Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dzieki yotomasz :wink:
yotomasz pisze:(powinno byĂŚ 18 capsĂłw)
No i tyle jest :wink:
Dared00

Post autor: Dared00 »

Dzisiaj Anita w Poranku! :D FajnÂą ma fryzurĂŞ.
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Tak dzisiaj w poranku byÂł jak zwykle Âświetna. A fryzura faktycznie bardzo fajna:)
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Jednak Anita w poranku, jaka ona pewna, Âże czuwamy :wink: czyÂżby zdawaÂła sobie sprawĂŞ z tego, Âże co dzieĂą wstajemy o 6-stej :?: w pon. powiedziaÂła: do zobaczenia w ÂśrodĂŞ'' ale wszystko wskazywaÂło na popoÂłudniowe, wiĂŞc niekoniecznie musieliÂśmy dziÂś wstaĂŚ :wink:
A nawet siê cieszê, ¿e sta³o siê tak w³aœnie, bo po pierwsze od teraz do póŸnego wieczora nie bêdzie mnie w domu, a po drugie wolê ju¿ ogl¹daÌ poranki ni¿ popo³udniowe. Z dwojga z³ego wybieram to pierwsze.
Niestety, mog³em ogl¹daÌ ranek tylko do 8.45, ale do tego czasu zd¹¿y³em odnotowaÌ, ¿e Anita:
- bardzo ³adnie wygl¹da³a, minus, to te ''narciarskie'' spodnie, ale za to wybornie podkreœla³y idealnoœÌ i smuk³oœÌ jej sylwetki :P
- trochĂŞ zbyt czĂŞsto przekrĂŞcaÂła wyrazy robiÂąc przeglÂądy prasy :/ ale ogĂłlnie byÂło ok.;
- jeden raz spóŸni³a siê nieco na prognozê pogody, byÌ mo¿e chcia³a siê zemœciÌ troszkê na Mai za te mikrofony :evil2: wiêc w biegu, ale dotar³a na podest na czas;
- bardzo mi³o jak zwykle by³o w biznesie z D. Kurasiem i w sporcie z W. Zawio³¹ ;
- :roll: jeœli coœ wa¿nego pomin¹³em dopiszcie, albo ja zrobiê to póŸniej :wink:

PS Yotomasz, dziĂŞki za capsy :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Musze badrobiĂŚ zalegÂłoÂści ;)
ostanie fakty z Anita oceniam na plus pomimo Âże Anita miaÂła okropnÂą fyryzurĂŞ :?... te wÂłosy ulizane do tyÂłu sÂą zdecydowanie nie Âładne ;)
Po drugie zapowiedzi maÂło ciekawe ale czego siĂŞ spodziewaĂŚ po popoÂłudniowych :)
Po trzecie dochodze do wniosku Âże Ci od Damy pik Âśledza mĂłj grafik zjazdĂłw na studiach :? 26 listopad :evil: nieÂładnie

A dzisiaj poranka nie oglÂądaÂłam ;) bo juÂż o czwartej zostalam obudzona Âżyczeniami gdyz dzisiaj moje urodziny :D wiec musiaÂła odpespac
Android <3
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Jutro w dodatku do "Faktu" - "Fakt TV" bedzie artykol o nowym programie Anity Werner - "Dama Pik" byc moze bedzie rowniez z nia wywiad... :roll: nie wiem :) Ale na 100% bedzie cos o Anicie :wink:
Awatar użytkownika
Sylwinka
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: środa 29 cze 2005, 19:52
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Sylwinka »

Ja to mam czuja! WiedziaÂłam, Âże bedzie w tym dodatku. Jak byÂła dyrektorowa i Ania to mĂłwiÂłam, Âże Anita napewno niedÂługo bĂŞdzie, bo o niej niemaÂło w Fakcie na 14 str. pisali :) WczeÂśniej mĂłwiÂłam to samo o Ani KalczyĂąskiej. KupiĂŞ oczywiÂście Fakt i zarazem ten dodatek, Fakt Kobieta i przepisze.ZaleÂży od dÂługoÂści tekstu, ale jeÂśli bedzie dÂługi (2,3 str.) to na 14.00 przepiszĂŞ i poÂślĂŞ na forum.
W piÂątki bardzo wczeÂśnie wracam do domu (13.00)wiĂŞc napewno zdÂąrzĂŞ Fakt kupiĂŚ
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Jak bĂŞdzie to kupie i zeskanuje
Android <3
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Hmm ciekawe dlaczego dzis Anity nie bylo w "Faktach" popoludniowych? :? Przeciez mowila w poniedzialek ze bedzie w srode. :? :roll:
Awatar użytkownika
Sylwinka
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: środa 29 cze 2005, 19:52
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Sylwinka »

Kamuii, moÂże nie byĂŚ u Ciebie. NaprzykÂład fani Ani mieli problemy ze znalezieniem tego dodatku. Jak bĂŞdziesz miaÂła to zeskanuj - jeÂśli nie to ja przepisze.
A co do "FaktĂłw" to moÂże Anita wpuszcza widzĂłw w maliny...

edit
Przepraszam, nie przeczytaÂłam uwaÂżnie postu i nie zauwaÂżyÂłam, Âże chodziÂło o "Fakt TV", a nie "Fakt Kobieta". OczywiÂście jeÂśli Kamuii nie zeskanuje, to ja przepiszĂŞ.
Ostatnio zmieniony środa 02 lis 2005, 17:23 przez Sylwinka, łącznie zmieniany 2 razy.
W poniedziałek, o godz.21:45 w telewizji TVN wystapi oficjalnie Ossama bin Laden w programie "Wybacz mi". Czy Busch junior przyjmie kwiaty? Juz wkrotce na TVN...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Sylwinka pisze:Kamuii, moÂże nie byĂŚ u Ciebie. NaprzykÂład fani Ani mieli problemy ze znalezieniem tego dodatku. Jak bĂŞdziesz miaÂła to zeskanuj - jeÂśli nie to ja przepisze.
Nie no program telewizyjny chyba bedzie wszedzie :? Powinien byc wszedzie...
Awatar użytkownika
Sylwinka
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: środa 29 cze 2005, 19:52
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Sylwinka »

Ksi¹¿ki
Ostatnio zmieniony środa 02 lis 2005, 18:36 przez Sylwinka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sylwinka
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: środa 29 cze 2005, 19:52
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Sylwinka »

Jakby siê komuœ samochód zepsu³ to niech przeczyta tê ksi¹¿kê.
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=70039310
MoÂże teraz maÂło uÂżyteczne, ale zobaczcie :arrow:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=70544473
A to mnie osobiÂście trochĂŞ ÂździwiÂło:arrow:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=69441194
W poniedziałek, o godz.21:45 w telewizji TVN wystapi oficjalnie Ossama bin Laden w programie "Wybacz mi". Czy Busch junior przyjmie kwiaty? Juz wkrotce na TVN...
quantrix
Początkujący
Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: piątek 14 paź 2005, 00:10

Post autor: quantrix »

Sylwinka pisze:Jakby siê komuœ samochód zepsu³ to niech przeczyta tê ksi¹¿kê.
:wesoly: :brawo: Dobre! Ale ta ksi¹¿ka ma bardziej wartoœÌ kolekcjonersk¹. Na pewno Fani Anity bêd¹ chcieli j¹ mieÌ, wiêc cena zapewne jeszcze podskoczy (pamiêtacie kubek) - a sam bym j¹ kupi³ :D
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

UWAGA :!: UWAGA :!:

O DAMIE PIK i o Anicie dziÂś w FAKTTV!!
Żartowałem.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], pinokio81 i 4 gości