai nie lubiĂŞ.JeÂśli jednak tvn miaÂłby siĂŞ na podobnÂą do takiej zdecydowac to wolaÂłbym Âżeby to byÂła grafika podobna do telecinco spain-redesign (rok 2001).Zwracam uwagĂŞ na genialny podkÂład muzyczny do Ăłw tÂła graficznego.Nic jednak rĂłwnaĂŚ siĂŞ nie moÂże z grafikÂą e-city :P
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

mi tez sie nie podobajÂą grafiki z ludzmi ta i np z rtl i vox one sÂą okropne :x
oa a telecinco jest nawet nawet :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

Oprawa z ludÂźmi ? -czemu nie!. Mnie siĂŞ podobajÂą takie. JuÂż dawny RTL7 coÂś prĂłbowaÂł - miaÂł jingiel z ÂładnÂą kobietÂą i drugi z taĂączÂącÂą parÂą chyba. CaÂłkiem fajnie to wyglÂądaÂło.
Anna Kalczyńska, Anita Werner, Beata Tadla, Justyna Pochanke - czołowa czwórka :D
Awatar użytkownika
mati
Początkujący
Początkujący
Posty: 57
Rejestracja: czwartek 21 lip 2005, 00:15
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Post autor: mati »

MoÂże mi ktoÂś pzypomnieĂŚ ktĂłra firma robiÂła grafike ydarzeniom POLSZMATU??Chodzi prawdopodobnie o tĂŞ firme.
Liczą się tylko FAKTY.Codziennie o 19.00 w TVN
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Niepamiêtam jaka firma...ale ta oprawa "Wydarzeù" jest straszna...ten œwiat co siê pokazuje w czo³ówce jest odra¿aj¹cy, coœ podobnego mo¿na zrobiÌ w paincie.
Wróciłem!!
Awatar użytkownika
mati
Początkujący
Początkujący
Posty: 57
Rejestracja: czwartek 21 lip 2005, 00:15
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Post autor: mati »

Tylko ta grafika to najtaĂąsza z mozliwych opcji w tej firmie i kosztowaÂła POLSZMAT nie wiecej jak 200 tys dol :twisted: .A tamta inwestycja ma byĂŚ warta 5 mln dolarĂłw :!: :D
Liczą się tylko FAKTY.Codziennie o 19.00 w TVN
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 0 gości