[TVN7] Big Brother

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

TVN prawdopodobnie powrĂłci do realizacji Big Brothera. WedÂług nieoficjalnych informacji, na 2005 zaplanowano emisjĂŞ kolejnej edycji. Stacja ma juÂż nawet podobno zakupionÂą licencjĂŞ na ten program. Problemem moÂże byĂŚ JarosÂław Ostaszkiewicz - Wielki Brat, ktĂłry obecnie zaangaÂżowany jest w prowadzenie programu KÂłamca, nadawanego przez Polsat. Ostatecznie TVN chce, aby wrĂłciÂł on do reality show. Ostaszkiewicz odszedÂł po zaniechaniu produkcji 'Oko za oko'.


Na Big Brotherze nadal moÂżna zarobiĂŚ duÂże pieniÂądze. SzczegĂłlnie w krajach, w ktĂłrych widzowie przez parĂŞ lat odpoczĂŞli od tego formatu. Idealnym przykÂładem jest tutaj Hiszpania. Reality show Gran Hermano ruszyÂł z poczÂątkiem wrzeÂśnia. JuÂż teraz bije rekordy popularnoÂści. 5 wrzeÂśnia program oglÂądaÂło 4,131 mln telewidzĂłw, co jest rĂłwnoznaczne z udziaÂłem 31,6 proc. Oznacza to, Âże w porĂłwnaniu z ubiegÂłorocznÂą edycjÂą programu, zainteresowanie tym reality show wzrosÂło o 4,7 proc..

W Niemczech kolejna edycja reality show, ktĂłra moÂże poszczyciĂŚ siĂŞ rekordowÂą dÂługoÂściÂą, przyciÂąga widzĂłw kontrowersyjnymi scenami. SpoÂłeczeĂąstwo ogĂłlnie przyzwyczaiÂło siĂŞ juÂż do produkcji typu reality show i coraz swobodniej czuje siĂŞ za kamerÂą. Cieszy to z pewnoÂściÂą wielkie stacje telewizyjne. SÂądzÂąc po przykÂładzie Baru, nadal moÂżna robiĂŚ reality show i maÂłym wysiÂłkiem zdobywaĂŚ reklamodawcĂłw.

Nadal nie wiadomo, kiedy dok³adnie wystartuje czwarta edycja Big Brothera. Nieoficjalnie mówi siê o terminie wiosennym lub jesiennym. Wszystko zale¿ne jest miêdzy innymi od tego, jak d³ugo Ostaszkiewicz bêdzie zwi¹zany z Polsatem. Podobnie jak poprzednie edycje, akcja widowiska toczyÌ siê bêdzie w Sêkocinie. Program ma urzec widzów du¿¹ popraw¹ jakoœci z lekk¹ nutk¹ zaskoczenia.

ÂŹrĂłdÂło : http://www.medialink.pl
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

A zauwaÂżyliÂście, Âże Medialink coraz czĂŞÂściej cytuje nas, a co raz rzadziej inny serwis? Dzisiaj np. news szymcia. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

to chyba dobrze hehehehe, stajemy sie elitarnym forum, czuje sie dumny :D
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Z tego, co wiem, to ÂŁukaszowi nie chodziÂło o Forum, a o serwis http://tvn.personal.pl :idea:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

no i po co sie tak irytowac, teraz i ja wiem, wczesniej nie wiedzialem :? :?
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Je¿eli w moich postach widzisz irytacjê, to gratulujê, bo widaÌ mamy zupe³nie ró¿ne spojrzenie na œwiat...
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

w twoich postach widze tylko literki polaczone w wyrazy, ktore tworza zdania, trudno mi czasem wyczuc emocje, to jest wlssnie slaba strona konkatkow na odleglosc, jak sie z kim s rozmawia tawrza w tawrz to mozna cos mowic o emocjach ja moge sie tylko tak owych domyslac
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
supperraff
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 20 lut 2005, 20:35

Post autor: supperraff »

Wiecie juÂż coÂś o tym nowym Big Brotherze? Czy onie na prawde majÂątÂą licencje czy to sÂątylko plotki?
alexander
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: sobota 08 paź 2005, 14:07

nic

Post autor: alexander »

To juÂż jasne, TVN nie zamierza nadawaĂŚ narazie BBIV ale i gorzej nie bedzie poki co zadnych nowych reality show oprocz reality drama RIKET (KrĂłlestwo)
http://www.hi.blog.pl ------> Zagłosujcie! :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

To juz wiemy od dawna ze nie bedzie BBIV :] ale szkoda ze nie bedzie innych reality-show w najblizszym czasie... :cry:
...dopiero za ok 11 miesiecy :roll:
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

no tylko, Âże moÂże niemieĂŚ najwiĂŞkszej oglÂądalnoÂści, bo BB juz niejesttakie popularne jak kiedyÂś.
Wróciłem!!
Pawmaster
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: piątek 07 paź 2005, 20:12

Post autor: Pawmaster »

Ja tam jestem za, BB IV by³by na pewno lepszy od innych programów typu Knajpa [czy jakoœ tak :) ]. Przy dobrej oprawie [podobnej jak z pierwszego bb] napewno ogl¹dalnoœÌ by³a by nie ma³a.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ja tez bym z checia zobaczyl BB IV i pewnie nie tylko ja nie bylo juz dawna jakiegos fajnego reality show jakim jest np BB czy "Wyprawa Robinson"
Pawmaster pisze:Ja tam jestem za, BB IV byÂłby na pewno lepszy od innych programĂłw typu Knajpa [czy jakoÂś tak :) ].
Nie knajpa tylko bar :lol: ktory jest beznadziejny i nudny :/
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dzis w Uwadze o piatej bylo spotkanie po latach uczestnikow I Polskiej edycji Big brothera. :D
dzis byl tylko krotki materaial dluzszy bedzie w niedziele o 19:45 :D
eSSo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: niedziela 21 sie 2005, 07:51
Lokalizacja: WaWa
Kontakt:

Post autor: eSSo »

Nawet jakby TVN chciala wrocic do formatu BigBrother to nawet nie mieliby gdzie go nagrywac bo dom Wielkiego Brata w Sekocinie zostaÂł w zeszÂłym roku rozebrany :(
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości