Justyna Pochanke

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

pawell pisze:jesli chodzi tobie o ich wyjscie to Pyszko zostal do konca tylko Slomka & Stan wyszli
Racja, racja, Pyszko zostaÂł do koĂąca (pewnie z racji wieku,chyba byÂł z nich najstarszy i moÂże byÂło mu ciĂŞÂżko wstaĂŚ :evil2: )
A w tej debacie oczywiÂście nikt nie wyjdzie, to byÂłaby klĂŞska dla kandydata. Poza tym,zauwaÂżyÂłam, Âże politycy lubiÂą rozmawiaĂŚ z Pochanke, nawet jeÂśli im przerywa.
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

Morozowski przesadziÂł trochĂŞ, ale kandydaci na prezydenta wychodzÂą ze studia ? ... Âśmiechu warte :lol:

Justynko, pokaÂż panu Mrozowskiemu jak nie dopuÂścic by goÂście wyszli podczas rozmowy :)

do moderatora: tak, nie mogĂŞ sie doczekaĂŚ, masz racje, troche przesadzam ale ... ostatniej debaty nie mogÂłem oglÂądaĂŚ, nie miaÂłem tej przyjemnoÂści
Ostatnio zmieniony czwartek 06 paź 2005, 21:02 przez pochanke - fan, łącznie zmieniany 4 razy.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Off Topic: Pochanke poprowadzi³a ju¿ debatê Tusk-Kaczyùœki pó³tora tygodnia temu, wiêc nie wiem, czemu akurat dzisiaj siê tak "podniecacie". Wybacznie, ale powtazrzane po raz 257 raz teksty, ¿e czekasz niecierpliwie drogi Fanie Pochanke nic nie wnosz¹ do tematy.
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Zdecydowanie zgadzam siĂŞ z Marcinem. Wiadomo przecieÂż czego moÂżemy siĂŞ spodziewaĂŚ po Justynie. No i ta debata, ktĂłra miaÂła miejsce 25 wrzeÂśnia w Studiu Wyborczym to byÂł tylko wstĂŞp do tego co wÂłaÂśnie siĂŞ dzieje :D .
W tej debacie sprzed 11 dni kandydaci siedzieli i prowadzÂący rĂłwnieÂż (jedna zmiana - wtedy nie byÂło B.Rymanowskiego) a tak poza tym to wszystko podobnie jak byÂło ostatnio. No moÂże poza zwolennikami kandydatĂłw, ktĂłzy siedzÂą za plecami kandydujÂący na Prezydenta.

Forma Justyny wyborna :wink: przygotowanie do debaty wzorowe :wink:
ZIMA
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

... Justyna trochê zestresowana by³a, kilka wpadek zaliczy³a ... Boguœ troche za czesto nie da³ jej dojœÌ do s³owa

nagÂłoÂśnieniem coÂś nie za bardzo wyszÂło ... szum w tle, chyba ze telewizor mi nawaliÂł heh

nie mam porĂłwnania, nie widzialem ostatniej debaty ale Justynko - byÂło ok :spoko: :brawo: za przygotowanie
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

pochanke - fan pisze:... Justyna trochê zestresowana by³a, kilka wpadek zaliczy³a ... Boguœ troche za czesto nie da³ jej dojœÌ do s³owa

nagÂłoÂśnieniem coÂś nie za bardzo wyszÂło ... szum w tle, chyba ze telewizor mi nawaliÂł heh

nie mam porĂłwnania, nie widzialem ostatniej debaty ale Justynko - byÂło ok :spoko: :brawo: za przygotowanie
co do szumu to to samo byÂło podczas Wieczoru Wyborczego.. tam siĂŞ odgÂłosy dobrze roznoszÂą bo przecieÂż to duÂży budynek.. no i siĂŞ tymi dÂźwiĂŞkami tvn24 podnieca..
Al
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: wtorek 09 sie 2005, 20:58

Post autor: Al »

moderatorze, nie bardzo rozumiem twoje zachowanie, ganisz ludzi podniecajÂących sie stysiÂą na antenie a nie zwracasz uwagi na tych co zasmiecajÂą forum masÂą iloÂści capsĂłw p. werner i fotomontarzy?, cos jest nie tak ... ?

chyba wiecej miejsca na forum zajmuja zdjecia anity ni¿ teksty pochanke fana, goœÌ szaleje na jej punkcie, ja te¿ i czemu nie mamy sie jak to uja³eœ "podniecaÌ" ze justynka zaraz na wizji bedzie ? :?
kamrat
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: piątek 15 kwie 2005, 02:37

Post autor: kamrat »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony poniedziałek 28 lis 2005, 01:52 przez kamrat, łącznie zmieniany 2 razy.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Nie zabieraÂłem gÂłosu co do Wieczoru Wyborczego w wyborach parlamentarnych, to pozwole sobie zabraĂŚ po tym co odbyÂło siĂŞ wczoraj.
Nudne wydaje siê wciskanie do wszelkich du¿ych imprez medialnych pani Pochanke. Tak jak nie podoba³ siê mi jej styl w poprzednim Wieczorze tak i teraz. Jej power siê skoùczy³, widaÌ jej zmarszczki, chrypka, wypalenie ¿yciowe i tym podobne...czy ktoœ zauwa¿y³ ile razy w Wieczorze parlamentarnym Pani redaktor zerka³a kontem oka , jak dopisywa³a do prowadz¹cego z Rzeczposopolitej, to czego nie mog³a powiedzieÌ, albo jak wyra¿nie widaÌ by³o na jej twarzy z³oœÌ gdy np wspó³prowadz¹cy dinteligentnie za¿artowa³ czy docin¹³ goœcia ciê¿kim pytaniem. Ona jest zach³anna na gwiazdorstwo i od pocz¹tku pracy w TVN24 wykonuje te same gesty, miny i zerkaniew w kartki. Sorry, ale to jest ju¿ nudne :twisted: Na przyk³¹d podczas ³¹czeù ze sztabami przy ka¿dym wejœciu albo zerka³a w bok (jakbyœmy My tego nie widzieli :wink:) czy non stop kiwa³¹ na wszystko g³ow¹ na :tak: Przytwakuje ona ci¹gle, zawsze i wszêdzie. Nie mówie tu ju¿ o jej krzykactwie, przerywaniu kiedy jje siê zachce. Czy nikt z wiernych fanów Justyny Pochanke tego nie dostrzega :roll
:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

RozczarowaÂła mnie trochĂŞ ta debata, nie byÂło w niej nic nowego.
tobi pisze:Nudne wydaje siĂŞ wciskanie do wszelkich duÂżych imprez medialnych pani Pochanke
Dlaczego nudne? nie rozumiem, przecieÂż kaÂżda tv wysyÂła do boju, to co ma najlepszego, w tvp teÂż ciÂągle Durczok, Gawryluk, w polsacie lis. PrzecieÂż to sÂą anchormani tych stacji. Kogo widzaÂłbyÂś na miejscu Pochanke i Rymana- Kajdanowicza?
tobi pisze:Jej power siĂŞ skoĂączyÂł, widaĂŚ jej zmarszczki, chrypka, wypalenie Âżyciowe i tym podobne
No comment. JeÂśli zmarszczki decydujÂą o umiejĂŞtnosciach...
tobi pisze:czy ktoÂś zauwaÂżyÂł ile razy w Wieczorze parlamentarnym Pani redaktor zerkaÂła kontem oka
Ojej, a w Faktach czyta z promptera, to dopiero wstyd
tobi pisze: Nie mĂłwie tu juÂż o jej krzykactwie, przerywaniu kiedy jje siĂŞ zachce
Przerywa duÂżo, czasami za duÂżo i bezsensownie- to fakt, ale chyba dlatego, Âżeby siĂŞ nie zgodziĂŚ z rozmĂłwcÂą, a nie jak piszesz wszĂŞdzie kiwaĂŚ na tak.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

terraX pisze: Kogo widzaÂłbyÂś na miejscu Pochanke i Rymana- Kajdanowicza?

Piotr Marciniak i Anita Werner
albo
Anita Werner i Bogdan Rymanowski


terraX pisze:Przerywa duÂżo, czasami za duÂżo i bezsensownie- to fakt, ale chyba dlatego, Âżeby siĂŞ nie zgodziĂŚ z rozmĂłwcÂą, a nie jak piszesz wszĂŞdzie kiwaĂŚ na tak.
przerywa, wrĂŞcz wpada w dziwny Âśmiech i zaczyna krzyczeĂŚ SwĂłj styl prezentuje juÂż od kilku lat bez zmian i pogarsza siĂŞ odkÂąd zaczeto promwoaĂŚ jÂą dla widowni TVN : ziewa:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Al pisze:moderatorze, nie bardzo rozumiem twoje zachowanie, ganisz ludzi podniecajÂących sie stysiÂą na antenie a nie zwracasz uwagi na tych co zasmiecajÂą forum masÂą iloÂści capsĂłw p. werner i fotomontarzy?, cos jest nie tak ... ?

chyba wiecej miejsca na forum zajmuja zdjecia anity ni¿ teksty pochanke fana, goœÌ szaleje na jej punkcie, ja te¿ i czemu nie mamy sie jak to uja³eœ "podniecaÌ" ze justynka zaraz na wizji bedzie ? :?
Ganiê ludzi, mówi¹cych po raz enty, ¿e ju¿ siê nei mog¹ doczekaÌ Justyny w debacie, to naprawdê nic nie wnosi do tematy. A masa capsów i fotomonta¿y z pani¹ Werner wnosi coœ do tematu w przeciwieùœtwie do stswierdzenia "ju¿ siê nie mogê doczekaÌ". Tam posty s¹ d³ugie, sensowne i wartoœciowe. I tu nie chodzi o to co ile zajmuje, tylko czy coœ ma jakikolwiek sens.

PrzejdÂźmy do samej debaty. Poprowadzona zostaÂła rzeczowo, choĂŚ w pewnym momencie prowadzÂący pogubili siĂŞ, nie wiedzieli czy teraz riposta, czy nastĂŞpne pytanie. Po samej debaci czuÂłem pewien niedosyt. PragnĂŞ teÂż zauwaÂżyĂŚ, Âże wyraÂźnie dominowaÂł w niej Bogdan Rymanowski, co byÂło dla mnie duÂżym zaskoczeniem. :D SpodziewaÂłem siĂŞ raczej, iÂż bĂŞzdie jedynie ozdobÂą do Justyny Pochanke. :lol:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Justyna wczoraj wypadla jak zwykle dobrze ale raz Ryman pomogl jej przerwac wymiane zdan miedzy tuskiem a Kaczynskim bo sama nie dala rady :D i widac to ze oboje tworza naprawde zgrana pare ktora sie nadaje do takich debat czy wieczorow wyborczych inni tez pewnie by sobie poradzili ale narazie TVN nie dal im szansy poprowadzenia takich programow :)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

jak zwykle Wasze opinie sÂą bezkrytyczne, a justyna jest nieskazitelna
obiecaÂła ona niespodzianke, pszepraszam, gdzie ona byÂła :?:
czy nawet tak powaÂżnÂą debate musi Pani redaktor Pochnake spÂłycaĂŚ do show z taniÂą sensacjÂą czy programu rozrywkowego....zapowiadaÂła inespodzianke, po czym gdy siĂŞ okazaÂło Âże zbyt wczeÂśnie coÂś powiedziaÂła nic po tym nie byÂło bez sÂłowa wyjaÂśnienia I TO PO RAZ KOLEJNY NIE BUDZI ZAUFANIA
ale Âże to Pochanke to nikt tego nie zauwaÂża :wink:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

rozumiem Âże capsy Kamrata nie sÂą zaÂśmiecaniem wÂątku ?
Natomiast Capsy Anity sÂą ?
Nie nasza wina Âże fani Anity majÂą
a) cierpliwoœÌ do siedzenia w czasie Faktów przy kompie i robienia capsów
b) fantazjĂŞ

Sami najleiej zacznijcie robiĂŚ capsy bo zdaje siĂŞ mieliscie ambicje nas dogoniĂŚ... szkoda tylko ze gÂłupkowatymi stwierdzeniami typu Fani Anity robiÂą badziewne fotomontarze i zasypujÂą forum capsami....

Sorry bardzo ale Marcin ma racjê wiêkszoœÌ wypowiedzi w naszym w¹tku jest d³uga i merytorycznie tresciwa...

Teraz co do StyÂśki to nie widziaÂłam debaty ale sÂłyszaÂłam :) ciekawe pytania i rzeczywiÂśce tworzÂą z Rymanem dobry zespoÂł.
Ciekawe jak im pĂłjdzie jutro mam nadzieje ze rĂłwnie dobrze jak w poprzednim wieczorze. ChoĂŚ StyÂśka pwinna trochĂŞ bardziej sie opanowaĂŚ.
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości