TVN Style

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

mi tez sie to nowe studio nie podoba jest brzydkie to dawne bylo o wiele lepsze mozna by do tamtego wprowadzic pare nowosci i by bylo lepiej :D
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

No wiêc nie jestem wiêkszoœci¹ :lol: . Czy forum Gazety jest bardziej opiniotwĂłrcze ni¿ nasze tutaj? Co to za argument, ze na forum Gazety myœl¹ inaczej?
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

To nie by³ zaden argument z mojej strony. Poda³em gazete.pl tylko za przyk³ad, gdyz iloœæ negatywnych tam opinii a¿ mnie przerazi³a :D
Anna Kalczyńska, Anita Werner, Beata Tadla, Justyna Pochanke - czołowa czwórka :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dobrze ze na http://www.tvnstyle.pl dali program bo do tej pory musialem sie troche nameczyc aby zobaczyc o ktorej godzinie bedzie program ktory chce zobaczyc :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Cos dla pan :D :D :
medialink.pl pisze: Na antenie TVN Style od wrzeÂśnia do listopada emitowana jest "SzkoÂła MakijaÂżu Chanel". W 12-stu kilkominutowych odcinkach wizaÂżystka Chanel - Urszula Adamiak przedstawia tajniki makijaÂżu, demakijaÂżu oraz korekty. KaÂżdy odcinek poÂświĂŞcony jest doskonaleniu sztuki upiĂŞkszania. KaÂżdy odcinek jest emitowany w paÂśmie programu " No to pieknie", ktĂłry w caÂłoÂści poÂświĂŞcony jest pielĂŞgnacji ciaÂła i urodzie.

Program produkowany jest przez TVN Style przy udziale firmy Chanel.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
versacecom
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: środa 05 paź 2005, 10:46

Post autor: versacecom »

witam. mam do was pytanie. kto jÂą wykonuje i jaki tytuÂł nosi piosenka puszczana podczas rozpoczĂŞcia programu Ona czyli ja
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

press.pl pisze:TVN Style, kanaÂł tematyczny TVN SA, wprowadziÂł do ramĂłwki trzy nowe programy: "PokĂłj z widokiem", "Miejski ogrodnik" oraz zapowiadany wczeÂśniej "Ona, czyli ja" z prowadzÂącÂą JoannÂą Brodzik.

"PokĂłj z widokiem" (soboty o godz. 9.30) prowadzi Lena Szwed-StruÂżyĂąska, dekoratorka wnĂŞtrz i scenograf. Program trwa 30 minut, prezentowane sÂą w nim sposoby dekorowania i urzÂądzania pomieszczeĂą.
"Miejski ogrodnik" to brytyjski program, w ktĂłrym ogrodnik i architekt przestrzeni Matt James pokazuje, jak z ohydnych i zaniedbanych przydomowych ogrĂłdkĂłw zrobiĂŚ takie, ktĂłre bĂŞdÂą piĂŞkne i miÂłe dla oka. Program trwa 30 minut, emisjĂŞ przewidziano w soboty o godz. 11.30.
Kolejna nowoœÌ w TVN Style to autorska audycja Joanny Brodzik "Ona, czyli ja". Aktorka pokazuje w niej techniki samodoskonalenia siê (soboty, godz. 21).
TVN Style dociera do 3,5 mln gospodarstw domowych.
Mnie najbardziej zaciekawil fakt ze TVN Style dociera do 3,5 mln gospodarstw domowych w Polsce :roll: to ciekawe do ilu docieral ten kanal przed zakodowaniem :?: :roll:
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

pawell pisze:TVN Style dociera do 3,5 mln gospodarstw domowych. Mnie najbardziej zaciekawil fakt ze TVN Style dociera do 3,5 mln gospodarstw domowych w Polsce :roll: to ciekawe do ilu docieral ten kanal przed zakodowaniem :?: :roll:
ciekawe jak to policzono, do tylu to po 4 latach dociera TVN24
do mnie STYLE nie dociera i martwi mnie ten fakt wyjÂątkowo :roll:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Jak ja to zrobilem ze nie zauwazylem artykolu o gwiezdzie TVN Style - Iwonie Radziszewskiej ktory jest na prawie dwoch stronach :roll: :
Fakt pisze:Basen ratuje ja przed wozkiem.
Niewiele brakowalo by Iwona Radziszewska piekna szefowa staji TVN Style, zostala kaleka. Popularna dziennikarka tak zaniedbala swoj chory kregoslup, ze teraz wiekszosc czasu spedza na cwiczeniach rehabilitacyjnych i na basenie. To cena, jaka musiala zaplacic za to, ze bezgranicznie oddala sie pracy.
Kilka tygodni temu Iwona Radziszewska zniknela z ekranow i przestla prowadzic program w TVN Style. Naatychmiast pojawily sie plotki, ze lada moment przestanie takze szefowac stacji, bo jej maz Piotr przeszedl z TVN do telewizji publicznej. Ale prawda okazala sie o wiele grozniejsza niz niecne plotki. Iwona musiala odstawic wszystkie obowiazki na bok, by zajc sie swoim kregoslupem.
- Jesli teraz bym sie za to nie zabrala, grozilby mi wozek inwalidzki - mowi na dziennikarka.
Kregoslup Iwony Radziszewskiej zaczol szwankowac po wypadku samochodowym, ktoremu ulegla. Nie przejela sie wtedy, ale zaniedbany uraz dal o sobie znac w ubieglum roku i okazalo sie, ze konieczna jest operacja. Niestety choroba Radziszewskiej zbiegla sie w czasie ze startem TVN Style, ktorej miala szefowac. To byla dla niej wielka szansa i wyzwanie.
- Poddalam sie operacji 2 lipca 2004, ale do pracy wrucilam juz po osmiu sniach - mowi Radziszewska. - Wrucilam w gorsecie, ktory zdejmowalam na czas ngrywania programow. prowadzilam ich wtedy kilka.
Taka terapia nie pomogla schorowanemu kreguslupowi. Iwona wytrzymala jeszcze rok, ale bylo coraz gorzej. Kazdy ruch sprawial jej nieznosny bol. Stalo sie jasne - trzeba wrucic do lekarza. To co Iwona uslyszala w gabinecie, brzmiala gorzej, niz mogla sie tego spodziewac.
- Lekarz powiedzial, za pewnego ranka moge poprostu nie wstac - wspomina Iwona.
Wtedy postanowila ostro wziac sie za siebie. Wziela miesieczne zwolnienie i teraz czesciej mozna ja spotykac w gabinetach masazu i na basenie niz w telewizyjnym studiu.
Lekarze zalecili jej dlugie cykle delikatnych masazy i powolnych cwiczen, duzo plywania. To ma wzmocnic miesnie wokol kregoslupa i odciazyc go.
- Bo kregoslup mam jak grzechotka - mowi dziennikarka. Iwona Radziszewska karnie dostosowuje sie do zalecen lekarzy i dzieki temu czuje sie coraz lepiej. Okazalo sie, ze juz miesiac cwiczen wystarczy, by mogla odczuc efekty. Nie zrezygnowala jednak calkowicie z pracy.
- Pracuje przez mail i telefon, ktory dzwoni podczas moich codziennych cwiczen, masazy i wtedy gdy plywam - przyznaje szefowa TVN Style. - Odpowidam w przerwach. W tym roku udalo sie w TVN Style wprowadzic kilka swietnych, nowych programow - dodaje z duma w glosie.
Iwona Radziszewska juz wie, ze nie warto poswiecac zdrowia dla pracy. Cale szczescie, ze ta prawda w pore do niej dotarla.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Du¿o prawdy w tym artyklue, choÌ w dzisiejszych czasach, jak c¿³owiek jest m³ody, ma mnósteo pomys³ów a przy tym talent, to szkoda to traciÌ. Z wiêksz¹ radoœci¹ jeszcze moge pochwaliÌ moj¹ kablówke tj. TK VECTRA, bo zamierza w najbli¿szym czasie wprowadziÌ kana³ TVN Style ( po ponad roku od powstania :roll: ).
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dzis zauwazylem maly szczegol na ekranie TVN Style tzn. - logo TVN Style zmienilo rog z lewego dolnego na prawy gorny. :) :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Biuro reklamy TVN Style pisze:W listopadzie na antenie TVN Style pojawi³y siê dwie nowoœci. Pierwsza z nich to produkcja amerykaùska pt. "Skandaliœci Showbiznesu". Jest to pierwszy z cyklu magazynów z serii "101 naj". Autorzy programu tworz¹ ranking wydarzeù, które wstrz¹snê³y œwiatem amerykaùskiego przemys³u rozrywkowego. Jak daleko mog¹ posun¹Ì siê gwiazdy by zwróciÌ na siebie uwagê publicznoœci?
Druga nowoœÌ to "Druga twarz" czyli magazyn, w którym bohaterowie programu w ci¹gu miesi¹ca ucz¹ siê kompletnie nowego zawodu. Po czterech tygodniach przystêpuj¹ do egzaminu, w którym podlegaj¹ ocenie fachowców, którzy nie wiedz¹, ¿e spoœród kilku egzaminowanych osób, jedna jeszcze miesi¹c wczeœniej nie mia³a pojêcia o danym zawodzie. Program jest produkcj¹ polsk¹ i pokazywany by³ ju¿ w telewizji tvn.
Eh jedna powtorka ktora byla na TVN-ie :/ , ale jednak bede czekal, az bedzie taki odcinek tego programu gdzie pewien pan uczyl sie dziennikarstwa. :P Mam nadzieje, ze to dadza bo tam jeszcze byl Tomasz Lis, ktory tlumaczyl temu panowi rozne tam rzeczy zwiazane z dziennikarstwem. Tak jak kazdy dziennikarz zaczynal od reportera pamietam ze robil tam jakis material, ale juz nie pamietam na jaki temat. :P :D
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

pawell pisze:Dzis zauwazylem maly szczegol na ekranie TVN Style tzn. - logo TVN Style zmienilo rog z lewego dolnego na prawy gorny. :) :)
niestety
choĂŚ nie miaÂłem okazji oglÂądaĂŚ jak logo byÂło w poprzedniej pozycji
to ta obecna jest nieznoÂśna
apeluje o powrĂłt do poprzedniej
to jakby wspó³gra³o z grafik¹ no i by³o w rogu w którym jest logo TVN24
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

mac pisze:Za mnÂą parĂŞ odcinkĂłw odmienionego Miasta Kobiet i muszĂŞ przyznaĂŚ, Âże sÂą to zmiany na lepsze. Po pierwsze nowe studio, dobrze Âże ktoÂś pomyÂślaÂł o zamianie koloru biaÂłego na czerwieĂą, pomaraĂącz i odcienie tychÂże. Koniec biaÂłej ascezy! Dobrze, Âże pojawiÂła siĂŞ Paulina MÂłynarska, ktĂłra zastÂąpiÂła BeatĂŞ SadowskÂą i tÂą drugÂą paniÂą ( niestety nie wiem jak siĂŞ nazywa ). Pani MÂłynarska dobrze uzupeÂłnia siĂŞ z MarzenÂą RogalskÂą ( jest fantastyczna ).

ja wolaÂłbym biaÂły wystrĂłj studia
a Pani MÂłynarska ma niewyraÂżny jakiÂś wyraz twarzy, jakby ktoÂś jÂą skrzywdziÂł, duÂży plus za swobodne posÂługiwanie siĂŞ jĂŞzykiem francuskim, ale wolaÂłbym na jej miejscu Beate SadowskÂą, ktĂłrÂą teraz tak maÂło na antenie TVNStyle.
PS. ta Pani MÂłynarska jest cĂłrÂą P.MÂłynarskiej z TVP?
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

tobi pisze:PS. ta Pani MÂłynarska jest cĂłrÂą P.MÂłynarskiej z TVP?
Ups... to pani MÂłynarskiej z TVP dodaÂłeÂś parĂŞ latek :wink: SÂą siostrami, Agata jest chyba starsza.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości