Andrzej Morozowski i Tomasz Sekielski

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

no wÂłaÂśnie zauwaÂżyÂłem Âże ostatnio nie byÂło Âżadnych twoich nowych postĂłw :roll:
luckyman
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: czwartek 06 paź 2005, 09:38

Wybory 2005

Post autor: luckyman »

Witam.
OglÂądaÂłem wczoraj (5.10.05) program "Wybory 2005" i muszĂŞ powiedzieĂŚ , Âże chamstwo i niekompetencja red.Morozowskiego powaliÂły mnie.
Zawsze wydawaÂło mi siĂŞ , Âże jak siĂŞ zadaje pytanie to naleÂży interlokutorowi pozwoliĂŚ na odpowiedÂż.Niestety w tym programie tego nie byÂło.
Morozowski w sposĂłb chamski i bezczelny przerywaÂł kaÂżdÂą rozpoczĂŞtÂą wypowiedÂź, kaÂżdemu z uczestnikĂłw pseudodyskusji.
Morozowski przerĂłsÂł w niekompetencji samego siebie.
To nie jest dziennikarz do prowadzenie tego typu programĂłw.
PÂłakaĂŚ siĂŞ chce.Podobny styl prezentuje Miecugow w swoim autorskim programie.Ci Panowie to sÂą zdecydowanie dwie nietrafione inwestycje TVN.
Nie bĂŞdĂŞ wiĂŞcej ogladaÂł tych programĂłw
NOT building
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 17:54
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Wybory 2005

Post autor: NOT building »

Jacy kandydaci, taki doĂą stosunek dzienniarza. ÂŻe teÂż takim komicznym postaciom jak Jan Pyszko w ogĂłle nie wstyd kandydowaĂŚ, skoro nie umie nawet po polsku mĂłwiĂŚ. JuÂż pani Natasza z Kazachstanu, ktĂłra pracuje na stadionie X-lecia od roku, lepiej mĂłwi po polsku.

Na Onecie sÂą streamy z tego "opuszczenia studia".
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Re: Wybory 2005

Post autor: zadra »

NOT building pisze:Jacy kandydaci, taki doĂą stosunek dzienniarza.
ciekawa koncepcja! :shock: bo mi siĂŞ wydawaÂło, Âże wszystkim nalezy siĂŞ rĂłwne traktrowanie :!:
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
NOT building
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 17:54
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Wybory 2005

Post autor: NOT building »

zadra pisze:bo mi siĂŞ wydawaÂło, Âże wszystkim nalezy siĂŞ rĂłwne traktrowanie :!:
Wszystkim powa¿nym kandydatom. A nie ³azikom-przyb³êdom, którzy przyjechali do Polski tylko na wybory. Oni s¹ niepowa¿nymi hochsztaplerami - po co wiêc ich traktowaÌ powa¿nie?
luckyman
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: czwartek 06 paź 2005, 09:38

Wybory 2005

Post autor: luckyman »

Mnie teÂż siĂŞ tak wydaje , Âże jeÂśli siĂŞ kogos zaprasza do dyskusji to trzeba mu umoÂżliwiĂŚ przedstawienie swojej opini bez wzglĂŞdu na to kim jest ten czÂłowiek, albo siĂŞ kogoÂś nie zaprasza i jest po sprawie.
TroszkĂŞ kultury dziennikarza a nie byÂłoby tak przykrego wraÂżenia.
A ocena drugiego czÂłowieka jest ocenÂą wyjÂątkowo subiektywnÂą
jak to miaÂło miejsce w ocenie Ziobry przez Millera "jest Pan zerem" to kim jest w takim razie Miller po tym swoim Wieczorowym Uniwersytecie Robotniczym?
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Re: Wybory 2005

Post autor: terraX »

NOT building pisze:Wszystkim powaÂżnym kandydatom.
Skrajne uproszczenie i niedemokratyczne w dodatku.
NOT building pisze:A nie ³azikom-przyb³êdom, którzy przyjechali do Polski tylko na wybory. Oni s¹ niepowa¿nymi hochsztaplerami - po co wiêc ich traktowaÌ powa¿nie?
Jasne, Âże sÂą niepowaÂżnymi kandydatami i to pokaÂża wybory, ale przecieÂż chodzi nam o co innego. Moroz wyraziÂł w tym progr stosunek wiĂŞkszoÂści z nas do Pyszki&Co (i swĂłj przy okazji). Tego robiĂŚ nie powinien, bo nie zjawiÂł siĂŞ w studiu jako jeden z nas tylko jako dziennikarz, a wiadomo, jaka jest rola dziennikarza.
Odnosi³ siê arogancko i lekcewa¿¹co do goœci, to siê nie ma co dziwiÌ, ¿e im siê nie chcialo z nim gadaÌ :)
luckyman pisze:Wieczorowym Uniwersytecie Robotniczym
Dobre, dobre

:lol:
NOT building
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 17:54
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Wybory 2005

Post autor: NOT building »

terraX pisze: Jasne, Âże sÂą niepowaÂżnymi kandydatami i to pokaÂża wybory, ale przecieÂż chodzi nam o co innego. Moroz wyraziÂł w tym progr stosunek wiĂŞkszoÂści z nas do Pyszki&Co (i swĂłj przy okazji). Tego robiĂŚ nie powinien, bo nie zjawiÂł siĂŞ w studiu jako jeden z nas tylko jako dziennikarz, a wiadomo, jaka jest rola dziennikarza.
NiektĂłre programy w TV sÂą specjalnie robione po to, Âżeby oÂśmieszyĂŚ goÂścia (np. Frytka w programie Cejrowskiego). I takie prawo ma prywatna telewizja, bo nie ma obowiÂązku ani zapraszaĂŚ kogokolwiek, ani zapraszaĂŚ wszystkich kandydatĂłw i traktowaĂŚ ich jednakowo.

Dla mnie nawet gdyby Pyszko czy inny TymiĂąski miaÂł 20% poparcia, to i tak pozostaÂłby dla mnie niepowaÂżnym pseudokandydatem. I teÂż byÂłbym za oÂśmieszeniem go. WiĂŞc tu akurat plus dla Moroziaka, Âże udaÂło mu siĂŞ oÂśmieszyĂŚ pseudokandydatĂłw. Bo prawdziwy kandydat na prezydenta nie moÂże baĂŚ siĂŞ pytaĂą albo niewygodnych pytaĂą unikaĂŚ.
luckyman
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: czwartek 06 paź 2005, 09:38

Post autor: luckyman »

Mnie chodzi o coÂś innego.Poprostu, zdawaÂł pytanie i przerywaÂł temu ktĂłry na to pytanie zaczynaÂł odpowiadaĂŚ i to mi siĂŞ nie podoba.Ja nie oceniam kandydatĂłw czy sa wartoÂściowi czy nie, jacy sa pokazujÂą sondaÂże mnie chodzi o kulturĂŞ prowadzenia programu.Jest tyle programĂłw , tylu prowadzÂących ale takiego sposobu prowadzenia audycji , Âżeby pytanemu nie pozwoliĂŚ na ÂżadnÂą odpowiedÂź to jeszcze nie widziaÂłem
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

luckyman pisze:Witam.
OglÂądaÂłem wczoraj (5.10.05) program "Wybory 2005" i muszĂŞ powiedzieĂŚ , Âże chamstwo i niekompetencja red.Morozowskiego powaliÂły mnie.
Zawsze wydawaÂło mi siĂŞ , Âże jak siĂŞ zadaje pytanie to naleÂży interlokutorowi pozwoliĂŚ na odpowiedÂż. Niestety w tym programie tego nie byÂło.
Morozowski w sposĂłb chamski i bezczelny przerywaÂł kaÂżdÂą rozpoczĂŞtÂą wypowiedÂź, kaÂżdemu z uczestnikĂłw pseudodyskusji.
Morozowski przerĂłsÂł w niekompetencji samego siebie.
To nie jest dziennikarz do prowadzenie tego typu programĂłw.
PÂłakaĂŚ siĂŞ chce.Podobny styl prezentuje Miecugow w swoim autorskim programie.Ci Panowie to sÂą zdecydowanie dwie nietrafione inwestycje TVN.
Nie bĂŞdĂŞ wiĂŞcej ogladaÂł tych programĂłw

luckyman pisze:Mnie chodzi o coÂś innego.Poprostu, zdawaÂł pytanie i przerywaÂł temu ktĂłry na to pytanie zaczynaÂł odpowiadaĂŚ i to mi siĂŞ nie podoba. Ja nie oceniam kandydatĂłw czy sa wartoÂściowi czy nie, jacy sa pokazujÂą sondaÂże mnie chodzi o kulturĂŞ prowadzenia programu. Jest tyle programĂłw , tylu prowadzÂących ale takiego sposobu prowadzenia audycji , Âżeby pytanemu nie pozwoliĂŚ na ÂżadnÂą odpowiedÂź to jeszcze nie widziaÂłem

Mnie ciekawi co teraz stanie siĂŞ z Andrzejem Morozo.
Od dawna dostrzega³êm w Panach Morozowski i Sekeielski ¿e przez swe do¶wiadczenie jakby padli na laurach, stali siê gwiazdami, panu redaktorowi Morozowskeimu urós³ brzuch od bogactwa i sta³ siê marionetk± firmuj±c± programy TVN24, a czasami jako ¿e robiony on by³ na gwiazde wpuszczany by³ do livów do Faktów G£ÓWNYCH 19.
Owszem, nie byÂł on miÂły, ale nie to leÂży w jego zadaniach, jednak wielokrotnie nie byÂł aÂż tak dziennnikarskim dziennikarzem jak w tym programie. MoÂżna by tu zarzuciĂŚ mu Âże w rozmowach z Tuskiem byÂł Âłagodniejszy, a w programie z 'kandydatami' ( tymi kandydatami) nie.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dzis rowniez w faktach byl urywek programu Wybory 2005 kiedy Slomka & Stan wyszli ze studia :D :D
Szamil
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: sobota 15 paź 2005, 18:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Szamil »

Dla mnie i Sekieslki i Morozowski to dobrzy dziennikarze a ich programy oglÂądÂą siĂŞ doskonale, bo one nigdy nie bywajÂą nudne.
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Obrazek

teraz wyglÂąda chyba lepiej :wink:
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Seki i Morozo w MIEÂŚCIE KOBIET na TVN Style
pon-niedz
9.30
14.00
22.00
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Slynny duet TVN - Tomasz Sekielski z Andrzejem Morozowskim wystapia 26 grudnia w programie "Sznsa na sukces". Oprocz nich z TVN bedzie rowniez Kazimiera Szczuka i inni dziennikarze. Moze jeszcze ktos z TVN... Zobaczymy... :D

A w "Super Expresie" na stronie 5 "Moher pod mlotek" kto kupi ten kapelusz, wesprze chore dzieci
Tomasz Sekielski i Andrzej Morozowski postanowili podarowac moherowy kapelusz premierowi, ale sie nie udalo. Teraz ty mozesz byc jego wlascicielem. Wiecej w SE. :wink:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości