Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła | Metro

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

A ciekawe kto pamiĂŞta jakie bÂły reklamyu filmĂłw oprĂłcz w/w "WP", bo ja np. niepamiĂŞtam skupiÂłem siĂŞ bardziek na "Karolu..."
mietek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: środa 20 lip 2005, 15:45

Post autor: mietek »

chandler pisze:przecieÂż niekaÂżdy ma TVN, a kaÂżdy powiniem go obejrzeĂŚ
Przepraszam, a dlaczego niby?
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

bo kaÂżdy czÂłowiek powiniem znaĂŚ biografie WojtyÂły
mietek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: środa 20 lip 2005, 15:45

Post autor: mietek »

chandler pisze:bo kaÂżdy czÂłowiek powiniem znaĂŚ biografie WojtyÂły
Ojej, to nie wiedziaÂłem. A tyle lat juÂż ÂżyjĂŞ na tym Âświecie, wiĂŞc aÂż dziw bierzĂŞ, Âże udaÂło mi siĂŞ przeÂżyĂŚ tak dÂługo bez tej cennej wiedzy :roll:
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

mietek pisze: Ojej, to nie wiedziaÂłem. A tyle lat juÂż ÂżyjĂŞ na tym Âświecie, wiĂŞc aÂż dziw bierzĂŞ, Âże udaÂło mi siĂŞ przeÂżyĂŚ tak dÂługo bez tej cennej wiedzy :roll:
MÓG£BY¦ SE DAROWAÆ.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

dla mnie to wczorajsze chwalenie sie Kajdanowicza byÂło zenujÂące...
Nic dodac nic uj¹Ì. Gdyby Polsat i TVP og³osi³y upad³oœÌ i zostali by jedyn¹ telweizja to tez by siê chwalili najwiêksz¹ ogl¹dalnoœci¹...
:brawo:

Co do reklam to ktoœ na gazecie powiedzia³ ze zawse dawa³ na fundacjê TVN pieni¹dze z zona ale teraz ju¿ nie da woli daÌ na inn¹... nic dodaÌ nic uj¹Ì... Sorry ale tvn to nie wiejska telewizja kblowa zeby nie mogli sobie tych reklam odpusciÌ....
Android <3
mietek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: środa 20 lip 2005, 15:45

Post autor: mietek »

chandler pisze:
mietek pisze: Ojej, to nie wiedziaÂłem. A tyle lat juÂż ÂżyjĂŞ na tym Âświecie, wiĂŞc aÂż dziw bierzĂŞ, Âże udaÂło mi siĂŞ przeÂżyĂŚ tak dÂługo bez tej cennej wiedzy :roll:
MÓG£BY¦ SE DAROWAÆ.
Ty teÂż. ZwÂłaszcza, Âże jak ktoÂś rzeczywiÂście bĂŞdzie chciaÂł poznaĂŚ biografiĂŞ Karola WojtyÂły, to siĂŞgnie po powaÂżniejsze opracowania, zamiast oglÂądaĂŚ tego gniota :?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dzis rowniez wspomnial A*tomat o wyniku filmu ale nie tylko powiedzial ze ta jesien jest dla TVN najlepsza... i wspomnieli o debacie ktora miala ponad 4 mln. :jupi: :D
quantrix
Początkujący
Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: piątek 14 paź 2005, 00:10

Post autor: quantrix »

Dlaczego klucicie sie o reklamy :? Ja pisalem o przerywaniu filmu a nie o reklamach. Zamiast przedywac film mogli by dac te reklamy na poczatku filmu i reszte na koncu, tak jak robi TVP. Czy to zle rozwiazanie :?:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

quantrix pisze: Zamiast przedywac film mogli by dac te reklamy na poczatku filmu i reszte na koncu, tak jak robi TVP. Czy to zle rozwiazanie :?:
No ale zobacz w kazdym bloku ceny sa inne (zdarzaja sie ze sa takie same) wiec np w srodku bylo po 70 900 zl a juz po filmie 60 700. Wiec jak jest pozniej to jest taniej a TVN by chcial zarobic jak najwiecej bo przeciez 10 000 to jest sporo na 30' spotu :>
P.S. ciekawe jaka dzis i jutro beda mialy powtorki I i II czesci "Karol. Czlowiek ktory zostal papiezem." :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

W poniedzia³ek o 15:30 bêdzie "Karol - Papie¿, który pozosta³ cz³owiekiem" - reporta¿ z planu... :D :) To bêdzie powtorka bo któregoœ dnia by³ te¿ ten reporta¿ ale póŸno... :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Nie wiedziaÂłem gdzie to daĂŚ wiĂŞc dajĂŞ to tu, ale jest zwiÂązane z Superkinem:

Jak wchodzimy na tvn.pl pojawia siê raklama "Matrixa"na ca³¹ stronê. :D

Obrazek
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Bardzo podobaÂła mi siĂŞ dzisiejsza komedia "Uwaga, mama strzela" czy jakoÂś tak. Chyba nawet ten film pierwszy raz na TVNie goÂści, przynajmniej nie jest kolejnÂą powtĂłrkÂą.

Ps. Nie wie ktoÂś, w ktĂłrym roku byÂł on krĂŞcony :?:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Post autor: redix »

W 1992 roku a wiĂŞcej o tym filmie dowiesz siĂŞ po klikniĂŞciu w link --> StĂłj, bo mamuÂśka strzela
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

wÂłoch pisze:Bardzo podobaÂła mi siĂŞ dzisiejsza komedia "Uwaga, mama strzela" czy jakoÂś tak. Chyba nawet ten film pierwszy raz na TVNie goÂści, przynajmniej nie jest kolejnÂą powtĂłrkÂą.
Raczej to jest powtĂłrka juÂż jÂą widziaÂłem w TVN. :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości