[TVN] Sopot Festival 2007

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Najlepszy wykonawca finału to:

Feel - "A gdy jest już ciemno"
11
30%
Emmanuel Moire - "Ca me fait du bien"
5
14%
Monrose - "Shame"
3
8%
September - "Cry for you"
6
16%
Thierry Amiel - "Coeur Sacré"
1
3%
Sophie Ellis Bextor - "Me and my imagination"
9
24%
The cloud room - "Hey Now Now"
2
5%
 
Liczba głosów: 37

cris
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: niedziela 21 sie 2005, 10:32

amfiteatr

Post autor: cris »

OglÂądajÂąc wczoraj w Faktach relacje z Sopotu zauwaÂżyÂłem ze do produkcji dÂźwiĂŞku na koncercie bĂŞdzie uzyta konsoleta cyfrowa DiGiCo model - chyba D5.

czy jest szansa aby dowiedzieÌ siê wiêcej szczegó³ów na temat technicznej realizacji Festiwalu ?
Ostatnio zmieniony środa 31 sie 2005, 10:40 przez cris, łącznie zmieniany 1 raz.
igor19
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 21:20

Post autor: igor19 »

A sÂłyszeliÂście to...?:)
http://www.brit.fanfilled.com/Mandaryna.mp3

Mandaryna ,live...:))
Ciekawy jestem autentycznoÂści tego nagrania...;-)
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

Najlepsze jest to ze w sobotê, gdy bedzie trwa³ Festiwal, nasza ukochana reprezentacja bedzie graÌ mecz z austri¹. I oto kibice i fani muzyki maj¹ dylemat co wybrac? ( w sobote spiewaÌ bed¹ najwieksze gwiadzy). Ja osobiscie wybiore Festiwal, gdyz akurat w sobote bedzie spiewa³ Haskell :D :D ....pewnie bede póŸniej meczu za³owac..no ale cóz siódmego bedzie nastpeny :D
....w świecie Faktów....
bethi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: czwartek 25 sie 2005, 15:32

Post autor: bethi »

http://unicity.pl/szydell/Mandaryna.mp3
nie wiem czy to to samo, ale na pewno warto posluchac... i sie przekonac, ze mandaryna to beztalencie jakich malo i ze to niedopuszczalne zeby na festiwalu piosenki wystepowal ktos, kto kompletnie nie potrafi spiewac, to jakas paranoja!!!

co do finalowej szostki, zaskoczeniem jest dla mnie awans Piaska i brak Goyi :(

a wracajac do sprawy Mandaryny, owszem jest wymog spiewania na zywo, ale pewnie mandaryna bedzie miala chorek, ktory zaspiewa za nia, a ona tylko bedzie ruszac ustami przy maxymalnie sciszonym mikrofonie.. wszystko jest do zrobienia, potrzebne tylko pieniadze, ktorych jej nie brakuje :/
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

emi pisze:Najlepsze jest to ze w sobotĂŞ, gdy bedzie trwaÂł Festiwal, nasza ukochana reprezentacja bedzie graĂŚ mecz z austriÂą. I oto kibice i fani muzyki majÂą dylemat co wybrac?
To rzeczywiÂście moÂże byĂŚ problem. Ja jednak wybieram mecz. :D Mecze reprezentacji i WisÂły, a takÂże niektĂłre nocne filmy na TVP2 to jedyne programy, ktĂłre oglÂądam w Publicznej. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Awatar użytkownika
_FuX_
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: czwartek 25 sie 2005, 22:52
Lokalizacja: Leszno
Kontakt:

Co do MP3!!

Post autor: _FuX_ »

hahahaha......
Takiego falszu to ja jeszcze w zyciu nie slyszalem. POSLUCHAJCIE TEGO MP3 :!: :!: :!: :lol: :D :lol: :D :lol: :D
Jak zaspiewa identycznie w Sopocie to bedzie naprawde bardzo zabawnie... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
P.S.
Gdy ktos to nagrywal, ona chyba wczesniej cos brala..... (posluchajcie jak mowi!)
bethi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: czwartek 25 sie 2005, 15:32

Post autor: bethi »

z tego co wiem.. to byla pijana i to ostro [sciana]
Macka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: czwartek 25 sie 2005, 13:29

Post autor: Macka »

Mandaryna nie ¿a³uje sobie alkoholu :/ ale jak ktoœ s³ysza³ mp3 to zadaje pytanie do komisji Kto wybra³/nominowa³ j¹ do 10 :?: w konkursach wokalnych powinni byæ ludzie, ktĂłrzy potrafi¹ œpiewaæ a nie robiæ niez³e show i sa popularni ... je¿eli Mandaryna dostanie S³owika Publicznoœci to bêdzie œwiadczy³o o "extra" :mad: gustach PolakĂłw :/ szkoda gadaæ

niech wygra ta osoba/zespĂł³ ktĂłry na to zas³u¿y³ muzycznie :!:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

zgadzam siê pewnie siê zg³osi³o wiele bardziej profesjonalnych piosenkarzy,piosenkarek,zespo³Ăłw chêtnie bym zobaczy³ kto jeszcze mog³ walczyæ o s³owiki :]
Ostatnio zmieniony wtorek 30 sie 2005, 17:59 przez pawell, łącznie zmieniany 1 raz.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Macka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: czwartek 25 sie 2005, 13:29

Post autor: Macka »

zespĂł³ Coma, Bracia Cugowscy, HEY, T.LOVE, Brodka, Zalewski, Jopek, Kayah... mo¿na wyjmieniaæ i wymienaæ dobrych wokalistĂłw,wokalistki i zespo³y ... nie wiem jakie by³y kryteria, co decydowa³o o nominacji do 10 - w kazdym b¹dŸ razie wiadomo, ¿e nie ma teraz konkursĂłw/festiwali gdzie wygrywa muzyka sama w sobie :( Sama nagroda Eski dla najlepszej wokalistki roku (Mandaryna) to pora¿ka. Ja wiem, ¿e dzisiaj oprĂłcz muzyki i wokalu liczy siê show, ale show niech bedzie na koncertach bo lepiej sie ogl¹da, ale konkurs muzyczno-wokalny to konkurs, a nie tylko przykrywka do extra show :/ Ÿle siê dzieje w Polskiej muzyce :/ Ÿle
bethi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: czwartek 25 sie 2005, 15:32

Post autor: bethi »

Macka, zle sie dzieje i to juz od dawna :(
niestety mimo, ze mandaryna jest ewidentna pomylka na naszym rynku, wystawiana jest do takich konkursow wokalnych jak Festiwal w Sopocie, ktory ma wieloletnia tradycje i na ktorego scenie stawali najwspanialsi muzycy w naszym kraju, a teraz to beztalencie... brak slow, nie rozumiem jak komisja mogla w ogole ja dopuscic :( na pewno Wisniewski zaplacil fortune za jej udzial w tym przedsiewzieciu.

http://unicity.pl/szydell/Mandaryna.mp3 :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

press.pl pisze:Pierwszy odcinek nowego programu telewizji TVN "Dzieñ dobry" zostanie nadany na ¿ywo z festiwalowego Sopotu.
W najbli¿sz¹ sobotê audycjê poprowadz¹ Kinga Rusin i Marcin Meller. Relacje zza kulis Opery Leœnej, w ktĂłrej odbywa siê Sopot Festival 2005, przeka¿¹ Magda Mo³ek i Olivier Janiak.
no fajnie siê zapowiada trzeba bêdzie obej¿eæ :p na http://www.press.pl/news/pokaz_site.php?id=2963 jest zdjêcie ze studia programu bardzo fajnie to wyglada :D :D
wiem ¿e to nie temat o DDT ale napisa³em tutaj poniewa¿ jest szczegĂł³ zwi¹zany z SF2005 mĂłg³bym napisaæ to w podforum nowoœci programowe TVN lub jesienna ramĂłwka TVN ale tam s¹ ostatnie moje posty ale jeszzce nie mine³o 48 h wiêc tu to napisa³em
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Awatar użytkownika
_FuX_
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: czwartek 25 sie 2005, 22:52
Lokalizacja: Leszno
Kontakt:

odp:

Post autor: _FuX_ »

Choc ja ostatnio wstaje o 10:30, to w sobote i niedziele chyba zrobie wyjatek... i wstane o 8:30 z dwoch wzgledow:
-zobaczyc Sopot Festival od kuchni
-obejrzec nowy poranny program na TVN'ie i dodac im troche ogladalnosci;D
no i moze takze z ciakawosci...... :twisted: :twisted:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

podczas serialu Na WspĂłlnej pojawi³o sie prawym gĂłrnym rogu logo festivalu a pod nim napisane pi¹tek,sobota,niedzieal 19:30 i sie pochwili zmieni³o w logo TVN :D :D :D fajnie to wyglada³o i wygl¹da bo sie to pojawia w ka¿dym programie ju¿ :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Macka pisze:zespĂł³ Coma, Bracia Cugowscy, HEY, T.LOVE, Brodka, Zalewski, Jopek, Kayah
Ja bym g³osowa³ na ZespĂł³ Coma, Braci, JopkĂłwn¹
Co byœcie powiedzieli ¿eby g³osowanie by³o podzielone na 3 etapy:
w pierwszym byœmy wybieerali piosenki zg³oszone do konkursu ( te¿ 10),
w drugim i trzecim tak samo jak dziœ.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości