Ciekawostki telemetryczne

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No 5 mln na debiut to jest bardzo dobrze. :P Ale bardziej mnie interesuja pozycje TVN-u. :) Wiec jest slabo jak na czwartek "Najslabsze Ogniwo" ma maly wynik, a ktos mowil ze w tym czasie ma z 2 mln :twisted: Po ogniwie na TVN przelaczylo sie na "Na wspolna" tylko ponad 700 tys widzow :? I nie dziwi mnie wynik czwartkowego filmu z czyklu "Prawdziwe Historie", poniewaz ten film byl juz pare razy na antenie TVN, zreszta prawie wszystkie filmy z tego cyklu to powtorki. :?
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

Obrazek
:]
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

TVN24 ma parwie taka sama oglÂądalnoÂśc jak TVNSiedem:):)
Wróciłem!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Poniewaz Marcin w jednym z tematow napisal abym wkladal wiecej wysilku w komentowanie np wynikow ogladalnosci postanowilem sie postarac i napisac wszystko co sadze o tych wynikach i co mi slina na jezyk przyniesie :lol: Ale ja jednak nie pamietam zebym podal jakis wynik i dal tylko ta buzke :] , ale niewazne. :arrow:
TVN nadal bardzo, bardzo dobre ma wyniki szefowie moga byc bardzo zadowoleni bo liczyli na utrzymanie poziomu na 15%, a tu prawie 2% wiecej :D I jestem pewnien ze juz za jakis czas TVN wyprzedzi polszmat i moze bedzie mial coraz wieksze udzialy :D i co za tym idzie wieksze przychody. :P
TVN24 i TVN Siedem sporo stracily bo mialy chyba 2,4% :roll: , a TV4 chyba zyskalo :roll: Ale wynik TVN24 jest i tak dobry no ale martwie sie TVN Siedem :? taka stacja powinna miec wynik jak TVP3 przynajmniej. :cry:
KaMil
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: niedziela 27 cze 2004, 19:01

Post autor: KaMil »

Wed³ug AGB (31-06.11) tvn uzyska³ 17%(wzrost o 0,3%) udzia³ów,czyli przed polsatem-16,7%(spadek o 0,2%).Na pierwszym i drugim miejscu oczywiscie odpowiednio tvp1 23,3%(spadek o 0,6%), tvp2 21,1%(wzrost o 0,9%).

W dodatku na stronie tvn-u pisze, Âże serial Niania w sobote oglÂądaÂło ponad 4 mln-rekord-udziaÂł w runku 25,3%, Taniec z gwiazdami 4,7mln-udziaÂły 27,8%, oraz piÂątkowe W-11 rĂłwnieÂż ponad 4mln-udziaÂły 30%!

Co ciekawe, 17 paŸdziernika SMS ogl¹da³o ponad 2,6mln widzów, wiêc wczeœniejsza emisja programu pozytywnie wp³ynê³a na ogl¹dalnoœÌ :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Pawell, najmocniej przepraszam, zaszÂła pomyÂłka. Co do oglÂądalnoÂści to myÂślaÂłem o PablOoOo_90. Zaraz zastosujĂŞ porpawkĂŞ.

A gdyby TVN7 i TVN24 miaÂły zasiĂŞg naziemny, to miaÂłyby wynik taki jak TVP3 i duÂżo wyÂższy od takÂże naziemnej TV4.

No a tamtotygodniowe wyniki poprostu Âświetne. :D To najlepsza jesieĂą w historii TVN.
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

Zastosujmy algorytm
TVN ma zasiĂŞg okoÂło 70%(no 75) a wiĂŞc :
tvp1:22,1*0,75 =16,58
tvp2:20,5*0,75=15,38
polszmat : 16,8*0,75=12,6

LOL :D:D:D
To tak dla rozluÂźnienia atmosferki proszĂŞ mnie tu o nic nie krytykowaĂŚ ;)
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Nie wiem jak wy ale ja bardziej wierze w wyniki AGB :D moze dlatego ze podaje czasem lepsze wyniki dla TVN. :roll: :D
Bardzo ciesza wyniki tych 3 programow. :P Nie dziwie sie bo ostatnia "Niania" bylo bardzo smieszna i ciekawa :D , "Taniec z gwiazdani" tez byl ciekawy fajnie ze dodali takie mini scenki przed tancami i fajnie ze daja rozne poczatki programu :p widocznie to przyciaga widza i bardzo dobrze. :D No i "W11" no ja musze powiedziec ze tego codzinennie nie ogladam bo mi sie nie chce :) ale bardzo dobrze ze zdobyl taki wynik i jeszcze lepiej by bylo gdyby go utrzymal. :D "Wydarzenia" pewnie tego dnia mialy bardzo niska ogladalnosc. :evil2:
Wracajac do archiwalnych wynikow:
Dnia 19 pazdziernika o podobno o 29:42 zostal wyemitowany program "27 late temu w Watykanie" program mial prawie 3 mln widzow. :lol: Nie wiem pewnie to pomylka ja sobie nie przypominam takiego programu. :roll:
Marcin pisze:Pawell, najmocniej przepraszam, zaszÂła pomyÂłka. Co do oglÂądalnoÂści to myÂślaÂłem o PablOoOo_90. Zaraz zastosujĂŞ porpawkĂŞ.
No nie ma za co przez mysl mi przeszlo, ze moze sie pomyliles, a ja sie zastanawielem co to moglby byc za post. :P
P.S. Szkoda ze na stronie TVN nie daja aktualnych wynikow tylko jak im sie przypomni to dadza z wielkim opoznieniem. :?
Ostatnio zmieniony wtorek 08 lis 2005, 17:52 przez pawell, łącznie zmieniany 1 raz.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Tylko, Âże TVN ma 84% zasiĂŞgu, a nie 75%. :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Marcin pisze:Tylko, Âże TVN ma 84% zasiĂŞgu, a nie 75%. :D
Marcinie, a wiesz ile ma TVN24 i TVN Siedem zasiegu ??
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Marcin pisze:Tylko, Âże TVN ma 84% zasiĂŞgu,
85 % - taka maÂła poprawka Moderatora :P
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Jeszcze cos mi sie przypomnialo. :D
Zauwazylem ze "W11 - Wydzial sledczy" ma najwyzsze wyniki w piatek niedawno wlasnie w piatek pobil swoj rekord ogladalnosci, a jak wszyscy wiemy od tego piatku startuja "Detektywi". :) Wiec ja obawiam sie ze "Detektywi" nie beda mialy w tym czasie dobrych wynikow. :roll: Na poczatku moze byc tak jak z "W11" czyli ok 700 tys. ale czy pozniej zostanie hiten tak jak "W11". :roll:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

press.pl pisze:Nowy serial komediowy "Okazja" oglÂąda w TVP 1 Âśrednio 2,6 mln widzĂłw. To o prawie milion widzĂłw mniej, niÂż rok temu o tej porze oglÂądaÂło w Jedynce sitcom "SÂąsiedzi".

Nowy serial zadebiutowaÂł 23 paÂździernika. Jest nadawany co tydzieĂą, w niedziele, o godz. 18.30. Pierwsze trzy odcinki oglÂądaÂło Âśrednio 2,6 mln widzĂłw (7,3 proc. oglÂądalnoÂści, 18,4 proc. udziaÂłu w rynku). WiĂŞcej widzĂłw przyciÂągajÂą nadawane wtedy programy w TVP 2 - Âśrednio 3,7 mln widzĂłw (10,2 proc. oglÂądalnoÂści i 25,6 proc. udziaÂłu w rynku - "Panorama") i TVN-ie - Âśrednio 3 mln widzĂłw (8,5 proc. oglÂądalnoÂści i 21,3 proc. udziaÂłu w rynku - "Kryminalni"). Mniej widzĂłw oglÂąda Polsat - Âśrednio 2,2 mln widzĂłw (6,1 proc. oglÂądalnoÂści, 15,3 proc. udziaÂłu w rynku - m.in. "Daleko od noszy" i poczÂątek "WydarzeĂą"). W komercyjnej grupie docelowej (rozliczeniowej) osĂłb w wieku 16-49 lat "OkazjĂŞ" oglÂąda Âśrednio 1,19 mln widzĂłw. To wiĂŞcej niÂż TVP 2 - Âśrednio 1,18 mln widzĂłw i Polsat - Âśrednio 1,1 mln widzĂłw, ale mniej niÂż TVN - Âśrednio 1,6 mln widzĂłw.
Kiedy TVP 1 nadawaÂła serial "SÂąsiedzi", stacjĂŞ oglÂądaÂło wtedy w ogĂłlnej grupie docelowej o 800 tys. widzĂłw wiĂŞcej niÂż obecnie, a w komercyjnej grupie docelowej o 300 tys. widzĂłw wiĂŞcej - wszystkie dane AGB Nielsen Media Research.
:shock: Wow powtorke "Kryminalnych" oglada srednio 3 mln widzow. :shock: Nigdy bym sie nie spodziewal takiej ogladalnosci powtorki. :D :D No to czasem ten wynik premiery i powtorki moze byc rowny (choc dobrze wiemy ze premiera ma wiecej widzow gdzies o 800 - 1 mln widzow), a napewno teraz powtorka ma lepszy wynik niz rok temu premiera "Kryminalnych". :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

pawell pisze:Jeszcze cos mi sie przypomnialo. :D
Zauwazylem ze "W11 - Wydzial sledczy" ma najwyzsze wyniki w piatek niedawno wlasnie w piatek pobil swoj rekord ogladalnosci,

To, ze W11 w pi¹tki ma najwy¿sz¹ ogl¹dalnoœÌ w tygodniu mo¿e byœ spowodowane tym, ¿e w ten w³aœnie dzieù nie ma Plebani na TVP - a jednak ludzie(oczywiœcie nie fani TVNu :D )czêœciej wybieraj¹ seriale telewizji publicznej.
pawell pisze:a jak wszyscy wiemy od tego piatku startuja "Detektywi". :) Wiec ja obawiam sie ze "Detektywi" nie beda mialy w tym czasie dobrych wynikow. :roll: Na poczatku moze byc tak jak z "W11" czyli ok 700 tys. ale czy pozniej zostanie hiten tak jak "W11". :roll:
Z tego samego powodu co wyÂżej (brak Plebani) myÂślĂŞ, Âże Detektywi nie bĂŞdÂą mieĂŚ problemĂłw z uzyskaniem przynajmniej przyzwoitych wynikĂłw. :wink:
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No tak zapomnialem ze w tym czasie poniedzialek - czwartek jest bardzo popularny serial "Plebania" :) :roll:
Widocznie "Bulionerzy" nie przyciagaja az takiej widowni i dzieki temu "W11" ma te 4 mln. :P
TVN_FAN pisze:Z tego samego powodu co wyÂżej (brak Plebani) myÂślĂŞ, Âże Detektywi nie bĂŞdÂą mieĂŚ problemĂłw z uzyskaniem przynajmniej przyzwoitych wynikĂłw. :wink:
Chyba masz racje tymbardziej ze na innych glownych stacjach (TVP 1, 2 i polszmat) nie bedzie ciekawszego programu. :P
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 7 gości