TVN Style

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:: Kamil pisze:czemu nie.. zrzutkĂŞ robimy i nadajemy :D interes siĂŞ pewnie rozkrĂŞci po tym to z samych dochodĂłw ze strony uda siĂŞ zakupiĂŚ czas :]
no to zróbcie zrzutkê na reklamê do TVN-u tam bardzo wczeœnie rano i póŸno w nocy te¿ ceny reklamy nie przekraczaj¹ 1000z³ bo na reklame w prime-time to trzeba by by³o d³³³³ugo zbieraÌ :roll: :lol:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

To najpierw samÂą reklamĂŞ nagrajcie. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
pio
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 16 sie 2005, 13:28

tvn style i program motoryzacyjny

Post autor: pio »

czesc witam wszyskich
Mam pytanko co sadzicie o programie motoryzacyjnym ktory pojawil sie ostatnio w tvn style ? zastanawiam sie czy to nie jest przesada!! Owszem jest to troszke inne spojrzenie na motoryzacje, ale czy kobiety beda to ogladac !!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

mogÂłas to pytanie zadaĂŚ w temacie TVN Style a nie otwieraĂŚ nowy temat :/
raczej to nie jest przesada bo ten program dla kobiet moÂże byĂŚ ciekawy no i pewnie oglÂąda go troche kobiet...moÂże.....nie wiem :roll:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Niemniej jednak mĂłgÂłby byĂŚ nadawany w TVN Turbo. Warto dodaĂŚ, Âże jest jeszcze jeden program motoryzacyjny, ktĂłrego w TVN Turbo nie ma - "Na osi" TVN7.
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

Jest juz dostepna ramĂłwka TVN Style na pierwsze dni wrzeÂśnia, w ktĂłrej pojawiÂło siĂŞ kilka nowoÂści.
-Codziennie w godzinach porannych widaĂŚ pozycje "WF" wiĂŞc prawdopodobnie jest to jakis program z ĂŚwiczeniami ;)
-Programy kulinarne: Nigella gryzie, Polska od kuchni (ciekawe nazwy) ;)
dodatkowo w TVN Style "Pascal" z g³ównego TVN.
- Programy medyczne: A mama teÂż lekarz, oraz "Zdrowie" z TVN24
- magazyn Styl z TVN24, program Fashion File
- a takÂże programy PrzeglÂądarka, PaÂłac Kultury, Na ekranie i na planie

OprĂłcz tego oczywiÂście dotychczasowe pozycje TVN Style: Miasto kobiet, Klub mÂłodej mamy, ÂŚwiat wedÂług..., Paris Paris, No to piĂŞknie, Autostrada, Seks i Âżycie, Zielone drzwi, Co za tydzieĂą, DzieciĂąstwo - prawda i mity, Musisz to mieĂŚ.
Nie widze jednak w nowej ramĂłce programĂłw Gwizady bez cenzury i WnĂŞtrza w stylach.

W kaÂżdym razie caÂłkiem sporo nowoÂści. W koĂącu od miesiÂąca TVN Style jest juz pÂłatny :)


ÂźrĂłdÂło: http://www.cyfraplus.pl/cgi-bin/cyfra/ramowka.pl
Anna Kalczyńska, Anita Werner, Beata Tadla, Justyna Pochanke - czołowa czwórka :D
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

arti pisze: W koĂącu od miesiÂąca TVN Style jest juz pÂłatny :)
w koùcu wci¹¿ nie ma np m.in w sieci kablowej Vectra TV.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

w nowej ramówce TVN Style bêdzie równie¿ inna nowoœÌ- "Magda M.-na planie" czyli kulisy serialu
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

O to moÂże byc ciekawe:):) WreÂście poznamy kulisy powstawania serialu TVN:):)
Wróciłem!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

kolejne szczegó³y jesiennych zmian w TVN Style: :D
medialink.pl pisze:Od wrzeœnia program "Miasto kobiet" w TVN Style, w zmienionej formie, poprowadz¹ Marzena Rogalska i Paulina M³ynarska. Stanie siê ju¿ nie tylko miastem kobiet, ale i mê¿czyzn. Program bêdzie forum dyskusyjnym, w czasie którego zaprezentowane zostan¹ ró¿ne punkty widzenia.
- Dyskutujemy, rozmawiamy z kobietami i z mĂŞÂżczyznami na wiele tematĂłw: o Âżyciu, o relacjach damsko - mĂŞskich, o psychologii, o rodzinie, o pracy, o pasjach - informuje TVN Style.
Beata Sadowska, do niedawna wspó³prowadz¹ca "Miasto Kobiet", od wrzeœnia, jak ju¿ informowaliœmy, pojawi siê w nowym programie "Pa³ac Kultury".
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Osiem nowoÂści programowych zaproponuje w jesiennej ramĂłwce TVN Style. Modyfikacji ulegnie najwaÂżniejszy program stacji - "Miasto Kobiet".

Dotychczas premiery "Miasta Kobiet" nadawane by³y w dni powszednie o godz. 21. Teraz pojawi¹ siê w sobotê (trzy wydania) i w niedzielê (dwa). Program potrwa 90 minut. Jego sta³ym elementem bêdzie "Mêski punkt widzenia". - Wzorem pism dla kobiet tak¿e i u nas chcemy pokazaÌ odbiorcom, którymi s¹ g³ównie kobiety, co o nich myœl¹ mê¿czyŸni. Jakie zdanie maj¹ na kobiece tematy. Wiemy, ¿e to interesuje panie - mówi Anna Sawa.


A ja siĂŞ pytam kiedy kanaÂł zagoÂści w ofercie choĂŚby tv kablowej Vectra :!: Musze zbadaĂŚ rynek tv kablowej w Wawie bym tam chociaÂż mĂłgÂł ogladaĂŚ :wink:



Innymi nowymi programami w ramówce TVN Style s¹: "Ona, czyli ja" (autorski program Joanny Brodzik), "Polska od kuchni" i "Nigella gryzie" (oba kulinarne), "A mama te¿ lekarz..." (propozycja dla kobiet w ci¹¿y i rodziców maj¹cych ma³e dzieci, prowadzona przez lekarza), "W-F" (poranny aerobik), "Magda M. - na planie" (kulisy powstawania nowego serialu TVN-u "Magda M.") oraz "Przegl¹darka" (informacje ze œwiata show-biznesu).
ÂżrĂłdÂło:
http://www.press.pl
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

no TVN Style jest nowa belka i jest nowy wystrĂłj studia programu Klub M³odej Mamy :roll: dziœ se to zauwa¿y³em
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

dziœ zauwa¿y³em ze jest zmiana grafiki TVN Style (teraz ³adnie wyglada :) )oraz troche loga znak TVN jest szary :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

Za mn¹ parê odcinkĂłw odmienionego Miasta Kobiet i muszê przyznaæ, ¿e s¹ to zmiany na lepsze. Po pierwsze nowe studio, dobrze ¿e ktoœ pomyœla³ o zamianie koloru bia³ego na czerwieñ, pomarañcz i odcienie tych¿e. Koniec bia³ej ascezy! Dobrze, ¿e pojawi³a siê Paulina M³ynarska, ktĂłra zast¹pi³a Beatê Sadowsk¹ i t¹ drug¹ pani¹ ( niestety nie wiem jak siê nazywa ). Pani M³ynarska dobrze uzupe³nia siê z Marzen¹ Rogalsk¹ ( jest fantastyczna ). Rzeczywiœcie Miasto Kobiet jest tak jak zapowiadali twĂłrcy TVN Style wizytĂłwk¹ stacji. Pogadanki Paw³a Olbrycha te¿ s¹ ok.
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

Poczytaj opinie o nowym Mieœcie Kobiet np na forum Gazety.pl - tam wiêkszoœæ s¹dzi ca³kiem inaczej :)
Sam przyznam, ze nowe studio jest tragiczne.
Anna Kalczyńska, Anita Werner, Beata Tadla, Justyna Pochanke - czołowa czwórka :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości