Anna Kalczyńska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

krytyczny
Początkujący
Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 16:46

Post autor: krytyczny »

Beatka super!!!
:jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

A czemu sÂądzicie, Âże Anita siĂŞ z AniÂą nie lubiÂą :?:
To s¹ tylko nasze subiektywne odczucia poparte jedynie spostrze¿eniami z wizji, porankowych wizji :!: Oparte na spojrzeniach, uœmiechach, czy raczej ich braku :roll: Nie umiem tego zwerbalizowaÌ, to trzeba widzieÌ... a póŸniej wyci¹gaÌ wnioski. Nie mam co do nich 100% pewnoœci, ale na poparcie mo¿na podaÌ fakt, i¿ s¹ to spostrze¿enia wiêcej ni¿ jednej, czy dwu osób (bo trzech :lol: ).
Gdyby faktycznie tak by³o, ¿e Anita i Ania siê nie lubi¹ (choÌ mam nadziejê, ¿e tak nie jest), to mia³bym ogromny ¿al do tej pani, która jest winowajczyni¹ takiego stanu rzeczy, bo tak siê sk³ada, ¿e oprócz Anity, jedyn¹ osob¹, któr¹ ceniê w tvn24 jest w³aœnie Anna Kalczyùska :D To profesjonalistka, ma œwietny g³os, jest opanowana, swobodna, pewna siebie, dynamiczna, potrafi stworzyÌ odpowiedni klimat do wypowiadanych treœci, no i jest œwietn¹ reporterk¹ :D ¯eby nie by³o za s³odko: czasami zalicza fajne przejêzyczenia, no i ma ma³y problem z liczebnikami, a w³aœciwie z ich odmian¹, ale có¿ to jest..., praktycznie niezauwa¿alny defekt przy tylu zaletach :wink: Ale niestety, z tego wzglêdu, ¿e jest tak dobr¹ dziennikark¹, mogê j¹ umieœciÌ, obok Anity, wœród najbardziej niedocenionych pracowników stacji tvn :evil:

PS Co do Tadli to siĂŞ nie zgadzam, nie wiem skÂąd siĂŞ wziĂŞÂła , ale moim zdaniem ma wypisane na twarzy: ''jestem tu, bo mam plecy'' :?
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Black Jack '62 pisze:PS Co do Tadli to siĂŞ nie zgadzam, nie wiem skÂąd siĂŞ wziĂŞÂła , ale moim zdaniem ma wypisane na twarzy: ''jestem tu, bo mam plecy'' :?

ma plecy :wink: Anita Werner ma jeszcze wiĂŞksze od niej bo jest wyÂższa :lol:

A jest ona z i w(wci¹¿ tam ma swój progrm) TVN Style, wczeœniej w radiu Plus, proste
nie dopatrywaÂłbym siĂŞ nie wiadomo czego, choĂŚ jestem zaskoczony czĂŞstotliwoÂściÂą jej pracy, teraz widze, ze dziÂś kolejny dzieĂą jest, byÂła od pon-pi/serwisy wieczorne plus niedziela i dziÂś w Dniu. Czy ona nie ma dzieci, mĂŞÂża :?: Anny KalczyĂąskiej nie ma kolejny tydzieĂą w Porankowych serwisach, ani w Dniu..... :?
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Czy ona nie ma dzieci, mĂŞÂża??

Czy ma mĂŞÂża to nie wiem, ale synka ma na pewno.

Ps. ProszĂŞ nie robiĂŚ offtopiku :!:
krytyczny
Początkujący
Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 16:46

Post autor: krytyczny »

Black Jack '62 pisze:
PS Co do Tadli to siĂŞ nie zgadzam, nie wiem skÂąd siĂŞ wziĂŞÂła , ale moim zdaniem ma wypisane na twarzy: ''jestem tu, bo mam plecy'' :?
Plecy to ma wÂłaÂśnie KalczyĂąska raczej..
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

A ja powiem, Âże plecy ma Werrner i co? ProszĂŞ nie robiĂŚ baÂłaganu z tego tematu.
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Taaa... Anita ma plecy - piĂŞkne plecy :P, ale niestety nie ma ''plecĂłw'' :wink:

A wracajÂąc do tematu, wÂłaÂśnie skoĂączyÂł siĂŞ tzw. Wieczorny raport, ktĂłry prowadziÂła Ania :D
No có¿ nie jest to miejsce dla niej przeznaczone - zbyt niskie progi, ale tradycyjnie i w roli prezenterki o wieczorowej porze wypad³a œwietnie :spoko: Mia³a na sobie ³adne oryginalne wdzianko, no na koniec ten kokieteryjny uœmiech i trzepot rzêsami :P I like it :D W mi³ym towarzystwie ''spêdzê'' ten wieczór :wink:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Awatar użytkownika
Sylwinka
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: środa 29 cze 2005, 19:52
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Sylwinka »

Black Jack '62 pisze: Gdyby faktycznie tak by³o, ¿e Anita i Ania siê nie lubi¹ (choÌ mam nadziejê, ¿e tak nie jest), to mia³bym ogromny ¿al do tej pani, która jest winowajczyni¹ takiego stanu rzeczy, bo tak siê sk³ada, ¿e oprócz Anity, jedyn¹ osob¹, któr¹ ceniê w tvn24 jest w³aœnie Anna Kalczyùska :D To profesjonalistka, ma œwietny g³os, jest opanowana, swobodna, pewna siebie, dynamiczna, potrafi stworzyÌ odpowiedni klimat do wypowiadanych treœci, no i jest œwietn¹ reporterk¹ :D ¯eby nie by³o za s³odko: czasami zalicza fajne przejêzyczenia, no i ma ma³y problem z liczebnikami, a w³aœciwie z ich odmian¹, ale có¿ to jest..., praktycznie niezauwa¿alny defekt przy tylu zaletach :wink: Ale niestety, z tego wzglêdu, ¿e jest tak dobr¹ dziennikark¹, mogê j¹ umieœciÌ, obok Anity, wœród najbardziej niedocenionych pracowników stacji tvn :evil:
To Black w tej kwestii myÂślimy tak samo :)

Zgadam siĂŞ teÂż z Mackiem, Âżeby powrĂłciĂŚ do tematu. Jak czytaÂłam niektĂłre posty to przez chwile siĂŞzastanawiaÂłam, czy Ania ma dziecko. :arrow:
Czy ma mĂŞÂża to nie wiem, ale synka ma na pewno.
Plecy to ma wÂłaÂśnie KalczyĂąska raczej..
Taa...Kalczyùska ma plecy...Chyba masz na myœli tylko czêœÌ cia³a...Jeœli ma "plecy" to najwy¿ej w teatrze.

P.S. W serialu "Pensjonat pod Ró¿¹" rodzice Anny Kalczyùskiej: tata bêdzie w serialu tat¹ Iwy, a matka... Matk¹ Aliny. (Ÿród³o: Siostra i "Fakt")
W poniedziałek, o godz.21:45 w telewizji TVN wystapi oficjalnie Ossama bin Laden w programie "Wybacz mi". Czy Busch junior przyjmie kwiaty? Juz wkrotce na TVN...
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Plecy to majÂą Pchanke z JĂŞdrzejowskÂą
Werner jak by miaÂła plecy to by nie byÂła tam gdzie jest
Android <3
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

kamuii!

Piszê w imieniu £ukasza! Ka¿dy nastêpny post tego typu bêdzie kasowany. Nie rozmawiamy tu o tym kto ma plecy, ani o wystêpie Wojciechowskiej u Wojewódzkiego, na litoœÌ bosk¹!

:tvn.tivi:
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

to bardzo ciekawe, choÂż plecy w tvn24 to majÂą jedynie Pochnake, JĂŞdrzejowska i Kuligowska
Jestem zaskoczony, bo serwisy wieczorne, a w³aœciwe to skróy o 22, 23 mia³¹ A.Kalczyùska i podsumowanie dnia w du¿ym seriwsie o 23.30
Co siĂŞ porobiÂło w tej stacji w kwestii dyÂżurĂłw, mnie tam cieszy taka rotacja. Wszak od poczÂątku optowaÂłem za tym, by wieczory miaÂły Gwiazdy TVN24.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Synka to ma Tadla, nic nie wiem, Âżeby KalczyĂąska miaÂła dziecko....

Ania wyglÂądaÂła dziÂś bardzo fajnie, ladne miaÂła wdzianko, a zapowiedzi ciekawe tylko czy mi siĂŞ zdaje, czy coÂś pomieszÂła w zapowiedzi materiaÂłu o Ronaldinio?
Wszak od poczÂątku optowaÂłem za tym, by wieczory miaÂły Gwiazdy TVN24.
Dlaczego? PrzecieÂż z tego co mi wiadomo to poranek jest najpopularniejszym pasmem w TVN24.
niss
Początkujący
Początkujący
Posty: 70
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 11:46
Lokalizacja: śląsk

Post autor: niss »

Plecy, wiek, "plecy"... WOW :)

Hmm, Ania pod wieczĂłr... co prawda wolaÂłbym jÂą widzieĂŚ dziÂś na miejscu Beaty Tadli, -czyli "DzieĂą na Âżywo" + "24 godziny". W koĂącu to pani Tadla miaÂła byĂŚ od wieczorĂłw. A tak Ani przypadÂły zaledwie dwa peÂłne serwisy i kilka skrĂłtĂłw :(
Wszak od poczÂątku optowaÂłem za tym, by wieczory miaÂły Gwiazdy TVN24.
W zasadzie zgodziÂłbym sie z TobÂą, gdyby wieczornych serwisĂłw byÂło wiĂŞcej. Bo "Wieczorny raport" i "Podsumowanie dnia" to trochĂŞ za maÂło jeÂżeli chodzi o "gwiazdy" tvn24. Jestem raczej za tym, by miejsce "gwiazd" (w tym oczywiÂście Ani) byÂło w ciÂągu dnia -"Dnia na Âżywo" i w magazynie "24 godziny".
Chyba, Âże Ania dostaÂłaby wieczorne "24 godziny". Tyle, Âże to raczej maÂło realne :(

A na koniec tak z przymruÂżeniem oka coÂś do ostatnich, jakÂże gorÂących postĂłw o plecach ;)

PrzypomniaÂło mi siĂŞ fajne i niecodzienne ujĂŞcie ktĂłre udaÂło mi siĂŞ kiedyÂś zrobiĂŚ dziĂŞki tvn.tivi:
Obrazek
PS.: Jakby operator zjechaÂł kamerÂą nieco niÂżej byÂłyby zapewne widoczne caÂłe plecy... i to moÂże wyjaÂśniÂłoby jakie plecy Ania ma (i czy wogĂłle je ma) ;)

Pozdrawiam serdecznie.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

ale dziwnym jest, ¿e Gwiazda TVN24 biega po Sejmie zmikrofonem, mogli by jej to ju¿ odpuœciÌ, no ale mo¿e to jej pasja i lubi i bycie na wizji i rozmowy na wizji w studio i bieganie po Sejmie i robienie materia³ów.


Maciekw pisze:
Wszak od poczÂątku optowaÂłem za tym, by wieczory miaÂły Gwiazdy TVN24.
Dlaczego? PrzecieÂż z tego co mi wiadomo to poranek jest najpopularniejszym pasmem w TVN24.
Dzieù Na ¯ywo to pasmo najmniej chyb ogl¹dane, pzoa tym pozwala on wyÌwiczyÌnowych, jest œwietnym testem, praktykami, wiele ³¹czeù, ³amania programu, romzowy, itp.
W Poranku jest gwiazda-Anita Werner i dobre gwiazdy w serwisanctwie(Âładne sÂłwo, chyba jednak nieistniejÂące), ale Ani KalczyĂąskiej juÂż daaaawno nie byÂło w serwisowych porankach, wiĂŞc nie rouzmiem na co obecnie stawia TVN24.
Wieczory mogÂłyby mieĂŚ gwiazdy, i najlepeij codzinnie od pon-pi kto inny. Mamy juÂż duÂżo doÂświadczonych serwisantek i serwisantĂłw TVN24, wiĂŞc :idea:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

ale dziwnym jest, ¿e Gwiazda TVN24 biega po Sejmie z mikrofonem, mogli by jej to ju¿ odpuœciÌ, no ale mo¿e to jej pasja i lubi i bycie na wizji i rozmowy na wizji w studio i bieganie po Sejmie i robienie materia³ów.


Maciekw pisze:
Wszak od poczÂątku optowaÂłem za tym, by wieczory miaÂły Gwiazdy TVN24.
Dlaczego? PrzecieÂż z tego co mi wiadomo to poranek jest najpopularniejszym pasmem w TVN24.
Dzieù Na ¯ywo to pasmo najmniej chyb ogl¹dane, poza tym pozwala on wyÌwiczyÌ nowych, jest œwietnym testem, praktykami, wiele ³¹czeù, ³amania programu, rozmowy, itp.
W Poranku jest gwiazda-Anita Werner i dobre gwiazdy w serwisanctwie(Âładne sÂłwo, chyba jednak nieistniejÂące), ale Ani KalczyĂąskiej juÂż daaaawno nie byÂło w serwisowych porankach, wiĂŞc nie rouzmiem na co obecnie stawia TVN24.
Wieczory mogÂłyby mieĂŚ gwiazdy, i najlepiej codziennie od pon-pi kto inny. Mamy juÂż duÂżo doÂświadczonych serwisantek i serwisantĂłw TVN24, wiĂŞc :idea:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: lavazza86 i 25 gości