[TVN] Teraz my

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

[TVN] Teraz my

Post autor: pawell »

pozwolilem sobie zalozyc juz temat o tym programie choc premiera dopiero o 22:30 dzis jak pewnie kazdy wie bedzie debata Jana Rokity i Jaroslawa Kaczynskiego wiemy juz jak bedzie wygladac logo:
Obrazek oraz w dzisiejszych faktach byl podglad studia na oficjalnej stronie rowniez sa zamieszczone 2 inne zdjecia:
Obrazek oraz Obrazek
sam program zapowiada sie ciekawie ale dlaczego tak pozno moglby byc gdzies wczesniej moze np zamiast NO w srode dac ten program o 20:10 ale chyba jednak ta pora niesprzyja programowi publicystycznemu wiec mogli by dac go byle jakiego dnia o tej porze co byl kiedys najsztub pyta :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Dzisiaj w porze "Najs³abszego ogniwa" jest po¿eracz ogl¹dalnoœc w postaci "M jak mi³oœæ". Jeœli chcemy ju¿ zabraæ jedno NO i przenieœæ Teraz My to w grê powinien wchodziæ czwartek. Wtedy ogniwo mamy od poneidzia³ku do œrody. I to by³by dobry pomys³.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

no i wlasnie Marcinie o ta pore mi chodzilo przeciez ja bym nigdy nie dal ani nie zaproponowal aby ten program byl w czasie nadawania mjm bo wiem ze jest skazany na ok 1 mln widzow
marcin_k
Początkujący
Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: środa 16 cze 2004, 11:23
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Post autor: marcin_k »

Program bardzo mi sie podobal pod wzgledem tresci jak i estetyki. Bardzo œwietna muzyka no i prowadzacy tezswietni. Wydaje mi sie ze Mrozowski i Sekielski o wiele lepiej wypadli w tym programie anizeli w Przeswietleniu moim zdaniem program jest bardzo dobrze zrobiony tyle tylko ze jest za krotki.
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

no wlasnie. Program jest bardzo dobry, ale w³asnie zbyt krotki. Dawno ju¿ nie by³o tak nienudnego programu. Zauwazylem to po uplynieciu dzis czasu: 15 min minelo mi w ok.2 a to oznacza dla mnie ze program interesuje...
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Kiepsko im to dziœ wysz³o pod wzglêdem merytorycznym, moim zdaniem. Jakoœ tak Rokitê odsuneli na bok i poœwiêcili program Kaczyñskiemu :? -->
Tasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Tasiu »

Jak zwykle jestem w opozycji. Program totalnie mi siê nie podoba³, prowadz¹cy co prawda nie pokazywali swojej prawicowej stronnicoœci, jak w "Co Z Tym Lisem ??", ale tak: pokazywanie kubkĂłw Solidnoœci, i mĂłwienie o wyrywaniu siê Cimoszewicza to mi przypomina³o materia³ Majewskiego o wannie Tuska. Myœla³em ju¿, ¿e na koniec materia³u pojawi siê Majewski w swoim stroju i walnie jakis tekœcik o krojeniu ludzi itp. Ten materia³ o krojeniu torta to dziœ numer 2 w rĂł¿nych wiadomoœciach. Po co powtarzaæ to po raz n-ty ?? Zapowiadano debatê, a by³ to koncert wzajemniej adoracji ludzi, ktĂłrzy 2 miechy po wyborach siê pobij¹, a teraz, aby wzmocniæ swe poparcie prĂłbuj¹ siê przypodobaæ i mĂłwi¹ jak to jest ok i super, jak to siê bêd¹ wzajemnie b³agaæ o wstawiennictwo wzajemne w rz¹dzie. Czasem prowadz¹cy mĂłwili, ¿e to bêdzie s³aba koalicja, i to by³ powĂłd by jeszcze raz powtĂłrzyæ, ¿e s¹ zgodni, ze siê lubi¹ itp, itp. Ja ju¿ wolê Lisa, przynajmnej coœ porozmawia z tymi ludŸmi, i chocia¿ przerywa wypowiedzi to sam koniec programu jakoœ taki jakby zamykaj¹cy dyskusjê, a tutaj, musimy koñczyæ, mo¿ecie sobie gadaæ, a my i tak zejdziemy z wizji za wszelk¹ cenê, choæbyœcie byli w polowie zdania. S³abo to wysz³o, mo¿e to kwestia d³ugoœci. A muzyka ? Tylko przeszkadza³a, nie budowa³a klimatu. S³abo wysz³o , slabo, pierwsze 10 minut programu jakby by³o z SMS.
"Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz..." - Safona
-------------
www.korek.end.pl
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

A tak: jest w tym troche prawdy. Chociaz w sumie to kaczynski mowi wolno a Rokita speeduje :P :lol:
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Program mi siê podoba, bardzo podobny do "Co z t¹ Polsk¹?" tylko, ¿e leprzy prowazd¹cy":P

Podoba³o mi siê jak Rokita powiedzia³ na koñcu "Dziêkuje, ¿e by³em goœciem w wywiadzie z Kaczyñskim" czy coœ w tym stylu!! Kaczyñski faktycznie strasznie dyu¿o mĂłwi³!! Po tym programie jestem podbudowany w kwestii POPiS. Ta koalicja chyba jednak siê uda, osobiœcie mam nadzieje, ¿e premierem bedzie Rokita a Kaczyñski weœmie ministerstwo sprawiedliwoœci:):)

Napewno bêde oglada³ nastempny program!!
Wróciłem!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

program jest bardzo fajny ale za krotki i za pozno ledwo wczoraj wytrzymalem do konca programu :)
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Bardzo fajny program, jak to moja babka mĂłwi "i do Âśmichu" :P
Ostatnio zmieniony czwartek 15 wrz 2005, 20:55 przez chandler, łącznie zmieniany 1 raz.
Tasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Tasiu »

Mi tam siê nie podoba³, a wypowiedŸ, ¿e to przekonuje was do POPiSu jest naprawde kompromituj¹ce dla autora. Przecie¿ przez ca³y program oni udawali, ¿e siê uœmiechaj¹, ¿e siê lubi¹, chc¹ jako pogodzeni partnerzy zyskaÌ punkty, miesi¹c po wyborach siê rozleci to coœ. Tylko udaj¹ przyjació³ a jeszcze ktoœ w to wierzy :(. Jedyny plus, ¿e redaktorzy czasem probowali ich z tej wzajemniej adoracji wytr¹ciÌ, ale oni dalej to samo, ¿e siê lubi¹, ¿e sobie poradz¹, ¿e siê mo¿e jeszcze kochaj¹ zaraz wyjdzie.
"Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz..." - Safona
-------------
www.korek.end.pl
Kamio
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: środa 10 sie 2005, 23:20
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Post autor: Kamio »

Mi nie podobaÂł siĂŞ poczÂątek programu styl podobny do Majewski Show. Kiedy pojawiÂł sie KaczyĂąski i Rokita juÂż byÂło lepiej ale ja i tak wolaÂłem PrzeÂświetlenie :?
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Zdecydowanie wolĂŞ "PrzeÂświetlenie" !! Ten program jest jakiÂś dziwny :? Ani ciekawy, ani z takÂą werwÂą i tempem jak "PrzeÂświetlenie". Nic wielkiego :? Program jakich wiele obecnie w telewizji. Jak dla mnie nieudana zamiana programowa :?
ZIMA
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Ja tez bym wolaÂł gdyby po "Faktach" od ponioedziaÂłu do piÂątku puszczaĂŚ "PrzeÂświetlenie"!! Ale niestety to juz nierealne:(
Wróciłem!!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość