Największe porażki TVN?

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Moja anglistka powiedzia³a nam na lekcji, ¿e nie ogl¹da "Co z t¹ Polsk¹" Tomasza Lisa, bo pamiêta podobno jak¹œ debatê homoseksualiœci vs. ksiê¿a i mówi³a, ¿e notorycznie broni³ ksiê¿y. Mo¿e po prostu homofob, a nie.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Macie osobny temat "Co z tÂą PolskÂą Tomasza Lisa" i tam o tym rozmawiajcie. ProszĂŞ... :?
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

kamuii pisze: 6. Szczuka... totalne nieporozumienie osoba ktĂłra nie ma pojêcia o dykcji prowadzi teleturniej ... bardzo zabawne.

Kazia Szczuka to osi¹gnêcie TVN, z
reszto gdyby tak, to czemu po przesuniêciu jej teleturnieju na 20 potem na 17 powrĂłt i teraz znĂł po 20 bêdzie :wink:
Owszem, ¿e przy obecnje widowni TVNu ktĂłra za pare lat zrĂłwna siê z plebsem POLSATu to program wysokich lotĂłw i NiektĂłrzy mog¹ nie rozumieæ i Kazi i tego o czym jest w tym teleturnieju. Poza tym, ¿e Kazia obudzi³a w Polsce burze, swoj¹ wyrazistoœci¹, to tak¿e dziêki niej w 2Najwiêkszej w Polsce teleziwzji komercyjnej ma miejsce program o ksi¹¿kach. Obudzi³a ona te¿ w kobietach to ¿e s¹ kobietami, nie tylko tymi 'kurami domowymi' ale te¿ kobietami. Cieszy mnie, ¿e teleturniej przez ni¹ prowadzony ma kolejna edycje.....I wierzcie mi, TVN d³ugo z Kazi nie zrezygnuje i nie raz jeszcze Nas widzĂłw zaskoczy :D
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
samm
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: niedziela 28 sie 2005, 13:00

Post autor: samm »

kamuii napisa³/a
[quote]Poczekaj W³och czyli
I edycja zwyciêzca ca³oœci lap top zwyciezca odcinka badziewie i 300 z³ a reszta te¿ ??? to gzie sprawiedliwosæ ?
II edycja zwyciezca odcinka laptop :? dobrze myœle ?[/quote]

Jeszcze raz! Zwyciêzcy kolejnych odcinkĂłw w pierwszej edycji dostali - po wygraniu swojego odcinka - plastikowy postumencik, a za udzia³ w finale ka¿dy 2 s³oiki Nutelli. Zwyciêzca fina³u dosta³ komputery dla swojej szko³y i wycieczkê dla siebie. 300z³ nikt nie ogl¹da³ na oczy i ja te¿ nie! Sama tam by³am i jeden odcinek zwyciê¿y³am. Ciekawe, od kogo W³och dosta³ 300z³. Niech da adres to chêtnie siê o to zwrĂłcê do kogoœ z TVNu.
samm
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: niedziela 28 sie 2005, 13:00

Post autor: samm »

[quote="w³och"]Tak siê sk³ada, ¿ê by³em jedynym z nich, ktĂłry nie potrzebowa³ dwĂłch prĂłb i nie czyta³ z kartki. Nie piszê tego po raz pierwszy i nie blefujê. SprawdŸ sobie temat "Forumowicze ile mamy lat", a siê przekonasz.[/quote]


W³och, moim zdaniem chyba nie by³eœ w dzieciakach z klas¹, przynajmniej nie w pierwszej edycji. Wielu z nas pamiêta³o jak siê nazywa i wielu nie czyta³o z kartki. Strasznie siê facet przechwalasz i zmyœlasz. Mo¿e w³aœnie za takie przechwa³ko zmyœlanki dosta³eœ od kogoœ te 300z³.? A jeœli je dosta³eœ to napisz dok³adnie, kto je ci wrêczy³. Chêtnie napiszê ¿eby wobec tego mnie i moim kole¿ankom i kolegom z I edycji tez da³, bo dlaczego tylko Ty masz byæ taki wyrĂł¿niony?
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

300 z³otych by³o nagrod¹ nieoficjaln¹, gdy¿ Ÿle wyliczyli koszty przyjazdu i wszystko dosta³o siê mnie :P. W rzeczywistoœci koszty, to tylko 15% tej sumy. Pewn¹ nagrod¹ by³ te¿ pobyt w hotelu Witek. Tam to ludzie na prawdê nie znaj¹ umiejêtnoœci ze szko³y podstawowej. I na dyplomach pope³niaj¹ b³êdy ortograficzne. Pewn¹ nagrod¹ by³ te¿ pobyt w hotelu Witek za friko. W ogĂłle ca³y przyjazd do TVN by³ jakby nagrod¹ (przynajmniej dla mnie).
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości