TVN Gra

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

ten kanal mial byc juz na poczatku wrezesnia i co nie ma go a ta date pewnie tez by mogli przesunac ale chyba tak nie bedzie skoro prezes juz potwierdzil ze TVN Gra rusza 3 pazdziernika to pewnie nie klamie :D
P.S. ciekawe jaka bedzie oprawa graficzna :p :roll:
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Znany juÂż logo
Obrazek
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

chandler pisze:Znany juÂż logo
Obrazek
Logo juz znamy od ponad miesiaca :D Moze mniej albo wiecej.
kamrat
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: piątek 15 kwie 2005, 02:37

Post autor: kamrat »

Ostatnio zmieniony czwartek 13 paź 2005, 00:05 przez kamrat, łącznie zmieniany 1 raz.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ja tu widze 24 kwiatki,a o ramowce TVN Gra jest napisane gdzies wczesniej.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Przed chwila na TVN byla reklama informujaca o tym ze 3 pazdziernika startuje TVN Gra :D To nowosc bo jak startowal kanal TVN Style to nie bylo reklamy informujacej o starcie :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

pawell pisze:Przed chwila na TVN byla reklama informujaca o tym ze 3 pazdziernika startuje TVN Gra :D To nowosc bo jak startowal kanal TVN Style to nie bylo reklamy informujacej o starcie :)
jak to nie byÂło :?: a to malowane oko :?: :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:: Kamil pisze:jak to nie byÂło :?: a to malowane oko :?: :D
Tak pamietam ta, ale ona reklamowala TVN Style juz po starcie (TVN Style wystartowala 1 sierpnia a ta rekalmy z okiem byly chyba we wrzesniu)mi chodzi o reklame ktora nas informuje ze jakis kanal wystartuje jakiegos dnia i miesiaca, wiem ze przed startem TVN24 tez byly takie a przed startem TVN Style nie widzialem jej. :D No a teraz reklamuja start TVN Gra :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

tvn.tivi.pl jako pierwszy przedstawia program TVN Gra ==>> http://www.tvn.tivi.pl/tvngra.php
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Program zapowiada siĂŞ ciekawie - widaĂŚ z niego, Âże na TVN-ie zostanÂą "wykrĂŞĂŚ numer" :( ( szkoda miaÂłem nadziejĂŞ, Âże ten teleturniej zniknie z anteny TVN kosztem pojawienia siĂŞ "DDTVN" takÂże w tygodniu :) )oraz i tu siĂŞ ciesze "Gra o Raj"-oba te teleturnieje bĂŞdÂą chyba rĂłwnoczeÂśnie na TVNGRA i TVN.To z porannej ramĂłwki, natomiast "o dziwo" NajsÂłabsze Ogniwo nie bĂŞdzie (przynajmniej narazie) w TVNGRA wogĂłle :? To jest dziwne wg mnie skoro ta stacja ma byĂŚ darmowa i ogĂłlniedostĂŞpna. I na koniec - mam nadziejĂŞ, Âże nie wszystkie teleturnieje na TVNGRA nie bĂŞdÂą w stylu "WykrĂŞĂŚ Numer" bo w przeciwnym razie ich kariera moÂże byĂŚ krĂłtka !! A przecieÂż nie o to chodzi :wink:
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

TVN_FAN pisze:Program zapowiada siĂŞ ciekawie - widaĂŚ z niego, Âże na TVN-ie zostanÂą "wykrĂŞĂŚ numer" :( ( szkoda miaÂłem nadziejĂŞ, Âże ten teleturniej zniknie z anteny TVN kosztem pojawienia siĂŞ "DDTVN" takÂże w tygodniu :) )
DDTVN moze sie pojawi kiedys w tygodniu moze na wiosne 2006 no ale o pojawieniu sie od poniedzialku do piatku decyduje rowniez ogladalnosc ktorej my nie znamy niestety moze ma gdzies z pol miliona ale pewnie moglo by byc lepiej gdyby ten program byl bardziej promowany przez TVN bo teraz w ogole nie ma reklam tego fajnego programu :D
TVN_FAN pisze:oraz i tu siĂŞ ciesze "Gra o Raj"-oba te teleturnieje bĂŞdÂą chyba rĂłwnoczeÂśnie na TVNGRA i TVN.
na to sie chyba zanosi :roll: no ale jednak moim zdaniem na TVN Gra w tym czasie powinny byc inne teleturnieje
TVN_FAN pisze:To z porannej ramĂłwki, natomiast "o dziwo" NajsÂłabsze Ogniwo nie bĂŞdzie (przynajmniej narazie) w TVNGRA wogĂłle :? To jest dziwne wg mnie skoro ta stacja ma byĂŚ darmowa i ogĂłlniedostĂŞpna.
na TVN Gra jak widac w programie beda tylkoteleturnieje interaktywne czyli typu gaj o raj, wykrec numer, salon gier no ale ja jeszcze mam taka nadzieje ze z czasem na tym kanale pojawia sie takie teleturnieje typu NO czy milionerzy
TVN_FAN pisze:I na koniec - mam nadziejĂŞ, Âże nie wszystkie teleturnieje na TVNGRA nie bĂŞdÂą w stylu "WykrĂŞĂŚ Numer"
ja tez mam taka nadzieje ze beda tego poziomu i takiego jak kiedys tele gra ale sie i tak boje ze moga byc tez debilne poniewaz pewnego razu na TVN7 rano przypadkiem zauwazylem teleturniej mania grania to byl 50 odcinek ale taki debilny ze szok jakies balony byly jacys ludzie nimi wymachiwali takrze oni krzyczeli no i prowadzacy rowniez krzyczal i sie tak mylil ze normalnie mnie... tego sie poprostu nie dalo ogladac i jak tak Bedzie na TVN Gra no to bedzie klapa :)
tyle z mojej strony :wink:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Grzesioo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 368
Rejestracja: wtorek 31 sie 2004, 19:56
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Grzesioo »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

No nieÂźle !!! Grzesio skÂąd masz te capsy ??
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

Czyli ca³y dzieù jedno i to samo tylko pod ró¿nymi postaciami.... :? :roll:

Tylko miejsce na transponderach i w kablĂłwkach to bĂŞdzie zajmowaÂło...
Anna Kalczyńska, Anita Werner, Beata Tadla, Justyna Pochanke - czołowa czwórka :D
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

CoÂś mi siĂŞ wydaje, Âże TVNGra to bĂŞdzie niestety niewypaÂł.
Wróciłem!!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości