Justyna Pochanke

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Adam Pochanke-?-
Justyna Pochanke
Adam Pieczyùski-m¹¿

NiedÂługo nazywaĂŚ siĂŞ bĂŞdzie program FAMILIA 24 codziennie o 21 :roll:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Andrzej Pochanke jest bratem Justny Pochanke. :D Tworzy parĂŞ z MartÂą KuligowskÂą. :D
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

bratem
a zatem
Anna JĂŞdrzejowska( prezenterka wciskana wszĂŞdzie i promowana na hama, w ostatnim okresie mniej) i Grzegorz JĂŞdrzejowski ( prpducent FaktĂłw TVN)
Justyna Pochanke( wiadomo) i m¹¿ Adam Pieczyùski ( szef Faktów, wczeœnije odpowiadajacy te¿ za TVN24)
Marta Kuligowska i Adam Pochanke...ciekawe czy Marta zmieni w przyszÂłoÂści nazwisko
sorry, ale mi to siĂŞ nie podoba, fuj :dobani:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

jutro debata prezydencka i Âświetni prowadzÂący :mrgreen:
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

O tak, jutro debata :D I BoguÂś bardzo Âładnie zaprosiÂł nas w imieniu Justyny Pochanke, i swoim wÂłasnym :D a jaki zadowlony byÂł....hehe

Bardzo dobrze zde beda razem prowadziĂŚ. W sumie to ten tydzien bĂŞda mieĂŚ cieÂżki, najpierw debata potem wybory...ale StyÂśka da sobie radĂŞ. :D
....w świecie Faktów....
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Tak !! Koniec tego tygodnia zapowiada siĂŞ dla Justyny gorÂąco !! DziÂś Magazyn...jutro Debata no i w niedzielĂŞ WieczĂłr Wyborczy a juÂż w poniedziaÂłek Fakty pewnie :D Ale ta idealna wrĂŞcz dziennikarka - wierzĂŞ w to - poradzi sobie z tym jak zwykle piĂŞknie !!
W Magazynie jak zwykle zadziornie, zaczepnie i dociekliwie :wink:
"dobra"; " to by³a z³oœliwoœÌ" to tylko dwa wybrane cytaty z rozmowy w studiu z Panami Olechowskim i Bugajem.
Debata...có¿...bêdzie napewno o wiele lepsza pod ka¿dym wzglêdem ni¿ ta w "Co z t¹ Polsk¹" u Lisa.
Para Pochanke+Rymanowski to gwarantujÂą !!
No a Fakty to wiadomo :D

No i dziÂś zauwaÂżyÂłem dziÂś na twarzy Justyny teÂż jakiÂś taki figlarny uÂśmieszek :) Brawo i za to :D

ps.
Justyna jest rewelacyjna !! JakÂże piĂŞknie poradziÂła sobie w drugiej czĂŞÂści programu w rozmowie z pÂłk Polko i red.Jachowiczem na temat sprawy Magdalenki !! :P Jeszcze raz brawo dla Justynki za "poskromienie" tych dwĂłch mĂŞÂżczyzn :wink: PiĂŞkne to byÂło :D
Ostatnio zmieniony środa 05 paź 2005, 22:04 przez TVN_FAN, łącznie zmieniany 1 raz.
ZIMA
kamrat
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: piątek 15 kwie 2005, 02:37

Post autor: kamrat »

Ostatnio zmieniony czwartek 13 paź 2005, 00:09 przez kamrat, łącznie zmieniany 1 raz.
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

kamrat pisze:Adam Pochanke?
Andrzej Pochanke
To w koùcu kto jest kto? Bo sie ju¿ pogubi³êm.

DziÂś w napisach nie byÂło juÂż Andrzeja P.
Pewnie sie przestraszyÂł :lol: .
Marcin pisze:Andrzej Pochanke jest bratem Justny Pochanke. :D Tworzy parĂŞ z MartÂą KuligowskÂą. :D
No i wszystko jasne :D a Adam to m¹¿ Justyny i nie nazywa siê Pochanke a Pieczyùski.
ZIMA
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

TVN_FAN pisze: W Magazynie jak zwykle zadziornie, zaczepnie i dociekliwie
Justyna dziÂś byÂła jak rozpĂŞdzpony tir na autostradzie.:ciezar: Tak trzymaĂŚ.
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Wczoraj trezba przyznaĂŚ, Âże byÂła Âświetna, a dzsiaj zmiecie z autostrady Tuska i KaczyĂąskiego, to bĂŞdzie coÂś Styska i Ryman...bĂŞdzie siĂŞ dziaÂło kupie popkorn i kole :lol:
Wróciłem!!
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Kowal pisze:kupie popkorn i kole :lol:
Nie kupuj, nie bêdziesz mia³ nawet czasu, ¿eby jeœÌ :)
Mam nadziejĂŞ, Âże Kaczor i Donald nie zrobiÂą tego samego, co wczoraj Morozowi zrobili SÂłomka&Pyszko&Stan :ninja:
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

no to co oni zrobili, niechciaÂłem w to uwierzyc jak to zobaczyÂłem. Nie ja sÂądze, Âże bĂŞdzie super!! Widac po prowadzÂących!!
Wróciłem!!
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

¯eby tylko Justyna nie da³a siê za bardzo ponieœÌ emocjom :wink: to ma szansê poprowadziÌ bardzo rzeczow¹ debatê. Poza tym Ryman bêdzie czuwa³ i sobie poradz¹ w razie gdyby goœcie nie chcieli mówiÌ i im na kaczych nogach ze studia wyszli :wink:
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Nie oni chyba wiedz¹, ¿e gdyby wyszli to napewno by nieprzyspozyli sobie sympatyków. Ja jestem pewien, ¿e Justyna i Ryman sobie bardzo dobrze poradz¹ a debata siê uda i pomo¿e niektórym podj¹Ì decyzje na kogo g³osowaÌ.
Wróciłem!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

terraX pisze:Mam nadziejĂŞ, Âże Kaczor i Donald nie zrobiÂą tego samego, co wczoraj Morozowi zrobili SÂłomka&Pyszko&Stan :ninja:
jesli chodzi tobie o ich wyjscie to Pyszko zostal do konca tylko Slomka & Stan wyszli ( :lol: ) ale jestem pewnien na 100% ze nie wyjda :)
Dobrze ze dzis bedziemy mogli obserwolac niesamowita Styske przez ok 1 godzine :P bedza w tym studiu co byly rozmowy liderow partii i 2 kandydatow na prezydenta a prowadzacy jak i uczestnicy debaty beda stac :roll:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Radzik1993 i 12 gości