Tomasz Lis

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

Dziêki za wczorajsze uciszenie "pana przewodnicz¹cego" zdaniem "pan by³ we wtorek". Chocia¿ faktem jest, ¿e kampania jest zdominowana przez PO i PiS. A teraz z innej beczki, dlaczego Lis przesun¹³ swój program z 21:50 na 22:20? To nie jest dobry pomys³. Pó³ godziny póŸniej zabierze mu chyba jakiœ odsetek widzów, nie myœla³ o tym?
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

A moÂże zostaÂło przeniesieone z powodu kiepskiej ogladalnoÂści.
Wróciłem!!
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Wczorajszy program merytorycznie mi siê podoba³. Ciekawa, odwa¿na dyskusja, dwa przeciwstawne stanowiska :D Co do prowadz¹cego to có¿...odnios³em wra¿enie, ¿e nie panowa³ nad wydarzeniami w programie :wink: ale to tylko moje zdanie :wink:

A co do zmiany na 22:20 - te¿ uwa¿am, ze jest to poroniony pomys³ - sztandarowy(chyba???!!! :wink: :wink: :D :D ) publicystyczny program Polsatu - przeniesiony na godzinê o której wiêkszoœÌ ju¿ spi bo albo idzie rano do szko³y, albo do pracy (wiêc nie s¹dzê, ¿eby przeniesienie na tê godzinê mia³o poprawiÌ ogl¹dalnoœÌ - wrêcz przeciwnie) !! Dziwna politylka TV Polsat...No ale to ju¿ ich problem :D :D :D :wink: :wink: :wink:
ZIMA
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

Dyrektor programowy stacji przeniĂłsÂł swĂłj wÂłasny program z powodu niskiej oglÂądalnoÂści?
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

A w ostatnim newsie na stronie zdjĂŞcie duÂżego Liska nad maÂłym Rymanem z "WydarzeĂą". :D

http://www.tvn.tivi.pl/
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Debata prezydencka Tusk-KaczyĂąski, ktĂłra siĂŞ wÂłaÂśnie u Lisa zakoĂączyÂła byÂła mizernym widowiskiem. :? Kiepski prowadzÂący, gÂłupia zasada ÂświateÂłek :? majÂąca niby ograniczaĂŚ wypowiedzi kandydatĂłw do 1 minuty (to ja siĂŞ pytam od czego jest prowadzÂący w takim programie ?? ?? ?? ??)
a i g³ówni bohaterowie jakby siê nie przyk³adali do wypowiedzi. Nie wiem-nie jest to napewno obiektywna opinia bo Lisa nie cierpiê :( - ale zupe³nie te debaty do gustu mi nie przypadaj¹, pewnie przez prowadz¹cego.
I napewno nie byÂła to pierwsza powyborcza debata kandydatĂłw !!
ZIMA
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Mnie tam siĂŞ podobaÂło moze bez polotu za to merytorycznie dobre :)
ÂŚwiateÂłaka - kretyĂąskie... tymbardziej ze i tak gadali ile chcieli...

Wyobra¿am sobie wsciek³oœÌ LISKA na myœl o tym jak Styœka podkrad³a mu debate :D:D
Android <3
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Mnie tam siĂŞ podobaÂło moze bez polotu za to merytorycznie dobre
ÂŚwiateÂłaka - kretyĂąskie... tymbardziej ze i tak gadali ile chcieli...
Zgadza siĂŞ. Merytoryka ok, reszta klapa :!: OglÂądaÂłam program gdzieÂś od poÂłowy i jak pierwszy raz zobaczyÂłam te ÂświateÂłka, to pomyÂślaÂłam, ze sprzĂŞt im siada :lol:
Wyobra¿am sobie wsciek³oœÌ LISKA na myœl o tym jak Styœka podkrad³a mu debate
I dobrze, bo Lis ostatnio mnie wkurza :evil: , co nie znaczy, Âże juÂż nie jest genialnym dziennikarzem :D
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
tomu19
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 26 wrz 2005, 22:08

Post autor: tomu19 »

wy byÂście pewnie chcieli piĂŞkne studio, ÂświetnÂą grafikĂŞ za to rozmowa obu kandydatĂłw schodzi na dalszy plan
a pomysÂł ze ÂświateÂłkami byÂł dobry, bo dziĂŞki temu rozmowa siĂŞ nie rozÂłaziÂła i byÂła bardziej konkretna
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Tomasz Lis jest najseksowniejszym Polakiem a o to pozostali najseksowniejsi Polacy:
1. Tomasz Lis (39 l.)
2. Piotr Walter (38 l.)
3. Andrzej "Piasek" Piaseczny (34 l.)
4. Dariusz Dudek (30 l.)
5. Jerzy Dudek (32 l.)
6. Krzysztof Ziemiec (38 l.)
7. PaweÂł MaÂłaszyĂąski (29 l.)
8. Andrzej Chyra (41 l.)
9. Tomasz Kot (28 l.)
10. Robert Kozyra (37 l.)
11. Ryszard Krauze (48 l.)
12. Sebastian Karpiel-BuÂłecka (29 l.).
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek[/code][img]
Android <3
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

bosheee Walter na 2gim :roll:
czy decydowa³o w tej ankiecie babki z kó³ka niewidomych :D
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Obrazek

Obrazek

Wczoraj - i nie tylko wczoraj - Tomasz Lis komentowa³ w "Wydarzeniach" przebieg kampanii prezydenckiej. By³o znów to, co kiedyœ... Bardzo m¹dre i trafne spostrze¿enia i prognozy na przysz³oœÌ + ta dykcja, mimika, gestkulacja. :D Ech... nagra³em sobie. :D

Walter kiedyÂś powiedziaÂł, Âże Tomasz Lis jest w stanie wmĂłwiĂŚ sali peÂłnej ludzi, ze 2+2=5 i oni mu uwierzÂą. MiaÂł racjĂŞ.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

ÂŁukasz pisze:Wczoraj - i nie tylko wczoraj - Tomasz Lis komentowaÂł w "Wydarzeniach" przebieg kampanii prezydenckiej
TeÂż ÂśledzĂŞ pojawienia siĂŞ Lisa jako "niezaleÂżnego" komentatora tv Polsat i strasznie mnie to irytuje. Przez to tracÂą wiarygodnoÂśc i Wydarzenia i Lis, jako szef inforamacji. Ciekawe jak to wyglÂąda jak przygotowuja program? moÂże tak:

Smoktunowicz: Tomek mamy dziurê w Wydarzeniach, trzeba wcisn¹Ì jakiœ materia³, ale go nie ma ratuj.. mo¿e przyjdziesz i coœ powiesz? Tak z 5 minut, nie wiêcej.

Albo tak:

Lis do Smoktunowicz: To moÂże ja przyjdĂŞ i coÂś powiem? Wydarzenia bĂŞdÂą dynamiczniejsze. PrzypomnĂŞ siĂŞ widzom, ratingi nam pĂłjdÂą do gĂłry, no i bĂŞdzie z nas taka Âładna parka na wizji.


Patrzcie przy Lisie nawet laptop siĂŞ zamyka :evil2:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Czêsto przytaczam przyk³ady z w³oskiej telewizji, bo we W³oszech spêdzam wiele czasu, wiêc pozwolê sobie i tym razem. :D We w³oskim Telegiornale na Canale 5 (najbardziej renomowanym i najchêtniej ogl¹danym dzienniku w kraju) takie komentarze od szefa dzia³u informacji zdarzaj¹ siê bardzo czêsto. Tylko, ¿e rzadko dotycz¹ spraw politycznych, bo w³oska telewizja omija polityków szerokim ³ukiem i zostawia ten temat niezale¿nym gazetom. Np. podczas ataków terrorystycznych w Londynie w g³ównym wydaniu dziennika pojawi³ siê stary, siwy dziadziu (szef informacji) i zacz¹³ mówiÌ, ¿e wszyscy W³osi powinni solidaryzowaÌ siê z Brytyjczykami. Po meczu o puchar Ligii Mistrzów (Juventus - Liverpool) te¿ komentowa³ grê w³oskiej dru¿yny. Komentarz nie jest niczym z³ym. Przysz³o takie coœ do nas z zachodu i dziennik chyba jest przez to ciekawszy, a i czêsto mo¿na poznaÌ jak¹œ ciekaw¹ opiniê. Przecie¿ Lis komentuj¹c kampaniê nie ujawnia swoich pogl¹dów, tylko analizuje, stara siê przewidzieÌ...
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości