[TVN] Szymon Majewski Show

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

szymoncz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: sobota 05 lis 2005, 23:37

Post autor: szymoncz »

Sorki za mĂŞczenie, ale mam jeszcze pytania(mnie naprawdĂŞ interesuje ten program, po ÂświĂŞtach zamierzam podjechaĂŚ do SMS)

NapisaÂłeÂś wczeÂśniej, Âże ci, co wysyÂłali SMS-y nie mogÂą braĂŚ udziaÂłu w KoĂąca nie widaĂŚ, czyli pewnie te osoby siedzÂą w jakimÂś odludnym miejscu z ktĂłrego nic nie widac, czy to jest prawdÂą?
Grzesioo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 368
Rejestracja: wtorek 31 sie 2004, 19:56
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Grzesioo »

szymoncz pisze:....(mnie naprawdĂŞ interesuje ten program, po ÂświĂŞtach zamierzam podjechaĂŚ do SMS)...
Lepiej zainteresuj sie przed ÂświĂŞtami bo moÂże okazaĂŚ siĂŞ Âże po ÂświĂŞtach nie bĂŞdÂą krĂŞciĂŚ nowych odcinkĂłw...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Grzesioo pisze:
szymoncz pisze:....(mnie naprawdĂŞ interesuje ten program, po ÂświĂŞtach zamierzam podjechaĂŚ do SMS)...
Lepiej zainteresuj sie przed ÂświĂŞtami bo moÂże okazaĂŚ siĂŞ Âże po ÂświĂŞtach nie bĂŞdÂą krĂŞciĂŚ nowych odcinkĂłw...
Pewnie beda, slyszalem ze ma byc II edycja SMS-a. :P Wiec bedzie mial czas na zgloszenie sie. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
barvsson
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: czwartek 01 wrz 2005, 12:38
Lokalizacja: Stalingrad

Post autor: barvsson »

Czyli sezon "Szymon..." koùczy siê w œwiêta, a póŸniej nowe odcinki, nowa scenografia, nowe pomys³y?

Szymoncz pracujĂŞ w kontrwywiadzie tvn-u, wiĂŞc przyznaj siĂŞ po dobroci, Âżeby mi pracy oszczĂŞdziĂŚ, szpiegujesz dla Polsatu czy TV Trwam? 8) MyÂśmy juÂż takich mieli co szpiegowali i ten ostatni przestaÂł wypytywaĂŚ jak znalazÂł siĂŞ w tym samym czasie w Krakowie, GdaĂąsku, Warszawie i w paru jeszcze innych miejscach. :wink:
"Co z ideą ? Co z programem?
Gdzie kierunek co wskazany był na zawsze zachwalany?"
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Obrazek
Obrazek

[ Kliknij aby powiĂŞkszyĂŚ ]
pecio
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: sobota 08 paź 2005, 22:28

Post autor: pecio »

szymoncz pisze: NapisaÂłeÂś wczeÂśniej, Âże ci, co wysyÂłali SMS-y nie mogÂą braĂŚ udziaÂłu w KoĂąca nie widaĂŚ, czyli pewnie te osoby siedzÂą w jakimÂś odludnym miejscu z ktĂłrego nic nie widac, czy to jest prawdÂą?
Z tymi SMS'ami to jest ró¿nie, czasami siedz¹ na naumerkach i moga grac w konca nie widac, a czasami nie, ostatnio np. siedzieli na numerkach. Z tym siedzeniem poza numerkami to czasem nawet jest lepiej, bo te osoby s¹ sadzane w najbli¿szym i najbardziej kamerowanym sektorze chociaz jak jest duzo osób z SMS to wtedy niektórzy moga siedzieÌ dalej.
pecio
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: sobota 08 paź 2005, 22:28

Post autor: pecio »

szymoncz pisze: NapisaÂłeÂś wczeÂśniej, Âże ci, co wysyÂłali SMS-y nie mogÂą braĂŚ udziaÂłu w KoĂąca nie widaĂŚ, czyli pewnie te osoby siedzÂą w jakimÂś odludnym miejscu z ktĂłrego nic nie widac, czy to jest prawdÂą?
Z tymi SMS'ami to jest ró¿nie, czasami siedz¹ na naumerkach i moga grac w konca nie widac, a czasami nie, ostatnio np. siedzieli na numerkach. Z tym siedzeniem poza numerkami to czasem nawet jest lepiej, bo te osoby s¹ sadzane w najbli¿szym i najbardziej kamerowanym sektorze chociaz jak jest duzo osób z SMS to wtedy niektórzy moga siedzieÌ dalej.
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

W koĂącu powstaÂła strona tego programu. JeÂżeli moÂżna to nazwaĂŚ stronÂą... Jest tylko duÂże logo na fioletowym tle i odnoÂśnik do strony TVN-u o tym programie... Ale jakby ktoÂś chciaÂł tapetĂŞ z logo i zdjĂŞciem Majewskiego to zapraszam na http://www.szymon.onet.pl
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

podmark pisze:W koĂącu powstaÂła strona tego programu. JeÂżeli moÂżna to nazwaĂŚ stronÂą... Jest tylko duÂże logo na fioletowym tle i odnoÂśnik do strony TVN-u o tym programie... Ale jakby ktoÂś chciaÂł tapetĂŞ z logo i zdjĂŞciem Majewskiego to zapraszam na http://www.szymon.onet.pl
Eh szkoda ze ta strona jest taka uboga. :? Nawet moge napisac ze nic na niej nie ma tylko wielkie logo :? Mam nadzieje ze wkrotce pojawi sie tam o wiele wiecej rzeczy niz teraz jest. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Wczorajsi goœcie...có¿...szczerze mówi¹c œredni :wink: Oczywiœcie nie mo¿na im absolutnie nic zarzuciÌ ale po Kazimierze spodziewa³em siê czegoœ wiêcej :) By³o oczywiœcie dobrze ale ja myœla³em, ¿e bêdzie rewelacyjnie. No ale mo¿e faktycznie jestem "niezaspokojonym cz³owiekiem" :P jak pewna osoba mnie ca³kiem niedawno nazwa³a :D :) :wink:
Rozmowy w T³oku - tu mo¿na wyró¿niÌ "Pana Premiera" i jeszcze urzêduj¹c¹ "Pierwsz¹ Dame RP" :) poniewa¿ "Maja Komorowska" i "Janusz Rewiùski" byli tacy sobie :?

No a co do strony...narazie nie ma co komentowaĂŚ pozostaje mieĂŚ nadziejĂŞ, Âże z czasem bĂŞdzie lepiej...duÂżo lepiej... :P
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

A jak dla mnie wczorajszy odcinek byl dobry. Wstep bardzo dobry jak zawsze ze swietnymi zartami, goscie - poraz pierwszy dali dobra jak dla mnie pare. :D Lepsza oczywiscie byla Kazia... 8) :D natomiast w tym odcinku "Rozmowy w tloku" moim zdaniem byly najgorsze. :? Bardzo malo smiesznych tekstow bylo, goscie tacy sobie. :? :roll: Najbardziej podobala mi sie Jolanta Kwasniewska i nasz premier - Kazimierz Marcinkiewicz. :D :P Najmniej Rewinski. :? Czekam na kolejny lepszy odcinek. :D :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

W poniedzialkowym odcinku "Szymon Majewski SHOW" goscmi bedza:
- Grazyna Wolszczak czyli Basia z serialu "Na Wspolnej"
- Marek Wlodarczyk czyli komisarz z serialu "Kryminalni".
W "Rozmowach w tloku" rozpoznalem tylko Kaczynskiego i chyba tam byla Chylinska ale nie jestem pewnien. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pecio
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: sobota 08 paź 2005, 22:28

Post autor: pecio »

pawell pisze:W poniedzialkowym odcinku "Szymon Majewski SHOW" goscmi bedza:
- Grazyna Wolszczak czyli Basia z serialu "Na Wspolnej"
- Marek Wlodarczyk czyli komisarz z serialu "Kryminalni".
W "Rozmowach w tloku" rozpoznalem tylko Kaczynskiego i chyba tam byla Chylinska ale nie jestem pewnien. :roll:
No i jeszcze Monika Olejnik i Krzysztof Tyniec, i chyba to jest ChyliĂąska, nie wiem bo nie byÂłem na nagraniu
Lex_2005
Początkujący
Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 23:53
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Lex_2005 »

A TVP znowu ÂściÂąga pomysÂł od TVN, tzn. parodiĂŞ politycznÂą nie wymyÂśliÂła TVN, ale to ona ponownie jÂą ozywiÂła u Szymona, a teraz TVP robi animowanÂą wersjĂŞ, ale pewnie dlatego, Âże zobaczyli Âże to znowu siĂŞ sprzedaje... http://www.wirtualnemedia.pl/document.php?id=476236
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

Lex_2005 pisze:Âże zobaczyli Âże to znowu siĂŞ sprzedaje...
Znowu :?: :?: , ByÂłem przekonany, Âże satyra polityczna zawsze dobrze sie sprzedawaÂła :? :twisted: :o
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości