Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła | Metro

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Marcin pisze:Nie jest Âźle. PrzecieÂż film bĂŞdzie przerywany jedynie dwoma reklamiami.
zobaczymy ile te 2 beda trwaly :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Na pewno bardzo, bardzo dÂługo :cry: --> Sopot To straszne :!: Tylko ta kasa i kasa :!: A przecieÂż to tak piĂŞkny film o tak niezwykÂłym czÂłowieku :!: :(
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Od dzis TVN zaczal reklamowac film "Karol czlowiek ktory zostal papiezem". Reklama na poczatku pokazuje Jana Pawla II potem urywki z filmu no i narazie reklamuja 1 czesc filmu, ktory bedzie w srode 19 pazdziernika o 20:10.
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

W koĂącu TVN musi na czymÂś zarobiĂŚ, bo jest komercyjna telewizjÂą.
Te dwie przerwy reklamowe myÂślĂŞ, Âże siĂŞ przydadzÂą, bo siedzieĂŚ ponad 3 godziny przed tv bez chwili przerwy chyba nie kaÂżdy wytrzyma.
ZresztÂą muszÂą teÂż odrobiĂŚ wydatki zwiÂązane z Sopot festiwalem 2005.
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

no tylko chyba ten film ma byc podzielone na dwa dni, wiĂŞc te przerwy maja byc na 1,5 godziny. ale faktycznie ten film przyciÂągnie przed telewizory miliony.
Wróciłem!!
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

ohhh jak znam kochany TVN to na pewno bedzie to podzielone na 2 dni... bo to w koncu skaczace sÂłupki 2 dni a nie 1... no i reklamy 4 razy moÂżna wpierniczyĂŚ a nie tylko 2...
szkoda jeszcze ze jak pogody w TVP nie podzielatego na 2 czêœci i np nie puszcz¹ 1 potem reklamy i np kawa³ek meczu a po 2 h kolejna czêœÌ...

No i oczywiÂście myÂślmy pozytywnie... To nie Polsat wiĂŞc przynajmniej nie bedzie losowania Lotto w czasie conclave albo czegoÂś w tym guÂście...
Android <3
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

No to losowanie w Polsacie jest czasami dobijajÂące, ale do Conclawe by pasowaÂło :lol:

Ale wracajÂąc do tematu, to film ma byĂŚ, w ktĂłryÂś weekend chyba 15 i 16 ale nie jestem pewien, to by pasowaÂło bo 16 jest dzien papieski, a wÂłasnie czy 16 to od tego roku ÂświĂŞto narodowe??
Wróciłem!!
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

Tak, 16 to swieto ,niedziela. Zreszta jakby bylo w tyzgodniu to i tak by sie szlo do pracy czy szkoly. Nie ma wtedy wolnego.

A film bedzie 19 i 20 pazdyiernika. :D
....w świecie Faktów....
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

No to jednak siĂŞ pomyliÂłem...wiedziaÂłem, Âże sejm przegÂłosowaÂł iÂż 16 paÂździernika i 31 sierpnia to nowe ÂświĂŞta narodowe...tylko niewiedziaÂłem, Âże juÂż od tego roku.
Wróciłem!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Kowal pisze:Ale wracajÂąc do tematu, to film ma byĂŚ, w ktĂłryÂś weekend chyba 15 i 16 ale nie jestem pewien
mikasur pisze:A film bedzie 19 i 20 pazdyiernika. :D
Tak, film bedzie 19 i 20 pazdziernika ale takze bedzie powtorka 22 i 23 pazdziernika :wink:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No i za nami 1 odcinek filmu "Karol czlowiek ktory zostal papiezem". Myslalem ze TVN poszatkuje ten film reklamami a tu tak nie bylo... i bardzo dobrze :roll:
Byly 3 bloki reklamowe w tym 1 bardzo krotki reklamujacy tylko 3 pozycje TVN, a ta 2 pozostale z innymi reklamami nie byly taka dlugie jakich sie spodziewalem :roll:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

OczywiÂście hieny z tvn musiaÂły film poprzerywaĂŚ reklamami bo za maÂłe dochody z kin i dvd... zenada i wstyd !!!

A teraz co do filmu :D
Mam pytanie do tych ktĂłrzy widzieli film w kinie i wczoraj w tv.
Czy to ten sam film ? Tzn wiem Âże ten sam :D chodzi mi o to czy coÂś w tej telewizyjnej wersji jest pozmieniane wyciĂŞte itp ?

Moje pytanie ywnika z tego Âże wiĂŞkszoÂśc ludzi ktĂłra byÂła na tym filmie byÂła zachwycona tutaj w watku teÂż same pozytywne komentarze...
Tymaczsem z opinii na gazecie widac ze film niebardzo siĂŞ podobaÂł...

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html? ... 94&v=2&s=0

ja siê do tego co tam jest napisane w 100 % przychylam. Jestem tym filmem jak narazie g³êboko rozczarowana...

a) potwornie sztuczna gra aktorĂłw (oprĂłcz Adamczyka)
b) kretyùski dubbing jeszcze bardziej uwydatniaj¹cy sztucznoœÌ gry aktrów
c) jak dla mnie film byÂł trochĂŞ bardziej o okropieĂąstwach i tragedii wojny niÂż o PapieÂżu...
Android <3
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

WyciĂŞte nie jest nic, a dodane. W wersji kinowej jest 165 minut, a telewizyjnej 180. Jak twierdzi SoÂłtysik, to z przyczyn technicznych, czy jakoÂś tak.
Ostatnio zmieniony czwartek 20 paź 2005, 15:01 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

OczywiÂście hieny z tvn musiaÂły film poprzerywaĂŚ reklamami bo za maÂłe dochody z kin i dvd... zenada i wstyd
Czemu zaraz hieny? MyÂślisz, Âże Adamczyk za darmo zagraÂł w tym filmie?
Mam pytanie do tych ktĂłrzy widzieli film w kinie i wczoraj w tv.
Czy to ten sam film ? Tzn wiem Âże ten sam chodzi mi o to czy coÂś w tej telewizyjnej wersji jest pozmieniane wyciĂŞte itp ?
Nie widzia³em tego filmu w kinie wiêc nie wiem czy ró¿ni siê czymœ od wersji kinowej jednak to co pokazywano wczoraj na tvnie jest identyczne, poza dubingiem, z tym co wiosn¹ emitowa³a w³oska 5
ak dla mnie film byÂł trochĂŞ bardziej o okropieĂąstwach i tragedii wojny niÂż o PapieÂżu...
... a druga czêœÌ o inwigilacji Koœcio³a przez SB :) Ale tak naprawdê wydarzenia w tym filmie to tylko t³o do pokazania jak trudne ¿ycie mia³ JPII i jaki by³ z Niego wielki cz³owiek.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Kamuii, a mi siĂŞ bardzo podobaÂła teÂż gra tego ksiĂŞdza, przyjeciela Karola, ktĂłry zostaÂł rozstrzelany. Bardzo dobrze zagraÂł, gdy porĂłwnywaÂł dzieci Âżydowskie i dzieci niemieckie, na tej kolacji... W ogĂłle caÂła kolacja byÂła Âświetnie nakrĂŞcona... No i wzruszajÂące, bardzo realistyczne sceny wojenne. SzczegĂłlnie bombardowanie i ostrzelanie z karabinkĂłw tych ludzi idÂących polem oraz sceny z udziaÂłem plutony egzekucyjnego.

W sumie, gdyby nie sceny wojenne, to ten film byÂłby nudny. Bo ja w miejscach, gdy pokazywali samego Karola pisaÂłem kolejne zdania w prĂłbnej maturze z wosu, a gdy pojawiali siĂŞ Niemcy z uwagÂą oglÂądaÂłem.

I te plutony egzekucyjne, bombardowania, aresztowanie profesorĂłw Uniwersytetu, Âłapanki, bardziej mnie wzruszyÂły niÂż sÂłynna "Pasja" Mela Gibsona, nad ktĂłrÂą swego czasu wszyscy tak lamentowali.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości