Justyna Pochanke

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony poniedziałek 21 lis 2005, 21:52 przez pochanke - fan, łącznie zmieniany 1 raz.
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

W koùcu Justyna w dniu dzisiejszym w innym kolorze kostiumu ni¿ czarny. Ten szary trochê siê odró¿nia³ no ale dalej te kolory w³aœnie - takie "szare".... .
Co do FaktĂłw to dziwne to dzisiejsze prowadzenie byÂło. Przynajmniej raz widaĂŚ byÂło, Âże JustynĂŞ wzruszyÂł reportaÂż Marka Nowickiego o dzieciach chorych, ktĂłrych nikt nie chce. No ale co...sama jest napewno bardzo dobrÂą mamÂą, ktĂłra nigdy nie zostawiÂłaby swojego dziecka. Nawet najbardziej chorego. No i wÂłaÂśnie za to wszyscy jej fani jÂą najbardziej ceniÂą !! Za to jej serce i sumienie !! I Âżadne kpiny innych, Âżadne insynuacje tego nie zmieniÂą !! KaÂżdy kto myÂśli ten widzi i ten to wie !!
Forma jak zwykle bardzo dobra, potrafi siê w ka¿dym temacie znaleŸÌ - czy to polityka czy to gwiazdy pi³karstwa nie maj¹ przed ni¹ ¿adnych tajemnic.
Klasa, klasa i jeszcze raz klasa !!
No i juÂż za niecaÂłe 24 godziny kolejne spotkanie z tÂą wielkÂą gwiazdÂą telewizji TVN i TVN24. JednÂą z niewielu prawdziwych gwiazd.
ZIMA
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

TVN_FAN pisze:W koĂącu Justyna w dniu dzisiejszym w innym kolorze kostiumu niÂż czarny
No :!: Nawet ró¿owy akcent w rêkawie, przyjrzyj siê capsowi Pochanke - fana :evil2:
czy to polityka czy to gwiazdy piÂłkarstwa nie majÂą przed niÂą Âżadnych tajemnic
WolĂŞ zdecydowanie politykĂŞ, ale jak jej siĂŞ banan cieszyÂł jak zapowiadaÂła ten materiaÂł o Ronaldinho :evil2:
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Nudny dzisiejszy program by³ !! Bardzo nudny :? Gdyby nie osoba Justyny - g³ównej bohaterki tego w¹tku - to powiedzia³bym nawet, ze Wydarzenia by³y lepsze :? Có¿...dziœ w³aœnie ze wzglêdu na to, ¿e zawartoœÌ programu by³a po prostu chyba Ÿle dobrana to Justyna nie mia³a okazji na swoje niebywale trafione komentarze :( Jedynie wiêc co mi siê podoba³o to zakoùczenie Justyny "a ja czekam na Paùstwa jutro punktualnie o 19:00".
Tak Pani Justyno !! My teÂż zawsze z niecierpliwoÂściÂą czekamy na PaniÂą !! Z Pani obecnoÂściÂą to nawet takie wyjÂątkowo nudne Fakty jak dzisiejsze sÂą ciekawe i interesujÂące :wink:
ZIMA
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

TVN_FAN pisze:Nudny dzisiejszy program byÂł !! Bardzo nudny
A mi siĂŞ podobaÂł, bardziej niÂż wczorajszy,ale o tym napiszĂŞ gdzie indziej :wink:
TVN_FAN pisze:Jedynie wiĂŞc co mi siĂŞ podobaÂło to zakoĂączenie Justyny "a ja czekam na PaĂąstwa jutro punktualnie o 19:00"
No to Âładnie, ktoÂś caÂły dzieĂą pracuje nad Faktami a tobie podoba siĂŞ tylko poÂżegnanie... :evil2: Ale fakt poÂżegnanie byÂło dobre, moÂże siĂŞ tak Âżegnac codziennie.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

A ja powiem ze byly lepsze wydania "Faktow" dzisiejszy mozna powiedziac ze byl dobry. :D :P Jutro chyba poraz pierwszy Styska bedzie szosty raz zrzedu prowadzic "Fakty". mam nadzieje ze poprowadzi je jeszcze w czwartek. :roll: A w piatek Piotr, a juz od poniedzialku wszysko moze bedzie wporzadku. :P czyli od poniedzialku do piatku Styska lub Ryman, a w weekendy Piotr i A*tomat. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

a mnie siĂŞ dzisiejsze fakty podobaÂły ...

Obrazek
Awatar użytkownika
Sylwinka
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: środa 29 cze 2005, 19:52
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Sylwinka »

Justyna w dzisiejszych "Faktach" :arrow
Obrazek
Obrazek
Obrazek
W poniedziałek, o godz.21:45 w telewizji TVN wystapi oficjalnie Ossama bin Laden w programie "Wybacz mi". Czy Busch junior przyjmie kwiaty? Juz wkrotce na TVN...
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Dziœ Justyna znowu widaÌ by³o, ¿e siê wzruszy³a jak by³ reporta¿ Marka Nowickiego o tej ciê¿ko chorej dziewczynce :( Przy takich materia³ach odzywa siê w Pani Justynie jej delikatnoœÌ i kobiecoœÌ.No i zauwazmy, ¿e po raz 2 w tym tygodniu Justyna na szaro !! Mo¿e czarny odchodzi w zapomnienie ??

No a jutro raczej ostatnie spotkanie z JustynÂą w Faktach :( a od poniedziaÂłku Magazyn ??:P
ZIMA
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

TVN_FAN pisze:Âże po raz 2 w tym tygodniu Justyna na szaro !! MoÂże czarny odchodzi w zapomnienie ??
moÂże koniec ÂżaÂłoby, pytanie do maniakĂłw Justyny P., za kim to ona nosiÂła tÂą ÂżaÂłobĂŞ
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

TVN_FAN pisze:Âże po raz 2 w tym tygodniu Justyna na szaro !! MoÂże czarny odchodzi w zapomnienie ??
moÂże koniec ÂżaÂłoby, pytanie do maniakĂłw Justyny P., za kim to ona nosiÂła tÂą ÂżaÂłobĂŞ :lol:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

tobi pisze:moÂże koniec ÂżaÂłoby, pytanie do maniakĂłw Justyny P., za kim to ona nosiÂła tÂą ÂżaÂłobĂŞ :lol:
a skÂąd mamy to wiedzieĂŚ?? :?
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

tobi pisze:moÂże koniec ÂżaÂłoby, pytanie do maniakĂłw Justyny P., za kim to ona nosiÂła tÂą ÂżaÂłobĂŞ :lol:
Je¿eli myœlisz, ¿e by³eœ œmieszny pisz¹c to co napisa³eœ to siê mylisz :? A je¿eli kpisz z tego co wiêkszoœÌ w tym w¹tku pisa³a i pisze to gratulujê dobrego samopoczucia.
ZIMA
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

a moze StyÂśka wcale nie miaÂła ÂżaÂłoby...moze po prostu lubi czarny kolor :D JA uwaÂżam ze w czarnym jej do twarzy. Podkresla jej temperament...:)
....w świecie Faktów....
krytyczny
Początkujący
Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 16:46

Post autor: krytyczny »

PiĂŞkna jest w czarnym :lol: Jak tam ÂżaÂłoba!
A nie kaÂżdemu w czarnym do twarzy.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 12 gości